The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hálószoba

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hálószoba      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba      Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 12:45 am

*Mikor felértem egyenesen a szekrényemhez léptem és előhúztam egy régi fadobozkát. Ebben tartottam azokat az ékszereket, melyeket az évek során gyűjtöttünk össze és amik megvédenek minket a naptól.*
"Jut eszembe...Elenától vissza kell kérnem a gyűrűm. Mégis csak az eljegyzési gyűrűm van nála, majd kap helyette egy másikat."*Méláztam, miközben egy divatos darab után kutattam. Végül csak találtam valamit. Egy kis masni alakú ezüst nyaklánc volt, benne sok pici kék kővel.Még valamikor a reneszánsz idején kaphattam, akkor volt nagy divat a habos-babos.*
-Ez tökéletes lesz...*Mondtam ki hangosan, majd elindultam afelé a szoba felé, ahol Becky lehetett.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Hálószoba      Empty
TémanyitásTárgy: Hálószoba    Hálószoba      Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 2:13 am

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
 
Hálószoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hálószoba
» Hálószóba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Másik hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Mystic Falls-i házak :: Baranyi ház-
Ugrás: