The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mystic Falls-i erdő

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 3:36 am

*Megfeszültem.*
- A számból vetted ki a szót...
"Gyerünk... Ne kínozd magad... Csak egy egészen kicsit kell előrehajolnod és..."
*Előrehajoltam, mintha meg akarnám csókolni. Végül megcsókoltam, és megharaptam, ő pedig visszaharapott. De már a vére is fejbe vágott. Hátrakaptam a fejem, mintha kijózanodtam volna.*
- Mi a halál volt ez...?
Vissza az elejére Go down
Lauren Sunlight

Lauren Sunlight


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 3:31 am

*A kezemet a fejemhez tettem és megtámaszkodtam. Éreztem, hogy a mélyponton már túl vagyok, tehát az alak későn érkezett. Kezdett tisztulni a látásom is, de még mindig nem volt az igazi közel sem. Újra az alak felé fordultam és négykézláb, kissé vontatottan kúsztam el hozzá. Mélyen a szemeibe néztem.*
- Baszdmeg... *suttogtam* Már megint te. *A hajamba túrtam kábán*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 3:28 am

*Csak meredtem rá. Felült.*
- Rosszkor vagy rossz helyen. Ahogy mondani szokás. *szűrtem a fogaimon keresztül.*
"Még mindig túl gyenge vagy az éhségtől... Ha megmozdulnál, te is tudod mi lenne az a mozdulat..."
Vissza az elejére Go down
Lauren Sunlight

Lauren Sunlight


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 3:25 am

*Felszisszentem amikor az alak rám zuhant. Behunytam a szemeimet majd kinyitottam őket. Így feküdtem pár percig mozdulatlanul majd felültem. Még mindig nem láttam tisztán, de tudtam, hogy merre ül. Intettem neki.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 3:23 am

*Megfeszített izmokkal térdeltem pár pillanatig.*
"Hidegfejjel, haver... Itt van melletted a drog... Gyerünk... enyhít az éhségeden. És mi enyhít még? Vér... Droggal átitatott vér."
*Egyre közelebb hajoltam hozzá, s a nyaka és a válla közti pontot fixíroztam. Aztán hirtelen mintha minden izmom elernyedt volna rázuhantam testére, mire felocsúdtam már a fa tövében ültem, valamivel távolabb, mint az imént... Néhány centiméterrel... *
Vissza az elejére Go down
Lauren Sunlight

Lauren Sunlight


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 3:17 am

*Nem éreztem semmit. Valami halkan puffant mellettem de képtelen voltam felfogni, hogy mi történt. Elfordultam a hang irányába és megmozdítottam a kezem, mintha érte akarnék nyúlni, de ahogy megfogtam volna egyre távolodott. Már pedig biztos voltam abban, hogy az az alak ott van, mozdulatlanul és engem bámul, de én képtelen vagyok elérni őt.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 3:14 am

"Nem kellett volna idejönnöm. Miért? A város veszélyesebb lenne most. Ha meg valaki az erdőben van... Az így járt..."
*Édes illatot éreztem. A nyomába szegődtem, bár nem fűztem hozzá túl sok reményt. Ahogy az illatot követtem megbotlottam. Felpattantam.*
"Még sosem botlottam meg... ennyire éhes lennék?"
- Mi a...?!
"Lauren...? El kell tűnnöm." *Ott térdeltem a drogtól enyhén vonagló teste felett és képtelen voltam mozdulni.*
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 4:00 pm

- Klaus? *merengtem el*
- Olyan ismerős a neve... *motyogtam magam elé*
- Bocs, hangosan gondolkodom... *villantottam egy félmosolyt Elena fele, mikor megvilágosultam*
- Jaj, tudom ki Ő! De mit akar Veled? *húztam össze szemöldököm*
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 11:14 pm

- Klaus *böktem ki* És természetesen Dorothea... *vigyorogtam a közös ismerős felhoztán*
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 3:31 pm

- Kik? *tettem fel a kérdést*
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 3:09 pm

- Hál'istennek nincs időm ezen gondolkodni. Még mindig elég sokan szeretnétek halottan látni, szóval egyelőre örülök annak, hogy élek. *Vigyorogtam.*
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 3:03 pm

- Tiszta szuperhősök vagytok! Szexi. *kuncogtam* Na de vegyük komolyra a dolgokat. Hozzászoktál már ehhez a léthez?
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 3:01 pm

- Úgy fogalmaznék, hogy megmentjük a világot a rossz emberektől. Jobbnak látjuk, ha inkább őket öljük meg mint az ártatlanokat, de ez persze csak rondít a helyzeten. Megpróbálunk erősek maradni de néha iszonyatosan nehéz. Jer pedig iskolába is jár... *A kezeimet végigfontam a mellemen.*
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 2:59 pm

- Maradtok akkor a zacskós vérnél? Fúú ez izgi! *vigyorogtam*
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 2:57 pm

*Felnevettem.*
- Nekem nem jött be az állat-diéta *mormogtam* Próbáltunk Jeremy-vel rászokni de csődöt vallott. *Elhúztam a szám.*
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 7:38 pm

- Jó nekik. *motyogtam*
- Ashley? *kérdeztem vissza, Elena pedig bólintott egyet* Nincs vele semmi. Még mindig ember. Azt' ennyi meg egy bambi. *vigyorogtam* Apropó láttam erre egy őzikét. *vigyorogtam*
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 10, 2011 5:08 pm

- Jeremy egész jól, Jenna pedig még mindig Alaric-kal van. Irigylem őket, hisz' imádják egymást *elmosolyodtam* Na és te meg az a lány? Ashley, ha jól emlékszem...
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 08, 2011 12:57 am

- Csak ez a szomj ne lenne... amúgy tökre jólenne, meeeeg még a gyerek dolog is. *terelni akartam a témát egy kicsit*
- Hogy van Jeremy és Jenna? *érdeklődtem* Alaric?
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 08, 2011 12:42 am

- Igazából nem is tudom, mit szeretnék. Vannak árnyoldalai mind a kettőnek, de... emberként jobban éreztem magam. Igaz folyton veszélyben voltam, de nem tudom megszokni ezt az egészet. *Körülnéztem, mintha a változás tapintható lenne.* Nem megy...
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 08, 2011 12:34 am

- Ja értem... *bólintottam egyet*
- Hát nemtudom, lehet megkéne próbálni... de az emberré válós dolgot, meg kikéne belőle szedni, ha emberré szeretnél változni, akkor legyen így... *mondtam neki félmosollyal az arcomon*
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 08, 2011 12:22 am

- Godric azt mondta, hogy mindenki ott folytatná, ahol abbahagyta... *Javítottam ki.*
- Katherine és Stefan? *egy kicsit megremegett a hangom de nem volt ellenvetésem a dolog felől.* Talán megadhatnánk azt Katherine-nek amire vágyik. De nem hiszem, hogy Stefanért belemenne ebbe.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 08, 2011 12:13 am

Hm... talán Stefan... *mondtam egyéb megeröltető gondolkozás nélkül*
- Nem mondtam, hogy nem... De és ha elsorvadnék, mintha karót döfnének a szívembe? Mert már nem vagyok olyan fiatal, mint te... én már rég alulról szagolnám az ibolyát... *hunyorítottam össze a szemem egy pillaantra*
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 08, 2011 12:03 am

- Tudom, hogy furcsa lenne, de... *Mélyen a szemeibe néztem.* Ne mond, hogy nem hiányzik emberként felébredni. Emberi problémákkal küzdeni, amik semmiségek, mégis az egész életedre hatással vannak. *Elmosolyodtam* Egyébként már nem az a Damon lennél, mint amilyen most vagy *nevettem.*
"Katherine és én szerepet cserélünk?"
- Mondj egy dolgot, amire Katherine rögtön ugrana... *javasoltam*
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 08, 2011 12:01 am

*Miközben Elena beszélt olyan történt velem, mintha a filmben lennék, mert a fejem fölött kigyulladt egy izzó*
- Elena... *fogtam arcát két kezem közé* Van egy tervem! *kacsintottam rá. Meglepettem nézett rám* Nem csak te vagy hasonmás... Hanem Katherine is... És helyetcserélhetnétek.... meg kéne vesztegetni Katherinet valahogy... *tanakodtam, mint azon is, hogy én emberként*
- Bevallom, jó lenne ember lenni, de nem tudnám magam elképzelni emberként. Nincs gyorsaság, szupererő. Fura lennék "sebezhetően"
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 11:53 pm

- Bár lenne *suttogtam* Tudod amikor vámpírrá váltam... az egyik részem felsóhajtott, hogy 'mindent elvesztettél' a másik pedig hogy 'végre biztonságban vagy, így már senki sem fog rád vadászni'. Azt hittem, hogy így mindenki lemond rólam, hogy Katherine és Elena többé már csak két vámpír, akik megszólalásig hasonlítanak egymásra. Erre tessék... jön egy idióta eredeti és újra akarja kezdeni az egészet. *A hasába bokszoltam gyengéden.* Te is ember lehetnél... ha nekem lenne mód... neked is lehetne!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystic Falls-i erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i erdő   Mystic Falls-i erdő - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystic Falls-i erdő
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mystic Falls-i Iskola
» Mystic Falls-i főút
» Mystic Falls-i Park
» Mystic Falls-i Szálloda
» Mystic Falls-i Pláza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Helyszínek :: Mystic Falls-
Ugrás: