The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mystic Grill

Go down 
+13
Elena Gilbert
Bonnie Bennett
Amina Woods
Mason Lockwood
Joshua Wilson
Becky Davis
Maria Baranyi
Dorothea Melanie Black
Jeremy Gilbert
Cherry Smith
Caroline Forbes
Godric North
Admin
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 11:08 pm

*Mikor Elena elment,hogy szóljon Caroline-nak,gyorsan a pult felé araszoltam és a polcok mögötti tükörben megnéztem magam.Borzalmasan festettem.A sminkem egy része lesírva,a hajamban egy falevél volt.Kipöccintettem és kicsit megfésültem az ujjaimmal.Pillanatok múlva Elena vissza is tért mellé.*
-Remek...akkor zúzzunk innen,mert vagy 3 órája rendeztem itt egy kis jelenetet. *Nevettem fel és kiléptünk a Grillből.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 10:26 pm

*Caroline épp Tylerrel kezdett csevegni és igen jól elvoltak.*
- Rendben, csak szólok Carnek *böktem fejemmel a közel eső box felé*
- Car, ne haragudj, csak... Aminával régen nem találkoztam és...
*Caroline szinte felnevetett.*
- Menj csak, Tyler fizet nekem még egy kört *kacsintott a mellette ulő fiúra és elmosolyodtam.*
- Rendben! *motyogtam elégedetten és visszaoldalaztam Amina felé.* Mehetünk!
Vissza az elejére Go down
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 4:04 pm

*Leesett az állam.Ugyan nem régóta jöttem vissza New York-ból,de azt már az érkezésem napján tudtam,hogy a jóképű idegen és Elena együtt vannak.Most meg külön...szomorúan néztem a barátnőmre és fájós tenyér ide vagy oda.szorosan magamhoz öleltem.*
-Figyelj,gyere át hozzám.Anyu is régen látott és össze is vesztünk,talán segítesz kibékíteni. *Enegedtem el és mosolyogtam,mint egy tök.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 13, 2011 10:58 pm

*Kissé megfeszültem.*
- Hát, ami azt illeti Stefan és én már nem vagyunk együtt... *kissé szomorkásan felnevettem* Szóval lenne mit beszelnünk együtt, Amina... *húztam el a szám*
"Rengeteg mindenről lemaradt... egy csajos estét kellene rendezni."
Vissza az elejére Go down
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2011 8:33 pm

*Elengedte az arcom és újra áltölelt,de én megint csak épphogy,a tenyerem miatt.Felhúztam a szemöldököm,mikor azt mondta,Bo és Bonnie szakítottak.*
"Nekem erről miért nem mondott senki semmi?!" *Morfondíroztam magamban.*
-Figyelj én sem vagyok elragadtatva attól,ami lettél,de már csak Te maradtál nekem.Ha ellöklek magamtól azért,mert vámpír vagy *Sutyorogtam* akkor szemét lennék. *Mosolyodtam el.*
-Őszintén,te hogy fogadnád,ha Stefan és én... *Húztam el a számat*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2011 4:24 pm

*Elengedtem az arcát és átöleltem.*
- Hé! Nincs olyan probléma, amit meg ne lehetne oldani. Ami pedig Bonnie-t illeti... ezer éve nem beszéltem vele, és mivel ez lettem *céloztam vámpírságomra* Szóba sem akar velem állni. Szóval ezentúl tulajdonképpen nem foglalkozom vele. Nagyon fáj, amiért ezért eldobta a barátságunkat, de talán jobb ez így *mosolyodtam el fájón.* De nem úgy volt, hogy Bonnie és Bo szakítottak? *csattantam fel*
Vissza az elejére Go down
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 11:37 pm

*Kezei közé kapta az arcom és úgy néztem a szemébe.*
-Ezt nem lehet El.Bonnie gyűlöl...ebben biztos vagyok.Undorodom saját magamtól.Elena én rámásztam Bo-ra.Csókolóztunk,aztán miattam kórházba került.És én meg bemásztam hozzá,de Bonnie is bejött,Bo-nak átvérzett a kötése és elvitték,én meg kimásztam az ablakon.És lehorzsoltam a kezem. *Mutattam fel a tenyereim,miközben az arcom még mindig az Ő kezében volt.*
-Látod?!Ezért vagyok a világ legrosszabb barátnője... *Eresztettem le a kezeim és abbahagytam a sírást is.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 11:32 pm

- Hogy mi? Miért lennél az?
*Két kezem közé fogtam az arcát és úgy kényszerítettem, hogy a szemembe nézzen.*
- Minden rendben lesz, megoldjuk, rendben? *biztattam*
Vissza az elejére Go down
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 11:28 pm

*Elena felállt és azonnal hozzám rohant,átölelt és én is próbálkoztam,de a tenyerem még mindig égetett.Így egy kicsit bárgyún sikerült áltölelnem.*
-Nem Cher az oka...leszarom azt a ribancot. *Szipogtam és nyeltem vissza a könnyeimet,de csak úgy záporoztak.*
-Én vagyok a világ legrosszabb barátnője.Akkora baromságot műveltem El... *Engedtem el és néztem a szemébe.Annyira más lett...persze én tudom,miért lett más.Amikor átölelt,újra bevillant előttem az a kép,amit akkor láttam,mikor Josh-hoz értem.Sötétség és vér...de nem foglalkoztam vele.Ő a barátnőm,kislány korunk óta lógtunk együtt.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 11:20 pm

*Épp Caroline-nal csevegtünk Godricról, amikor Amina lépett be. Sírva fakadt az ajtóban. Azonnal felpattantam és odarohantam hozzá.*
- Hé, hé *öleltem át* Mi a baj? Illetve *néztem hátra* Nehogy már az a picsa kikészítsen *suttogtam célozva Cherre*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 11:06 pm

-Ha te mondod-*vigyorogtam*-kicsit paranoiás lettem, de idővel ez elmúlik.
Gondolom akkor neked sem szimpatikus Cher-kuncogtam, miközben újabb italt rendeltem kettőnknek.
Biztos voltam benne hogy utálja, de nem zavart, ez az ő dolguk.*
-Hmm, azért bírnám ha Godric megjelenne, kíváncsi vagyok mit szólsz majd hozzá.-tűnődtem, amikor Amina lépett be az ajtón. Nézett minket, majd könnyekben tört ki. Nem értettem miért. Biztatóan rámosolyogtam,hogy csatlakozzon ha szeretne.*
Vissza az elejére Go down
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 11:05 pm

*Beléptem a Grill-be ás mázlim volt.Azok,akik pár órával ezelőtt itt voltak és látták,ahogy kiakadok,már eltűntek.Ahogy beljebb mentem,megpillantottam Elena-t és Caroline-t.Néztem Elena-t,aztán Ő is észrevett.Legörbült a szám és újra elsírtam magam.Ott az ajtóban...*


A hozzászólást Amina Woods összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 02, 2011 11:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 11:00 pm

*A Cher-es dologra nem válaszoltam, elvégre semmi közöm nem volt hozzá, de tény, hogy nem díjaztam a lányt.*
- Amina? Vámpír? *felnevettem* Nem... biztos, hogy nem. *mosolyogtam rá bíztatóan*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 10:45 pm

-Neem, hanem vámpír..?-suttogtam.
Látva rosszalló arckifejezését, majdhogynem elpirultam.*
-Igen, ő-sóhajtottam-velem mindig nagyon kedves volt, így jó barátok lettünk. Persze tudom jól hogy pletykás, meg minden, de nekem nincs bajom vele-mosolyogtam Elenára.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 10:40 pm

- Ő is? Mármint ijesztő? *kérdeztem vissza automatikusan* "Aminával nem találkoztam egy ideje, de hallottam, hogy a városban van."
- Jáj, ez a Cher az, akire gondolok? A szexi-kibeszélős-minden-lében-egy-kanál, akit senki sem igazán szívlel? *Kissé összeráncoltam a homlokom és így néztem Care-t.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 10:34 pm

-Ó, az csak egy kis délutáni balhé utónyoma-válaszoltam kedélyesen.*
-Cherrel ittunk itt, amikor bejött Amina, aztán odajött hozzánk, és elkezdtek veszekedni Cherrel.
Nem nagyon értem mi miatt volt ez, mindenesetre a poharak mind széttörtek a közelünkben.
Elég ijesztő volt, lehet ő is...?-tűnődtem halkan.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 10:24 pm

- Igen *sóhajtottam* Van, amikor sokan vannak, van, amikor egész kevesen. Mint most.
"Ami számomra egyáltalán nem probléma."
- Mik azok a törött poharak ott? *böktem a mellettünk lévő box felé, ahol épp most takarítottak.*
- És hol van a pincér vajon, az a Bo? Már kirúgták? *hirtelen úgy éreztem magam, mintha Caroline bőrébe bújtam volna.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 10:04 pm

"Végre ideértünk"gondoltam, amikor beléptünk az ajtón. Gyorsan leültünk egy boxba, és kértünk két italt. A pincér srác rám vigyorgott, ma már másodszor iszom itt. Ez aztán a nap..*
-Nagyon ki van halva mostanában ez a hely, nem Elena?-fordultam oda hozzá miután kortyoltam egyet a vodkámból.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 9:20 pm

*A kábulatból nehezen tudtam kiszakadni.A fejemben a gondolatok cikáztak,a hallott gondolatokon.Vagyis egyes részleteken.De sehogysem kaptak értelmet,pedig erősen kutattam utánuk.*
" 'Verbéna..lefogom,addig te....vigyázz,mögötted!....vér...igézet....elrablás....' " *ezeket a szavakat kaptam el.Az a baj,hogy érintéssel sokminent megtudhatok,de azt nem tudom,hogy mikor gondolta,egész pontosan és csak úgy cikáznak a gondolatok,hisz annyi van belőlük,mindig gondolkodunk.Így is csak úgy kapkodtam a fejem.Csak ezek a szavak maradtak meg.Egy értelmes mondat nem jött át.Azokat akiket jól ismerek,érintés nélkül is megy,de csak az adott,aktuális gondolata.Néha nem akarom hallani,ezért el kell terelnem a figyelmem,de nem mindig megy.....Felsóhajtottam.Megráztam a fejem.*
"Ezeknek semmi,de semmi értelme.....Care is jól itt hagyott...nekem meg haza kéne mennem,és eljátszani a jó kislányt..." *újabbat sóhajtottam és megfogtam a zacskókat*
"A franc vigye ezeket is,de ha már megvettem őket,az egyiket legalább célba juttatom..."
*Felkeltem a székből,a zacskókat megmarkolva elindultam a Grillből a Gilbert házhoz.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett

Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 30.
Age : 29

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 12:47 pm

*A Grillbe érve próbáltam mindent és mindenkit kizárni. Annyi ismerős volt ott, de igazából senkivel sem akartam beszélgetni... A pulthoz mentem, rendeltem egy whiskykólát, majd miután lehúztam azt, úgy döntöttem tényleg ideje lenne elindulnom haza.*
"Bo vajon magához tért már? És Amina vajon ott van nála? A francokat... nem is érdekel, legyenek boldogok."
*Éreztem, hogy a könnyek lassan a szemembe szöknek, így inkább gyorsan távoztam a Grillből és egyenesen haza mentem.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 12:57 am

*Nem kaptam normális választ a kérdésemre,de végülis mit vártam?Már felkészültem egy kiadós kocsmai verekedésre,és lélekben kezdtem elemezni a kollégiumi létet,de valaki lefogta Aminat.Mikor láttam,hogy könnybe lábad a szeme,majdnem megsajnáltam,de nem tudtam.A gondolatok,amiket elkaptam egészen letaglóztak.Kábultan visszahuppantam a székre,az italom után akartam nyúlni,de rájöttem,hogy a poharak eltörtek.Így csak üveges tekintettel meredtem magam elé.*
"Mi az a lány?"
Vissza az elejére Go down
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 12:45 am

*Kezemet szorítottam és vadul szitkozódtam,mikor feltett egy kérdést,amire nem számítottam.*
-Mit érdekel az téged...ufó vagyok. *Válaszoltam cinikusan és újra elindultam feléje,de valaki elkapta a derekam és lefogta a kezeim.Fogalmam sincs ki volt az,de bitang erős volt.Egy ideig kapálóztam,aztán körbenéztem és mindenki engem bámult.Könnybelábadt a szemem.*
-Hagyj már...*Elengedett,de a keze még mindig érintette a derekam.Ellöktem a kezét és tettem egy lépést Cher felé.*
-Ne érdekeljen,hogy mi vagy ki vagyok. *Elfordultam és kiviharoztam a Grill-ből.Átmentem az út túloldalára és leültem egy padra.Mélyeket lélegeztem és próbáltam lenyugodni,de ahelyett kihánytam a tequila-t.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 12:25 am

*Azt hittem,hogy Amina haza kullogot,mint Care tette,pontosabban Care Elenahoz ment,de mikor a hajam elkapta ... Az egyik dolog amit a legjobban utálok ha a hajamhoz érnek.A körmeim a csuklójába mélyesztettem és olyan információ hullám söpört végig rajtam,hogy amikor elengedett rökönyödve és hitetlenséggel küzdve néztem rá.*
-Te meg mi a franc vagy? *szegeztem neki a kérdést*
Vissza az elejére Go down
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 12:06 am

*Már csak pár lépés volt az sztalomig,mikor Cher újra megszólalt.Bocsánatot kért,rendben...de ahogy felnevetett.El szakadt a cérna.Megfordultam,feltűrtem a pulcsim ujját és az asztalukhoz lépve megragadtam a haját.*
-Mond mégegyszer....ribanc. *Szorítottam a haját,ő meg elkapta a csuklóm és belemélyesztette a körmét.Felszisszentem és elengedtem a haját.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 7:34 pm

*Hirtelen támadt röhögőgörcsöm miatt alig bírtam megszólalni.*
-Ez nagyon fura Cher, nem gondolod? Régen mindig te nyugtattál engem, most meg én vagyok a komoly, ez azért egy kicsit vicces-nevettem tovább.*
-Lehet nem kellett volna annyit inni adnom neked, mert kötekedős lettél-szorítottam meg a barátnőm kezét. Így nevetgéltünk egy darabig, amikor eszembe jutott Elena. Vajon mit csinálhat most?*
"Borzasztóan hiányzik."
-Figyelj Cher, de most el kell mennem. Találkoznom kell Elenával, ne haragudj, holnap írok ígérem.-
gyorsan megpusziltam, kifizettem az italokat, és kiléptem a Grillből.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystic Grill - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystic Grill
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Mystic Falls-i főút
» Mystic Falls-i Park
» Mystic Falls-i erdő
» Mystic Falls-i Szálloda
» Mystic Falls-i Pláza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Helyszínek :: Mystic Falls-
Ugrás: