The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Itt jelentkezz!

Go down 
+10
Jenna Somers
Elijah
Elena Gilbert
Winnie Havoc
Renesmee Brandon
Jenna Sommers
Godric North
Dorothea Melanie Black
Ashley Holt
Admin
14 posters
SzerzőÜzenet
Emily Nightcool

Emily Nightcool


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2011. Oct. 07.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimePént. Okt. 07, 2011 10:02 pm

Név : Emily Nightcool
Születési hely: Mystic Falls
Kor : 18
faj : vérfarkas

A nevem Emily de szólíts csak Emnek. Az életem nagy részét ebben a hátborzogató kisvárosban éltem le. Mindig is azthittem teljesen átlagos város egészen addig amíg meg nem változtam. A 18. születésnapomon történt meg életem legszörnyűbb rémálma. Sohasem voltam bulizós típus de aznap éjjel elmentem a barátaim noszogatására a Mystic Grillbe, hiszen egyszer lesz 18 éves az ember. Eléggé sokat ittam aznap éjjel, és mivel nem volt aki hazavigyen így egyedül indultam haza kocsival. Nem gondoltam magam annyira részegnek, hogy ne tudjak vezetni, de eléggé nagy köd volt ahoz, hogy az orromig se lássak. Hirtelen egy alakot láttam kirajzolódni a sűrű fehér ködben de már késő volt ahoz, hogy lefékezzek. Hangos puffanással esett a motorháztetőnek aztán pedig le a földre. Azonnal odarohantam de túl késő volt, meghalt. Pánikba estem és fogalmam sem volt mit tegyek de egy dolgot nagyon jól tudtam, hogy a szüleim azok akik mindig mellettem állnak, így hát felhívtam apát. Egy halk és álmos hang szólalt meg a vonal túlsó oldalán én pedig végig hadartam a történteket. Néha elcsuklott a hangom a zokogástól. Apám 10 percre rá megérkezett és odarohant hozzám, megnézte a holttestet. Arcán aggodalom ült ki és hangosan felsóhajtott.

- Em szállj be a kocsiba és menj haza ezt én itt elintézem és mindent megbeszélünk.-
- De apa ki kell hívnunk a rendőrséget hiszen megöltem.- * Mondtam zokogva ő pedig hangosan rivallt rám.*
- Em tedd amit mondtam és anyádnak egy szót se.-

Nem volt mit tennem hazamentem és nemsokára apa is hazajött. Elmagyarázta, hogy nem jelentette be a holttestet, eltüntette a nyomokat. Mondanom sem kell teljesen megdöbbentem és nem értettem a helyzetet, de még mielőtt megszólalhattam volna ő újból megszólalt és elmagyarázta megkora hiba volt ezt tennem. Nem csak azért mert megöltem de én is olyan leszek mint ő. Egy szavát sem értettem, de régi mítoszról kezdett beszélni és, hogy ez öröklődik mostmár én is vérfarkas lettem.
Jéggé merevedve néztem magam elé felrémlettek bennem azok a régi rémmesék amiket mesélt, hogy minden igaz. Ez 2 hónapja történt nemsokára telihold és én a történtek óta rettegésben élek.

Jellem: Kedves és nagyon közvetlen lány de a történtek után talán kissé tartózkodó az emberekkel szemben.
Kinézet: Eredeti hajszíne a vörös és kék szeme van.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 1:38 am

Elfogadva!
Colbie Sunlight írta:
Colbie Sunlight vagyok. Tökéletes családban éltem egészen 17 éves koromig, ám minden csoda elmúlik egyszer... ugyanis az anyám meghalt. Az első dolgom az volt, hogy lelépjek az alkoholista apám és a drogfüggő húgom mellől. Mondhatsz, amit akarsz, nem érdekel a véleményed. Inkább szenvedem magamban valahol máshol, mint velük egy életen át. Azt hiszem húsz lehettem, amikor átváltoztattak vámpírrá. Egy ideig csak a szexet hajszoltam, aztán kegyetlenül megöltem az áldozataimat, de utána rájöttem, hogy a vámpír szex csak vámpírral jó... ; ) Ahogy telt az idő rájöttem, hogy ideje lenne visszatérni hőn ámított kicsi városkámba, és felforrasztani a levegőt. Remélem a húgom is úgy várja a találkozást, mint én.
Születés idő: 1989. március 23.
Faj: vámpír
Kinézet: szőkésbarna haj, 182 centi, barna szemek.
Belső tulajdonságai: makacs, önző, szeret parancsolgatni és általában lenézi az embereket
Tartózkodás: Mystic Falls
Vissza az elejére Go down
Colbie Sunlight

Colbie Sunlight


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 14.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 1:37 am

Colbie Sunlight vagyok. Tökéletes családban éltem egészen 17 éves koromig, ám minden csoda elmúlik egyszer... ugyanis az anyám meghalt. Az első dolgom az volt, hogy lelépjek az alkoholista apám és a drogfüggő húgom mellől. Mondhatsz, amit akarsz, nem érdekel a véleményed. Inkább szenvedem magamban valahol máshol, mint velük egy életen át. Azt hiszem húsz lehettem, amikor átváltoztattak vámpírrá. Egy ideig csak a szexet hajszoltam, aztán kegyetlenül megöltem az áldozataimat, de utána rájöttem, hogy a vámpír szex csak vámpírral jó... ; ) Ahogy telt az idő rájöttem, hogy ideje lenne visszatérni hőn ámított kicsi városkámba, és felforrasztani a levegőt. Remélem a húgom is úgy várja a találkozást, mint én.
Születés idő: 1989. március 23.
Faj: vámpír
Kinézet: szőkésbarna haj, 182 centi, barna szemek.
Belső tulajdonságai: makacs, önző, szeret parancsolgatni és általában lenézi az embereket
Tartózkodás: Mystic Falls
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimePént. Júl. 08, 2011 4:44 pm

Elfogadva! : )

Sebastian Salvatore írta:
"a megtévedt rokon"

Név: Sebastian Salvatore
Becenevek: zavarja ha becézik
Kor: 17
Születési év; hely: Mystic Falls.1850. 08. 21.
Faj: Vámpír
Átváltozás ideje: 1867.
Tartózkodás: már Mystic Falls

Jellem: Kötekedő, felelőtlen, komolytalan figura. Szereti az extrém dolgokat, sportokat. Szereti a veszélyt. Dohányzik, drogozik, alkoholt fogyaszt, ezek a dolgok lenyugtatják, és csökkentik sóvárgását.
17 éves, szőkésbarna haj, kékesfurcsa szemek, külsőre kb mindenféle jótulajdonságot ötvöz Damon-ból és Stefan-ból ( Very Happy )


Előtörténet:E/1

Nem baj, ha közben elszívok egy cigit? Lehet, hogy többre is szükség lenne a mesémhez, bár nem szeretem feleslegesen mozgatni a szám...

Az emberi életem semmilyen nem volt. Senki nem foglalkozott velem, a családom, a rokonaim gyakorlatilag eltűntek mellőlem. Mindenki a vámpírokkal foglalkozott. Egyedül voltam.

Mikor a vámpírokat "kiűzték" Mistic Falls-ból, Katherine magával vitt, és játszott velem. Ne gondold, hogy rosszul érintett... Ő volt az első nő az életemben, és én mellette értem férfivá. Micsoda napok voltak! Mozgasd meg a fantáziádat, ha igazán át akarod élni; minden vad és véres gondolatodra szükséged lesz! Aztán egy nap átváltoztatott, és egy darabig még tanítgatott a maga módján... Kezdetben nem bízott eléggé bennem, majd kaptam tőle egy gyűrűt. Akkor láttam őt utoljára. De nem bánkódtam túl sokáig, hiszen már nem volt semmi szükségünk egymásra... Utazgattam, extrém dolgokat műveltem... Mindent amihez csak kedvem volt! Kinyílt a világ! És én faltam az élvezeteket. Most pedig visszatértem a szülőföldemre... Mistic falls-ba...

Érdekességek: motorozik, zenél, több bandában is játszott rövidke vámpír élete során...
Vissza az elejére Go down
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimePént. Júl. 08, 2011 4:41 pm

"a megtévedt rokon"

Név: Sebastian Salvatore
Becenevek: zavarja ha becézik
Kor: 17
Születési év; hely: Mystic Falls.1850. 08. 21.
Faj: Vámpír
Átváltozás ideje: 1867.
Tartózkodás: már Mystic Falls

Jellem: Kötekedő, felelőtlen, komolytalan figura. Szereti az extrém dolgokat, sportokat. Szereti a veszélyt. Dohányzik, drogozik, alkoholt fogyaszt, ezek a dolgok lenyugtatják, és csökkentik sóvárgását.
17 éves, szőkésbarna haj, kékesfurcsa szemek, külsőre kb mindenféle jótulajdonságot ötvöz Damon-ból és Stefan-ból ( Very Happy )


Előtörténet:E/1

Nem baj, ha közben elszívok egy cigit? Lehet, hogy többre is szükség lenne a mesémhez, bár nem szeretem feleslegesen mozgatni a szám...

Az emberi életem semmilyen nem volt. Senki nem foglalkozott velem, a családom, a rokonaim gyakorlatilag eltűntek mellőlem. Mindenki a vámpírokkal foglalkozott. Egyedül voltam.

Mikor a vámpírokat "kiűzték" Mistic Falls-ból, Katherine magával vitt, és játszott velem. Ne gondold, hogy rosszul érintett... Ő volt az első nő az életemben, és én mellette értem férfivá. Micsoda napok voltak! Mozgasd meg a fantáziádat, ha igazán át akarod élni; minden vad és véres gondolatodra szükséged lesz! Aztán egy nap átváltoztatott, és egy darabig még tanítgatott a maga módján... Kezdetben nem bízott eléggé bennem, majd kaptam tőle egy gyűrűt. Akkor láttam őt utoljára. De nem bánkódtam túl sokáig, hiszen már nem volt semmi szükségünk egymásra... Utazgattam, extrém dolgokat műveltem... Mindent amihez csak kedvem volt! Kinyílt a világ! És én faltam az élvezeteket. Most pedig visszatértem a szülőföldemre... Mistic falls-ba...

Érdekességek: motorozik, zenél, több bandában is játszott rövidke vámpír élete során...
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimePént. Júl. 08, 2011 4:31 pm

Elfogadva! : )
Lauren Sunlight írta:
Lauren Sunlight vagyok. A világ leghétköznapibb életét éltem, tele álmokkal, rózsaszín felhőcskékkel, aranyos babákkal, rózsaszínen fénylő sminkekkel, cuki ruhákkal és habos-babos szobával. Egészen addig, amíg meg nem halt az anyám. Végig kellett néznem, ahogy a tökéletes családi idill a szemem előtt omlik össze, ahogyan apám jól kereső ügyvédből egy alkoholistává válik, ahogy a nővérem elköltözik otthonról, és lelép egy jól kereső brazil menő csávóval, akinek a nevét sem tudja. Természetesen én sem maradtam az a jól nevelt kislány, aki eddig voltam. A fájdalmamat alkoholba és mindenféle drogokba folyton és úgy teszek, mintha ez enyhítene bármin is. Nincs sok barátom, sőt, de legalább vannak páran, akikkel eltudunk szívni egy-két slukkot, vagy aki kihívja a mentőket, ha túladagolnám magam. Szóval az életem tré és fogalmam sincs, hogy valaha helyre tudok-e jönni. De lehet, hogy nem is akarok... Már rám ragasztották a hülye-drogos-lotyó címként, és bár nem buszkén, de viselem magamon a sorsom keresztjét. "A mennyekből a pokolba"... szokták volt mondani. Hidd el, rossz érzés átélni.

Születés idő: 1994. január 19.
Faj: ember (egyelőre Wink)
Kinézet: szőkésbarna haj, 167 centi, barna szemek.
Belső tulajdonságai: ne akard tudni... Smile)
Tartózkodás: Mystic Falls kocsmái... Smile)
Vissza az elejére Go down
Lauren Sunlight

Lauren Sunlight


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimePént. Júl. 08, 2011 4:30 pm

Lauren Sunlight vagyok. A világ leghétköznapibb életét éltem, tele álmokkal, rózsaszín felhőcskékkel, aranyos babákkal, rózsaszínen fénylő sminkekkel, cuki ruhákkal és habos-babos szobával. Egészen addig, amíg meg nem halt az anyám. Végig kellett néznem, ahogy a tökéletes családi idill a szemem előtt omlik össze, ahogyan apám jól kereső ügyvédből egy alkoholistává válik, ahogy a nővérem elköltözik otthonról, és lelép egy jól kereső brazil menő csávóval, akinek a nevét sem tudja. Természetesen én sem maradtam az a jól nevelt kislány, aki eddig voltam. A fájdalmamat alkoholba és mindenféle drogokba folyton és úgy teszek, mintha ez enyhítene bármin is. Nincs sok barátom, sőt, de legalább vannak páran, akikkel eltudunk szívni egy-két slukkot, vagy aki kihívja a mentőket, ha túladagolnám magam. Szóval az életem tré és fogalmam sincs, hogy valaha helyre tudok-e jönni. De lehet, hogy nem is akarok... Már rám ragasztották a hülye-drogos-lotyó címként, és bár nem buszkén, de viselem magamon a sorsom keresztjét. "A mennyekből a pokolba"... szokták volt mondani. Hidd el, rossz érzés átélni.

Születés idő: 1994. január 19.
Faj: ember (egyelőre Wink)
Kinézet: szőkésbarna haj, 167 centi, barna szemek.
Belső tulajdonságai: ne akard tudni... Smile)
Tartózkodás: Mystic Falls kocsmái... Smile)
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 5:58 pm

Jenna Somers írta:
Szia! Szeretnék jelentkezni Jenna szerepére.Smile Very Happy

Szia! Ne haragudj, az én hibám, mert nem írtam ki frissen, de már Jenna szerepe foglalt. Viszont lehetsz Alaric, vagy akárki, akihez kedved van még. Még egyszer elnézést!
Vissza az elejére Go down
Jenna Somers




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 28.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 4:37 pm

Szia! Szeretnék jelentkezni Jenna szerepére.Smile Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 6:08 pm

Elijah írta:
Sziasztok.
Szeretnék jelentkezni Elijah szerepére, ha még nem foglalt... Twisted Evil

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
Elijah

Elijah


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 13.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 6:04 pm

Sziasztok.
Szeretnék jelentkezni Elijah szerepére, ha még nem foglalt... Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 4:37 pm

Elfogadva!
Winnie Havoc írta:
Név: Winnie Havoc
Becenevek: Win, Wii, Wé, Micimackó
Kor: 19
Születési év; hely: Mystic Falls.1956.10.01. 2 óra, 45 perc.
Faj: Vámpír!
Átváltozás ideje: 1975. 10.01. 2 óra 40 perc.
Tartózkodás: Mystic Falls

Jellem: Winnie flegma egy lány, mindenkit olyan szinten leszar a világon, hogy azt el sem tudja mondani. Mióta vámpír, csak azóta ilyen, mert amúgy kedves volt, és aranyos, de a harapás óta fekete szemüveggel nézi a világot. Pesszimista, és rettenetesen makacs. Egy két barátjával kedvesen viselkedik.
Külső: Hosszú fekete haja van, amit néha begöndörít, és fontolón van hogy bemelíroztatja. Egyébként szögegyenes. Barna a szeme, de a változás kedvéért kontaktlencsét hord. Magas, és nagyon vékony.Szereti a csinos és a divatos ruhákat.


Előtörténet:E/1
Kíváncsi vagy, mi?! Öcsém, legyél csak az! Azt hiszed elmondom az életemet neked? Hát rosszul hitted! Nya, egye fene, mert különben nem fogadnak el, de ha elmondod bárkinek, én megeszlek vacsorára!

1956.01.10. 2 óra, 45 perckor születtem, pontosan! Gazdag családban éltem, ezért semmi okom nem volt szomorkodni. Szép világ volt akkor, nem kellett félni, hogy elüt az autó, vagy hogy elvisznek a rablók. Nem! Tökéletes életem volt, mind az általánosban, és a középiskolában is. Én voltam a kis naiva, mindig vidám voltam. De, mikor egy szép csöndes este, 19 évesen hazafele sétáltam egy discoból a barátnőimmel, még bementünk egyet a parkba. Aztán ott elvoltunk egészen addig, amikor egy férfi oda nem jött hozzánk. Sajnos az egyik csaj részeg volt, és beszólt neki. Addig "éltünk", szólt az ember, s egy szempillantás alatt ott volt mellettünk, és minden olyan gyorsan ment, hogy már csak annyit hallottam, hogy a barátnőim felsikítanak, és meg egy bokorban meg húztam magam. S az ember oda jött, és megharapta a nyakam, majd fejen csapott, onnantól feketeség. Majd felébredtem egy folyóparti faházban, egyedül voltam. Onnantól egyedül megtanultam mindent, nekem senki sem segített. És akkor elhagytam a várost, már utakra mentem egészen 1992-ig, ugyan is vissza jöttem, de nem közvetlen a városba. Az után 2011-ben tértem rendesen vissza szülővárosomba. Most még új nekem a hely, és igyekszem beilleszkedni. A házam már megvan .

De mondom, hogy tartsd a szád..!

Érdekességek: Imád gyilkolni, olyan a viselkedése, mint egy őrült pszcihopata egy horrorfilmből. Erről jut eszembe, horrorfanatikus. Igazi gonosz nőszemély. Viszont a szimpatikus emberekkel nem olyan gonosz. Szereti az emberi ételeket. Van egy teknősbékája és 2 kutyája, imádja az állatokat.
Vissza az elejére Go down
Winnie Havoc

Winnie Havoc


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 30.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 3:57 pm

Név: Winnie Havoc
Becenevek: Win, Wii, Wé, Micimackó
Kor: 19
Születési év; hely: Mystic Falls.1956.10.01. 2 óra, 45 perc.
Faj: Vámpír!
Átváltozás ideje: 1975. 10.01. 2 óra 40 perc.
Tartózkodás: Mystic Falls

Jellem: Winnie flegma egy lány, mindenkit olyan szinten leszar a világon, hogy azt el sem tudja mondani. Mióta vámpír, csak azóta ilyen, mert amúgy kedves volt, és aranyos, de a harapás óta fekete szemüveggel nézi a világot. Pesszimista, és rettenetesen makacs. Egy két barátjával kedvesen viselkedik.
Külső: Hosszú fekete haja van, amit néha begöndörít, és fontolón van hogy bemelíroztatja. Egyébként szögegyenes. Barna a szeme, de a változás kedvéért kontaktlencsét hord. Magas, és nagyon vékony.Szereti a csinos és a divatos ruhákat.


Előtörténet:E/1
Kíváncsi vagy, mi?! Öcsém, legyél csak az! Azt hiszed elmondom az életemet neked? Hát rosszul hitted! Nya, egye fene, mert különben nem fogadnak el, de ha elmondod bárkinek, én megeszlek vacsorára!

1956.01.10. 2 óra, 45 perckor születtem, pontosan! Gazdag családban éltem, ezért semmi okom nem volt szomorkodni. Szép világ volt akkor, nem kellett félni, hogy elüt az autó, vagy hogy elvisznek a rablók. Nem! Tökéletes életem volt, mind az általánosban, és a középiskolában is. Én voltam a kis naiva, mindig vidám voltam. De, mikor egy szép csöndes este, 19 évesen hazafele sétáltam egy discoból a barátnőimmel, még bementünk egyet a parkba. Aztán ott elvoltunk egészen addig, amikor egy férfi oda nem jött hozzánk. Sajnos az egyik csaj részeg volt, és beszólt neki. Addig "éltünk", szólt az ember, s egy szempillantás alatt ott volt mellettünk, és minden olyan gyorsan ment, hogy már csak annyit hallottam, hogy a barátnőim felsikítanak, és meg egy bokorban meg húztam magam. S az ember oda jött, és megharapta a nyakam, majd fejen csapott, onnantól feketeség. Majd felébredtem egy folyóparti faházban, egyedül voltam. Onnantól egyedül megtanultam mindent, nekem senki sem segített. És akkor elhagytam a várost, már utakra mentem egészen 1992-ig, ugyan is vissza jöttem, de nem közvetlen a városba. Az után 2011-ben tértem rendesen vissza szülővárosomba. Most még új nekem a hely, és igyekszem beilleszkedni. A házam már megvan .

De mondom, hogy tartsd a szád..!

Érdekességek: Imád gyilkolni, olyan a viselkedése, mint egy őrült pszcihopata egy horrorfilmből. Erről jut eszembe, horrorfanatikus. Igazi gonosz nőszemély. Viszont a szimpatikus emberekkel nem olyan gonosz. Szereti az emberi ételeket. Van egy teknősbékája és 2 kutyája, imádja az állatokat.
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 2:12 am

Elfogadva!

Renesmee Brandon írta:
Karakter teljes neve: Renesmee Brandon
Becenév: Nessi
Faj: Vegetáriánus vámpír
Kor: 18+2
Nem: nő

Születés ideje: 1990. július 27.
Születés helye: Mississippi
Átváltozás ideje: Kettő évvel ezelőtt Változott vámpírrá

Előtörténet: Az ő története nem egyszerű. Nagyon fiatalon árvaházba került a szülei autóbalesete után. Innentől az élete fenekestől felfordult. Rosszabbnál rosszabb családok fogadták örökbe, majd mikor betöltötte a 18-at eljött tőlük és úgy döntött a saját lábára fog állni. Ez azonban nem volt olyan könnyű aztán egy napon megismerkedett egy korban közel álló lánnyal és összebarátkoztak. Vanessa nagyon rendes csaj volt csak mint utóbb kiderült vámpír. Vanessa nem szerette volna őt átváltoztatni mert úgy gondolta szüksége van egy emberi barátra, hogy megtarthassa emberi valójának egy részét, de az élet közbeszólt és mire Vanessa és észbekapott addigra a legjobb barátnőjéből is vámpír vált. Rengeteg szenvedés után Renesmee képes volt megtartóztatni magát. Majd mikor barátnője akit szinte testvéreként szeretett úgy döntött elmegy egy kis időre és saját útra lép, Ő is úgy döntött követi a példáját, de valahogy ez az ő esetében nem mindig jött össze.

Kinézet: Szőkésbarna haja van, vékony testalkatú nem túl magas csupán csak 161 cm, meglepően rugalmas léptekkel képes közlekedni .
Szereti a divatos dolgokat és mindent ami jól mutat egy buliban ahová együtt tud menni Nessával.

Jellem: Kedves, Jólelkű, okos, bátor és szókimondó személyiséggel áldotta meg a sors, de ezt sosem bánta meg, mindig is azt szerette magában, hogy akármivel is próbálták megbántani ő sosem hagyta magát.


Vissza az elejére Go down
Renesmee Brandon

Renesmee Brandon


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mikor hol :) Fő a változatosság!

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 12:18 am

Karakter teljes neve: Renesmee Brandon
Becenév: Nessi
Faj: Vegetáriánus vámpír
Kor: 18+2
Nem: nő

Születés ideje: 1990. július 27.
Születés helye: Mississippi
Átváltozás ideje: Kettő évvel ezelőtt Változott vámpírrá

Előtörténet: Az ő története nem egyszerű. Nagyon fiatalon árvaházba került a szülei autóbalesete után. Innentől az élete fenekestől felfordult. Rosszabbnál rosszabb családok fogadták örökbe, majd mikor betöltötte a 18-at eljött tőlük és úgy döntött a saját lábára fog állni. Ez azonban nem volt olyan könnyű aztán egy napon megismerkedett egy korban közel álló lánnyal és összebarátkoztak. Vanessa nagyon rendes csaj volt csak mint utóbb kiderült vámpír. Vanessa nem szerette volna őt átváltoztatni mert úgy gondolta szüksége van egy emberi barátra, hogy megtarthassa emberi valójának egy részét, de az élet közbeszólt és mire Vanessa és észbekapott addigra a legjobb barátnőjéből is vámpír vált. Rengeteg szenvedés után Renesmee képes volt megtartóztatni magát. Majd mikor barátnője akit szinte testvéreként szeretett úgy döntött elmegy egy kis időre és saját útra lép, Ő is úgy döntött követi a példáját, de valahogy ez az ő esetében nem mindig jött össze.

Kinézet: Szőkésbarna haja van, vékony testalkatú nem túl magas csupán csak 161 cm, meglepően rugalmas léptekkel képes közlekedni .
Szereti a divatos dolgokat és mindent ami jól mutat egy buliban ahová együtt tud menni Nessával.

Jellem: Kedves, Jólelkű, okos, bátor és szókimondó személyiséggel áldotta meg a sors, de ezt sosem bánta meg, mindig is azt szerette magában, hogy akármivel is próbálták megbántani ő sosem hagyta magát.


Vissza az elejére Go down
Jenna Sommers

Jenna Sommers


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 31.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 8:06 pm

Admin írta:
Jenna Sommers írta:
Hello!
Én szeretném örökbe fogadni Jenna-t.
Ha elfogadsz kérhetek egy pár mondatot az eddigi főbb eseményekről, vagyis hogy mi történt eddig? Ha nem akkor az se baj. Előre is köszönöm. (:

Elfogadva!
Én úgy láttam nem sok minden történt, de azért nézz szét a Gilbert házban! Smile
Köszönöm, megnézem. (:
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 4:03 pm

Jenna Sommers írta:
Hello!
Én szeretném örökbe fogadni Jenna-t.
Ha elfogadsz kérhetek egy pár mondatot az eddigi főbb eseményekről, vagyis hogy mi történt eddig? Ha nem akkor az se baj. Előre is köszönöm. (:

Elfogadva!
Én úgy láttam nem sok minden történt, de azért nézz szét a Gilbert házban! Smile
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Jenna Sommers

Jenna Sommers


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 31.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 3:46 pm

Hello!
Én szeretném örökbe fogadni Jenna-t.
Ha elfogadsz kérhetek egy pár mondatot az eddigi főbb eseményekről, vagyis hogy mi történt eddig? Ha nem akkor az se baj. Előre is köszönöm. (:
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 10:10 pm

Elfogadva! Smile
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 10:04 pm

Név: Godric North
Kor: 2166 éves
Faj: Vámpír
Lakhely: vándorol, nincs állandó lakhelye
Külső megjelenés: erős, izmos és magas. Szőke haja van és kék szemei.

Előtörténet: Még a II. Világháborúban is harcolt Hitler katonájaként Németországban. Még most is tartja a kapcsolatot úgynevezett teremtőjével és áldásnak tekinti, hogy vámpír lehet. Nem tűri az erőszakot, szeret szavakkal 'kínozni'. Általában nem kötekedik és nem durvul, de ha adnak rá okot szívesen széttép akárkit. Méltóságteljes a megjelenése korának köszönhetően, fejes az alapító vámpírok között. Szereti betartani a szabályokat és nem ellenségeskedik a vérfarkasokkal sem. Alattvalónak tart minden nála fiatalabb vámpírt, nem veti meg a nőket, szívesen falja őket. Szereti megigézni a fiatal, ártatlan nőket, hogy aztán fogyasszon belőlük, de sohasem öli meg áldozatot. Hatalmas önuralma van, nem hoz szabályokat... ő maga a szabály. Smile
Vissza az elejére Go down
Ashley Holt

Ashley Holt


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 9:26 pm

Dorothea Melanie Black írta:
Elfogadva! Smile

Ashley Holt írta:
Hm, nem tudom milyen formában kell jelentjezni, szóval remélem, hogy jó lesz, amit leírok : )

Név: Ashley Holt
Kor: 20 év
Faj: ember
Lakhely: Ocean Falls
Kinézet & tulajdonságok: barna haj, vékony alkat, divatosan, de nem kihívóan öltözködik, kedves, talpraesett lány, könnyen megbántható, nem bonyolódik veszekedésekbe

Los Angelesben születtem és éltem 17 évet, szóval a hírességek nekem már nem is azok. Anyáékkal elköltöztünk egy csendesebb kisvárosba, ami Canadába található. Ezt a helyet Ocean Falls-nak hívják. Van itt egy szép nagy lakásunk. Édesapám ügyvéd, édesanyám könyvelő. Mondhatom azt, hogy gazdagok vagyunk, habár ez engem egyáltalán nem boldogít. Minden barátnőm a pénzemért használt ki, minden fiú, akivel jártam, a pénzemet akarta. Ezért is költöztünk el a nagyvárosból, egy kisebbe, hátha itt mások az emberek... Már itt lakom 3 éve, de valahogy még nem tudtam beilleszkedni. Ez a hely olyan misztikus...

Tervek a jövőre nézve:
Keresni egy vámpírt, megkérni, hogy változtasson át és utána is jóban lenni vele : ) Szerelmet találni : )

Köszönöm : )
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 9:16 pm

Elfogadva! Smile

Ashley Holt írta:
Hm, nem tudom milyen formában kell jelentjezni, szóval remélem, hogy jó lesz, amit leírok : )

Név: Ashley Holt
Kor: 20 év
Faj: ember
Lakhely: Ocean Falls
Kinézet & tulajdonságok: barna haj, vékony alkat, divatosan, de nem kihívóan öltözködik, kedves, talpraesett lány, könnyen megbántható, nem bonyolódik veszekedésekbe

Los Angelesben születtem és éltem 17 évet, szóval a hírességek nekem már nem is azok. Anyáékkal elköltöztünk egy csendesebb kisvárosba, ami Canadába található. Ezt a helyet Ocean Falls-nak hívják. Van itt egy szép nagy lakásunk. Édesapám ügyvéd, édesanyám könyvelő. Mondhatom azt, hogy gazdagok vagyunk, habár ez engem egyáltalán nem boldogít. Minden barátnőm a pénzemért használt ki, minden fiú, akivel jártam, a pénzemet akarta. Ezért is költöztünk el a nagyvárosból, egy kisebbe, hátha itt mások az emberek... Már itt lakom 3 éve, de valahogy még nem tudtam beilleszkedni. Ez a hely olyan misztikus...

Tervek a jövőre nézve:
Keresni egy vámpírt, megkérni, hogy változtasson át és utána is jóban lenni vele : ) Szerelmet találni : )
Vissza az elejére Go down
Ashley Holt

Ashley Holt


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 5:59 pm

Hm, nem tudom milyen formában kell jelentjezni, szóval remélem, hogy jó lesz, amit leírok : )

Név: Ashley Holt
Kor: 20 év
Faj: ember
Lakhely: Ocean Falls
Kinézet & tulajdonságok: barna haj, vékony alkat, divatosan, de nem kihívóan öltözködik, kedves, talpraesett lány, könnyen megbántható, nem bonyolódik veszekedésekbe

Los Angelesben születtem és éltem 17 évet, szóval a hírességek nekem már nem is azok. Anyáékkal elköltöztünk egy csendesebb kisvárosba, ami Canadába található. Ezt a helyet Ocean Falls-nak hívják. Van itt egy szép nagy lakásunk. Édesapám ügyvéd, édesanyám könyvelő. Mondhatom azt, hogy gazdagok vagyunk, habár ez engem egyáltalán nem boldogít. Minden barátnőm a pénzemért használt ki, minden fiú, akivel jártam, a pénzemet akarta. Ezért is költöztünk el a nagyvárosból, egy kisebbe, hátha itt mások az emberek... Már itt lakom 3 éve, de valahogy még nem tudtam beilleszkedni. Ez a hely olyan misztikus...

Tervek a jövőre nézve:
Keresni egy vámpírt, megkérni, hogy változtasson át és utána is jóban lenni vele : ) Szerelmet találni : )
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 5:41 pm

Ide írhatod a kitalált karaktered jellemzőit, illetve ide írhatod, hogy kit szeretnél 'örökbe fogadni' a sorozatból.
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Itt jelentkezz! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt jelentkezz!   Itt jelentkezz! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Itt jelentkezz!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Jelentkezés, szabályzat, egyebek-
Ugrás: