The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ocean Falls - főút

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Ocean Falls - főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - főút   Ocean Falls - főút Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 3:59 pm

*Kár volt elindulnom jobbra.Nem volt semmi jobbra,csak nagy üres mezők.Felsóhajtottam és vissza fele kezdtem menni.*
"Remek...ennyit a tájékozódási képességemről...."
*Unottan baktattam a másik irányba.*

*Megláttam az erdőt és felnyögtem.*
"Remek...nesze neked magassarkú..."
*Kényszeredetten levettem a magassarkúm és belevetettem magam az erdő sűrűjébe.*
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Ocean Falls - főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - főút   Ocean Falls - főút Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 3:12 pm

*A Damonnal folytatott bájcsevej csak még jobban ingerültté tett.*
"Ma mindenki az idegeimen akar táncolni nap van,csak én nem tudok róla?"
*Eltettem a telefont és szétnéztem.*
"Merre van itt erdő,kis ösvénnyel vagy mivel?"
*Balra akartam elindulni,de tudtam ha valamelyik irányba elindulok,biztosan a másik irányba kell mennem így jobb felé mentem.*
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Ocean Falls - főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - főút   Ocean Falls - főút Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 2:48 am

-Ez elmebeteg....Betegebb mint én,de komolyan...*néztem rá értetlenül*
-És még én megyek el mindig,igaz? *visítottam utána jóformán* Húzz is el Gabriel Wilson!Takarodj haza!
"Miiiiiiiii?!Josh...vámpír?!Na neee....miről maradtam le?Hogyan?Miért?És ki tette?"
Vissza az elejére Go down
Gabriel Wilson

Gabriel Wilson


Hozzászólások száma : 80
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Ocean Falls - főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - főút   Ocean Falls - főút Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 2:39 am

*Lehúztam az ablakot és úgy szóltam vissza Aileen-nek.*
-Istenem,azt hittem legalább megváltozol,amíg nem vagyunk együtt,de komolyan mondom.Észbontó egy nőszemély vagy.Egy picike problémám sincs azon kívűl,hogy az öcsém vámpír lett,körülöttem szinte mindenki az és még te is egy idióta liba vagy.Köszi szépen annyira jó kis lelkivilágom van,de tényleg.Nézzél magadba Aileen,aztán ha ez megtörtént,kérlek hívj fel... *Mondtam,de szinte majdnem kiabáltam.Pár szónál vettem csak halkabbra a hangom.Felhúztam az ablakot és lassan kigurultam az útra.*
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Ocean Falls - főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - főút   Ocean Falls - főút Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 2:34 am

*Kezdett felhúzni Gabriel,a hülye viselkedésével.*
-Na jó,köszönöm,hallod?!Köszönöm,hogy elhoztál,de ha valami bajod van,ne rajtam vezesd le,rendben? *mondtam ingerülten*
*Elővettem a mobilom és újból tárcsázni kezdtem,de ezúttal nem Stefant hívtam,hanem Damont.A telefont a fülemhez emeltem,közben kiszálltam a kocsiból és dühösen becsaptam.Megálltam a buszmegállóban és vártam,hogy felvegyék a telefont.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Wilson

Gabriel Wilson


Hozzászólások száma : 80
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Ocean Falls - főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - főút   Ocean Falls - főút Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 2:19 am

-Ki nem veszi fel? *Kérdeztem és visszafordultam felé.Alieen csöndben volt és nem igazán akart válaszolni.Talán olyan emberrel találkozik,aki esetleg nekem nem szimpatikus.De könyörgöm,elmondhatja,úgysem húzom fel magam rajta.Legfeljebb puffogok párat és kész.Még mindig kussban ültünk a kocsibanés egymást néztük.*
-Pff...értem. *Elfordultam és letekertem az ablakot.*
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Ocean Falls - főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - főút   Ocean Falls - főút Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 2:15 am

*Szorosan fogtam a telefont,majdhogynem összeroppant a kezemben.A levegőt hangosan fújtam ki és be,olyan ideges voltam Gabriel közelségétől.Egy pillanatra ránéztem,összeakadt a tekintetünk,majd mindketten a másik irányba kezdtünk el nézni.*
-Basszus,nem veszi fel...*kinyomtam a telefont*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Wilson

Gabriel Wilson


Hozzászólások száma : 80
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Ocean Falls - főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - főút   Ocean Falls - főút Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 2:03 am

-Öhm...hogyne. *Válaszoltam Aileen-nek,majd lehúzódtam és egy buszmegállóban leparkoltam.Előkaptam a mobilját és telefonálni kezdett.Én meg először bambultam kifelé a szélvédőn,végül pedig ránéztem és a szemem rajta ragadt.Eszembe jutott rengeteg hülye,nyálas emlék,minek az vetett véget,hogy megráztam a fejem és továbbbámultam kifelé.*
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Ocean Falls - főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - főút   Ocean Falls - főút Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:58 am

*Zavartan elmosolyodtam azon,ahogy Gabe felnevetett.*
"Csessze meg,hogy szeretem ahogy nevet."
-Öööö..azt hiszem igen ismered...de nem tudom,hogy hallásból,vagy már találkoztatok is...Fuh nem tudom,de telefonálok egyet és megkérdem,addig félrehúzódnál?
*Elővettem a telefonom és tárcsázni kezdtem Stefant.*
"Vedd fel,vedd fel,vedd fel!"
Vissza az elejére Go down
Ashley Holt

Ashley Holt


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Ocean Falls - főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - főút   Ocean Falls - főút Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:24 pm

"Haza nem mehetek, mert akkor megtudja, hogy hol lakom." *Pörgött az agyam, mint egy veszett egér. Elkezdtem szaladni, mert az idegen férfi gyorsítani kezdett.* "Szerencse, hogy sportolok, mert nembírnám ezt az egészet." *Gondoltam lihegések között, mert már öt perce futottam. Sprintelni kezdtem, hogy lehagyjam, de nem sikerült. Szusszantam 10 másodpercet. Tovább szaladtam. Még két férfi tűnt fel, és mikor meglátták egymást függyentettek* "Egymásra vagy utánam?" *Gondoltam, de mindegy is volt ebben a helyzetben. Mindegyik verzió rossz. Egy kis ösvény tűnt fel, ami az erdőbe vezetett, hát beszaladtam.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Ocean Falls - főút Empty
TémanyitásTárgy: Ocean Falls - főút   Ocean Falls - főút Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 12:44 am

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Ocean Falls - főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - főút   Ocean Falls - főút Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ocean Falls - főút
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mystic Falls-i főút
» Ocean Falls - Erdő
» Ocean Falls - Kocsma
» Ocean Falls - Part
» Georgia - Főút

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Helyszínek :: Ocean Falls-
Ugrás: