The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sheverport - Főút

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Elijah

Elijah


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 13.

Sheverport - Főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sheverport - Főút   Sheverport - Főút Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 7:53 pm

*Magamban kacarásztam miközben kiértem a főútra.*
"Talán meg kéne ismerkednem személyesen is a Hasonmással. Kíváncsi vagyok, hogy mennyi közös van köztük Katherinenel..."
*Határoztam el, majd az egyik elhagyatott kocsma parkolójában lévő autót elkötve elindultam Mystic Falls felé.*
Vissza az elejére Go down
George Bare

George Bare


Hozzászólások száma : 112
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Sheverport - Főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sheverport - Főút   Sheverport - Főút Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 5:03 pm

*Ahogy beértem Sheverportba, rögtön lefordultam a szokásos ösvényen. Odaértem a tóhoz.*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Sheverport - Főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sheverport - Főút   Sheverport - Főút Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 12:58 am

*Nagyon rég nem voltam otthon, ezért úgy döntöttem, ideje lenne meglátogatni a bátyám. Előre féltem, hogy milyen állapotban lesz a ház. Egyszer csak idegen illatokat éreztem, amik kifejezetten undorítóak voltak. A tó felé vettem az irányt és láttam, hogy két vámpír fürdőzik a tóban. AZ ÉN TAVAMBAN!*
*Majd adok én nektek fürdőt.*
*A régi bungallók felé tartottam és kihalásztam egyet a pisztyolok közül.*
"Fatöltény"
*Visszamentem a tóhoz.*
Vissza az elejére Go down
George Bare

George Bare


Hozzászólások száma : 112
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Sheverport - Főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sheverport - Főút   Sheverport - Főút Icon_minitimePént. Dec. 24, 2010 1:52 pm

*Elhaladtunk a Sheverport tábla mellett, majd lefordultunk és egy ösvényen mentünk egészen a tóig.*
Vissza az elejére Go down
Reena Salvatore

Reena Salvatore


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Sheverport - Főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sheverport - Főút   Sheverport - Főút Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 10:28 pm

*Gabe lelassított,ahogy beértünk a városba.Össze-vissza kapkodta a fejét,hátha megpillantja az öccsét valahol.Én csak az ablakon bámultam kifelé és próbáltam hallgatózni.Minden apró neszre figyelni,hátha valahol felbukkan Josh.Szomorúan nyugtáztam,hogy semmit nem hallottam és kicsit könnybe is lábadt a szemem.Ezt Gabe is észrevette és leparkolt az út szélén.*
-Nee Gabemenjünk tovább...ne játszuk el a kedves bátyj szerepét... *Mondtam és kifelé bámultam a szélvédőn.Sóhajtott egyet és ráfordult az útra.Irány Georgia....*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Sheverport - Főút Empty
TémanyitásTárgy: Sheverport - Főút   Sheverport - Főút Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 12:43 am

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Sheverport - Főút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sheverport - Főút   Sheverport - Főút Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sheverport - Főút
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sheverport - Tó
» Sheverport - Bungallók
» Sheverport - Hegy
» Georgia - Főút
» Sheverport - Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Helyszínek :: Sheverport-
Ugrás: