The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Veranda - Kert

Go down 
+6
Jenna Sommers
Cassidy Belle
Cherry Smith
Elena Gilbert
Caroline Forbes
Admin
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Veranda - Kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 7:42 pm

*Kezdett lemenni a nap ami vöröslő, szinte izzó parázzsá színezte az égboltot. Hátradőltem a hintaágyon és újabbat kortyoltam a teámból, ami kezdett kissé kihűlni. Miközben gondolkodtam úgy eltelt az idő, hogy észre sem vettem, hogy milyen hideg lett. Nem fáztam persze, de hűvös volt, amit kifejezetten éreztem.*
"Vajon merre járnak most a Salvatore-ok? Biztos jót tett nekik, hogy kicsit elmenekülnek ebből a városból."
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Veranda - Kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 2:18 am

*Ahogy kint üldögéltem olyan dolgokról kezdtem merengeni, ami eddig még meg sem fordult a fejemben. Például, hogy sohasem lehet gyermekem... Mindig is nagy családot szerettem volna csodálatos gyermekekkel, de most, hogy vámpír lettem... Dorothea miatt, aki épp a testvéremmel hetyeg. Sohasem lehetnek babáim... vagy férjem, akivel üldögélhetek idősen a tornácon, unokákkal az ölemben.*
*Elmorzsoltam pár könnycseppet, de aztán rájöttem, hogy most nyugodtan sírhatok. Nem kell visszatartanom,maximum az erdő hallja meg a virágok. Most kiadhatom magamból a bánatom. Ezért zokogni kezdtem, úgy igazán, és reméltem, hogy ezután kissé jobban érzem majd magam... bár jól tudtam, hogy egy kis sírás semmit nem fog megoldani.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Veranda - Kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 9:59 pm

*Épp olvasni kezdtem, amikor csengetést hallottam. Beleszimatoltam a levegőbe, és rögtön tudtam, hogy ki lesz az. Lefutottam a lépcsőn és kinyitottam az ajtót.*
- Caroline? *mosolyogtam* Ezer éve nem láttalak.
*Kezemmel befelé intettem.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Veranda - Kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 9:56 pm

*Szorongva léptem fel a verandára. Mostanában elkerültük egymást Elenával, és úgy érzem elhidegültünk egymástól. Épp ezért eléggé idegesen álldogáltam ott, amikor bekopogtam, és vártam hogy ajtót nyisson.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Veranda - Kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Veranda - Kert   Veranda - Kert - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 12:51 am

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Veranda - Kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Veranda - Kert
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Veranda - Kert
» Kert
» Kert
» Veranda
» Veranda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Mystic Falls-i házak :: Gilbert ház-
Ugrás: