The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nappali

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 10:37 pm

-Boltba...értem.*Feleltem és közben Becky már el is tűnt. Érdeklődve néztem utána. Gondoltam átöltözik vagy valami, de ugyan úgy tért vissza.*
-Hipermarket, rendben...*Feleltem mosolyogva miközben magamhoz vettem a kabátom és a táskám.*
-Akkor csak utánad!*Intettem az ajtó felé.*
Vissza az elejére Go down
Becky Davis

Becky Davis


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 10:14 pm

*Komolyan elgondolkodtam, hogy milyen is lehetett ez a József. Nem sokra jutottam, azok a régi festmények.. mintha mindenki ugyanabban a pózban élne. Maria megkérdezte, hogy hova is szeretnék menni, de én csak megvakargattam a fejem.*
-Öhm boltba? Nem nagyon tudom, hogy mi merre van, még csak a ruha boltban jártam.*vallottam be aztán eszembe jutott, hogy pénz sem ártana.*
-Ja várj!*pattantam fel a kanapéról és felrohantam az éjjeliszekrényhez. Kihúztam a fiókot és zsebre vágtam 200 dollárt biztos ami biztos alapon. Visszafutottam Mariához.*
-Szerintem vegyünk célba egy hipermarketet.*mondtam visszadugdosva a zsebembe az engedetlenül kipotyogó pénzeket*
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 11:31 pm

-Mondjuk én sem tudnom elképzelni...*Mondtam mosolyogva, aztán neki álltam pakolni. Becky a kanapéról figyelt.*
-Tudod, sajnálom, hogy nem ismerhetted meg őt. Az arckifejezése ellenére egy vidám, kedves és jó humorú em...vámpír volt.*Javítottam ki magam.* Szerintem jól kijöttetek volna.*Mosolyogtam a lányra, majd tovább pakoltam.*
-Na és, hova akarsz menni először?*Kérdeztem terelve a témát.*
Vissza az elejére Go down
Becky Davis

Becky Davis


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 11:25 pm

-Na jó inkább nem merem elképzelni.*mondtam kacarászva. Visszanéztem a festményre, majd a képre, de sehogy sem ment beleképzelni azt a férfit abba a göncbe. "Talán ha mosolyogna..*megpróbáltam odaképzelni* nem akkor sem." Leültem a kanapéra és figyeltem, hogyan pakol ki Maria a dobozokból. Segítettem volna neki, de mire megkérdeztem volna, hogy "ez hova megy?" már majdnem kipakolt egy dobozt. Néztem ahogy megtelnek a polcok mindenféle csecsebecsékkel*
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 12:09 am

*Egyszer csak azt vettem észre, hogy Becky átölel. Alig ismer pár órája, de már is ölelget... ez azért meglepő volt, de igazából jól esett. Percekig álltunk így míg én a festményt néztem, ám egyszer csak elengedett. Aztán a fényképet dugta az orrom elé.*
-Ááá...*Nevettem fel.*Sokkal valószínűbbnek tartom, hogy ő sz felvett volna valami hasonló borzalmat.*Mutattam az egyik férfi öltözékére, majd a festmény mellé tartottam a képet.* Képzeld csak el.!*Nevettem tovább.*
Vissza az elejére Go down
Becky Davis

Becky Davis


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 12:02 am

*Maria előhúzott még egy képet, amiről csak egy szó jutott eszembe.*
-Jesszus.*mondtam hüledezve ahogy jobban szemügyre vettem a képet.*-Anyám nem bírtam volna olyankor érni. És az ott*böktem egy háttérben lévő alakra akinek hatalmas mikrofonsérója volt.*-hogy fért be az ajtón?
*Ahogy Maria beszélni kezdett a férjéről kihallottam a hangjából azt a szomorúságot amit eddig mesterien elrejtett. Elszontyolodtam azon, hogy mégis milyen öröm járta át a szavait, de a férfi mégis halott volt. Közelebb mentem Mariához és átöleltem. Egy kisgyerek jutott magamról az eszembe és Maria vámpír ovis ötlete. Néhány másodpercig álldogáltunk ott aztán eltoltam magam tőle és az orra elé tartottam a képet.*
-Abban viszont biztos lehetsz, hogyha meglátott volna ezzel a fejjel kinyírt volna.*felkuncogtam és reméltem Mariára is ragad át belőle valamennyi.*
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 11:08 pm

-Vigyázz mit kívánsz...*Nevettem el, magamban, és elővettem egy másik képet. Amin egy trapézszárú strech nadrág, és egy csillogós felső volt rajtam, mindezt azzal a ronda telitalpú cipővel kombinálva, amit már akkor is utáltam.Na de az idegesítően göndör hajamról ne is beszéljünk. Miközben átnyújtottam a képet Beckynek, ő a festményt nézte.*
-A férjem.*Feleltem sóhajtva és én is a képet kezdtem bámulni.* Jospeph Baranyi, vagy ha úgy tetszik Bárányi József...*Vettem elő a magyarságom, és akaratlanul is elmosolyodtam.*
-Lassan 300 éve, hogy megölték...*Tettem még hozzá, miközben elgyengülve bámultam a képét, majd valahogy mosolyogva csak Beckyre pillantottam.
Vissza az elejére Go down
Becky Davis

Becky Davis


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 10:59 pm

*Ahogy Maria azt mondta, hogy segítsek neki becipelni azt a marha nagy asztalt az első dolog ami átfutott az agyamon az az volt, hogy Maria napszúrást kapott. Aztán rájöttem, hogy télen ritkán kapnak az emberek napszúrást és csak ezután esett le, hogy Supermant meghazudtoló erőm van. Egy kicsit elmosolyodtam, majd megkaptuk az asztalt és Maria navigálásával a helyére cipeltük.*
-Nem, szívesen segítek.*mondtam mosolyogva és behordtunk még pár dobozt. Egyszer csak előkerült egy nagy festmény, ami teljesen megbabonázott. Nem sok festményt láttam, de ez überelte őket. Maria megmutatott egy fényképet, amin ő volt és néhány barátja és láthatólag marha nagy divatnak tartották a ballonkabátot. Elnevettem magam, de fura volt, hogy Maria arca semmit sem változott, de az kép biztos volt legalább hetven éves.*
-Hát igen erre azt szokták mondani, de ha mutatsz egyet a diszkókorszakból.. na akkor még igaz is lenne.*mondtam kuncogva és visszafordultam a festmény felé.*
-És ő ki?*bukott ki hirtelen a számon.*
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 9:59 pm

-Segítenél ezt bevinni, oda? Az ablak elé...*Kérdeztem Beckyt, miközben visszasétáltam az asztalomhoz.* Nem az, hogy nem bírom el egyedül, csak nem akarok kárt tenni sem a házban, sem az asztalban. Ígérem, utána nem nyaggatlak...*Mosolyogtam rá, majd megfogtam az asztal egyik szélét.*
-Igazából tényleg nem olyan nehéz...*Mondtam miközben felemeltük, és elkezdtünk vele a nappali azon sarka felé araszolni, ahova az asztalt szántam.* Legalábbis a magunkfajtának nem...*Nevettem fel, majd óvatosan letettük az asztalt.*
-Köszönöm.*Mosolyogtam a lányra, majd elindultam kifelé a többi cuccért. Először egy nagy, és régi irodai bőszéket hoztam be, ami tökéletesen illett az asztalhoz. Sőt mivel az egész nappaliban a barna szín uralkodott, az egész nappaliba jól illet. Aztán egy nagy téglalap alakú, papírba csomagolt valamit hoztam be. Egy fénykép volt az. Óvatosan bontottam ki. Egy férfit ábrázolt, aki nem volt más, mint az én Josephem. gyengéden végig simítottam a képen, majd elindultam vele a fal felé. Olyan helyre tettem, ahonnan jól láthattam. Ha ránézek a képre kicsit olyan, mintha még mindig itt lenne velem. Ezután már csak pár doboz volt, tele ékszeres dobozokkal, ruhákkal, pár ősrégi tárggyal, amik egy vitrinben kaptak helyet. Nagyon régi levelek és könyvek. Minden gondosan elrendezgettem. Az egyik régi fénykép albumból kiesett egy régi kép, valamikor a z 1940-es években készült. Én és pár másik vámpír volt rajta.*
-Azt hiszem erre mondják a fiatalok a nagyszüleiknek, hogy de cikik voltatok...*Nevettem fel, miközben megmutattam Beckynek.*
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:32 am

*Becky a kérdésemre először nemmel felelt, majd igenre, végül a táskájához nyúlt és inni kezdte a zacskóban lévő vért. Elég mohó volt, rendesen összekoszolta magát. Mikor végzett mintha szégyellte volna magát.*
-A konyhában.*Mutattam a helyiség felé, majd mikor elindult arra követtem.*
-Amúgy valami emberi táplálékra gondoltam. *Mosolyogtam.* Emberi hőmérsékletet biztosít nekünk, meg egy kicsit az is elveszi a szomjunk.*Magyaráztam.*
-Szóval, éhes vagy?*Kérdeztem újból.*
-Amúgy ha le szeretnél zuhanyozni, a fürdő az emeleten van, és beköltözhetsz bármelyik szobába, amelyik üres.*Ajánlottam fel neki.*
Vissza az elejére Go down
Becky Davis

Becky Davis


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:26 am

*Maria kikapott a kocsiból és még mielőtt bármit szólhattam volna egy kanapén találtam magam. Meglepődötten néztem körbe a szobában elég sok értéktárgy volt mindenféle vitrinekben. Maria jó sok mindent összegyűjthetett az évek alatt. Maria megkérdezte, hogy nem vagyok-e éhes. Először megráztam a fejem, de nemsokkal később megadóan bólogattam. Az emberek közelségétől nagyon megéheztem és erre csak most jöttem rá. A táskám felé fordultam és előhalásztam egy épségben lévő véres tasakot. Először nem tudtam hol is kezdjek neki, harapjam ki vagy kérjek poharat? Aztán megtaláltam a tasakból kiálló kis csövet és kisebb vonakodás után a számba vettem, majd szívni kezdtem. Néhány pillanat múlva bódító érzés tört rám; a vér elérte a szám. Lehunytam a szemeimet és minden megszűnt körülöttem. Csak az íre koncentráltam és amikor megszűnt a forrása csak akkor nyitottam ki a szemem. A földön ültem és ziháltam. A csövet amin keresztül a vér jött szépen szétrágtam. Legalább tíz centit lerágtam belőle és csak reménykedtem, hogy nem is nyeltem le. Ránéztem a pólómra ami csupa vér volt, majd fel Mariára és szégyelleni kezdtem magam. Felültem a kanapéra és reménykedve vettem szemügyre a közeli tárgyakat, amikben szerencsére nem tettem kárt. Ránéztem a kezemben lévő tasak maradványaira.*
-Merre van a kuka?*kérdeztem szégyenlősen elmosolyodva.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Nappali    Nappali         Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 2:14 am

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Mystic Falls-i házak :: Baranyi ház-
Ugrás: