The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konyha - Étkező

Go down 
+3
Caroline Forbes
Elena Gilbert
Admin
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 9:22 pm

- Ö... *Néztem rá kissé bódított állapotban.* Bonnie és én nem vagyunk valami jóban... amióta... amióta ez lettem. Tudod, az Ő és az Én nézeteim nem igazán egyeznek. *Elhúztam a szám.* Ezt a gyűrűt is csak a kölcsönben kaptam, de fogalmam sincs, merre jár a gazdája, így... amíg nem jön érte *lesütöttem a fejem szégyenkezve* Viszont... Damon hagyott nekem itt valamit, ami szintén ilyen gyűrű. Azt neked adom. Nem valami divatos de a célnak megfelel. Ott van az éjjeliszekrényemen. *böktem fejemmel az emeletre*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 1:16 am

*Miután hasikámat rendesen telepakoltam minden földi jóval...igazság szerint kipakoltam a fél hűtőt még Jenna főztje után is* " basszus...ez a avámpír dolog vagy mi amitől ilyen rettenetesen éhes vagyok...a fél konyhát megtudnám enni...mindennel együtt...hát ez hihetetlen....na jó én akkor elmegyek egyet járni...de hoppá...nem megyek sehova...szénné égek.....azt meg nem igazán szándékozom" *amint Jenna egy kicsit arrébb került Elena mellé léptem és halkan a fülébe suttogtam, hogy Jenna még véletlenül se hallja meg*
- Elena....ömm hát valamikor nem szeretnél Bonnieval találkozni....tudod mostanában kicsit érzékeny vagyok a napfényre, és hátha neki van valami ötlete hogyan bírkózhatnék meg mégis a nap káros sugaraival szemben....*mondtam mosolyogva....annyira hülyén hangzott minden szavam*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 6:06 pm

*Jeremy és én is repetáztunk, valóban hiányzott már egy kis igazi Jenna koszt. Miután kiürült a tányérunk és a tál is felálltam, hogy elmosogassak.*
Vissza az elejére Go down
Jenna Sommers

Jenna Sommers


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 31.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 4:36 pm

*Meg sem mertem szólalni, a nagy szócsatájuk alatt. Elmosolyodtam Jeremy kedves megjegyzésein, de amint feljött a pattanás téma, riadtan tapogattam az arcom. "Jobb lesz ha hamarosan elmegyek a kozmetikushoz." Időközben megettem az adagom*
- Repetát valaki? *Kérdeztem tőlük és vártam, hogy az én falánk kis Jeremym ujjongva nyújtsa a tányérját, mert valljuk be, sokat bír enni. "Talán ezért is ilyen izmos." Hangosan felnevettem erre a gondolatomra. Közben szedtem még magamnak is egy adagnyit.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 11:16 pm

- De gonosz vagy! *sikkantottam fel* Jenna, ne higgy neki... Agyára ment az A+ meg a B7634! *néztem rá bosszús tekintettel* Úgyis legyőzlek, te kis bikanyalás!
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 10:53 pm

- Attól hogy még tanulásra kötelezel még nincs elfelejtve az esti futóverseny *nevettem*
Amúgy meg a múltkor írtam töriből egy A+ -t szóval nem hiszem hogy feleltetni akarna... de ha mégis, naprakész vagyok a témában..." igazából azt se tudom mit vettünk az utóbbi egy...két hónapban"
De hajrá Elena...keress rajtam fogást....ma akármivel se tudnál lelombozni...olyan jó kedvem van...tavasz van vagy mi fene... tisztára kivirágzom *nevettem el magam...* De ahogy látom Jenna te is...nagy szexi a pattanásod a bal szemed alatt ...*mosolyogtam ördögien ahogy Jenna riadtan kapottaz arcához*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 10:48 pm

- Jut eszembe, Alaric egész biztos, hogy íratni fog veled, ha elintézem *kacsintottam rá* Szóval szerintem te a nap további részét tanulással töltöd, mi pedig Jennával... szórakozunk! *vigyorodtam el, majd kérdően, összeráncolt homlokkal Jeremy felé fordultam* Vagy van valami ellenvetésed?
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 10:42 pm

- Költői... drámai testem..azért annyira nem vagyok rossz kondiban...nézd a kockákat *felhajtottam a pólómat és vigyorogtam* Na...ha ennyire biztos vagy, ha lemegy a nap összemérhetjük... *kacsintottam Elenára* Amúgy mi a mai program csajok? *nétem először Jennára majd drága nővéremre, akin némi pír jelent meg a nagymamás megjegyzésem után...szám önkéntelelnül is félmosolyra húzódott ahogy ránéztem*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 10:31 pm

*Gyűlölettel tele néztem Jeremyre.*
- Utállak! *de hamar elnevettem magam* Nem tudom, hogy versenyfutásban melyikőnk győzne... Te, a dagadt hájas költői testeddel, vagy én, a formás alakommal, ami nem izmos, de annál... mindegy! *Enni kezdtem és rá sem néztem az öcsémre.*
"Beégtem... bevallom.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 10:28 pm

- Akkor spórolhatsz legközelebb...rám ugyan ne pazarold azt a drága csodaszert *mondtam kuncogva az orrom alatt és elkezdtem enni a levest...ami igen hamar elfogyott*
- Jenna passzolnál még egy adaggal, fejlődő szervezetemnek szüksége van rá...főleg hogy ma estétől újra futok...valahogy kijöttem a kondiból....de rád is rád férne Elena... elég öregasszonyos vagy mostanság...bár el tudom képzelni hogy csak az a förtelmes tea az oka * nevettem el magam *
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 10:25 pm

- Hé! *sikítottam fel* Nem az én hibám, hogy nem becsülöd a természetet! Az egy extra természetes finoman válogatott tea volt, és egy egész filtert pocsékoltam rád! *nyújtottam ki a nyelvemet és leültem az asztalhoz*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 10:17 pm

- Gonosz lélek *keltem ki a levesből . belemártottam a párnát és Elena felé céloztam, ami tökéletesen talált*
- Jenna..nem röhög...együttérez és veszi a bókot....Elena hallgat és nem lövi a fejem a levesbe mert kár minden cseppjéért... nem úgy mint a te teádnál... *nyújtottam nyelvet Elenára*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 10:12 pm

*Ahogy a konyhába tartottam vissza a kezembe kaptam egy párnát és fejbe vágtam vele - tökéletes célozva - Jeremyt úgy, hogy a feje a levesbe landoljon.*
- Remélem így is ízlik, drága öcsikém! *Jenna nem tudott mi szólni, a sokk és a röhögőgörcs határán volt.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 10:09 pm

* a gyomrom korgott, farkaséhes voltam...a konyhából jövő illatok pedig egyenesen megigéztek...tudtam hogy ma nem Elena főz...imádtam őt de Jenna százszor jobban tudodott, amint meghallottam a nevem lerohantam a konyhába felkaptam egy tálat és leültem az asztalhoz, várva hogy Jenna tálaljon*
- A tanulás sok energiát emészt fel...és amúgy is...ahh... micsoda illat....megváltás hogy ma tefőzöl...de erről ne szólj Elenának *kacsintottam Jennára*
Vissza az elejére Go down
Jenna Sommers

Jenna Sommers


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 31.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 9:57 pm

*Főzés közben, hallottam, hogy valakik beszélgetnek az ajtóban. Mivel nem csöngettek, nem mentem oda. Elena végül kiszaladt az előszobába, hogy üdvözölje a látogatókat. Nem nagyon értettem mit beszéltek, mert csak susmogást hallottam. "Ha engem keres valaki, Elena majd szól, ha pedig, akkor nem ütöm bele az orrom más dolgába." Gondoltam, miközben eltereltem a figyelmem. Mivel Elena elég sokáig volt távol, kiáltottam neki, hogy ki lehet. Erre azt felelte mást kerestek. Bólintottam egyet, közben Elena már beért a konyhába. Kis idő múlva kész lett az ebéd és az illata bejárta az egész házat.*
- Jeremy! Ebédelünk, lejössz hozzánk, vagy felvigyem az adagod? *Kiáltottam, úgy, hogy meghallja a szobájában.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 5:36 pm

- Szerintem hálás lesz azért, amiért kihúzod őt a történelem dolgozatok javítása alól *nevettem fel és még egy pohárral öntöttem Jennának. Kissé rossz állóan nézett rám.* Csökkentett alkoholtartalmú! *szabadkoztam*
Vissza az elejére Go down
Jenna Sommers

Jenna Sommers


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 31.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 4:47 pm

*Elmosolyodtam az ajánlatán. Elenának olyan jó ötletei vannak, mindig is irigyeltem, hogy ilyen könnyen fel tudja találni magát.*
- Jól hangzanak. Nem nagyon szeretnélek titeket kipaterolni itthonról, ezért inkább a masszázsszalon mellett döntök. Felhívom majd Ric-et, mit szól hozzá. *Közben Elena adott egy pohár whiskyt, majd gyorsan felhörpintettem.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 3:45 pm

- Hé, és mi lenne, ha kicsit felfrissítenétek a kapcsolatotokat? Elmennék itthonról és ilyen gyertyákkal körülvett vacsora, utána pedig... *Elhallgattam és felnevettem* Azt inkább nem részletezném... *Kivettem a szekrényből egy kis whiskyt és két pohárba töltöttem egy keveset. Az egyiket Jennának adtam* Vagy most nyílt egy masszázsszalon nem is messze, alig pár kilométerre, Caroline járt ott, állítólag isteni... Szerintem lazítsatok egy kicsit *ajánlottam*
Vissza az elejére Go down
Jenna Sommers

Jenna Sommers


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 31.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 1:03 pm

*Előszedtem a hozzávalókat és előkészítettem őket a fűzésre. Közben Elena odajött hozzám.*
- Igen, régen találkoztunk. Sok dolga van. Nem vette fel a telefont se. Most már ideje lenne benéznem az iskolába, hátha ott megtalálom, elvégre tanítási idő van. Talán Jeremytől kérdezősködhetnék róla, de nem hiszem, hogy ilyen dolgokkal foglalkozna.*Mondtam sóhajtva egyet, majd elővettem egy serpenyőt és sütni kezdtem a húst.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 9:48 pm

- Persze *bólintottam majd a lány után néztem* Hát ez hamar lelépett... *A konyhapulthoz sétáltam és segíteni kezdtem Jennának* Na és, Alariccal minden rendben?
Vissza az elejére Go down
Jenna Sommers

Jenna Sommers


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 31.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 10:57 am

- Ugyan, semmi gond. Jó lesz nekem a holnap is. *Feleltem mosolyogva majd elköszönésképp' megöleltük egymást. Nagyon szimpatikusnak találtam.*
-Akkor szerintem én megcsinálom az ebédet. Milánói-makaróni jó lesz? *Kérdeztem Elenához fordulva, hogy olyat együnk ami mindenkinek ízlik. Közben matatni kezdtem a szekrényben az alapanyagok után*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Belle

Cassidy Belle


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 23.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimePént. Feb. 25, 2011 7:44 pm

-Rendben van, de most jut eszembe, hogy ma már elígérkeztem máshova,annyira sajnálom, de nekem a holnapi a nap jó lenne. És neked?
"Közben azon gondolkoztam nem hangzik-e furcsán, pedig most kivételesen tényleg igazat mondok,nem hazudok."
*Majd oda mentem Jennához, és Elenához megöleltem őket,* "Elköszönésként, már ideje volt mennem"
-Akkor holnap este találkozunk,jóéjt.
Vissza az elejére Go down
Jenna Sommers

Jenna Sommers


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 31.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2011 4:51 pm

*Amikor meghallottam, hogy szólított, azonnal felálltam és bementem a házba, egyenesen a lányokhoz a konyhába.*
- Nagyon szívesen elmegyek vele. Igazad van, tényleg rám fér a pihenés, a takarítás elég kimerítő tud lenni. *Mondtam kedvesen, majd Cassidy felé fordultam és kérdőn néztem rá, hogy egyáltalán akar-e velem jönni. Majd megfordultam, megfogtam a polcról egy poharat és vizet engedtem bele, majd a pulthoz támaszkodva megittam.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2011 10:44 pm

- Jenna! *kiáltottam* Hé, nem lenne kedved elmenni Cassidy-vel a Grillbe? Szerintem mind a kettőtökre rá fér a pihenés... Rád azért *néztem Cassidy-re* mert a költözés szörnyű, ezt tapasztalatból mondom *nevettem fel* és neked Jenna pedig azért, mert így is sokat dolgozol. *mosolyogtam Jennára, mikor belépett a házba*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitimeVas. Feb. 20, 2011 7:21 pm

- Én most értem haza, Jeremy pedig leckét ír, de szerintem Jenna szívesen elmegy veled a Grillbe. Csajos buli *mosolyogtam bátorítóan*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konyha - Étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha - Étkező   Konyha - Étkező Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konyha - Étkező
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Konyha - Étkező
» Konyha - Étkező
» Étkező
» Konyha
» Konyha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Mystic Falls-i házak :: Gilbert ház-
Ugrás: