The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Carolina szobája

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Carolina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carolina szobája   Carolina szobája Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 3:55 pm

*Épp az ágyamban feküdtem amikor anyám benyitott hozzám.*
-Miért nem mentél iskolába?-kérdezte felvont szemöldökkel.*
-Azért, mert nem érzem jól magam. Szerintem megfáztam.
-Rendben, akkor maradj itthon. Majd írok igazolást ha jobban leszel.
"Jellemző" gondoltam, mindent elhisz, nem is törődik a valósággal.
Semmi kedvem nem volt iskolába menni, de ez nem a betegségem miatt volt.
Tegnap a Grillből hazafelé elég érdekes dolgot láttam. Elena és Godric...hmm érdekes.
Persze Elena nem tudott róla hogy nekem tetszett a srác, nem is őt hibáztattam.
Godric-nak akartam kivájni a szemeit. Valamiért nagyon idegesített, mert mindig olyan érzésem volt
hogy történt már valami köztünk. Ami persze hülyeség mert arra emlékeznék.
-Szedd össze magad Care, ez nem te vagy.-mondtam magamnak, majd elmosolyodtam.-Nem bizony.
Fogtam a táskám, és elindultam a Grillbe.*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Carolina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carolina szobája   Carolina szobája Icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 11:53 pm

*Fogalmam sem volt arról, hogy minek jöttem ide, de valahogy kedvem volt egy kicsit... falatozni? Ahogy beugrottam Caroline ablakán halk puffanással érkeztem a földre. Ott feküdt, a hold épp rávilágított és annyira angyalinak és szűzinek tűnt, hogy muszáj volt kezeimmel végigsimítanom az arcát. Lehajoltam, hogy kiszívhassam a vérét... de valahogy... nem bírtam volna most Őt bántani. Elmosolyodtam és felegyenesedtem.*
"Ó, Caroline. Megőrjítesz."
*Egy ideig még néztem őt, aztán hallottam, ahogy az anyja matatni kezd, így jobbnak láttam, ha lassan hazaindulok. Halk suhantam ki az ablakon és a szálloda felé vettem az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Carolina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carolina szobája   Carolina szobája Icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 11:22 pm

*Nem ettem, nem zuhanyoztam, még azt se néztem meg anyám otthon van-e. Csak bementem a szobába, betettem egy Papa Roach számot, feltekertem a hangerőt, lehuppantam az ágyamra, és a plafont bámultam, amíg el nem aludtam.*
-Már megint hülye vagy, Care-mondtam magamnak mosolyogva, aztán lehunytam a szemem.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Carolina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carolina szobája   Carolina szobája Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 2:18 pm

"Jó mindegy Care,majd megbeszélünk mindent a suliban!Siess!"
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Carolina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carolina szobája   Carolina szobája Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:52 pm

*Az ébresztőórám vert ki az ágyból.*
-A francba mennyit aludhattam?-motyogtam magamnak, miközben ránéztem a telefonomra. Cher üzenetét olvashattam miközben magamra kaptam a ruháim.*
"Jesszus, meg fog ölni. Jobb ha rögtön vissza is írok, utána pedig elindulok a suliba."

*Ne haragudj, beteg voltam mostanában meg amúgy is minden összejött. Mit szólnál ha ma összefutnánk a grillben? Lenne mit mesélnem.*

Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Carolina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carolina szobája   Carolina szobája Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 12:24 am

"Megáll az eszem!A Grillben volt én meg le vagyok ejtve..."
*Dühösen pötyögni kezdtem.*
"Care drágám!Én is ezt szeretném tudni,hogy mikor futunk össze.Volnál szíves betolni a hátsód a suliba?"
*Majd elküldtem neki.*
"Care,Care..." *közben ingattam a fejem*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Carolina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carolina szobája   Carolina szobája Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:51 pm

*Alig bírtam kinyitni a szemem. Mikor sikerült, felpattantam.
"Mit keresek én itthon? És mikor aludtam el? Ilyen sokat ittam volna a Grillben? Biztos az a srác itatott le."
*Ekkor eszembe jutott, hogy kaptam egy sms-t amire nem válaszoltam. Cher már biztos aggódik.*

*Bocsi hogy csak most írok. A Grillben voltam, most pedig itthon vagyok. Mikor futunk össze?*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Carolina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carolina szobája   Carolina szobája Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:45 pm

*Miután elegendő vért szívtam a lányból elengedtem és lefektettem a párnára. Kissé felharaptam a csuklóm és csöpögtettem pár csepp vért a szájába, hogy a sebei elmúljanak. Ezután felültettem, megcsókoltam a nyakát és féloldalasan elmosolyodtam.*
- Most csak ennyire futotta, de megígérem, hogy máskor nem tart ilyen csekély ideig *ígértem a lánynak, aki kissé önkívületi állapotban volt* Köszönöm az éjszakát, kedves Caroline *megcsókoltam a kezét és magamra kaptam gyorsan a ruháimat, majd mélyen csodálatos, kék szemeibe néztem* Nem emlékszel semmire... Igaz? *leheltem halkan, majd pillanatok alatt kisurrantam az ajtón.*
*A kerten kifelé még felnevettem kissé, majd visszanéztem és eltűntem. Visszamentem a Grillbe, mert most igazán jól esne egy kis whisky.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Carolina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carolina szobája   Carolina szobája Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:41 pm

*Ahogy lefeküdtünk az ágyra, szinte azonnal belémhatolt. Jó régen lehetett már nővel-kuncogtam magamban, de kétség kívül volt ebben valami vadállatias, ami nagyon felizgatott. Amikor vége lett, (megjegyeztem magamban, hogy feltűnően hamar), hosszan a szemembe nézett, ugyanazzal az állatias tekintettel, majd megcsókolt úgy igazán..ám ami ezután jött, arra nem voltam felkészülve, ugyanis ez az állatias fickó belém harapott, és elkezdte szívni a vérem. Megijedtem, mégse volt erőm védekezni, elhúzódni, a srác pedig csak szívott és szívott, mígnem már nem igazán tudtam megállapítani, hol is vagyok. Csak egy gondolat volt a fejemben : Most meghalok.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Carolina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Carolina szobája   Carolina szobája Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 1:21 am

....
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Carolina szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carolina szobája   Carolina szobája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Carolina szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bo szobája
» Apa szobája
» Jeremy szobája
» Hayley szobája
» Elena szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Mystic Falls-i házak :: Forbes ház-
Ugrás: