The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dumálda

Go down 
+24
Jenna Sommers
Bonnie Bennett
Maria Baranyi
Godric North
Ashley Holt
Amina Woods
Mason Lockwood
Caroline Forbes
Cherry Smith
Boo Carpenter
Becky Davis
George Bare
Reena Salvatore
Joshua Wilson
Aileen Leah Johnnson
Gabriel Wilson
Rosalie Campbell
Luna.Moon
Jeremy Gilbert
Katherine Pierce
Dorothea Melanie Black
Elena Gilbert
Damon Salvatore
Admin
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 9:42 pm

[quote="Gabriel Wilson"][quote="Aileen Leah Johnnson"][quote="Gabriel Wilson"][quote="Aileen Leah Johnnson"][quote="Gabriel Wilson"][quote="Aileen Leah Johnnson"][quote="Gabriel Wilson"][quote="Aileen Leah Johnnson"][quote="Gabriel Wilson"][quote="Aileen Leah Johnnson"]Hát Gabe elég sz@r helyzet,hogy már nem emlékszel arra,hogy merre van a dugi pia! :D Milyen alkesz vagy te így? :D[/quote]
ez bizonyítja,hogy nem vagyok alkesz Édesem ;)
kihozod belőlem a legrosszabbat,ahelyett,hopgy megadnád amagad,aztán kettyintenénk egyet :D[/quote]

Bocs már...rámfogja,hogy a pia után nyúl állandóan :D
Ne aggódj Ciccaa,... ;) :D[/quote]

Nem aggódom én...nem tudsz nekem ellenállni :D
Egyébként....gyönyörű vagy a képen ;)[/quote]

Hát a szépnek nehéz is! :D lásd.:Stef,Damon,Te...én szeretem széppel körül venni magam :D :D :D
Köszönöm! ;) Szép gyerekeink lennének! :D :D :D[/quote]
Az nem kifejezés....:D
Csak sosem lesznek gyerekeink.... :shock: [/quote]

Majd örökbe fogadunk egy kis kinai-afro bébit! xD[/quote]
igen...én is pont egy kínai-afro bébire gondoltam :D[/quote]
De egy egész focicsapatnyira! És amikor anyuci vadászik,apuka vigyázz majd MINDRE!
/te ebben amúgy is jó vagy :D ;) /[/quote]
persze Életem...és mosok is meg főzök is Rád meg a gyerekekre :D
de akkor úgy csináljuk,hogy mindegyik más területről jöjjön...mint Jolie-Pitték :D[/quote]

Vagy az ő gyerekeiket vesszük el! xD
Hajrá Kath! :D
Vissza az elejére Go down
Gabriel Wilson

Gabriel Wilson


Hozzászólások száma : 80
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 9:38 pm

Aileen Leah Johnnson írta:
Gabriel Wilson írta:
Aileen Leah Johnnson írta:
Gabriel Wilson írta:
Aileen Leah Johnnson írta:
Gabriel Wilson írta:
Aileen Leah Johnnson írta:
Gabriel Wilson írta:
Aileen Leah Johnnson írta:
Hát Gabe elég sz@r helyzet,hogy már nem emlékszel arra,hogy merre van a dugi pia! Very Happy Milyen alkesz vagy te így? Very Happy
ez bizonyítja,hogy nem vagyok alkesz Édesem Wink
kihozod belőlem a legrosszabbat,ahelyett,hopgy megadnád amagad,aztán kettyintenénk egyet Very Happy

Bocs már...rámfogja,hogy a pia után nyúl állandóan Very Happy
Ne aggódj Ciccaa,... Wink Very Happy

Nem aggódom én...nem tudsz nekem ellenállni Very Happy
Egyébként....gyönyörű vagy a képen Wink

Hát a szépnek nehéz is! Very Happy lásd.:Stef,Damon,Te...én szeretem széppel körül venni magam Very Happy Very Happy Very Happy
Köszönöm! Wink Szép gyerekeink lennének! Very Happy Very Happy Very Happy
Az nem kifejezés....Very Happy
Csak sosem lesznek gyerekeink.... Shocked

Majd örökbe fogadunk egy kis kinai-afro bébit! xD
igen...én is pont egy kínai-afro bébire gondoltam Very Happy
De egy egész focicsapatnyira! És amikor anyuci vadászik,apuka vigyázz majd MINDRE!
/te ebben amúgy is jó vagy Very Happy Wink /
persze Életem...és mosok is meg főzök is Rád meg a gyerekekre Very Happy
de akkor úgy csináljuk,hogy mindegyik más területről jöjjön...mint Jolie-Pitték Very Happy
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Tartózkodási hely : Mystic Falls, Virginia

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 9:37 pm

Joshua Wilson írta:
Katherine Pierce írta:
Sziasztok! Újra itt vagyok Bár gondolom, hogy senkinek sem hiányoztam:D
Ahogy látom, újra pezseg itt az élet Very Happy Szóval megyek szépen visszaolvasgatni Very Happy

Dehogggynem! Kath mindig hiányzik! Very Happy
Annak örülök Very Happy
Na, a dumáldával végeztem, mehetek a többire.. XD
Vissza az elejére Go down
http://thevampirediaries.hotdog.hu/
Joshua Wilson

Joshua Wilson


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 9:30 pm

Katherine Pierce írta:
Sziasztok! Újra itt vagyok Bár gondolom, hogy senkinek sem hiányoztam:D
Ahogy látom, újra pezseg itt az élet Very Happy Szóval megyek szépen visszaolvasgatni Very Happy

Dehogggynem! Kath mindig hiányzik! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Tartózkodási hely : Mystic Falls, Virginia

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 9:30 pm

Godric North írta:
Katherine, nincs kedved játszani velem? Akármilyen értelemben *vigyorog*

Természetesen, bármilyen játékban benne vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://thevampirediaries.hotdog.hu/
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Tartózkodási hely : Mystic Falls, Virginia

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 9:28 pm

Sziasztok! Újra itt vagyok Bár gondolom, hogy senkinek sem hiányoztam:D
Ahogy látom, újra pezseg itt az élet Very Happy Szóval megyek szépen visszaolvasgatni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://thevampirediaries.hotdog.hu/
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 9:09 pm

[quote="Gabriel Wilson"][quote="Aileen Leah Johnnson"][quote="Gabriel Wilson"][quote="Aileen Leah Johnnson"][quote="Gabriel Wilson"][quote="Aileen Leah Johnnson"][quote="Gabriel Wilson"][quote="Aileen Leah Johnnson"]Hát Gabe elég sz@r helyzet,hogy már nem emlékszel arra,hogy merre van a dugi pia! :D Milyen alkesz vagy te így? :D[/quote]
ez bizonyítja,hogy nem vagyok alkesz Édesem ;)
kihozod belőlem a legrosszabbat,ahelyett,hopgy megadnád amagad,aztán kettyintenénk egyet :D[/quote]

Bocs már...rámfogja,hogy a pia után nyúl állandóan :D
Ne aggódj Ciccaa,... ;) :D[/quote]

Nem aggódom én...nem tudsz nekem ellenállni :D
Egyébként....gyönyörű vagy a képen ;)[/quote]

Hát a szépnek nehéz is! :D lásd.:Stef,Damon,Te...én szeretem széppel körül venni magam :D :D :D
Köszönöm! ;) Szép gyerekeink lennének! :D :D :D[/quote]
Az nem kifejezés....:D
Csak sosem lesznek gyerekeink.... :shock: [/quote]

Majd örökbe fogadunk egy kis kinai-afro bébit! xD[/quote]
igen...én is pont egy kínai-afro bébire gondoltam :D[/quote]
De egy egész focicsapatnyira! És amikor anyuci vadászik,apuka vigyázz majd MINDRE!
/te ebben amúgy is jó vagy :D ;) /
Vissza az elejére Go down
Gabriel Wilson

Gabriel Wilson


Hozzászólások száma : 80
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 6:14 pm

Aileen Leah Johnnson írta:
Gabriel Wilson írta:
Aileen Leah Johnnson írta:
Gabriel Wilson írta:
Aileen Leah Johnnson írta:
Gabriel Wilson írta:
Aileen Leah Johnnson írta:
Hát Gabe elég sz@r helyzet,hogy már nem emlékszel arra,hogy merre van a dugi pia! Very Happy Milyen alkesz vagy te így? Very Happy
ez bizonyítja,hogy nem vagyok alkesz Édesem Wink
kihozod belőlem a legrosszabbat,ahelyett,hopgy megadnád amagad,aztán kettyintenénk egyet Very Happy

Bocs már...rámfogja,hogy a pia után nyúl állandóan Very Happy
Ne aggódj Ciccaa,... Wink Very Happy

Nem aggódom én...nem tudsz nekem ellenállni Very Happy
Egyébként....gyönyörű vagy a képen Wink

Hát a szépnek nehéz is! Very Happy lásd.:Stef,Damon,Te...én szeretem széppel körül venni magam Very Happy Very Happy Very Happy
Köszönöm! Wink Szép gyerekeink lennének! Very Happy Very Happy Very Happy
Az nem kifejezés....Very Happy
Csak sosem lesznek gyerekeink.... Shocked

Majd örökbe fogadunk egy kis kinai-afro bébit! xD
igen...én is pont egy kínai-afro bébire gondoltam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 5:08 pm

[quote="Gabriel Wilson"][quote="Aileen Leah Johnnson"][quote="Gabriel Wilson"][quote="Aileen Leah Johnnson"][quote="Gabriel Wilson"][quote="Aileen Leah Johnnson"]Hát Gabe elég sz@r helyzet,hogy már nem emlékszel arra,hogy merre van a dugi pia! :D Milyen alkesz vagy te így? :D[/quote]
ez bizonyítja,hogy nem vagyok alkesz Édesem ;)
kihozod belőlem a legrosszabbat,ahelyett,hopgy megadnád amagad,aztán kettyintenénk egyet :D[/quote]

Bocs már...rámfogja,hogy a pia után nyúl állandóan :D
Ne aggódj Ciccaa,... ;) :D[/quote]

Nem aggódom én...nem tudsz nekem ellenállni :D
Egyébként....gyönyörű vagy a képen ;)[/quote]

Hát a szépnek nehéz is! :D lásd.:Stef,Damon,Te...én szeretem széppel körül venni magam :D :D :D
Köszönöm! ;) Szép gyerekeink lennének! :D :D :D[/quote]
Az nem kifejezés....:D
Csak sosem lesznek gyerekeink.... :shock: [/quote]

Majd örökbe fogadunk egy kis kinai-afro bébit! xD
Vissza az elejére Go down
Gabriel Wilson

Gabriel Wilson


Hozzászólások száma : 80
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 4:37 pm

Aileen Leah Johnnson írta:
Gabriel Wilson írta:
Aileen Leah Johnnson írta:
Gabriel Wilson írta:
Aileen Leah Johnnson írta:
Hát Gabe elég sz@r helyzet,hogy már nem emlékszel arra,hogy merre van a dugi pia! Very Happy Milyen alkesz vagy te így? Very Happy
ez bizonyítja,hogy nem vagyok alkesz Édesem Wink
kihozod belőlem a legrosszabbat,ahelyett,hopgy megadnád amagad,aztán kettyintenénk egyet Very Happy

Bocs már...rámfogja,hogy a pia után nyúl állandóan Very Happy
Ne aggódj Ciccaa,... Wink Very Happy

Nem aggódom én...nem tudsz nekem ellenállni Very Happy
Egyébként....gyönyörű vagy a képen Wink

Hát a szépnek nehéz is! Very Happy lásd.:Stef,Damon,Te...én szeretem széppel körül venni magam Very Happy Very Happy Very Happy
Köszönöm! Wink Szép gyerekeink lennének! Very Happy Very Happy Very Happy
Az nem kifejezés....Very Happy
Csak sosem lesznek gyerekeink.... Shocked
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 3:51 pm

[quote="Gabriel Wilson"][quote="Aileen Leah Johnnson"][quote="Gabriel Wilson"][quote="Aileen Leah Johnnson"]Hát Gabe elég sz@r helyzet,hogy már nem emlékszel arra,hogy merre van a dugi pia! :D Milyen alkesz vagy te így? :D[/quote]
ez bizonyítja,hogy nem vagyok alkesz Édesem ;)
kihozod belőlem a legrosszabbat,ahelyett,hopgy megadnád amagad,aztán kettyintenénk egyet :D[/quote]

Bocs már...rámfogja,hogy a pia után nyúl állandóan :D
Ne aggódj Ciccaa,... ;) :D[/quote]

Nem aggódom én...nem tudsz nekem ellenállni :D
Egyébként....gyönyörű vagy a képen ;)[/quote]

Hát a szépnek nehéz is! :D lásd.:Stef,Damon,Te...én szeretem széppel körül venni magam :D :D :D
Köszönöm! ;) Szép gyerekeink lennének! :D :D :D
Vissza az elejére Go down
Gabriel Wilson

Gabriel Wilson


Hozzászólások száma : 80
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 3:36 pm

Aileen Leah Johnnson írta:
Gabriel Wilson írta:
Aileen Leah Johnnson írta:
Hát Gabe elég sz@r helyzet,hogy már nem emlékszel arra,hogy merre van a dugi pia! Very Happy Milyen alkesz vagy te így? Very Happy
ez bizonyítja,hogy nem vagyok alkesz Édesem Wink
kihozod belőlem a legrosszabbat,ahelyett,hopgy megadnád amagad,aztán kettyintenénk egyet Very Happy

Bocs már...rámfogja,hogy a pia után nyúl állandóan Very Happy
Ne aggódj Ciccaa,... Wink Very Happy

Nem aggódom én...nem tudsz nekem ellenállni Very Happy
Egyébként....gyönyörű vagy a képen Wink
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 3:20 pm

[quote="Gabriel Wilson"][quote="Aileen Leah Johnnson"]Hát Gabe elég sz@r helyzet,hogy már nem emlékszel arra,hogy merre van a dugi pia! :D Milyen alkesz vagy te így? :D[/quote]
ez bizonyítja,hogy nem vagyok alkesz Édesem ;)
kihozod belőlem a legrosszabbat,ahelyett,hopgy megadnád amagad,aztán kettyintenénk egyet :D[/quote]

Bocs már...rámfogja,hogy a pia után nyúl állandóan :D
Ne aggódj Ciccaa,... ;) :D
Vissza az elejére Go down
Gabriel Wilson

Gabriel Wilson


Hozzászólások száma : 80
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 2:16 pm

Aileen Leah Johnnson írta:
Hát Gabe elég sz@r helyzet,hogy már nem emlékszel arra,hogy merre van a dugi pia! Very Happy Milyen alkesz vagy te így? Very Happy
ez bizonyítja,hogy nem vagyok alkesz Édesem Wink
kihozod belőlem a legrosszabbat,ahelyett,hopgy megadnád amagad,aztán kettyintenénk egyet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:36 pm

Hát Gabe elég sz@r helyzet,hogy már nem emlékszel arra,hogy merre van a dugi pia! :D Milyen alkesz vagy te így? :D
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:28 pm

[quote="Damon Salvatore"]Itt van egy kis epigramma :D

Jó a képed,
Aileen

:D xDDD[/quote]

Te Sátán fattya ne szívózzál velem! :D
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 2:48 am

Itt van egy kis epigramma Very Happy

Jó a képed,
Aileen

Very Happy xDDD
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Becky Davis

Becky Davis


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:42 am

Elena Gilbert írta:
Volkswagen kisbusz megy az úton, megállítja a rendőr:- Gratulálok, a hónapban Ön az első, aki nem követett el szabálysértést! Ötvenezer forint jutalmat kap a rendőrségtől!- Ááh, kösz.- Csak úgy kíváncsiságból, mire költi majd?- Azt hiszem leteszem a jogsit.Az anyósülésről megszólal a feleség:- Ááá, biztos úr, ne is figyeljen az uramra, kicsit félrebeszél, ha iszik.A süket anyós megszólal a hátsó ülésről:- Ez egy rendőr? Mondtam, hogy nem a lopott kocsival kellett volna jönni!Ekkor egy felettébb gyanús külsejű, turbános, szakadt férfi száll ki a csomagtartóból:- Na, akkor ez itten már a határ?

klasszikus :DDDD


neeee.. itt vihogok xD
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:41 am

[quote="Elena Gilbert"] Volkswagen kisbusz megy az úton, megállítja a rendőr:- Gratulálok, a hónapban Ön az első, aki nem követett el szabálysértést! Ötvenezer forint jutalmat kap a rendőrségtől!- Ááh, kösz.- Csak úgy kíváncsiságból, mire költi majd?- Azt hiszem leteszem a jogsit.Az anyósülésről megszólal a feleség:- Ááá, biztos úr, ne is figyeljen az uramra, kicsit félrebeszél, ha iszik.A süket anyós megszólal a hátsó ülésről:- Ez egy rendőr? Mondtam, hogy nem a lopott kocsival kellett volna jönni!Ekkor egy felettébb gyanús külsejű, turbános, szakadt férfi száll ki a csomagtartóból:- Na, akkor ez itten már a határ?

klasszikus :DDDD


[/quote]

ez sem rossz... :D
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:39 am

Volkswagen kisbusz megy az úton, megállítja a rendőr:- Gratulálok, a hónapban Ön az első, aki nem követett el szabálysértést! Ötvenezer forint jutalmat kap a rendőrségtől!- Ááh, kösz.- Csak úgy kíváncsiságból, mire költi majd?- Azt hiszem leteszem a jogsit.Az anyósülésről megszólal a feleség:- Ááá, biztos úr, ne is figyeljen az uramra, kicsit félrebeszél, ha iszik.A süket anyós megszólal a hátsó ülésről:- Ez egy rendőr? Mondtam, hogy nem a lopott kocsival kellett volna jönni!Ekkor egy felettébb gyanús külsejű, turbános, szakadt férfi száll ki a csomagtartóból:- Na, akkor ez itten már a határ?

klasszikus :DDDD


Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:38 am

[quote="Elena Gilbert"] Fizika érettségi: - Tanár: Foglaljon helyet. Mondjuk, hogy maga utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz? - Diák: Lehúzom az ablakot. - Tanár: Nagyon jó. A vonat 130 km/h sebességgel halad É-ÉK irányban. Odakint 25 km/h DK-i szél fúj. A lehúzott ablakon egy 250 mm * 900 mm-es rés van, ezen áramlik be a levegő. A fülke térfogata 6,3 köbméter. Mennyi idő alatt cserélődik ki a fülkében teljesen a levegő? A diák hozzá sem tud szólni, úgyhogy kivágják. Odakint elmeséli a többieknek, hogy mi történt bent. Bemegy a következő delikvens: - Tanár: Foglaljon helyet. Utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz? - Diák: Leveszem a pulóverem. - Tanár: De nagyon meleg van. Mit tesz? - Diák: Leveszem az ingem is. - Tanár: Ne őrjítsen meg, 38 fok van és 85%-os a páratartalom! - Diák: Akkor leveszem a gatyámat is. - Tanár: De hát nem látja, hogy a fülke teljesen tele van buzikkal? - Diák: Nem bánom, de ha egy vagonnyi buzi megerőszakol, AKKOR SEM NYITOM KI AZ ABLAKOT!!!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD[/quote]

Én ezen sírok!!! xDDDDDDDDDDDDDD
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:34 am

Fizika érettségi: - Tanár: Foglaljon helyet. Mondjuk, hogy maga utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz? - Diák: Lehúzom az ablakot. - Tanár: Nagyon jó. A vonat 130 km/h sebességgel halad É-ÉK irányban. Odakint 25 km/h DK-i szél fúj. A lehúzott ablakon egy 250 mm * 900 mm-es rés van, ezen áramlik be a levegő. A fülke térfogata 6,3 köbméter. Mennyi idő alatt cserélődik ki a fülkében teljesen a levegő? A diák hozzá sem tud szólni, úgyhogy kivágják. Odakint elmeséli a többieknek, hogy mi történt bent. Bemegy a következő delikvens: - Tanár: Foglaljon helyet. Utazik a vonaton, és nagyon melege van. Mit tesz? - Diák: Leveszem a pulóverem. - Tanár: De nagyon meleg van. Mit tesz? - Diák: Leveszem az ingem is. - Tanár: Ne őrjítsen meg, 38 fok van és 85%-os a páratartalom! - Diák: Akkor leveszem a gatyámat is. - Tanár: De hát nem látja, hogy a fülke teljesen tele van buzikkal? - Diák: Nem bánom, de ha egy vagonnyi buzi megerőszakol, AKKOR SEM NYITOM KI AZ ABLAKOT!!!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:33 am

[quote="Damon Salvatore"][quote="Aileen Leah Johnnson"]Még a végén az lesz,hogy Stef rám fogja majd ha Ashleynek baja lesz! :D[/quote]

Heh :D Rád is lesz fogva nyugi. :D De tudod, hogy szeretlek <3 :D[/quote]
Jahjó,oké,kössz a megnyugtatást! :D
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:33 am

[quote="Elena Gilbert"] Bármit is csinált a férj az ágyban, felesége sose érte el az orgazmust. Mivel a zsidó törvények szerint az asszonyoknak jár a szexuális öröm, úgy döntöttek, hogy megbeszélik a rabbival. A rabbi meghallgatta történetüket, simogatta szakállát, és a következőt javasolta: Bérelj fel egy fiatalembert. Amíg ti ketten szeretkeztek, a fiatalember lengessen felettetek egy törülközőt. Ez segít majd a feleségednek, hogy fantáziáljon, és ez majd eljuttatja az orgazmusig. Hazamentek és követték a rabbi tanácsát. Fel is béreltek egy fiatalembert, hogy lengesse felettük a törülközőt, miközben szeretkeznek. Ez azonban nem segített, és a feleség továbbra is elégedetlen maradt. Kételyükkel visszamentek a rabbihoz. Rendben - mondta a férjnek - cseréljetek. Most a fiatalember szeretkezzen a feleségeddel és te lengesd felettük a törülközőt. Megint megfogadták a rabbi tanácsát . Hazamentek, és ismét felbérelték ugyanazt a csinos fiatalembert. A fiatalember lefeküdt az ágyba az asszonnyal, a férj pedig lengette a törülközőt. A fiatalember nagy odaadással végezte dolgát, és a feleség hihetetlen, világrengető és fültépő orgazmust élt át. A férj ekkor elmosolyodott, a fiatalemberre nézett, és diadalittasan megszólalt: Na látod, te hülye! ÍGY kell lengetni a törülközőt!


ÉN SÍROK :DDDDDDDDDDDDDDDD[/quote]

Ez nagyon rossz! :D :D :D x'D
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:29 am

Bármit is csinált a férj az ágyban, felesége sose érte el az orgazmust. Mivel a zsidó törvények szerint az asszonyoknak jár a szexuális öröm, úgy döntöttek, hogy megbeszélik a rabbival. A rabbi meghallgatta történetüket, simogatta szakállát, és a következőt javasolta: Bérelj fel egy fiatalembert. Amíg ti ketten szeretkeztek, a fiatalember lengessen felettetek egy törülközőt. Ez segít majd a feleségednek, hogy fantáziáljon, és ez majd eljuttatja az orgazmusig. Hazamentek és követték a rabbi tanácsát. Fel is béreltek egy fiatalembert, hogy lengesse felettük a törülközőt, miközben szeretkeznek. Ez azonban nem segített, és a feleség továbbra is elégedetlen maradt. Kételyükkel visszamentek a rabbihoz. Rendben - mondta a férjnek - cseréljetek. Most a fiatalember szeretkezzen a feleségeddel és te lengesd felettük a törülközőt. Megint megfogadták a rabbi tanácsát . Hazamentek, és ismét felbérelték ugyanazt a csinos fiatalembert. A fiatalember lefeküdt az ágyba az asszonnyal, a férj pedig lengette a törülközőt. A fiatalember nagy odaadással végezte dolgát, és a feleség hihetetlen, világrengető és fültépő orgazmust élt át. A férj ekkor elmosolyodott, a fiatalemberre nézett, és diadalittasan megszólalt: Na látod, te hülye! ÍGY kell lengetni a törülközőt!


ÉN SÍROK :DDDDDDDDDDDDDDDD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dumálda          - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumálda    Dumálda          - Page 18 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dumálda
Vissza az elejére 
18 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Ismerkedő :: Chat, ismerkedő-
Ugrás: