The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jeremy szobája

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 10:02 pm

*felvágtattam a szobámba és ledobtam magam az ágyamra. Valami megcsörrent ahogy fordultam, be néztem a párnám alá és néhány régi vacak versem hevert ott szanaszét, bele bele olvasgattam, olyan ismeretelenül ismerősek voltak a sorok.... majd egy kép is keveredett a kezembe, egy borzalams kép rólam és és Dorotheáról, és akkor mint valami villámcsapás ütött belém a felismerés... és már nem tudtam tovább megálljt parancsolni egyetlen kusza érzésnek sem.... f
meg kell találnom őt....hogy lehettem ekkora bunkó... most már tiszta kép...
Lerohantam a lépcsőn ki az utccára és Dorothea után kezdtem keresni*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 10:31 pm

"Ma telihold."
*Járt a fejemben, mint valami hülye óra, amit nem lehet kinyomni, csak folyton jelez, sipákol és vonyít. Rémesen éreztem magam, amit tetőzött, hogy Jeremy még mindig nem ébredt fel. Jobb is így. Felvettem gyorsan a ruháimat, megfésülködtem és megmosakodtam a fürdőben, majd nyomtam egy puszit Jeremy arcára. Ekkor vettem észre, hogy az arca teljesen piros és hólyagos.*
- ÚRISTEN *ordítottam egyet és behúztam a függönyöket. Jeremy arca rögtön javulni kezdett én pedig kifújtam a levegőt és kerestem egy cetlit, amit rögtön az ágyára tettem, miután leírtam. Ezután újra megpusziltam, összeszedtem minden cuccom és kiugrottam az ablakon.*

A cetlin ez állt:
A nap árt neked, eszedbe se jusson kimenni vagy kihúzni a függönyt. Elégsz, mint egy idióta mazsola vagy ropi a sütőben. Ma telihold van, kérlek, ne keress meg... ha élni akarsz, természetesen. Csók, Do.
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 12:41 am

*Amikor a nap első sugara besütött a szobába kellemesen megcirógatta az arcomat. Igazán jól esett a tavasz első jeleit figyelni, és érezni mélyen a zsigereimben, hogy már nem sok kell a nyárhoz. Az este viszont szörnyű álmom volt, amit soha többé nem szeretnék még a lelki szemeimmel sem látni. Futottam, farkas voltam, csak a vér illata terjengett a levegőben és az, hogy ölni akarok. Láttam az elmosódott fák és bokrok közül kirajzolódott Jeremy alakját, ahogy ordibál, hogy ne tegyek semmit, hogy legyek önmagam. Ezután pedig egy éles reccsenés, ahogy kettéharaptam a torkát. Később pedig emberi alakban zokogtam a halott teteme fölött. A hideg is kirázott, pedig melegem volt.*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2011 7:46 pm

*Tovább folytattam a csókolását.*
- Hé, ne siessünk el semmit *mondtam suttogva.* Ez lenne az első ilyen kapcsolatom... ahol minden az érzelmekről szól. *mosolyogtam rá és lefeküdtem a mellkasára* Inkább aludjunk vagy mutasd meg a munkáidat. *kacsintottam.*

*Jeremy felpattant és minden versét megmutatta. Annyira tetszettek! Ámultan nézegettem őket.*
- Hű *mondtam halkan.*

*Kis idő múlva még beszélgettünk majd álomra hajtottuk a fejünket.*

saját: hiányzik az én pici Jeremym T.T
Vissza az elejére Go down
Anne

Anne


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 04.
Age : 104
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 11:27 pm

*beosontam az ablakom*
-Tényleg azthitted, h meghaltam?*kérdeztem, miközben döbben tekintettel néztem őket az ágyon.*
-Döntsd el kit akarsz, Jer.
Vissza az elejére Go down
http://www.tagok.hotdog.hu/tothfranci98
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 1:42 am

"Szóval nem igazán szeretné elterelni a figyelmet a lényegről.*
- Talán itt *egy pillanat alatt lecsúsztattam róla a boxert és kezeimmel a hasát kezdtem cirógatni. Nem hagytam abba ajkainak csókolását, lenyomtam a mellkasát hogy a hátán feküdjön.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 1:35 am

- Hát ő...van bennem valami költői véna talán...de a verseim nem túl nagy számok....*mondtam a nyakamat simogatva....* de hol is tartottunk....*megint megcsókoltam édes ajkait*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 1:30 am

*Lehidaltam a rímektől amiket mondott.*
- Na azt ne mond, hogy verseket is írsz, mert... lehidalok! *mondtam zavartan*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 1:13 am

- Jaaj ifjú hölgy tán most az egyszer meg kegyelmezek....de kegyed oly csábító....*végig csókoltam a kezét* Hogy eszem elvesztem, mikor pillantásod rám veted...ohh szép hölgy add a másik kezed, s ha csak egy pillanatra is...hadd érezzem hogy szeretsz.... csak egy csöppet érezzem hogy valaha az enyém lehetsz... *kezeimbe tartottam és megcsókoltam*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 12:51 am

- Ó, óóó *színészkedtem a kétségbeesett szűzike szerepét* Hagyd, hogy szerelmemmel veszítsem el legnagyobb kincsemet *a kezemet színpadiasan a homlokomra tettem és úgy tettem, mint aki menten elveszíti az eszméletét.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 12:22 am

- Mit ork? Egy veszedelmes vámpír aki mindjárt kiszívja a véredet *nevettem...felkaptam őt*
- Mi az utolsó kívánságod?
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 12:07 am

*Felsikítottam nevettemben, nem is tudom hogy azért, mert annyira értelmetlen volt a vicc, vagy pedig azért, mert épp a nyakamnál szöszmötölt, én pedig irtó csikis voltam. Megfogtam egy párnát és azzal kezdtem ütni a fejét.*
- Megtámadott a szörnyű ork, segítséééééééééég! *visítottam nevetve*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 11:49 pm

- Hát...elég jó a fantáziád...sőt ez akár tényleg lehetne....de ez a gyomrom...ami üres....csinálsz nekem egy szendvicset? *a döbbent arckifejezésén akkorát nevettem hogy majdnem leestem az ágyról*
- Szarok én a szendvicsekre....nekem te kellesz...szőröstől bőröstől....mindjárt belédharapok *nevettem el magam és felkaptam Do-t majd a nyakát kezdtem el csókolgatni...mintha tényleg meg akarnám harapni...*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 11:45 pm

*Felvontam a szemöldököm.*
- Egy eldeformálódott szív.
*Ránéztem és próbáltam rájönni, mire gondol.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 11:42 pm

- Én is harapnék már valamit *kajánul vigyorogtam és én is egy C-t formáltam a kezemből és az övé mellé tettem*
- Na...szerinted ez mi?
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 11:41 pm

*Felvontam a szemöldököm.*
"Egy cét?"
*Egy cé betűt formáztam a kezemmel.*
- Ha valami álszent vicc... megharaplak *figyelmeztettem*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 11:38 pm

- Héé...naa -nevettem el magam* Annyira de annyira arcátlan nőszemély vagy....de legalább őszinte...*nevettem el magam* De pont így szeretlek...na figyel do....Add a kezed és csinálj egy C-t *vigyorogtam*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 11:16 pm

- Ja, mellre és popsira edzem... Tudod... amikor az ész már nem fér el az agyamban, akkor automatikusan leáramlik. Neked például *kicsit felemelkedtem és belekarmoltam a... gyenge pontjába* ide száll majd ha szép, öreg vámpír leszel *vigyorogtam* De attól tartok még ide is sok fér... *Böktem a fejére incselkedve.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 11:14 pm

- Én is pártolom ezt a fajta régimódiságot Ms Black....* magamra húztam és szenvedélyesen megcsókoltam miközben a hátát...és lentebbi területeket simogattam*
- Azért valljuk be ön is gyakran edzz ha ilyen....öhhm idomokkal rendelkezik Ms Black...őszinte hódolatom,,...*mondtam ördögi vigyorral*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 11:10 pm

*Elnevettem magam.*
- Nem vagyok régimódi *nyújtottam ki a nyelvem és közelebb hajoltam, hogy megcsókoljon és megsimítottam a combját.* Na nem mintha a régimódiság baj lenne, Mr. Gilbert... *kacsintottam vigyorogva*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 11:08 pm

* felsóhajtottam aztán mellé feküdtem*
- Hát akkor...ha már ilyen régimódira vettük a formát azért a kisasszony még megengedi....hogy még egysszer megcsókoljam....csak hogy szép álmaim legyenek....*mondtam mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 11:04 pm

*Felvontam a szemöldököm.*
- Nem nem nem, abszolút igazad van! Nem erről volt szó. Tényleg! *mosolyogtam és átöleltem* Nem akarom semmit sem elsietni, főleg meg ezt.
*Az ágy felé sétáltam és lefeküdtem. Megütögettem a helyet magam mellett.*
- Gyere *intettem.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 11:01 pm

- Hát... néha *mosolyogtam* De nem arról volt szó hogy nem...áhh...már az is csak múlt! *mondtam vigyorogva és megcsókoltam...*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 10:58 pm

- Nem tűnsz link alaknak, te *pusziltam meg a homlokát és megfogtam a kezeit.* Inkább én tűnök szörnyűnek. De ne marcangoljuk magunkat... Így lettünk teremtve és kész.
*Sóhajtottam, majd végignéztem rajta. Kissé felvontam a szemöldököm.*
- Te edzel? Mármint... *kajánul elmosolyodtam és elkezdtem csókolgatni a nyakát és a mellkasát.* Úgy tűnik... *néztem fel rá*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 10:48 pm

*visszacsókoltam és erősen magamhoz szorítottam-
-- Ha eltűnnél a világ végére is utánad mennék...de bízok benned hogy ezt nem kell majd megtennem....és te is bízhatsz bennem, akármilyen link alaknak is tűnök...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jeremy szobája
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Bo szobája
» Apa szobája
» Jenna szobája
» Amina szobája
» Stefan szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Mystic Falls-i házak :: Gilbert ház-
Ugrás: