The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Mystic Falls-i Iskola

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Lauren Sunlight

Hozzászólások száma : 84

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 1:40 am

*Kissé meglepődtem de bólintottam.*
- Az utolsó motoros élményem elég vad... szóval csapj a lovak közé!*Mosolyogtam és elvettem tőle a felém nyújtott bukósisakot*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Sebastian Salvatore

Hozzászólások száma : 102

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 1:37 am

*Elpöccintettem a cigimet, majd újabbra gyújtottam.*
"De mégis mit kéne neki mondanom? Szeretlek, mi lenne ha járnánk...? Tudod... A fenébe is! Sosem voltam jó az ilyesmiben... Legjobb lesz, ha többé ki sem nyitom a számat. De biztos, hogy jó ötlet mégis belekeverni az életembe? Mondjuk... már így is benne van. Kellőképpen."
*Elpöccintettem a második cigimet is, és ebben a pillanatban megpillantottam Lauren-t, ahogy felém lépked.*
- Tudom, hogy rohadtul unod már a jelenlétem, de... *kezdtem, de fogalmam sem volt róla mit szeretnék mondani. Tényleg kussban kellett volna maradnom.* - Elvihetlek egy körre? *kérdeztem hirtelen ötlettől vezérelve, és a motorom bőrülésére csaptam a tenyeremmel.*
Colbie Sunlight

Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 1:30 am

*Elnevettem magam.*
- Az vagyok, akinek te akarsz látni engem. *Kacsintottam és elnyomtam a cigim.* Most pedig ha nem haragszol lelépek. Van még öt perc a kicsengőig. Szedd össze a gondolatod és nagyon ajánlom, hogy ne baszd el! *Megigazítottam a hajam és a kocsimhoz sétáltam. Beültem és a közeli étteremhez vettem az irányt.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 1:27 am

*Felnéztem rá.*
- Te mégis ki vagy tulajdonképpen...?! *kérdeztem véletlenül hangosan, így kénytelen voltam folytatni.* - A sötétség kurvája, vagy a szerelem harcosa...? *csóváltam a fejem.* - Fura vagy. *szívtam mélyet a cigimbe.*
"És talán némiképp igazad is lehet..."
Colbie Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 1:23 am

- Ó istenem *sóhajtottam.* Péntek van, ami azt jelenti, hogy Lauren az első óra után hazamegy. Ahogy hazaér rögtön keresd fel és beszéljétek meg a dolgokat. Bár ezen nincs mit beszélni. *Megálltam előtte és kivettem én is egy cigit.* Nem tudom, hogy ezek után hogy hiteted el vele,hogy fontos számodra, de remélem megtudod csinálni. *Ránéztem felvont szemöldökkel*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 1:20 am

*Egy darabig csak bambultam némán.*
- Én sem repesek az örömtől, hogy futni hagyom az egyetlent, aki... *elakadt a szavam.*
"aki... mi? az egyetlent aki sebet tud ejteni rajtam...? hát tényleg ennyire gyenge lennék...? azért engedem el, mert meg tud sebezni...?"
- Én nem zárkóztam el előle. *jelentettem ki.*
"Habár nem is voltam túl egyértelmű, ami azt illeti. De nem is tudtam mit mondhatnék neki... Neki kell döntenie."
- Neki kell döntenie. *mondtam ki hangosan is.*
- Legjobb lesz, ha kihívom óráról. *mondtam elszántan, és megindultam. Aztán hirtelen megtorpantam és visszafordultam.* - Ne, ez rohadt szarul jönne ki. Elcsépelt romantikus szar... *a motoromnak támaszkodtam, és rágyújtottam.*
Colbie Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 1:12 am

- És ő szerinted milyen? *Csípőre vágtam a kezem.* Nehogy azt hidd, hogy valaha összejött egy csávóval is és mennyire boldog volt és hűséges és istentudja! Nem. Ő pont ugyanolyan, mint te. És te ettől félsz. Félsz attól, hogy végre megtaláltad a másik feled, a lányt, aki szeret téged és elfogad úgy, ahogy vagy... És egyszerűen képtelen vagy ezt feldolgozni. Mert csökönyös vagy, akaratos és hihetetlenül gyenge, tudod? Ez a baj veled. Hogy gyenge vagy. *Beletúrtam a hajamba.* Jobb is, ha egy ilyen srác messziről elkerüli a húgomat. Nem vagyok egy mintanővér típus de azt hiszem tőled többet vártam.
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 1:07 am

*Döbbenten álltam egy pillanatig. Hiába nem tűröm ha megütnek, most mégis megleptek a szavai, és lefagytam.*
- Ha minden ilyen egyszerű lenne, nem lenne semmi extra az öröklétben, nemde? *jegyeztem meg, de alig tudtam leplezni, hogy nagyon felkavartak a szavai.* - Én tényleg nem elsősorban magamtól akarom megvédeni őt. *mondtam.*
"De hát akkor mit is akarok tulajdonképpen? Legalább magamnak bevallhatnám, hogy magam is megijedtem mindattól, amit kihozott belőlem... Mind lelkileg, mind testileg..."
- A pokolba az egésszel! Kurvára nem ment nekem az ilyesmi sosem! Nem csak amiatt jobb neki nélkülem ami vagyok, hanem amiatt is aki vagyok! Nézz rám! Nem az a hősszerelmes, kitartó, hűséges típus...
"Ha magamat nem vagyok képes boldoggá tenni, hogy tehetnék boldoggá bárkit is..."
Colbie Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 12:59 am

- Ha szereted te segg, akkor miért kell ezt csinálnod? *Közelebb léptem hozzá és gyengédebben pofon vágtam* Az örökkévalóság elég hosszú lesz, főleg ha egy csepp boldogságot sem bírsz belepréselni abba a pici szívedbe! *mutattam a mellkasára* És ne mond nekem azt, hogy nem tudnád megvédeni magadtól, mert ő bízik benned, ahogyan te is magadban... és tudom, hogy eléggé szereted ahhoz, hogy erős legyél. Kelj fel végre és harcolj a nőért, akit szeretsz, te idióta!
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 12:57 am

*A szemeibe néztem.*
- Igen...?! *kérdeztem cinikus hangot megütve.* - Kár, hogy csak most mondod, mert ha ezt előbb tudom, akkor jobban igyekszem... *mondtam, de nem tűntek összefüggőnek a szavaim.* - Csillagom... - *kezdtem ironikusan.* - Szerintem semmi szükség nincs közös szóváltásunkra, vagy akár elérzékenyült nosztalgiázásunkra az együtt eltöltött csodás percek emléke felett...
Colbie Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 12:50 am

*Sok ideje nem voltam távol, viszont úgy döntöttem, meglátogatom a húgomat, ha már kikötötte, hogy haza ne menjek. Végig kellett néznem a csöpögős Twilight saga-ba illő 'olyan lesz mintha sohasem léteztem volna' jelenetet, a búcsúcsókot majd az elszakadást. Szipogva mentem oda Sebastian-höz és megveregettem a vállát könnyeimet törölgetve kissé nagyon megjátszva.*
- Hát, ilyen a szerelem...
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 12:49 am

*Lauren után néztem pár másodpercig. Éppen rászántam magam, hogy bemegyek órára, mikor hirtelen felbukkant Lauren nővére. Láthatólag élvezte a helyzetet.*
"Na... ha látta az iménti jelenetet, lesz min élesítenie a karmait..."
*Sóhajtottam.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 12:44 am

*Bólintottam egyet és én is elengedtem. A vállamra tettem ázott táskámat és beléptem az iskola meleg aulájába. Végignéztem, hogy ezt a jelenetet vajon ki láthatta, de hál' istennek pár perce már becsengettek, így nem méregetett végig ezer kíváncsi tekintet. A termembe siettem.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 12:32 am

*Lassan elhúzódtam tőle, karjaimmal elengedtem törékeny testét, és kibontakoztam öleléséből.*
- Teljesen megáztál... *jegyeztem meg halkan. Sóhajtottam.* - Ha mindenért bocsánatot kérnék, amit megbánhatónak ítélek a lépéseim sorában, akkor egész nap mást sem hajtogatnék, csak, hogy bocsáss meg. Mégsem lenne elég a bűnöm fedezésére... *mondtam félig-meddig inkább magamnak, mintsem neki. Felkaptam a földre hajított teljesen elázott táskámat, s újra arcára emeltem tekintetemet.*
"Nem tudom mire várok..."
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 12:26 am

*Ahogy csókolt úgy éreztem, hogy talán helyesebb lenne ellökni magamtól - ne rontsunk a helyzeten címszóval - de képtelen voltam parancsolni a testemnek. Az ajkaim ugyanolyan tüzesen és féktelenül tapadtak meleg és piros ajkaira, ahogyan ő az enyémekre. Lenyeltem a sírógörcsömet és csak erre a talán utolsó csókra összpontosítottam. Amikor vége lett nem akartam kinyitni a szemem.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 12:19 am

*Ahogy magához húzott, úgy éreztem ha kibontakozok ebből az ölelésből, a legutolsó emberi érzés is meghal bennem.*
*Nagyot nyeltem.*
- Bocs, hogy belekevertelek. *mondtam suta bocsánatkérés-képpen.* - De ebből képtelenség kiszállni. *tettem hozzá.*
*Ahogy egészen közelről néztem elfátyolosodott, csillogó szemébe, hirtelen heves késztetést éreztem, és érzelmekkel túlfűtve tüzesen megcsókoltam meleg ajkait.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 12:14 am

*A hideg is kirázott, ahogy az eső rám esett, a szavai pedig mélyen a szívembe fúródtak.*
- Hát... *levettem kezeimet a mellkasáról* Nem erre a válaszra számítottam, de megértem.
*Nem bírtam levenni a szemem a csodálatos ajkairól vagy szemeiről. Úgy éreztem, hogy most van itt a búcsú ideje. A kezemet a derekára tettem és magamhoz húztam. Nem tudtam eldönteni, hogy az esővíz folyik az arcomon vagy a könnyeim, de amikor megízleltem és meleg volt na meg sós, rögtön tudtam, hogy most még pocsékabb állapotban vagyok, mint valaha voltam.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 12:11 am

*Megállított. Érintés még ennyire nem rázott meg, amióta vámpír voltam. A szemei kérőn fúródtak az enyéimbe. Eleredt az eső.*
- Úgy? *vontam fel a szemöldököm kérdőn.* - Komoly kapcsolat? Mintha tudnám mit jelentenek... *becsuktam a számat, és a többit már csak gondolatban fűztem hozzá.*
"Mintha elképzelhető lenne ez ebben a felállásban..."
*Mélyet sóhajtottam.*
- Nem lennék ekkora kretén ha nem éreznék semmit. *mondtam végül félig-meddig a kérdésére felelve.* - De magadnak tennél jót, ha nem folynál bele az életembe... *tettem hozzá halkabban.*
*A hulló esőcseppek úgy folytak végig az arcán, mintha sírna. Gyönyörű volt.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 12:03 am

*Sóhajtottam egyet, amikor elment mellettem. Mélyen beszívtam az illatát majd utána eredtem.*
- Te mondtad, hogy nem vagy az a csávó, akinek komoly kapcsolat kell. *A kezem a mellkasára tettem, hogy megállítsam és mélyen a szemébe néztem.* Csak annyit kérek, hogy mond meg, akarsz-e engem úgy, és ha nem, akkor esküszöm, hogy eltűnök az életedből.
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Szer. Júl. 27, 2011 12:01 am

*Hiába volt szükségtelen, hatalmas levegőt vettem, amíg elpöccintettem a cigimet a park felé. Lauren éppen szemben volt velem, de nem nézett rám.*
"Mit is vártam...?"
*Elhúztam a szám és kelletlenül elrúgtam magam a motoromtól. A zsebembe dugtam a kulcsaim, és a táskám hanyagul a vállamra dobtam. Elindultam az iskola felé.*
- Szebb reggelt... *mondtam halkan, amikor elmentem mellette.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Kedd Júl. 26, 2011 11:49 pm

*Épp elnyomtam a cigim és átfricskáztam a túloldalra amikor köhögést hallottam a hátam mögül. Félve megfordultam és zsebre vágtam a kezem.*
"Tudhattam volna, hogy a sors így ki fog velem cseszni. A mai nap is vele kell találkoznom először."
*Csak bámultam a motorját és nem szóltam egy árva szót sem.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Pént. Júl. 22, 2011 11:34 pm

*Ahogy a szél süvített mellettem, úgy éreztem, mintha újra tudnék érezni. Pedig ez koránt sem volt így.*
"Én egy idióta vagyok, hogy iskolába akarok járni. Hogy lehetek ekkora balek?! Most komolyan... És mégis ki az, aki ilyen korán bejön az iskolába?!"
*Leállítottam a motort a parkolóban, majd nekitámaszkodtam, és rágyújtottam.*
Colbie Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Hétf. Júl. 18, 2011 11:45 pm

*Elmosolyodtam és végignéztem az iskolán. Hányszor hisztiztem előtte, hogy nincs kedvem bemenni... *
"Nem fogok lefeküdni ma senkivel. Inkább iszom valami erőset."
*Elindultam a sarki kocsma felé és rendeltem magamnak egy kis vodkát.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Csüt. Júl. 14, 2011 3:05 am

*Ránéztem a nővérére.*
- Szerintem nem lesz benne a trióban. *jegyeztem meg, és futni kezdtem.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Csüt. Júl. 14, 2011 3:03 am

- Tégy amit akarsz *javasoltam és kihúztam a karomat Sebastian szorításából*
*Mivel gyalog voltam - amit idő közben nagyon átkoztam - a rövidebb úton indultam el hazafelé. Inkább nem néztem hátra. A dögös nővér és a 'pasi akit nem kaphatsz' meg látványa eléggé riasztott.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   

Mystic Falls-i Iskola
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls parkja