The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mystic Grill

Go down 
+13
Elena Gilbert
Bonnie Bennett
Amina Woods
Mason Lockwood
Joshua Wilson
Becky Davis
Maria Baranyi
Dorothea Melanie Black
Jeremy Gilbert
Cherry Smith
Caroline Forbes
Godric North
Admin
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 6:45 pm

*Már akkor is éreztem az illatát, amikor még be se lépett a Grillbe. Mosolyra húzódott a szám de nem fordultam meg. Leült velem szembe egy székbe és köszönt. Elmosolyodtam és biccentettem.*
- Megbocsátanak, hölgyeim? *kérdeztem és féloldalas mosolyra húzódott a szám. Odasétáltam hozzá és leültem mellé. Még mindig annyira... emberfelettien angyali volt.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 6:39 pm

*Cherrel nem sikerült összefutnom a suliban, ezért írtam neki egy sms-t, hogy a grillben várom. Viszont amikor beléptem, megláttam egy ismerős alakot a pultnál. Furán éreztem magam, de végül mégis csak leültem tőle nem messze, majd rámosolyogtam.*
-Helló, idegen!
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 6:33 pm

*Elmosolyodtam.*
- Ne haragudj, csak elgondolkodtam valamin. Apropó... *köszörültem meg a torkom* Nem álltam át a sötét oldalra, csak elnyertem a bizalmat náluk. De ki tudja, ez meddig tart. Minden esetre nem érzem magam többnek... vagy jobbnak. A korom miatt esetleg... *mosolyogtam.* Tudod az a vámpíroknál sorsdöntő.
"Talán azért nem mondja el, amit tud, mert nem bízik bennem, vagy mert fél?"
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 6:11 pm

*Godric olyan fürkészőn nézett rám, hogy szinte beleborsóztam. Mintha a vesémbe látna.*
-Megtennéd, hogy nem nézel rám így?*Motyogtam a poharamba.* Annyira idegesítő! Főleg ha még hozzátesszük, hogy átáltál a sötét oldalra...*Céloztam a "feljebbvalókra".* ...akkor egyszerűen hátborzongató.
"Talán jobb lenne elmondanom? Á, még nincs itt az ideje. Majdha minden kötél szakad, de valószínűleg, még akkor sem fogom. Bár, most, hogy Elena is vámpír sokra nem mennek velük..."
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 6:04 pm

- Megtalálom őket? *nevettem fel* Nem, én nem fogom keresni őket, de minden esetre haza térek majd arra az időre, amíg őket... hogy is mondjam... előállítják? *felnevettem* Sohasem szerettem ezeket a vámpír ceremóniákat, de igazán érdekel, hogy sikerül-e megtörni az átkot. Igazából... nem értem, miért nem keresnek valami varázsigét. Mindig a nehezebb dolgokon törik a fejüket. Ezt teszi a sok szabadidő.
*Biztos voltam abban, hogy Maria ismeri azt a hasonmást, ezért kissé nyitva tartom majd a szemem Mystic Falls-ban. Mutattak már a lányról képet, de nem vagyok biztos abban, hogy felismerném, ha szembe jönne velem az utcán. Kissé felköhintettem és újat kortyolgattam az italomba.*
"Ismerem én az embereket és vámpírokat, mint a tenyeremet."
*Nyugtáztam.*
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 6:00 pm

-Nem tudom, hogy ismerem-e. Tudod mennyi Katherine futkos a világon?*Bontam fel a szemöldököm.*
"Hasonmás? A fenébe, ugye nem?! Miért kellett nekem ide jönnöm? Nem lezsek áruló, nem fogok ezeknek a kezére játszani. ehát megint meneülhetek...De aztán lehet nem is róluk van szó. Csak tudnának róla. Például Stefan... Ő pedig elmondta volna akkor."*Tisztáztam magamban, mikor rájöttem, hoyg valsózínűleg melyik Katherinet, keresik ennyire.*
-Hát ha meg találod őket, akkor szólj!*Mosolyodtam el, majd ittam egy újabb kortyot. Közben Beckyre sanítottam. Szegényem ezt sem tudja mi van.*
"Úristen mibe rángattam szegényt!"
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:52 pm

*Legyintettem.*
- Nem tudom. Nem igazán foglalkoztatott ez a téma amikor ott voltam. Általában megpróbáltam szabad útra térni *nevettem fel* Miért, ismered? *szűkítettem össze a szemem* Nem mintha lenne vele tervem... Mert mint mondtam, nem érdekel. Csak jó lenne látni, hogy mégis milyen hasonmást keresnek ennyire. *Néztem rá összeszűkített szemekkel.*
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:31 pm

-Mindig is jobban érdekeltek a szép nők.*Helyesbítettem mosolyogva.*
-Amúgy, nem értem minek vagytok ennyire fenn akadva ezen az átkon. Persze idegesítő, ha nappal nem mehetsz ki az utcára és a fény megéget. De ha esetleg megpróbálnánk jóban lenni a boszorkányokkal... És honnan tudják, hogy nem-e az lesz az egész vége, hogy mind meghalunk.*Végül már csak róluk beszéltem. Godricot ismerve ő tényleg nem folyt bele annyira.*
-Katherine? Miféle Katherine?*Kérdeztem értetlenül, mikor felfogtam a nevet.*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:24 pm

- Tetszik a városka ritmusa, ha nevezhetem így. Kellemes. Egyelőre nem tudom, meddig maradok, hiszen valamikor haza is kell térni *elfintorodtam, amikor kiejtettem a haza szót* és tovább kell dolgoznunk a nap-hold átkának megtörésén. Most erre vagyok ráhangolódva tíz éve, de egyelőre nem találunk pár embert, vagyis vámpírt, akik erre jók lennének. Valami Katherine-t emlegetnek mindig, de én a téma ezen részébe nem folyok bele *emeltem fel megadóan a kezem* Én csak szeretem, ha békén hagynak. Ezelőtt ötszáz évvel biztosan munkálkodtam volna az ügyön, hogy *kihúztam magam* enyém legyen a dicsőség... de már valahogy belefáradtam. *megrántottam a vállam* Jobban érdekelnek a szép nők, tudod *kacsintottam*
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:20 pm

-Igen, igen. Ezt tudom.*Bólinottam. Inkább nem feszegettem tovább a témát. Látszott rajta, hogy nem szívesen beszél róla.*
"Mintha még minidg szeretné ezt a Dorotheat."*Gondoltam, miközben azon töprengetm, hogy mivel evezhetnánk más vizekre*
-És, meddig maradsz ebben a szerény kis városban?*Érdeklődtem, miután jobb nem jutott eszembe.*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:17 pm

*Belekortyoltam az italomba*
- Te is tudod, hogy nem vagyok az a bosszúálló, ordibálós, kínzós, ajtócsapkodós férfi. Egyedül magyarázatot szeretnék kapni a történtekre... hiszen még mindig a feleségem. Nem bontottuk fel a házasságot, és húsz év szenvedés után ennyit igazán megérdemlek, nem? Elvégre halhatatlanná tettem... *Az arcom kissé megrándult. Nem szerettem kifejezni az érzéseimet, de igazán gyengének éreztem magam, amikor róla beszéltem.* És amúgy is élvezem az életet... Épp az előbb táplálkoztam egy lányból, de egy rossz ujjal sem nyúltam hozzá; tehát még él. *Kacsintottam* Nem akarok rosszat senkinek, ismersz. Csak szeretem élvezni az életet...
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:12 pm

-Bolond!*Nevettem fel.* Neked mindig is hálás leszek azért, mert próbáltad megmenteni a férjem. Bár az igazat megvallva, ahol te megjelensz ott kő kövön nem marad, szóval...*Mondtam mosolyogva.*
-Ohhó! Csak meg ne tudják, miket gondlsz róluk.*Kuncogtam.*
-Szóval ez a lány, itt van.*Mondtam miközben kortyoltam egyet az italomból.* És most mihez kezdesz? Bosszút állsz és pokollá teszed az életét? Vagy inkább messziről erülöd, amit mondjuk kétlek...
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:04 pm

- Egészen biztos vagyok abban, hogy nyílik még rá lehetőséged. *Mosolyogtam. Kis foszlányokban emlékszem még a nagy vitákra, amik az Ő házasságukat vették körben. Ijesztő volt, hogy mennyire szerették egymást és ragaszkodtak a másikhoz. Nekem a szerelem elvette az eszemet, nem tudtam átgondolni, milyen hülyeségekre vesz rá Dorothea. De, annak a korszaknak bizonyára vége.*
- Nos, engem most beiktattak a vezetőségbe, szóval minden bizonnyal engem sem szívlelsz *motyogtam* Bár a férjed ítéletébe nem szólhattam bele, de már akkor is megpróbáltam hideg vérre rávenni őket... mind hiába. Engem is meg akartak karózni, aztán most már a vezetők között vagyok. *Felhúztam a szemöldököm* Ha engem kérdezel *suttogtam és közelebb hajoltam hozzá* ezek mind idióták.
*Elnevettem magam és elhúzódtam. Rendeltem egy whiskyt és hátradőltem a székben.*
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 4:46 pm


*Elnevettem magam a "Megtanultam, hogy a nők mindig csak kihasználnak..." mondaton.*
-Mintha ez fordítva nem lenne igaz.*Mondtam mosolyogva.*
-Ohh, erről hallottam.*Húztam el a szám.* De tudod, hogy én is messziről kerülöm őket.*Utaltam önjelölt vezetőinkre.* Amióta megölték Jospehet, mert nem volt hajlandó részt venni abban a csatában...*Sóhajtottam. A férjem nevét még mindig erős magyar akcentussal mondtam ki. Ezt az egy szokásom nem tudom leközdeni.Közben már arróé mesélt, hogy Svédországban járt. Mosolyogva hallgattam.*
-Ohh, hát sajnos most nem volt alkalmam megcsodálni az idomaid.*Nevettem.*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 4:27 pm

- Megtanultam, hogy a nők mindig csak kihasználnak *felhúztam a szemöldököm* Teremtettem pár új vámpírt a feleségemnek, hisz ahogy Ő mondta akkor "unatkozom, Drágám, teremts nekem vámpírokat, hogy kiképezhessem őket, és világuralomra törhessünk". Nos, én megtettem. Amikor lebuktunk a fejesek elővettek minket, de ő... szóval elmenekült. Szörnyű volt több tíz éven át a fejesek között lennem... vissza kellett nyernem a bizalmukat. Hát... most már legalább megengedik, hogy elmenjek máshová is. Nemrég jöttem vissza Svédországból. Meglátogattam az édesanyám régi házát... sajnos már nem az van a helyén, de mindig szívesen emlékszem vissza azokra az időkre. *Elmosolyodtam.* Ja a fenekem... igen... tudod... az idő jót tesz neki. Egyre formásabb *kacsintottam*
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 4:10 pm

*Őszintén meglepődtem azon, amit mondott.*
-Természetesen hallottam róla. De azt nem tudtam, hogy ő is a városban van.*Feleltem.*
-Ohh, én inkább azt mondanám, hogy ez a város nem más, mint meglepetések halmaza. 150 éve nem látott ismerősökkel is futottam már itt össze...
-Na, de gyere. Ülj le hozzánk és mesélj, mi történt veled.*Mosolyogtam és az asztalunkhoz vezettem rég nem látott barátom.*
-Godric ő itt Becky. Becky, ő pedig itt egy nagyon rég nem látott barátom, Godric.*Mutattam be egymásnak őket, majd leültünk az asztalhoz. Rendeltem magamnak egy whiskyt.*
-Látom, a hátsód már rendbe jött.*Mondtam nevetve, mikor Godric is leült.* Na mesélj, mi történt velem az elmúlt években?*Kíváncsiskodtam. Ez a vámpír volt szinte az egyetlen nálam idősebb, akiben valamelyest megbíztam. Talán mert ő volt az egyetlen, aki nem akart megölni 200 évvel ezelőtt.*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 3:56 pm

*Elmosolyodtam. Én sohasem boldogultam nagy városokban, jobban szerettem az ilyenfajta kis közösségeket, ahol mindenki ismeri a másikat. Itt könnyebb volt érvényesülnöm.*
- Volt egy feleségem, bizonyára hallottál róla. Nos Ő csúnyán cserbenhagyott, és pont az előbb találkoztam vele itt *böktem fejemmel a pulthoz* Hát nem fantasztikus? Csak betévedtem iszogatni ide és máris szembe jön velem az, akit tíz éve nem láttam... *sóhajtottam egyet* Erre szokták mondani, hogy kicsi a világ, nemde?
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 3:14 pm

*Már épp elértük volna az asztalt, mikor Godric termett előttem és kezet csókolt.*
-Kedves Godric!*Üdvözöltem mosolyogva.* Ó hát igen, az tényleg rég volt már, és sajnos azt a borzalmas látványt sosem fogom elfelejteni.*Feleltem halkan. Na igen, a világháborúk kész vámpímágnesek voltak. Szószerinti terj-terülj asztalkám volt az a mi fajtánknak...*
-Én inkább visszatértem ide, két régi jó barát miatt és igen, úgy döntöttem maradok egy kicsit. New York után jól esik ez a nyugalom.
"Már ha lehet annak nevezni, ami itt van..."*Tettem hozzá magamban. Közben Becky oda oldalazott az asztalunkhoz. Egy pillantást vetettem felé, és úgy tűnt megfogadta a tanácsom az alkohollal kapcsolatban.*
-És te, hogy keveredtél ide?*Kérdeztem Gordrictól.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Wilson

Joshua Wilson


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 3:05 pm

*Beléptem a Grillbe.Bo nem dolgozott.*
"Bassza meg...na mindegy ha már itt vagyok..."
*A pulthoz ültem és rögtön kértem egy korsó sört.A pultos fiú kihozta,és egyből belekortyoltam.Majd szétnéztem.*
"Mennyi ismeretlen arc...Hm-hmm...valahogy nem mind tűnik ember szabásúnak..." *filóztam közben újabbat kortyoltam a sörömből*
Vissza az elejére Go down
Becky Davis

Becky Davis


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 2:16 am

*Alig hogy bementem a Grill ajtaján, majdnem két ember landolt rajtam. Egy fiú és egy lány.. az a furcsa szagú lány. Meglepődött arckifejezéssel mentem tovább a kocsma belseje felé. "Ha innen mindenki ilyen idegroncs állapotban kerül ki nem hiszem, hogy jó helyre jöttünk." Maria egy jól eldugott hátsó asztal felé felé mutatott. Hála istennek kevesen ücsörögtek arrafelé, szóval könnyebben vészelhetem át az éjszakát. Elindultunk az asztal felé, de néhány méter után egy férfi állította meg Mariát és kézen csókolta, aztán nácikról meg mindenfajta seggekről kezdett hadoválni. "na jó ez nekem túl sok, kell egy ital." Otthagytam őket beszélgetni és behuppantam az asztal mellé. Rendeltem egy vodkát az egyik pincértől és amikor kihozta egyből a pohár aljára néztem. Sosem voltam az a nagy piás és ezért most is mindenféle grimaszba torzult az arcom, de Mariának igaza volt, tényleg gyengítette a vérszomjat. Fellélegezve dőltem hátra a székben és a jöttmenteket kezdtem figyelni, miközbe azt próbáltam megállapítani, hogy vajon ki-kicsoda? *
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:53 am

*Alig hogy Dorothea elmenekült - újra! - a rég nem látott Maria lépett be az ajtón. Sejtelmes vigyort küldtem felé és megkockáztattam az asztalához való sétát.*
- Maria drágám *nyúltam keze felé és megcsókoltam azt* Azóta nem láttalak, mióta egy náci szétlőtte a valagom *motyogtam csendesen* Mi szél hozott erre? Esetleg itt telepedtél le?
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:49 am

*A Grill nem volt messze a hoteltől. Becky szinte remegett a félelemtől. De tényleg megkelltt szoknia az embereket.*
-Az alkohol kicsit elveszi a vérszojad.*Suttogtam neki alig hallhatóan, ahogy belétem volna egy lány és Jeremy rontott ki a Grillből. Furcsán néztem rájuk, de inkább hagytam őket.*
"Biztos valami szerelni csete-paté"*Nyugáztam és Beckyvel a nyomomban beléptem a Grillbe. Viszont ahoyg beléptem egy régi ismerős kaján mosolyába ütköztem (ezt a zavaros képet xD), ahogy épp az ajtót bámulta.*
-Ez nem lehet igaz.*Suttogtam, mikor rmegláttam a rég nem látott Godric Northt.* Hogy a fenébe...
"..kerül ez ide?"*Fejeztem be magamban és reméltem, hogy rekord idő alatt sikerült rendezni az arcvonásaim.Hirtelen azt sem tutdam, hogy örülök-e neki vagy nem. Jóban vagyunk, nem is az, de amerre ő jár, ott kőkövön nem marad. Végül biccentettem felé.*
-Szerintem üljünk le oda.*Mondtaam Beckynek, miközben az egyik hátsó asztalra mutattam.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:45 am

*lerogytam mellé a földre és átkaroltam*
- Nyugodj meg...nem fogom hagyni hogy bajod essen....És egyáltalán miért bántana? Gyere...menjünk hozzánk....ameddig be nem engedjük, oda legalább nem mehet és két vámpír is lesz körülötted....nem lesz semmi baj...nyugodj meg....*megpusziltam a haját és felhúztam őt a földről*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:38 am

- Jeremy, menjünk *ragadtam magamhoz* És ne nézz a szemeibe.
*Húzni kezdtem az ajtó felé. Pánikszerűen próbáltam kiutat találni. Amikor végre a friss levegőre értem elengedtem Jeremyt és még jobban zokogni kezdtem. Szokásos kérdésözön zúdult a fejemre, amire vadállathoz hasonlóan felüvöltöttem.*
- MEG FOG ÖLNI! ÉRTED? KURVÁRA KI FOG NYÍRNI! *ordítottam és éreztem, ahogy a lábaimat elhagyja az erő. Lerogytam a vizes talajra és úgy sírtam tovább* nem akarok meghalni... főleg miatta... istenem *zokogtam.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:35 am

*Dorothea gyakorlatilag bepánikolt...a könnyei potyogtak, odaléptem megint és leválasztottam a krapek kezeit róla*
- Te meg mit művelsz? Engedd el Do-t! "Do fél...de miért? Ki ez az ember...na várjunk csak...ez nem is ember... vámpír? Mi ez az egész? "
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystic Grill - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystic Grill
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Mystic Falls-i Park
» Mystic Falls-i erdő
» Mystic Falls-i Szálloda
» Mystic Falls-i Pláza
» Mystic Falls-i Iskola

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Helyszínek :: Mystic Falls-
Ugrás: