The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Black ház

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Black ház       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Black ház       - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 10:15 pm

*Miután felkapkodtam a ruháimat futólépésben haladtam hazafelé. A buli nyomai még most is látszódtak, de nem tudtam vele foglalkozni. Gyorsan lezuhanyoztam, kerestem valami új ruhát és jól átmostam a hajamat is. Magamra öntöttem a parfümömet, mert nem akartam érezni a vér szagát. Miután biztosra vettem, hogy elég tiszta vagyok, betettem a mosógépbe a koszos ruhákat és kitakarítottam a házat. Beletelt 4 órába, de legalább ragyogott. Ezután pedig a telefonomhoz nyúltam.*
"Beszelnünk kell. Gyere át hozzánk. Sheverport. Tudod hol vagyok, ne is tagadd. FONTOS."
Ezután az arcomat a kezeimbe temettem és vártam, hogy a fekete autó leparkoljon a házunk előtt.*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Black ház       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Black ház       - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 10:43 pm

*Hazafelé vettem az irányt. A legutóbbi találkozásunkkor sem sikerült rendesen elbeszélgetnem a bátyámmal, így reméltem, hogy most sikerül. Ahogy a verandára léptem rájöttem, hogy nincs egyedül. Megcsapott a cigi a fű a drog és az alkohol savanykás keveréke. A gyomromat a hasfalamhoz lökte az illat.*
- Mi a... *tátva maradt a szám, amikor beléptem az ajtón. Volt vagy három lány egymás hegyén hátán, miközben különböző szexpozókat mutogattak egymásnak a többiek igen élesen.*
- Te.. jó.. ég.. *a szemem kikerekedett és azonnal visszaléptem a verandára. Becsuktam az ajtót és megpróbáltam feldolgozni az eseményeket de valahogy nem sikerült. Jason előugrott egy kis gatyában, épp a műszerét tette vissza a helyére.*
- Nem úgy volt hogy csak pár nap múlva jössz?
*Egy ideig csak néztem magam elé majd elindultam felé.*
- Baszol, drogozol, füvezel iszol és mindezt az én házamban? Ki a fészkes fene fizet rád minden hónapban cserében azért, mert kihúztál a szarból anno? Kicsoda? Figyelj ide Jason, van két perced, hogy eltakarodj ebből a házból, nem több, csak kettő. A kis barátaidat pedig már jelleggel kirugdosom onnan, és nem érdekel, ha össze vannak ragadva. *Benéztem az ablakon* Mondjuk az a fickó maradhat estére *haraptam az ajkaimba majd komolyra vettem a szót* Szóval húzzatok el.
- A bátyád vagyok, nem lökhetsz ki... *nevetett fel*
- Eleget tűrtem neked... Takarodj! *kissé kezdtem elveszíteni a fejem.*
*Jason habozott majd nekem vágott egy padot.*
- Azt hiszed, hogy olyan kurva menő lettél, mert 23 vagy és nincs senkid? Mert egy idióta kis szar vagy, én legalább nem vagyok farkas, ember vagyok, élek, szeretnek és ez a lényeg. De téged ki szeret, ha? Kicsoda? *felnevetett cinikusan* Még anyád is megakart ölni, te szerencsétlen.

*Az utolsó emlékem a farkasvonyítás volt az erdőben és a bátyám vére a pofámon.*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Black ház       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Black ház       - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 1:39 am

*Amikor felkapattam a hegyre éreztem, hogy a tesóm otthon van. Kissé feszülten léptem be az ajtón.*
- Hol voltál te dög? *kérdezte nevetve és megölelt. Kissé elhúzódtam.*
- Mennyit ittál?
*Megvakarta a fejét.*
- Tiszta vagyok. Csak egy két füves cigi van bennem, de amióta elmentél még dugni se dugtam. Sajnálom, amit tettem... *újra megölelt.*
- Hát tudod én is. *sóhajtottam majd gyorsan körülnéztem és bementem a szobámba. Összepakoltam pár cuccom és betettem egy kisebb táskába. Ezután visszamentem Jasonhoz.*
- Elmegyek pár napra, amíg ki nem tisztulsz teljesen. Félek, hogy 1 perc után betörném a képed, szóval... *Utánam kapott*
- Dorothea, tudod hogy jól vagyok... egy kettő kis cigike nem a világ vége.
*Kitéptem magam a karjából.*
- Tudod mennyire utálom! Apám és anyám is ezt a szart szívta! Tudod jól! *kiáltottam és belevertem egyet a mellkasába.*
- Amíg nem leszel az a srác, aki a bátyám volt és gondoskodott rólam... addig nyald ki a seggem.
*Ezzel kimentem az ajtón és a Gilbert ház felé vettem az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Black ház       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Black ház    Black ház       - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 1:35 am

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Black ház       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Black ház       - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Black ház
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Helyszínek :: Sheverport-
Ugrás: