The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mystic Grill

Go down 
+13
Elena Gilbert
Bonnie Bennett
Amina Woods
Mason Lockwood
Joshua Wilson
Becky Davis
Maria Baranyi
Dorothea Melanie Black
Jeremy Gilbert
Cherry Smith
Caroline Forbes
Godric North
Admin
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 7:16 pm

*Care lehűtötte a hirtelen haragom egy kissé.Bólogattam neki,hogy oké,igazad van.*
-Hé Amina! *szóltam utána* Sajnálom amit a felmenőidről mondtam és arról,hogy barátnős pasi meg hasonlóak...*vágtam bánatos kiskutya képet*...na de hát ami igaz az igaz! *felnevettem*
"Azt hiszem nekem is kezd megártani az alkohol...hupsz..."
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 7:12 pm

*Nem akartam hogy bunyó legyen a vége ezért megfogtam Cher kezét. Az összetört poharakon én is eléggé meglepődtem de most nem volt időm ezen gondolkodni.*
-Nézd, Cher, én nem akarok ellened beszélni, de te mondtad, hogy nem ismered. Mi ez a kavarás dolog, miről nem tudok? Ha valamiért haragszol rá, ez a ti ügyetek. Én nem szólok bele.
Viszont nekem semmi bajom sincs vele, így nem fogok egyikőtök pártjára sem állni, ezt meg kell értened.-mondtam a kelleténél egy kicsit hangosabban. De ne csodálja senki hisz ittam.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 7:01 pm

*A poharak egyszercsak szétpattantak az asztalon.Felugrottam egy kicsit,mert úgy meglepett.Majd olyat mondott Amina amitől bennem ment fel a pumpa.*
-Na igen,kikezdett veled valaki,nagy szó,mert én még bottal se,de ha te szereted ha valakinek a kurvája vagy...*szóltam utána* Egészségedre!
-És Care!Amit mondtam az igaz!Nem csak úúgy kitaláltam! *néztem rá rosszallóan*
"Most kinek is a pártján áll?"
Vissza az elejére Go down
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 6:36 pm

*Teljesen elkapott a hév és legszívesebben a hajánál fogva húztam volna a Grill elé,ehelyett ökölbe szorítottam a kezem és ahogy egyre jobban fortyogott bennem a düh,egyszercsak elpattantak a poharak az asztalukon.Ahogy kezdtem lenyugodni,úgy hagyott alább a dühöm is.*
-Oh igen Cher...lehet,hogy olyan pasival kezdtem ki,akinek van valakije,de velem legalább kikezd vakai. *Láttam rajta,hogy most kapott ő is vérszemet.*
-Jaj...csak nem gyenge pontra tapintottam? *Kezemet a szám el kaptam és ártatlan képet vágtam.* Vigyázz kivel kezdesz ki...Nahát Caroline,beléd szorult emberi érzés...*Azzal visszaindultam az asztalomhoz.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 6:30 pm

-Amina, én megértem hogy kiakadtál, hiszen nem is ismer téged, nem lett volna szabad ilyeneket mondania-pillantottam jelentőségteljesen Cherre. Nagyon meglepődtem amikor odajött hozzánk, elvileg nem is hallhatta amit beszéltünk, de tudtam hogy igaza volt.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 6:26 pm

*Olyan jól elcsacsogtunk Careel,hogy észre se vettem a közeledő Aminat,csak akkor amikor már odaért és a mérgét ki nem öntötte.Eleinte meglepődtem a szavain,majd majdnem nevetésben törtem ki,de azt sikerült visszafognom,viszont a mosolygásom nem.*
-Hát,ha már így megkérdezted....igen mondanék valamit...*a kezem a kezére tettem egy pillanat erejéig,mert lerázta magáról,de nekem ez is elég volt*..nos,szerintem én is ennyit piálnék egyszerre,ha egy olyan fiúval kavarnék,akinek barátnője van...*mondtam neki közönyösen,majd visszafordultam Carehez mosolyogva,mint aki jól végezte dolgát*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 6:24 pm

-Hát Cher, én már megtanultam, hogy ne higyj el mindent, amit hallasz-mosolyogtam rá.*
-Ami pedig Elenát illeti, nem hibáztatom semmiért, hisz nem is tudja hogy nekem tetszik Godric, plusz semmi sem volt még köztünk, szóval nem szólok semmit amíg nem beszéltem vele. Inkább Godricra haragszom, sóval ne kerüljön a szemem elé mert agyoncsapom-nevettem*
-Ez azt hiszem a negyedik vodka, de nem baj, iszok még, most muszáj. Velem tartasz?
Vissza az elejére Go down
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 6:18 pm

*Szinte hallottam minden egyes szót,amit Cher Caroline-nak intézett.Hogy ez is valami boszis izé,azt nem tudtam,de lehúztam az utolsó tequila-t,lecsaptam a poharat az asztalra és felálltam.Megtöröltem a számat és egyenesen az Ő asztalukhoz léptem.Mindeketten meglepődtek..*
-Na ide figyelj Cher...addig fogd be a szád amíg mondom és nem én teszem. *Mondtam keményen és kivettem a kezem a zsebembe.*
-Mi a fasz bajod van neked?Nincs jobb dolgod,mit az emberekről pofázni?Állítsd le magad kisanyám,nem te vagy a városban a hercegnő.Esetleg szeretnél nekem mondani valamit? *Kérdeztem tple mosolyogva.Az adrenalin szintem az egekben volt,aminek köszönhetően a pia is kezdett a fejembe szállni.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 6:07 pm

-Ismerni?Azt a lányt?Megőrültél?Neeem,csak hallottam eeezt-aaazt,tudod,hogy megy ez egy kisvárosban,az emberek beszélnek..."És ha nem is hozzád intézik a mondanivalójukat attól én még hallom..."
-Jó,engedelmes leszek,rám sem lehet majd ismerni! *viszonoztam Care ölelését* Nem tudom,hogy mihez kezdenél,de azt tudom,hogy mihez nem! *felnevettem*
-Hát nem tudom Care...lehet csak én vagyok ilyen,de ha a pasi kiszemeltemre a barátnőm is rátenné a kezét,az nekem fájna egy kicsit...*húztam el a szám*
-Tudom,hogy csak a baj van velük,de akkor is,jobb lenne valami a semminél...*felsóhajtottam*Amúgy ez neked már a hanyadik pohár ital?Mert nekem a kevés is megárt...
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 4:39 pm

-Te ennyire jól ismered, ártott neked valamit?-kérdeztem vissza. Én nem ismertem igazán, semmi bajom sem volt vele.*
-Hidd el, jobb ha kicsit engedelmesebb vagy otthon. Hát mit kezdenék én nélküled ha elmennél?-öleltem meg gyorsan.*
-Úgyhogy leszel szíves viselkedni-*nevettem*-ami pedig Elenát illeti, én nem haragszom rá, csak rosszul esik hogy mostanában semmit sem mond el, sőt alig látom..biztos vagyok benne hogy történt valami, és ki is fogom deríteni micsoda.-sóhajtottam.*
-Egyébként hidd el nekem, a pasikkal csak a baj van, addig örülj amíg nem kell emiatt aggódnod. A pia miatt pedig ne aggódj, egyszer mi is megtehetjük-vigyorogtam. Láttam rajta hogy furának találja, de azért velem ivott. Mivel nekem már ez a negyedik volt, kezdtem becsípni. De azért vigyorogtam tovább és nagyokat kortyoltam a vodkámból.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 4:21 pm

-Szegééény?! *kérdeztem vissza* Az a csaj elmeháborodott és tuti kuruzslóak az ősei!Hibbant egy liba,de nem szegény!Mégis,hogy fogjam vissza magam?Legyek robot?Igenis főnökasszony,máris megcsinálom...*mondtam elváltoztatott hangon* Vagy mi? *felnevettem*Hát igen,azt jól teszed ha erről személyesen Elenát kérdezed meg és ha letagadja nos...*belekortyoltam az italomba*...tudni fogod,hogy egy kis álszent hazug kurva.Lehet,hogy te a hülye pasikat fogod ki,én viszont egyet se...*mondtam egy kicsit lehangoltan* De mindegy is,nem kell nekem pasi,csak a baj van velük!Persze!Jöhet még egy kör!
"Fényes nappal ennyit inni...íííí....na és?Érdekel is engem..."
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 4:11 pm

-Nem tudom mi történhetett szegénnyel, de tekintve azt hogy én is a harmadik piánál járok, bármi megeshet. Egyébként, ha pár napig visszafogod magad, már el is felejtik otthon ezt az ultimátum dolgot, ezt én is sokat csináltam régen..bár tegyük hozzá hogy manapság már senkit sem érdekel otthon, mit teszek. Ez elég bosszantó tud lenni.-mondtam szomorúan.*
-Hidd el, el fog ülni a vihar. Egyébként igen, tényleg Elena volt az, láttam. Úgy látszik én mindig kifogom a hülye pasikat, tudod, ebben verhetetlen vagyok-vigyorogtam*
-De azért megkérdezem erről Elenát, kíváncsi vagyok elmondja-e mióta ismeri. Nem iszunk még egyet?-kacsintottam rá.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 4:03 pm

-Hopp,hopp Amina...*sandítottam felé és szánakozó pillantással mértem végig* Három tequila egyszerre?Az szééép...kíváncsi vagyok,hogy mi baja lehet..Te nem vagy rá? *néztem vissza Carere*
*Ahogy Care mesélte,hogy mit látott a szám is tátva maradt.Zavartan zártam össze őket újból.*
"És én még ajándékot vettem annak a fasznak!"
-Na neeee...Elena és...Godric? *mondtam megrökönyödve* Jól láttad te azt?Biztos,hogy őket láttad?Ahh...nehezen képzelem el,hogy van Damonnál is rosszabb,bár ez a Godric erősen hajaz a címre...Sajnálom Care...*tettem a kezem a kezére*ha ez a Godric mégsem jönne össze és valóban egy disznó alak..."Plusz még valamit titkol is..."
-Mondom,ultimátumot kaptam,vagy koliba megyek ha nem javul a viselkedésem,vagy otthon maradhatok és játszhatom a mintapolgárt...na szerinted?
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 3:33 pm

-Én azért nem mentem ma be, mert elég érdekes dolgot láttam tegnap, amit nem tudtam
feldolgozni. Képzeld, tegnap láttam Godricot...Elenával. A parkban. Smárolni... De nem értem az egészet. Úgy értem, pár napja voltam Elenánál, egy szóval sem említett semmilyen fickót. Tegnap viszont nem úgy tűnt, mintha most ismerte volna meg.. Az egész olyan fura.-
*Elena titkolt előlem dolgokat, jól tudtam. És haragudtam rá, amiért nem bízta rám őket.*
-Godric pedig...úgy látszik tényleg igazi nőfaló. Rosszabb mint Damon-*nevettem fel. Akármennyire is titkoltam, hiányzott az a hülye humora.*
-Talán jobb ha nem foglalkozom vele. De Elenával nem tudom mit tehetnék. Beszélnem kellene róla Bonnie-val, de őt sem láttam mostanában.
*Tudtam jól, hogy Bonnie tudna a legjobban segíteni, mert Cher nem ismerte annyira Elenát, mint mi.
Közben megláttam Aminát bejönni. Biccentettem neki, ő pedig leült tőlünk távol, de még innen is jól láttam hogy ő is alkoholt rendelt fényes nappal. Elmosolyodtam-úgy látszik ez egy ilyen nap.*
-De veled mégis mi történt?-Kérdeztem nevetve.*
-Nálam ez mindennapos, hidd el tudok segíteni.-ezt már korántsem nevetve tettem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 3:17 pm

*Körbenéztem és megpillantottam Caroline-t meg azt a pletykás bartánőjét Cher-t.A hideg ráz attól a csajtól.Ha valami történik a városban,biztos lehetsz benne,hogy vagy Ő indította el vagy benne van a keze.A lehető legtávolabb ültem le tőlük és mikor a pincér kijött hozzám,3 tequila-t rendeltem egyszerre.Nem sokkal később megjött az italom.Só,tequila és cítrom.Aztán Ugyanez mégegyszer.A harmadikat meghagytam későbbre.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 11:52 pm

-Hát én is azt hittem,de megérte! *meséltem mosolyogva*
-Áh,ne is kérdezd...*legyintettem egyet,közben a pincér kihozta az én italom is*...Sztrájkolok.*vontam meg a vállam* Azt hiszem ultimátumot kaptam a nővéremtől,de semmi extra,mondom.*az italomba kortyoltam* És te,hogy hogy nem mentél be ma? *érdeklődtem*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 11:18 pm

-Nahát, már azt hittem ide sem érsz-vigyorogtam rá.
-Mi volt ilyen sürgős? És miért nem voltál suliban?-azt hiszem eléggé lemaradtam az ügyeit illetően,
és elszégyelltem magam.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 11:14 pm

*Nagy sebbel lobbal és széles vigyorral léptem be a Grill ajtaján.Nem voltak sokan így Care fényes szőke fejét,hamar kiszúrtam.Integettem neki és felé indultam.*
-Szia Care!*huppantam le mellé* Suliundor,ha? *kérdeztem majd csettintettem egyet a csaposnak,aki fintorogva ugyan,de oda jött*
-Mit hozhatok? *kérdezte*
-Egy ugyan olyan,ha volna szíves...*mutattam Care poharára,a pincér bólintott és távozott*
*A két táskát magam mellé tettem.*
"Remélem valamelyik erre jár..."
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 10:57 pm

"Már ideje lenne.." gondoltam, miközben rendeltem. Még a végén berúgok mielőtt ideér.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 10:51 pm

sms 1., : Hát ha tudnád,mi megy otthon... :S De majd mindent elmondok,csak vennem kell pár dolgot... :)

sms 2.,: Kész is vagyok!Már elindultam feléd!Cher
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 9:51 pm

"Plázába? Na, úgy látom nem csak én lógok ma" kuncogtam, és rendeltem még egy italt.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 9:48 pm

Carenek üzenete érkezett: Sietek a Grillbe,de előtte még be kell mennem a plázába!Cher
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 4:03 pm

*Ahogy beléptem az ajtón, rögtön kellemes meleget éreztem. Na igen, szerettem ezt a helyet. Még alig voltak, hisz iskolaidő volt, de fél-egy órán belül be kellett futnia pár ismerősnek. Addig rendeltem egy vodkát, és elfoglaltam az egyik boxot. Közben pötyögtem egy sms-t Chernek.*

*Szia! Biztos észrevetted hogy kihagytam a sulit. A Grill-ben várlak, van mit mesélnem, siess. Care*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 11:50 pm

- Nagy gond lenne, drága, ha most már lassan elindulnék haza?
*Dorothea lehúzta az italát és bólintott.*
- De de, igen. Nekem is dolgom van. Holnap telihold *az utolsó két szót suttogva mondta* Szia, Godric *intett, majd kiment. Fizettem a számlám majd lassan én is a szálloda felé vettem az irányt... de előtte tettem egy kis kerülőt.*
Vissza az elejére Go down
Mason Lockwood

Mason Lockwood


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 11:44 pm

-Sziasztok!
*Én is elindultam haza.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystic Grill - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystic Grill
Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Mystic Falls-i főút
» Mystic Falls-i Park
» Mystic Falls-i erdő
» Mystic Falls-i Szálloda
» Mystic Falls-i Pláza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Helyszínek :: Mystic Falls-
Ugrás: