The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Mystic Falls-i Szálloda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Godric North

Hozzászólások száma : 154

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szomb. Máj. 07, 2011 11:11 pm

- Semeddig, természetesen, a lényeg, hogy került Dorothea- t és vigyázz magadra. Klaus egyelőre nem tesz semmit veled, szerintem Dorothea-t teszteli. Légy óvatos.
*Elena bólintott majd kiment.*
"Szemmel kell majd tartanom, de nem akarom követni. Tud magára vigyázni, és ott van az a rakás Salvatore...*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 204

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szomb. Máj. 07, 2011 10:48 pm

- Hogy lehet az, hogy Dorothea megbízik Klausban? *Tettem fel a költői kérdést, de Godric választ is adott rá.*
- Klausnak nagy hatalma van. Én ellenszegulő típus vagyok, nincs annyi jogom mint amennyi Klausnak van, de nagyobb mint Elijah-nak. Ez egy nagyon bonyolult rendszer, de ha táplálkozási láncot kellene felállítani akkor Klaus állna mindenki felett.
*A szavam is elakadt, pedig tudom, hogy még rengeteg dolgot nem tudok.*
- És mi lesz, ha én már ember vagyok?
- Azt nem fogjuk hagyni...
*A többesszámot figyelmen kívül hagytam.*
- És mi van akkor, ha mégis? Csak tudni akarom.
- Kell egy vámpír, egy farkas és te. És egy elég erős boszorkány.
- És az, hogy én újra ember legyek... az mennyire kockázatos?
- Lehet, hogy nem sikerul visszahozni... lehet, hogy meghalsz. De ezt Klaus nem fogja a véletlenre bízni.
- És meddig kell bujkálnom?
Godric North

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Kedd. Máj. 03, 2011 11:57 pm

- Ne haragudj a kellemetlenségért Elena *köszörültem meg a torkom.* Még rendesen bemutatkozni sem volt időm... Godric North. *megakartam csókolni a kezét de elmosolyodott.*
- A tárgyra, Uram.
- Dorothea Klaus oldalán áll... *Vártam a reakciót de kifejezéstelen volt Elena arca.* Ami nekünk rosszat jelent. Klaus... Klaus megakarja törni a nap és hold átkát, amit a hasonmás megszerzésével tehet.
- De mind a két hasonmás... vámpír. Tehát..
- Tehát Klaus újra embert akar belőled, és mivel van egy csapat boszorkánya... Tiszta ügy lenne.
- És mi köze van ennek Dorothea-hoz?
- Ő a csali. Ő szerzett volna meg téged.
*Elena elgondolkodott.*
- Nem bízhatunk többé benne.
- Én eddig sem bíztam... *jegyezte meg halkan*
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 204

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Kedd. Máj. 03, 2011 11:45 pm

*Egész úton egy árva szót sem szóltam, mert tudtam, hogy Godric nem véletlen akarta, hogy Dorothea ne vegyen észre. Mikor a szálloda szobát becsukta csak álltam ott, mint egy szobor.*
- Szóval... most már megkérdezhetem, hogy mi a fene folyik itt? *A hangom nyugodt volt, hozzászoktam már a veszélyes "meg akarlak védeni" helyzetekhez.*
Elijah

Hozzászólások száma : 32

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Hétf. Feb. 28, 2011 3:37 pm

- Sok szerencsét hozzá. *Húztam el a szám, majd kiengedtem és becsuktam utána az ajtót. Visszaültem a fotelba, kezembe vettem a poharam és kortyolgatni kezdtem a maradék whiskym.*
"Hogy is legyen...hogy is legyen..."
*Töprengtem.*
Godric North

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Hétf. Feb. 28, 2011 12:10 am

- A szavamat adom, hogy egy oldalon állunk, Elijah. *Kezet ráztunk majd felálltam a kanapéról.* Most pedig meglátogatom Dorothea-t. Titkon remélem, hogy nem szövetkezik Klaussal... *Sóhajtottam és biccentettem.* Akkor tiéd a Gilbert... sok szerencsét, nehéz fajták... *Kiléptem az ajtón és Dorothea háza felé igyekeztem vámpírtempóban.*
Elijah

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Feb. 27, 2011 11:50 pm

*A kezemet nyújtottam Godric felé.*
- Ám legyen. Remélem szem előtt fogod tartani, hogy egymás oldalán állunk. Nem szeretnék semmi gubancot, és természetesen Klaust sem szeretném, ha hatalomra kerülne. Ennyi az egész. *Eközben mindvégig a szemébe néztem, hogy még véletlenül se merüljön fel benne, hogy én is megpróbálom őt átverni, mint az az ócska Dorothea.*
Godric North

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Feb. 27, 2011 11:40 pm

- Biztos vagyok benne *bólintottam* Én bízom benned, Elijah, de neked is bíznod kell bennem. Egy a célunk, közösen pedig biztos vagyok benne, hogy sikerül legyőznunk Klaust... és Dorothea-t is.
*Nagyon fájt, hogy Dorothea megint átvágott, de le kell zárnom ezt az ügyet egyszer s mindenkorra.*
Elijah

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Feb. 27, 2011 11:15 pm

*Bólintottam.*
- Ám legyen... De közben figyeltetnünk kell Elenát is. Mert könnyen el tudom képzelni, hogy nem egy vámpír, vérfarkas vagy boszorkány áll Klaus irányítása alatt. Én könnyen megtalálom John Gilbertet, de szerintem nem fog örülni nekem. *Húztam fel a szemöldököm.* Gondolom... neki is van olyan gyűrűje, nem? *Ültem vissza a székbe.* Tudod, ami Johnathan Gilberté volt.
Godric North

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Feb. 27, 2011 11:08 pm

- Klausnak kell az a lány... de nem hagyhatjuk, hogy megkapja. Dorothea ember Elenát akar, engem felhasználva, szóval... nem hagyhatjuk, hogy a Gilbert újra ember legyen, mert akkor Klaus tüzére hordjuk a fát. Amíg én leszerelem Dorothea-t... te megkeresed John Gilbertet. *kortyoltam egyet az italomból, majd megláttam Elijah fejét, és kis híján kiköptem* Jaj *nevettem* Ő tudja, hogyan ölhetünk meg egy eredetit. Vagyis... helyesbítek: neki megvannak az eszközei arra, hogy megöljünk egy eredetit. A Gilbertek rengeteg kutatást végeztek, már csak annyi a dolgunk, hogy megtaláljuk a naplókat és tanuljunk belőlük. Többet tudnak rólunk, mint mi magunkról, Elijah. Vigyáznunk kell...
Elijah

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Feb. 27, 2011 11:03 pm

- Tölthetek még? *Intettem pohara felé, majd miután bólintott, felálltam és öntöttem még a whiskyből.* Száz szónak is egy a vége; nem bízom Dorotheaban... És jó lenne, ha te sem hallgatnál mindig csak az agyad ostoba, szerelemmel elködösített részére. *Átadtam neki a poharát.* És a Gilbert-lánnyal mit csináljunk?
Godric North

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Feb. 27, 2011 10:58 pm

- Azt mondom "Dorothea, meg fogom ölni Klaust, mert beleköpött a levesembe", mondjuk. A lényeg, hogy - meg fogom ölni - és nem az, hogy - már megöltem -. Azt sosem hinné el, és biztos vagyok abban, hogy ebben a percben is együtt vannak vagy telefonálnak. *Elképzeltem a helyzetet és igazán nem tetszett. Lehörpintettem az utolsó korty italt is.*
Elijah

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Feb. 27, 2011 10:55 pm

- És mégis mit akarsz mondani Dorotheanak? Hogy 'hé, találkoztam Klausszal az utcán, és ha már ott voltam, akkor megöltem!', vagy mi? Hidd el, az a nő ennél okosabb... Ha szövetkezik is Klausszal, akkor seperc alatt ki tudja deríteni, hogy tényleg megölted-e. És ha rájön, hogy megpróbáltad átverni, akkor ő fog téged megkínozni. *Mutattam rá az eshetőségekre.*
Godric North

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Feb. 27, 2011 10:52 pm

- Amikor Dorothea elhagyott végeztem néhány kutatást... Volt pár igen okos ember, aki helyettem elvégezte a meló rosszabbik részét, nekem pedig csak annyi volt a dolgom, hogy megnézzem, mire jutott. Pontosan tudom, hogy hogyan ölhetem meg Klaust... Már csak meg kell találnom azt a valamit... De egyelőre jobb lesz, ha beadagolom Dorothea-nak... onnantól pedig nyert ügyem van, ha tényleg szövetkeznek.
Elijah

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Feb. 27, 2011 10:45 pm

*Önkénytelenül nevettem fel Godric elméletére.*
- Úgy gondolod, hogy egy nyakkitekeréssel meg tudsz ölni egy őst? Főleg egy olyan idős vámpírt, mint Klaus? Te is tudhatnád, hogy minket is csak egy tárgy tud megölni... Mit gondolsz, akkor Klaust mi öli meg? Van egy tippem... *Előrehajoltam.* SEMMI. *Suttogtam nemes egyszerűséggel.*
Godric North

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Feb. 27, 2011 10:23 pm

- Megölöm Klaust *mondtam egyszerűen* Ha megemlítem... Dorothea teljesen kiakad, ha pedig ez így fog történni, akkor... nyert ügyem van. Tudni fogom, hogy átver, Klaus-nak pedig kitekerem a nyakát. *Megrántottam a vállam és kortyoltam egyet az italomból* Egy gonddal kevesebb...
Elijah

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Feb. 27, 2011 10:20 pm

- Még a végén rádöbbensz, hogy milyen álszent is valójában Dorothea... *Mosolyodtam el cinikusan.* Hallgatlak. *Tettem le a poharam, majd ölemben összekulcsoltam ujjaim.*
Godric North

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Feb. 27, 2011 10:15 pm

- Dorothea éhezik arra, hogy valaki lehessen. Klaus bármit megtud neki adni, hatalomra juttatja, 'királynőt' farag belőle. Dorothea pontosan tudja, milyen jutalmat kap, ha Klaus oldalán áll... és nem érdekli, hogy ezzel kiket fog megölni vagy kiket tapos el. *Újat kortyoltam az italomból* Azt hiszem van egy tervem. *Sejtelmes arcot vágtam.*
Elijah

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Feb. 27, 2011 10:12 pm

*Előrehajoltam, hogy meg tudjam veregetni Godric vállát.*
- Az imént ugyanezt vetettem fel neked, barátom... *Mondtam.* Dorothean sosem könnyű kiigazodni... Csak azt nem értem, hogy miért jó az neki, ha Klaussal szervezkedik... Bár, ahogyan ismerem Klaust, bizonyára valami nagy jelentőségű dolgot ajánlhatott fel neki... Például ugyanazt, amit a vámpír Elenával akar tenni...
Godric North

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Feb. 27, 2011 10:09 pm

*Elgondolkodtam.*
- Ki akarom játszani Dorotheat. Azt akarom, hogy átlássak rajta, mint egy darab papíron vagy üvegen, úgy, hogy Ő nem is tud róla. *Belekortyoltam az italomba* Nagyon bonyolult nő, de amíg nem tudom meg, mit forgat a fejében, addig... és ha Klaussal szervezkedik? *csattantam fel* Mi van, ha engem használ fel magának? Jézusom... *éreztem, hogy arcom tíz árnyalatot veszt* Lehet most is a síromat ássa...
Elijah

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Feb. 27, 2011 10:07 pm

*Elértünk a szállodához.*
- Sajnálom, hogy ezt kell mondanom... de naiv vagy Godric. *Ráztam meg a fejem, miközben a recepcióhoz léptem, és elkértem a szobám kulcsát.* Tudom, hogy a szerelem sok őrült dologra rávesz, de az, hogy még azok után, amilyen sebeket ejtett rajtad, még mindig hiszel neki, az valami elképesztő dolog... Sosem gondoltál arra, hogy mennyi ideig tartott míg újra önmagad lettél, miután Dorothea véget vetett a 'kapcsolatotoknak'? *Kérdeztem, s lassan felértünk a szobámhoz. Kinyitottam, majd beléptem azon, és beinvitáltam Godricot is és a kanapéra mutattam, hogy üljön le. Közben a szekrényhez léptem, és elővettem egy üveg whisky-t. Töltöttem két pohárba, majd az egyiket odaadtam Godricnak, a másikat pedig megtartottam, és leültem a férfival szembe.* Egyáltalán van valami ötleted, hogy mit kéne tennünk?
Godric North

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Szomb. Jan. 29, 2011 10:27 pm

*A telefon apró zúgása zavart meg. Azt hiszem kissé elaludhattam. Kábán és álmosan nyúltam a telefon után, ami hozzám képest igen emberi gesztus volt.*
"Dorothea..."
*Azt kérte, hogy menjek le hozzá Sheverportba. Vajon mit akar?"

*Rögtön elmentem letusolni, beállítottam a hajam és a kedvenc fekete ingemet vettem fel, amivel általában minden nőt leveszek a lábamról. A kocsikulcsom után kaptam és lerohantam a szálloda lépcsőjéről. Beindítottam a motort, ami halk morgással tudtomra adta, hogy indulhatok. Pár perc múlva már a sheverporti főúton voltam.*
Godric North

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Vas. Jan. 23, 2011 2:41 am

- Igazából miért vagy itt? *kérdeztem pár óra múlva. Én még mindig az ablakon néztem kifelé, ő pedig még mindig a hátam mögött szürcsölte azt a nyamvadt whiskyt. Megtudtam volna fojtani egy kanál vízben.*
- Hát igazából ellenőriznem kellett téged...
*Felnevettem.*
- Egy sokkal alsóbb rendű és fiatalabb vámpírt küldtek az ellenőrzésemre? Ugyan, azt hittem ennél okosabb lesz Josh.
*Elijah felszívta magát.*
- Lehet, hogy idősebb vagy, de a harcban gyenge, ha nincs taktikád. És neked nincs, mert te ahhoz nem értesz. *Mosolygott.*
- Viszont én becsempésztem Katherinenek, ami neked soha nem fog megadatni... *vigyorogtam, majd hirtelen lökést éreztem de mégis időben hátra tudtam csavarni a kezét.* Semmi idióta próbálkozás. Ne akard, hogy kijöjjek a sodromból... *mosolyogtam és elengedtem úgy, hogy kissé meglöktem a szekrény felé. Idiótán billegett és lefejelte az ajtaját*
- Még látjuk egymást. *állt fel kábán és kiment az ajtón. Felsóhajtottam és összepakoltam a szobában a poharakat és a ruháimat, majd a tévé elé kucorodtam és elnyomott az álom.*
"Idióta Elijah... Ha nem lenne a fejesek tagja már rég megöltem volna."
Godric North

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Pént. Jan. 21, 2011 10:57 pm

*Alig vártam, hogy hazaérjek. Rögtön a telefonom után kaptam és idegesen álltam az ablak elé. Elijah rögtön felvette.*
- Nos? *kérdeztem és összeráncoltam a homlokom.* Kíváncsi vagy valamire és kételkedsz vagy egyszerűen hiányzom?
- Kissé idegesnek tűnsz, Godric. Csak nem megzavartam az előbb valamit?
*A hang a hátam mögül jött.*
- Csak nem egy vacsorát Katherine-nel? Elnézést, hogy alkalmatlankodtam a telefonommal, de hát...
*Sóhajtottam.*
- Nem szokásom bejelenteni, hogy kivel randizgatom...
- Vagy kivel fekszel le, ugyebár...
*Közelebb sétált.*
- De Katherine-re kissé régóta fáj a fogam ahhoz, hogy csak úgy engedjem, hogy becsempészd neki, Godric. És ez most olyan modern kifejezés volt... Újra húsznak érzem magam...
*Sóhajtottam egyet.*
- Annak csempészem be, akinek akarom, és bizony ő nagyon is akarta. Régen nem volt férfivel, ki volt éhezve RÁM és rám rád *kacsintottam és töltöttem neki és magamnak egy whiskyt.*
*Elmosolyodott.*
- Nos, hidd el, ha meglátogatom rám is ki lesz éhezve...
- Arra hogy kirúgjon vagy hogy lefeküdjön veled? *nevettem fel*
- Utóbbi *kacsintott és belekortyolt az italába.* De megvárom, míg újra kiéhezik... Akkor úgysem tud ellenállni nekem.
- Azt hittem ennél okosabb vagy, Elijah...
- Azt hittem, ennél jobban kedvelsz, Godric.
- Tévedtél. *mosolyogtam majd újra az ablak felé sétáltam.*
Godric North

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   Pént. Dec. 31, 2010 2:44 am

*Amikor Katherine kiment az ajtón felkaptam az ingem és sóhajtottam egyet vigyorogva. Kidobtam majd eltettem az üres poharakat és az italt is. Ezután elmentem letusolni és kiválasztottam a ruhámat is. Egy fekete inget és egy fekete farmert választottam. Felkaptam őket és az inget nem gomboltam be teljesen, a mellkasom kilátszódott kissé. Ezután beállítottam a hajamat és kimostam a fogam. Magamra tettem egy kis parfümöt is és lassan kész voltam. Felkaptam a telefonom.*
- Szobaszerviz, tessék!
- Kérhetnék egy csokor rózsát? *kérdeztem*
- Persze uram. Azonnal viszem.
*Nemsokára fent volt a csokor. Kinyitottam az ajtót és átvettem. Egy hölgy volt az ajtóban és nagyon meghökkent, amikor meglátott.*
- Ó, uram, maga nagyon elegáns! *szinte belepirult.*
- Hát, muszáj a mai világban *mosolyogtam, majd adtam neki borravalót és becsuktam az ajtót. Észre sem vettem, hogy már vagy 1 órája készülődöm. Ideje volt indulni Katherine-hez.*
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i Szálloda   

Mystic Falls-i Szálloda
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls parkja