The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nappali

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nappali         - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         - Page 7 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 11:21 pm

-Nem engedélyt kérek tőle, csak nem akarok veszekedni vele.*Mormogtam.*
-Én nem rég értem ide.*Mondtam. Közben már Damon is belekotyogott.*
-Oké, oké...Nyugi van!*Mondtam sóhajtva.*
-Mivel Ocean Fallsban vagyunk, ma már nem érsz ide, Aileen. Tehát ma leisszuk magunk Damonnak. Ha pedig eljössz, akkor beszélünk. Rendben van ez így?*Kérdeztem, miközben Damontól is vártam a választ.De ő egyszerűen felállt és elindult zuhanyozni.*
-Hé, pont azért jönne ide, mert érdekli mi van velünk!*Kiáltottam utána.*
"Ezek mióta vannak ilyen rosszban? Most vagy nem emlékszem, vagy lemaradtam...Megint."
-Bocs...*Mondtam Aileen-nak.* Szóval jössz?
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Nappali         - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         - Page 7 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 11:16 pm

- Hát ezért jöttem el Mysitc Falls-ból, mert senki sem kíváncsi rám. *Motyogtam magam elé és úgy döntöttem lezuhanyzom, mert büdös vagyok, így a fürdő felé vettem az irányt*
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Nappali         - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         - Page 7 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 11:06 pm

-Igazad van Damon Salvatore....Rád nem vagyok kíváncsi....*Damonnak címeztem a megjegyzést tudva,hogy hallja*
-De Stef...nem akarom megzavarni ezt a nagy egymásra találásotokat,mondom majd beszélünk valamikor....*hagytam függőben a mondatot és reméltem,hogy Stefan azért még látni akar*
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Nappali         - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         - Page 7 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 10:25 pm

*Megvontam a vállam*
- Ha szeretnéd bratyó, nekem mindegy. Úgy is veled fog bájcsevelni. *Vigyorogtam rá sokatsejtően*
- Miért tök jó a hangom?! *Háborogtam és ittam az italomból*
"Lehet benevezek valami versenyre.. Vagy még sem.."
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Nappali         - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         - Page 7 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 10:03 pm

-Most komolyan engedélyt kérsz a bátyustól? *néztem egy nagyot a telefonba*
-És..és mi az,hogy Mystic Fallstól messze?Mikor mentetek el?És nekem nem is szóltatok? *éreztem ahogy a hangom egy oktávval feljebb csúszik*
-Khmm..bocsi,csak ki vagyok egy kicsit,de ha nem értek rám,vagy Damon nem ad engedélyt a jelen létemre majd beszélünk valamikor Stef...az idő a rendelkezésünkre áll...
*Vártam,de a telefont már kinyomtam volna szívem szerint.*
"Engem miért kell kihagyni mindenből????"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali         - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         - Page 7 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 8:05 pm

-Oké, átadom...*Mondtam, bár tudtam, hogy úgy is hallja.*
-Hát Mystic Fallstól nagyon messze.*Feleltem bizonytalanul.*Ööö...izé..nem is tudom.*Kérdőn néztem Damonra,hogy jöhet-e Aileen. Bár valószínű, hogy azt mondja, nem. Aztán meg sosem tudni.*
-Damon, te mit szólnál Aileen társaságához?*Kérdeztem a testvérem.*
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Nappali         - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         - Page 7 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 12:53 am

-Mondd meg Damonnak,hogy ne menjen egy tehetség kutató versenyre se,mert nem lenne senki aki rá szavazna! *kuncogtam magamban egyet*
-Gratulálok!És engem meg kihagytok?Milyen barát az ilyen?Alkoholba folytani a bánatot a legjobb dolog.Merre vagytok?Csatlakoznék!...már ha megengedik a Salvatore-tesó kódex szabályai..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali         - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         - Page 7 Icon_minitimeKedd Dec. 14, 2010 9:36 pm

*Csak egy grimaszt vágtam Damonnak, közben pedig már Aileen beszélt a telefonban.*
-Szia, Aileen!*Köszöntem neki jó kedvűen.*
-Én remekül. Épp Damonnal készülünk leinni magunkat... vagyis valószínűsíthető, hogy ez fog történni.*Feleltem, miközben a poharamban lévő italt bámultam.*
-És veled mi újság? Rég hallottam felőled...
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Nappali         - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         - Page 7 Icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 9:07 pm

- Nem, nem tudtam? *néztem egy nagyot* Durva. *hajtottam föl a maradék italt, ami a poharamban volt. Stefan telefonja megcsörrent. Aileen volt az.*
- Valaki aggódik. *húzódott mosolyra a szám és elkezdtem dúdolni a 'Don't worry, be happy' című számot*
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Nappali         - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Nappali    Nappali         - Page 7 Icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 8:10 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Nappali         - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Ocean Falls-i házak :: Harper ház-
Ugrás: