The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 M.F. Kórház

Go down 
+4
Joshua Wilson
Amina Woods
Boo Carpenter
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház - Page 5 Icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 1:30 am

*Piszkosul éreztem magam,akkora barom voltam.Mostmár mindegy...oda Bonnie barátsága,a gyengéd érzelmek,amiket Bo iránt táplálok...a sűllyesztőben.*
-Kicsit túloztam...te viszonoztad Bo.Én elkezdtem,de te nem álltál le.Megcsókoltál...igaz,hogy egy kicsit be voltunk rúgva.Megittunk egy üveg vodkát. *Sütöttem le a szemem.*
-Bonnie nem tudja.Legalábbis én nem mondtam el neki.Képtelen voltam rá.Ha te elmondod,rendben.Tisztában vagyok a következményekkel.Én csak...csak törődésre vágytam és tőled megkaptam. *Könnybelábadt a szemem és felálltam a székről.Megálltam az ágy végében és megmarkoltam az ágyvasat.*
-Annyira sajnálom...ha tudnám visszacsinálnám. *Sóhajtottam*
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház - Page 5 Icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 1:21 am

-Mit csináltál?*kérdeztem elkerekedett szemekkel.*-Jézusom Amina ugye nem? Mondd azt, ohgy nem csaltam meg Bonniet. *könyörögve néztem Aminára, de ő csak visszanézett rám.*- Nem. nem az nem tehettem.*egyre jobban pörgött az agyam és próbáltam rájönni mindenre, ami történt és azzal bizonyítani, hogy nem tettem meg, de a képek csak nem akartak jönni. Tehetetlenségemben megpróbáltam magam feljebb tornászni, aminek az lett a vége, hogy a varrataim fájdalmasan megfeszültek. Nyögve dőltem vissza az ágyra és a plafont kezdtem bámulni. Dühös lettem Aminára, amiért rám mászott, vagy azért, mert elmondta. "Miért nem tartotta a száját?? Senki sem jött volna rá és én sem." Eszembe jutott, hogy Bonnie nem jött még be.*
-Bonnie tudja?*kérdeztem kelletlenül.*
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház - Page 5 Icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 12:42 am

*Ahogy meséltem a story-t,Bo nézett rám nagy szemekkel.Biztos voltam benne,hogy nem hitte el a dumám,de majd később főhet a fejem.Előbb gyógyuljon meg.*
-Bonnie-val nem találkoztam,amióta bennt volt nálad.Nem tudom,mi van vele,szerintem majd biztos bejön hozzád. *mosolyogtam rá bíztatóan.*
-Ez most nem a te hibád volt,hanem az enyém.Én rángattalak át és igazából én másztam rád... *Elkerekedtek a szemeim és legszívesebben kirohantam volna a kórteremből.*
"Szuper Amina...elszóltad magad.Most aztán kezdhetsz magyarázkódni..."
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház - Page 5 Icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 12:12 am

*Ahogy Amina beszélni kezdett egyre feljebb csúszott a szemöldököm. Ahogy befejezte a mondandóját magam elé bámultam.*
-Húha.. ez übereli az eddigi hülyeségeimet.*Volt valami furcsa Amina sztorijában. Oké a könyvért nyúltam, de mégis? Mekkora erővel kellett azt csinálnom, hogy átessek egy párkányon? Azért akkora erővel nem nyúlok könyvekhez. Ahogy így gondolkoztam eszembe jutott Bonnie. Biztos az ő idegeit is taccsra vágtam ezzel a trükkel.*
-Figyelj.. Bonnie, hogy bírja? Nem akarom, hogy miattam aggódjon, de mégis mindig összehozok valamit.
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház - Page 5 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:50 pm

*Néztem,ahogy Bo erősen küzd azért,hogy fel tudjon ülni és elszorult a torkom.*
"Megnyomorítottam...." *Reméltem,hogy nem fog rákérdezni arra,miért is van Ő most itt,de hirtelen minden kertelés nélkül nekem szegezte a kérdést.Köpni-nyelni nem tudtam.*
"Ha elmondom az igazat és Bonnie megtudja,vége a barátságunknak,de vége a Bo-val való kapcsolatának.Ha viszont hazudok,megmentem a barátságom és a kapcsolatukat is.De akarom én egyáltalán azt,hogy megmentesem a szerelmüket?"
*Járt az agyam,cikáztak a gondolatok,végül arra jutottam,hogy hazudok.Sóhajtottam egyet,aztán rákezdtem.*
-Háát....Bonnie bajban volt és átjöttél hozzám,hogy együtt kitaláljunk valamit.Felmentünk a szobámba és a könyvem az ablakban volt.Te odahajoltál érte,de túl nagy lendülettel és átestél az ablakpárkányon.Pontosan az udvarunkra.Ennyi történt...nagyon sajnálom,ami történt. *Mondtam és idegességemben elkezdtem babrálni a hajammal,amit most kivételesen kibontva hagytam és engedtem,hogy a vállamra omoljon.Utólag megbántam,hogy nem mondtam el a teljes igazságot,hiszen ha elmúlik a duzzanat a fejéről,úgyis visszajönnek az emlékek.De reménykedjünk,hogy örökre eltűntek.Vagyis...mostmár mindegy.*
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház - Page 5 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:14 am

*Az alvásból egy puszi keltett fel. Egyszerre arra gondoltam, hogy Bonnie és ezt szóvá is tettem. De amikor kinyitottam a szemem nem Bonnie volt előttem, hanem Amina. Kissé meglepődtem, hogy miért adott nekem puszit, de arra jutottam, hogy talán egy álom utolsó rúgásait éreztem. Pislogtam párat, hogy kitisztuljon a kép. Feljebb tornásztam magam az ágyon ami nem kis fájdalommal járt, de a végére csak összehoztam valamilyen ülésfélét.*
-Szia!*köszöntöttem én is Aminát.*-Hát elég ramatyul.*adtam meg a választ a kérdésére.*-Amina*néztem bele a lány szemeibe.*-El tudod mondani mi történt? Mert semmire sem emlékszem és azt mondták, hogy te jöttél be velem a kórházba.*Miközben beszéltem bevillant egy kép. A földön feküdtem és Amina aggódva hajolt felém. Ennyi volt, csak ennyire bírtam visszaemlékezni.*
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház - Page 5 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 12:52 am

*10 perc alatt a kórházban voltam.Elrohantam a recepció előtt és egyenesen Bo szobájába léptem be.Megálltam az ajtóban és csak néztem rá.Szerencsétlen,jól elintéztem.Az ágyához léptem lábujjhegyen és lehajoltam hozzá.Gyengéden megpusziltam az arcát.Magam sem tudom miért...már hogy a francba ne tudnám.Odavagyok érte és ez a lehető legrosszabb.Ahogy elhajoltam tőle,mocorogni kezdett és kinyitotta a szemét.Rámnézett és elmosolyodott.Én kis naiv azt hittem ez a mosoly nekem szólt,de akkor erőtlenül és halkan kinyögött egy nevet,ami nem az enyém volt.*
"Bonnie..."
*Visszamosolyogtam rá,de a mosolyom nem volt őszinte.*
-Szia...A...Amina vagyok. *Kezdtem el dadogni.* Hogy érzed magad? *Kérdeztem és magamalá húztam a széket,hogy leüljek.*
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:34 pm

*Bip-bip-bip*
„ Mi a szar ez?”
*Kinyitottam a szemeim és egy gyérül kivilágított szobában találtam magam. Körbefuttattam a szemem a helyiségen és meg lett a hang forrása; egy szívmonitor. Rémülten próbáltam felkelni az ágyról ahol feküdtem, de az oldalamba belehasított a fájdalom és visszahuppantam. Levegőt kapkodva néztem szanaszét, egy kórházban voltam. A csipogás egyre hangosabb lett, ahogy eluralkodott rajtam a pánik. Próbáltam lenyugtatni magam és kb. másfél perc múlva helyreállt a szívműködésem. Kitisztult fejjel néztem körbe a szobában és a fejem fölött találtam egy nővérhívót. Esetlenül felnyúltam érte és a kezembe vettem a kapcsolót. Megnyomtam a gombot és egy kis lámpa felvillant, majd el is aludt. Várakozni kezdtem, de az oldalamba nyilalló fájdalmat nem tudtam hova tenni. Felhúztam a kórházi pizsama felső részét és egy rakat kötést pillantottam meg. Megbököttem a fehér textiliákat, mire fellobbant a fájdalom.*
„Te jó ég, hogy próbáltam kinyírni magam már megint?!”
*Kinyílt az ajtó és egy szőke hajú lány jött be rajta. Felismertem az arcát, egy közép suliba jártunk.*
-Clare?*A lány megtorpant felém közeledve és összeráncolta a homlokát.*
-Ja persze, agyrázkódásod is van.*mondta inkább magának, mint nekem. Folytatta az útját felém és megállt az ágy mellett.*-Bo most kórházban vagy.
-Igen arra én is rájöttem.*mutattam a kezemből kilógó plasztik csőre, mire Clare csak lepisszegett.*
-Na szóval kiestél egy ablakon és kaptál egy enyhe agyrázkódást, de nem azért fekszel most itt. Az eséstől eltört néhány bordád és az egyik átszúrta a tüdődet. Megműtöttek és most itt vagy.*mutatott rá az ágyra.*-Egy lány jött be veled valami Amanda.. ja nem is várj.. Aminának hívták, és még jött hozzád látogatóba egy Bonnie nevű lány is. Semmire sem emlékszel?
*Megráztam a fejem, mire teljesen elszédültem.*
-Milyen ablakból estem ki?
-Azt hiszem, hogy annak az Aminának a szobája ablakán.
-Hű.. és ébren voltam, amikor bejöttek látogatóba?
-Aha.*mondta egyszerűen.*-Na viszont hozok fájdalomcsillapítót meg egy kis altatót, hogy átvészeld az éjszakát. Gondolom nem azért hívtál, mert gumicukorra fáj a fogad.*mondta mosolyogva.*
-Nem, tényleg eléggé fáj.
-Akkor mindjárt jövök.*még alig fejezte be a mondatot már ki is viharzott a szobából. Amíg távol volt a frissen hallottakon töprengtem és beugrott néhány részlet. Tényleg Aminánál voltam, de azt, hogy miért és mit csináltunk nem tudtam kideríteni akárhogy is erőlködtem. Clare visszatért a kezében egy tűvel és néhány átlátszó löttyöt tartalmazó fiolával. A tű láttán megugrott a szívverésem és ezt ő is meghallotta hála a pityogó gépezetnek itt mellettem.*
-Nyugi nem beléd szúrom.*mondta félig nevetve. A fiolákat letette az éjjeli szekrényre és nekiállt mindegyikből kimérni valamennyit a tűbe. Hogy terelni tudjam a gondolataimat beszélni kezdtem.*
-Te nem is nővér vagy, hogyhogy te jöttél.*mutattam a fehér köpenyére.*
-Ó hát tudod, gyakornok vagyok.. és ez azt jelenti, hogy minden lóti-futi munkát velem végeztetnek.*mondta keserű mosollyal és befejezte a méricskélést. A kezemből kilógó cső felé hajolt és az egyik megfelelő nyílásba fecskendezte a tű tartalmát.*
-Na ez kész is. *úgy kezdte el méricskélni a kezem, mintha legalább egy Mona Lisát festett volna.*-Most próbálj meg aludni.*mondta és az ajtó felé indult.*
-Várj! Csak még egy kérdés.*érdeklődve fordult vissza.*-Úgye majd jöhetnek látogatók?
-Persze. De csak holnap, úgyhogy aludj addig is gyorsabban múlik az idő.*Visszafordult az ajtó felé és most tényleg távozott rajta. Próbáltam magam valami kényelmes pozícióba helyezni, de attól a sok csőtől meg mindentől nem nagyon ment. Végül bosszúsan feküdtem vissza ugyanolyan helyzetbe, mint eddig és a plafont kezdtem bámulni. Néhány perc múlva azt vettem észre, hogy homályosodik a látásom és nem sokkal később már mély álomban aludtam.*
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

M.F. Kórház - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: M.F. Kórház   M.F. Kórház - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 12:34 am

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





M.F. Kórház - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
M.F. Kórház
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Kórház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Helyszínek :: Mystic Falls-
Ugrás: