The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mystic Falls-i Pláza

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Cassidy Belle

Cassidy Belle


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 23.

Mystic Falls-i Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Pláza   Mystic Falls-i Pláza Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 6:23 pm

*Kicsit kiszellőztessem a fejem eljöttem a plázába, néhány új cuccért.*
"Az elképzelésem egy tapadós fekete farmer, pink top és egy király magassarkú"
*A tükörben nézegettem melyik a legtökéletessebb, végül egy kivágott tapadós toppra esett a döntés*
"Úgy gondoltam elmegyek ma este bulizni és jól fogom magam érezni, (minden téren:))"
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Falls-i Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Pláza   Mystic Falls-i Pláza Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 9:57 pm

*Felvontam a szemöldököm.*
- Remélem azért nem esel túlzásba *nevettem én is, majd a Grill felé indultunk.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Falls-i Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Pláza   Mystic Falls-i Pláza Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 9:56 pm

-Minden bizonyossággal kijelenthetem, hogy ez volt életem legrosszabb filmje.-nevettem én is.*
-Hogy tudtak ilyen szereposztást és ilyen rossz poénokat csinálni?
*Igaz hogy nem nagyon koncentráltam, de az üres fecsegés, na az ment. Azt akartam hogy Elena lássa: nem vagyok feszült a közelében, hiszen nem változott semmi.*
-Na, akkor belefér még pár ital a Grillben? Igaz, én már ittam délután, de lassan kezd elmúlni a hatása úgyhogy siessünk-kuncogtam.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Falls-i Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Pláza   Mystic Falls-i Pláza Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 9:52 pm

*A film unalmas volt és nagyon kellett koncentrálnom arra, hogy ne csukódjanak le a szemeim. A vicceken Caroline sem nevetett, nem csodálkoztam, hiszen annyira erőltetett poénok voltak benne, hogy a fülem is megfájdult. Arról nem is beszélve, hogy ahogy barátnőmre néztem mosolyognom kellett.*
"Egészen biztos vagyok abban, hogy most rajtam gondolkodik. Felméri a helyzetet, hogy fusson-e vagy nem."
*Felkuncogtam.*

*Lassan véget ért a film én pedig nyújtózkodva álltam fel.*
- Szerinted is szörnyű volt? *kérdeztem cinikus mosolygással.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Falls-i Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Pláza   Mystic Falls-i Pláza Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 9:33 pm

*Amíg a filmet néztük, átgondoltam mindent amit Elena mondott.*
"Milyen furcsa véletlenek vannak..soha nem hittem az ilyesmiben, erre pont a legjobb barátom mutatja meg hogy igenis létezik ez a világ. Vajon mit tartogat még, amit nem tudunk, mi emberek? Biztosan vannak olyanok, akik ez ügyben kutatnak. És Godric? Ő vajon tényleg vámpír? És ha igen, akkor miért ismerkedik velem? Talán meg akar ölni?"
*Addig gondolkodtam, míg a film véget nem ért. Egy vígjátékot néztünk, a nagy gondolkodásban több mint a feléről le is maradtam. Tudtam, hogy ma egész éjszaka Elenával leszek..mégsem féltem. Sőt, alig vártam hogy együtt belépjünk a Grillbe.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Falls-i Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Pláza   Mystic Falls-i Pláza Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 9:27 pm

*Amikor mind a ketten valami elfogadható öltözéket vettünk fel és kissé rendbe szedtük a hajunkat elindultunk a pláza felé, hogy mozizhassunk. Már jó előre ott voltunk, de biztos beletelt egy órába, amíg filmet választottunk. Tele volt a lista annyira értelmetlen filmekkel, hogy nekem egy kicsit el is ment tőle a kedvem. Most először voltam olyan helyen - a bárokat, ahol vadászom, nem beleszámítva, ahol ennyi az ember. Lenyeltem a szomjúságomat és vettünk pár pattogatott kukoricát meg kólákat és beültünk a négyes terembe.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Falls-i Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Pláza   Mystic Falls-i Pláza Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 10:50 pm

*A plázába érve újabb smsem jött Caretől.Rögtön válaszoltam.*

Hát ha tudnád,mi megy otthon... :S De majd mindent elmondok,csak vennem kell pár dolgot... :)

"Csak pár dolgot,amik mindenképp kellenek!" *elküldtem az üzenetet majd besétáltam egy férfi ruházati üzletbe*
*Az eladó egész kézséges volt,de ha nem lett volna az is mindenképp vásárolok itt.*
"Remek!Már csak egy valami kell és azt asszem aaa...." *végignéztem az üzleteken* "a kellékesnél tudom megvenni!"
*Második úticélom is sikeres volt.Teljesen felvillanyozódva írtam még egy smst Carenek.*

Kész is vagyok!Már elindultam feléd!Cher
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Falls-i Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Pláza   Mystic Falls-i Pláza Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 10:53 pm

*A Grillből a plázába jöttem.*
"De minek is?Mit akarok itt?" *tűnődtem* "De ha már itt vagyok szétnézek..."
*Kezdtem butikról,butikra járni,majd jött egy sms-em Care-től.*
"Na hopp!Már nincs együtt a pasassal vagy mi?Érdekes lettem én is?"
*Befejeztem a shopping túrát,úgy sem találtam semmi jót és elindultam Carehez.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Mystic Falls-i Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Mystic Falls-i Pláza   Mystic Falls-i Pláza Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 12:36 am

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Mystic Falls-i Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Pláza   Mystic Falls-i Pláza Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystic Falls-i Pláza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mystic Falls-i Park
» Mystic Falls-i erdő
» Mystic Falls-i Szálloda
» Mystic Falls-i Iskola
» Mystic Falls-i Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Helyszínek :: Mystic Falls-
Ugrás: