The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 M.F. Kórház

Go down 
+4
Joshua Wilson
Amina Woods
Boo Carpenter
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 8:27 pm

-Nem hiszem rajtam volt ez.*megráztam a kezem de a karkötőmnek csak a hűlt helyét láttam. Hirtelen megijedtem, hogy hova lett és kutakodni kezdtem. Széttúrtam az ágyat hátha leesett rólam, majd a mellettem lévő éjjeliszekrényt néztem át. Sehol semmi. Aztán rájöttem, hogy a mentősök lehet levették rólam. A személyes holmijaim az ágy lábánál voltak. Nyújtózkodva ugyan de elértem úgy, hogy nem kellett felkelnem az ágyból. Átkutattam a kis táskát és az alján megtaláltam a karláncot. Fellélegeztem és gyorsan feltettem a csuklómra. Meztelennek és védtelennek éreztem magam tőle.*
-Szóval ez volt a kezemen, úgyhogy kizárt, hogy meg lettem igézve. Teljes tudatomban csináltam. *ahogy ezt kimondtam megint egy marhának éreztem magam*
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
George Bare

George Bare


Hozzászólások száma : 112
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 9:10 pm

*körbe jártam a lányt. Minden oldalról szemügyre vettem, de nem mozgott.*
-Te, ez igazi? *Kérdeztem.* Na mindegy. *Mivel láttam h a lány nem ad életjeleket, megkérdeztem. *Nem lehet, hogy megvoltál igézve?
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 9:04 pm

* Rosszallóan néztem George-ra és gyorsan lekaptam az almát Bonnie fejéről és az enyém mellé tettem. "Ha nem vigyáz Bonnie egyszer csak felgyújtja." Majd jött az újabb kérdés, amit reméltem, hogy sosem tesznek fel nekem. Mélyet sóhajtottam és próbáltam rájönni, hogy miért is csináltam.*
-Nem tudom akkor jó ötletnek tűnt.
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
George Bare

George Bare


Hozzászólások száma : 112
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 9:00 pm

-Oké, bocsi. *Kértem elnézést félénken. Én is megettem az almámat és a csutkát a mellettem ülő lány fejére helyeztem.* Akkor miért csináltad?
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 8:58 pm

-Nem vagyok EMO-s! *csattantam fel, mintha a világ legrosszabb nevével illettek volna.. végülis azt is tették.*-Majd ha nem látok ki az agyonvasalt és festetett hajam mögül, vagy ha naphosszat azért fikáznám az életemet mert nincs meg a legújabb iPhone, akkor majd hívhatsz annak, de addig ha még egyszer ilyet mondasz rám kivágom a nyelved!*Ahogy kimondtam jöttem csak rá, hogy elég durvákat mondtam és pont egy vámpírnak. " Úgy tűnik, hogy a nyelvem is felvágták nem csak begyógyszereztek.*
-Amúgy igazad van.. tényleg meggondolatlanul csináltam.*mondtam és kiharaptam egy utolsó darabot az almából és a csutkát az éjjeliszekrényre tettem.*
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
George Bare

George Bare


Hozzászólások száma : 112
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 8:52 pm

-Jajj ne már! Te is kezded ezt az EMO-izét? Ha rám hallgatsz, azonnal abbahagyod!
*Megböktem a mellettem ülő lányt, de az még mindig nem mozdult.*
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 8:48 pm

*Megráztam az egyik kezem és szórakozottan tépkedni kezdtem rajta a kötést a kérdése hallatán. Aztán rájöttem, hogy nem jó ötlet, mert csak jobban fáj tőle, plusz Clare ébren végezne el rajtam egy vakbélműtétet. Vacillálni kezdtem, hogy az igazságot mondjam, vagy találjak ki valami hazugságot gyorsan. Végül az igazság mellett döntöttem.*
-Felvágtam az ereimet.*mondtam bambán magam elé meredve, majd hogy megtörjem azt a kínos csendet elvettem én is egy almát az éjjeliszekrényről és enni kezdtem.*
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
George Bare

George Bare


Hozzászólások száma : 112
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 8:37 pm

-Óvatosan pajti! Igen, én vagyok. Nem lennénk igazi haverok, ha nem látogatnálak meg. Amúgy mi is történt veled? *Érdeklődtem*
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 8:36 pm

*Furcsa csattogó hangra keltem fel. Először kábán pislogtam magam elé, aztán ahogy jobban kezdtem magamhoz térni körülnéztem. Két elmosódott alak ült az ágyam mellett. Nem tudtam kivenni az arcukat, de az egyik majdnem biztosan Bonnie volt. Pislogtam még egy sort, mire kitisztult a látásom és felismertem George-t. Megpróbáltam feltornázni magam ülő helyzetbe, de elég ügyetlenre sikeredett. Minden mozdulatomra éles fájdalom hasított a kezembe. Visszagondolva választhattam volna egy kevésbé fájdalmas módszert.*
-George?*kérdeztem, mert még mindig nem voltam benne biztos, hogy nem csak a gyógyszerek miatt képzeltem oda.*- Mit keresel te itt?
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
Becky Davis

Becky Davis


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 8:32 pm

.


A hozzászólást Becky Davis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 18, 2011 8:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
George Bare

George Bare


Hozzászólások száma : 112
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 8:03 pm

A lány csak bambult, de nem válaszolt.
"Áh, mindegy, Boo majd válaszol."
*Elvettem egy almát a polcról és hangosan csácsogva elkezdtem enni azt, remélve, hogy ezzel felébresztem a haveromat.*
Vissza az elejére Go down
George Bare

George Bare


Hozzászólások száma : 112
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 7:46 pm

*Beléptem a kórházba. Az ott dolgozók szinte észre sem vettek. Odamentem az egyik nővérkéhez és megkérdeztem, hogy hol van Boo. Bementem a kórterembe. Boo aludt és mellette ült egy lány.*
-Szia, George vagyok. Boo barátja! *mutatkoztam be* Hogy van? *kérdeztem, miközben Boo-ra mutattam.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett

Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 30.
Age : 29

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 11:57 pm

*Bátorítóan mosolyogtam Boora, majd miután elaludt, úgy döntöttem, hogy kimegyek egy kis kávéért és egy székért. Úgy tíz perccel később néma csendben mentem vissza a kórterembe, és leültem a székre Boo ágya mellé. Csak ültem, iszogattam a kávém, és néztem Boot.*
"Hogy lehettem ennyire ostoba?..."
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 11:16 pm

*Éreztem, hogy valamire még rá kéne kérdeznem, de nem fogott az agyam. Bonnie felvetette, hogy pihennem kéne. Néhány másodpercig eltartott, mire felfogtam a mondat jelentését, majd bólogattam párat. Lejjebb csúsztam a párnán, magamra húztam a takarót és visszanéztem Bonniera. Csak akkor jutott eszembe, hogy válaszolni is kéne.*
-Okés.*elmosolyodtam és lehunytam a szemeimet. Nemsokára el is lepett a fájdalomcsillapító köde és már semmit sem érzékeltem a külvilágból.*
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
Bonnie Bennett

Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 30.
Age : 29

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 8:57 pm

- De igen, születni kell.. De dönthettem, hogy vállalom-e az ezzel járó kockázatokat... És én vállaltam a barátaim miatt... Azért, hogy biztonságban legyenek... és erre tessék. Elena vámpír lett, te pedig itt fekszel megint a kórházban... *Kifújtam a levegőt, és próbáltam megnyugodni.* A nagymamám azt mondta, hogy mindent helyre lehet hozni valahogyan... Én viszont rögtön tudok mondani két dolgot, ami sohasem lesz úgy, mint régen...
"Remélem nem kérdez rá, hogy mik azok, mert akkor újra leégek előtte."
- Mindegy is... *Kezdtem gyorsan terelni a szót.* Jobb lenne ha pihennél...
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 11:34 pm

-A boszorkánysággal nem születni kell?*kérdeztem kissé vontatott hangon és megvakargattam az orrom hegyét. Valahogy egyre nehezebben tudtam összekapcsolni a dolgokat és a szemhéjam is feltűnően nehéz kezdett lenni. Elnyomtam egy ásítás, hogy jobban tudjak figyelni Bonniera. Megláttam egy fájdalomcsillapítós fiolát az éjjeliszekrényen és erő lett a gyanúm, hogy a tartalmát belém ürítette egy Clare nevű tanonc. Bonnie boszorkányság nélküli mondata lassan elérte az agyam. Együtt éreztem szegény lánnyal; az emberlét is elég szívás tud lenni nem kell hozzá még a boszorkányság is.*
-Sajnálom.*mire kimondtam a mondatot csak akkor jöttem rá, hogy semmi értelme.*
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
Bonnie Bennett

Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 30.
Age : 29

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 5:58 pm

- Elvállaltam, hogy boszorkány leszek. Ezzel máris egy olyan dolgot vettem magamra ami árthat az embereknek... Hidd el Boo, ez nem helyes... Nem kéne, hogy létezzenek természetfelettivel erőkkel rendelkező emberek... Nem kéne, hogy legyenek farkasok és vámpírok... És ha megtörhetném a boszorkányságom... annyival egyszerűbb lenne minden. *Sóhajtottam.*
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 10:48 pm

*Kezdtem megijedni, hogy Bonnie mindjárt benéz a fürdőbe, de szerencsére az SMS lefoglalta. Reméltem, hogy hallják mi folyik itt és kimásznak az ablakon, vagy lehúzzák magukat a WC-n és a csatornákon keresztül elhagyják a várost. Bonnie szavai azonban megleptek és el is terelték a figyelmem.*
-Te miért érdemelnél fájdalmat? Bonnie fogd már fel, hogy összejönni valakivel nem bűn. Ez meg *ráztam meg a kezem.* az én hülyeségem. Nem kell, hogy te érezd rosszul magad miatta.
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
Amina Woods

Amina Woods


Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 8:16 pm

*Mióta Elena elment,azóta pötyögtem a mobilomon.Zenét hallgattam,sőt még énekelgettem is,csakhogy teljen az idő.Reméltem,hogy anyu megkapta az sms-t,el is olvasta és nem fog rájuk,hogy 'Hé holvan innen Amina?'.Bár ahogy ismerem,tuti beüt a ménkü és nekem végleg annyi.Vajon végezhettek már és szent a béke közöttük?Vagy most éppen azon agyalnak,hogyan nyírjanak ki.Elkalandoztak a gondolataim és megráztam a fejem.*
"Bonnie csak nem gyűlöl annyira,hogy kinyírjon...bár..."
*Eldőltem az ágyban és eszbejutott Damon.Vagyis az az egy találkozásunk,ott fent a hegyen.Jól megkínoztam szegényt.Nem is tudtam rendesen szemügyre venni.Csak a szemeit...ahh milyen szemek voltak azok.Már majdnem lefolytam az ágyról,mikor kattant a zár és anyám csörtetett be az ajtón.*
-Édesem miért vagy egy emelettel feljebb? *Szegezte nekem a kérdést.*
-Azért Anyuka,mert Bonnie most Bo-nál van.Nem szerettem volna ott lenni és gyetyatartóként szuperálni.Elena segített új szobár kéni. *Ettől az egy mondattól anyámnak felszaladt a szemöldöke és vakon kutatott az ágy alatt egy szék után.*
-Hogy kicsoda?
-Elena...anyu tök jól viselte és egy ujjal sem nyúlt hozzám.
-Szegény Kincsem,azt hittem mostmár minden rendbejön erre tessék.Oda kellett volna figyelnem rá rendesen.Megígértem Miranda-nak is.
-Nyugi anyu...szerintem neki így sokkal jobb. *Szorítottam meg a kezét,aztán kicsúszott egy kérdés a számon.*
-Anyu ez a Damon...
-Felejtsd el Amina.Eszedbe se jusson,hogy kikezdj bármelyikkel is.Stefan rendes fiú,tartja magát a megállapodáshoz,de Damon...nem Amina.
-Jó én csak érdeklődtem. *Vágtam egy durcás arcot és az idő hátralevő részében teljesn vámpírmentem témát találtunk.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett

Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 30.
Age : 29

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 7:59 pm

- Jó hosszú ideje lehet ott... Lehet, hogy valami baj történt? *Fordultam vissza Boohoz, aki elém tartotta a telefont. Gyorsan végigfuttattam tekintetem az üzeneten, majd felsóhajtottam.*
"A francba...."
- Boo... nem... nem kell sajnálnod... én megérdemlem a fájdalmat. *Mosolyodtam el szomorkásan.* De nem akarom, hogy magadat bántsd emiatt... *Mondtam neki komolyan.*
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 7:36 pm

*Bonnie megkérdezte, hogy mi van az SMS-ben, de nem válaszoltam, csak neki álltam megkeresni a telefonomat. Megtaláltam az éjjeli szekrény fiókjában, kikerestem az üzenetet és Bonnie szeme elé tartottam a telefont, de addigra már észrevett valamit. Beleharaptam a számba a kérdés hallatán, majd hirtelen vezérelt ötlettől megráztam a fejem.*
-Nem tudom, azt hiszem WC-re ment.*mondtam és reménykedtem, hogy Bonnie nem nyit rá a rejtőzködőkre.*
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
Bonnie Bennett

Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 30.
Age : 29

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 10:25 pm

- Sms-t? *Ráncoltam a homlokom.* És mi volt az smsben? *Kérdeztem Boo-tól miközben végre figyelmet szenteltem a másik ágynak is ami a kórteremben volt. A huzat össze volt túrva rajta... Mire én meg sem várva Boo válaszát az előző kérdésemre, újabbat tettem fel neki.* Mi történt azzal az emberrel, aki ott feküdt? *Kérdeztem, miközben a másik ágyra mutattam.*
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 9:06 pm

*Megvakargattam a fejem, mert először nem nagyon jutott eszembe, hogy Amina honnan is tud az öngyilkos merényletemről, de rájöttem, hogy rossz helyre küldtem azt az SMS-t*
-Öhm.. azt hiszem onnan, hogy neki küldtem el egy SMS-t helyetted.
"Tényleg hol van Amina? Még mindig Elenával gubbaszt abban a fürdőben?"
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
Bonnie Bennett

Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 30.
Age : 29

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 9:33 pm

*Egy apró mosolyt ejtettem, majd ellöktem magam a faltól, és visszasétéltam Boo mellé.*
- Ne csinálj ilyet még egyszer.. *Mondtam miközben frissen kötözött csuklóját bámultam.* Egyébként Amina honnan tudott a dologról? *Kérdeztem rá végül arra a dologra, amelyen jó pár perce gondolkodtam.*
Vissza az elejére Go down
Boo Carpenter

Boo Carpenter


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 9:16 pm

*Már késő volt szólni Bonnienak, hogy ne nyomja meg a nővérhívót, úgyhogy már csak reménykedni bírtam, hogy nem Clare libben be az ajtón. Csoda nagy szerencsémre csak ő jött be. Felsóhajtottam és már jött is a fejmosás.*
-Nem meg mondtam, hogy ne csinálj több ilyet?!
-Én csak..
-Te ne csak "én csak"-olj! Örülj neki, hogy még eddig nem küldtem rád a pszichológust, pedig már rég meg kellett volna tennem.
-Ö-ö nem kell nekem pszichológus.*mondtam tiltakozóan, miközben Bonnie eltűnt mellőlem, de megpillantottam az egyik fal mellett.*
-Akkor ülj nyugodtan a seggeden és ne próbáld még jobban leamortizálni magad!*Elkerekedett szemekkel figyeltem, ahogy Clare kötést cserélt, majd távozott.*
-Az nem kifejezés*válaszoltam Bonnienak.*
Vissza az elejére Go down
http://twilight.hotdog.hu
Ajánlott tartalom





M.F. Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   M.F. Kórház Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
M.F. Kórház
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kórház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Helyszínek :: Mystic Falls-
Ugrás: