The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mystic Falls-i Iskola

Go down 
+3
Anne
Cherry Smith
Admin
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 3:02 am

*Elkaptam Lauren karját.*
- De én hazamehetek? Hozzád...? *kérdeztem, és igyekeztem éhező kutyaszemeket mereszteni rá.*
"Mi a halál van velem? Ilyen mikor... Másnapos vagyok...? Ez elég fura..."
Vissza az elejére Go down
Lauren Sunlight

Lauren Sunlight


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:58 am

*Meg sem hallottam, amit Sebastian mondott. Kivéve a 'nővéred vámpír' részt.*
- Ez igaz? *Hajoltam ki Sebastian válla mögül.* Mégfaszább.
*Beleszippantottam a cigimbe és talán most először mélyen elidőztem Sebastian szemeiben. Meglepődtem, hogy nem nézett félre, hanem élesen engem bámult. Úgy éreztem, mintha belenyilallt volna a szívembe. Most, hogy a testvérem itt van, aki egy dögös húszon felüli lány... annyira nevetségesnek éreztem magam.*
"Miattad keltem fel boldogan te disznó, erre belém rúgsz, emlékeztetve, hogy milyen pasi vagy? Nem, igazad van, én voltam egy segg, hogy azt hittem, jelent valamit a csókod."
*Nagyon meglepődtem, amiért ennyire rosszul esett ez a jelenet, ezért elszívtam a cigim és eldobtam.*
- Ne gyere haza. Apa teljesen kibukna. *Javasoltam Colbie-nak.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:53 am

*Kicsöngettek, és megjelent Lauren. Megfogtam a csajt a csípőjénél és lassan eltoltam magamtól.*
- Talán erről inkább őt kellene megkérdezni... *mondtam és odaléptem Laurenhez.* - A nővéred vámpír. *jegyeztem meg. Meglepődött.* - Oké... Akkor a továbbiakra később térnék ki, nem lenne fair, ha most leterhelnénk... *pillantottam cinikusan a csaj felé.* - Ha lesz egy szabad perced, akár beszélhetünk is. *ajánlottam fel Laurennek, és megsimítottam a vállát.*
"Ez most mi Sebastian? Milyen játékot űzöl...? Szerinted rajtad kívül bárki is érti mi a frászt akarsz ezekkel a szavakkal?"
Vissza az elejére Go down
Lauren Sunlight

Lauren Sunlight


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:47 am

*Amikor kiértem a folyosóra megkönnyebbültem, hogy nem látom Colbie-t. Megkerestem a cigim és kiléptem az udvarra. Épp hogy betettem a cigit a számba megláttam a nővéremet és Sebastian-t ölelkezve a falnál.*
- Fasza *csúszott ki a számon és imádkoztam, hogy Sebastian ne hallja meg. Elfordultam és meggyújtottam a cigimet. "Annyira hülye vagy, amiért egy percig is bíztál benne."
Vissza az elejére Go down
Colbie Sunlight

Colbie Sunlight


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 14.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:45 am

*Felnevettem.*
- Hát te tiszta hülye vagy.
*Meghallottam a kicsengő halk moraját. Ismét közelebb léptem hozzá és a nyakába kulcsoltam a kezeimet.*
- Én nem fogok drogozni... *Megnyaltam a száját* És a húgomat sem fogod hülyének nézni. Erről gondoskodom... *Mosolyogtam.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:42 am

*Felnevettem.*
"Gyerünk. Mindent mondj ki. Nem számít, hogy végiggondoltad-e."
- Nos... Kell hozzá elég sok drog... meg egy videokamera... Megfordult a fejemben, hogy a hugod meg te... És mindhárman... A lényeg a sok vér, és halmozott élvezetek.
"Most totál pszichopatának gondol..."
Vissza az elejére Go down
Colbie Sunlight

Colbie Sunlight


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 14.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:37 am

*Néhány lépés távolságot tettem.*
- Ismertesd kérlek azokat a szabályokat, érdekelne. *Vigyorogtam és a falnak támaszkodtam.*
"Még hogy a húgomnál nem vagyok jobb."
Vissza az elejére Go down
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:35 am

*Megfogtam a kezét, s közben elhajítottam a cigimet. Az ajkaimhoz emeltem és kezet csókoltam neki.*
- Tán túl sok is vagy nekem, ami azt illeti. *mondtam kissé gúnyosan.* - Nem visszautasítás volt, csupán megállapítottam, hogy nem lehetsz jobb a hugodnál. *mondtam.* - De talán bebizonyíthatod ennek az ellenkezőjét. Csak játszunk az én szabályaim szerint... *kacsintottam rá, és elengedtem a kezét.*
Vissza az elejére Go down
Colbie Sunlight

Colbie Sunlight


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 14.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:31 am

*Elnevettem magam.*
- Ez vicces. Mármint... nem szeretem ha visszautasítanak és eddig nem sok példa volt rá. Vagy fogalmazzak úgy, hogy semennyi? *Az övével kezdtem játszadozni.* De te egy olyan pasinak tűnsz, aki inkább kiharcolja a dolgok ellentétét, még akkor is, amikor Ő maga is tudja, hogy mennyire vágyik rá. *Közel hajoltam hozzá és az ajkaiba haraptam.* Milyen kár, hogy nem vagyok elég neked... *Megnyaltam a nyakát és a mélyen szemeibe néztem.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:27 am

*Visszavettem tőle a cigimet, és beleszívtam.*
- Téged? *pillantottam fel rá, és kifújtam a füstöt.* - Kösz, a játék csak akkor játék, ha magam szabom a szabályokat... Nem tűnsz egy behódolós típusnak... *jegyeztem meg.* - Habár... ami igaz, az igaz... Meg kell hagyni, kemény feneked van. És nyilván elég jó is lehetsz az ágyban... De hiányzik belőled egyetlen aprócska dolog, ami a hugodban megvan. Hm... Mi is az...? Vörös, és az emberek ereiben csörgedezik... *mondtam, és újabbat szívtam a cigiből.*
Vissza az elejére Go down
Colbie Sunlight

Colbie Sunlight


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 14.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:22 am

*Az ajkaimba haraptam.*
- Remélem is, hogy nem jársz vele. Nem akarom, hogy összetörd a szívét. Ez lehet nyálas szöveg, de még sosem volt szerelmes. Attól mert nem tudta, hogy hol vagyok, attól még figyelhettem a mindennapjait. Szóval még sohasem szeretett senkit, és szívből remélem, hogy nem te leszel neki az első szerelem... mert úgy érzem, neked csak az kell, ami a lába között van. *Elvettem tőle a cigit és beleszippantottam egyet.* Ha játszadozni akarsz, akkor keress rá ideálisabb partnert. *Kezeimmel a mellkasát cirógattam és visszaadtam neki a cigit.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:19 am

*A szemébe néztem. Mikor az iskolában mellé értem, magam is megéreztem, hogy mi is ő. Ahogy a lábam közé nyúlt, nem tudtam parancsolni az ösztöneimnek. Megfogtam a derekánál, és átfordítottam magunkat, hogy ő legyen a falnak szorítva. Csaknem az ajkainak beszéltem.*
- Jóval régebb óta vagyok az, mint te. *mondtam.* - És tulajdonképpen... Nem járok a hugoddal. *tettem hozzá. Összeért az ajkunk.*
"Tulajdonképpen... Ez nem letagadás, hiszen járásrl valóban nem volt még szó... Úgy sem fogok lyasmit tenni, amit megbánnék. Bántam már meg egyáltalán bármit is?!"
*Elengedtem, és rágyújtottam.*
- Ugye nem gond...? Csak nem félsz a tüdőráktól...?!
Vissza az elejére Go down
Colbie Sunlight

Colbie Sunlight


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 14.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:13 am

- Nem mondtam, hogy hívnak még, kicsifiú. De az jobban érdekel, hogy te mióta vagy vámpír. *Néztem rá, és amikor velem együtt kiért a szabadba nekitoltam a falnak.* És hogy mióta vagy együtt a húgommal. Vagy nem is tudom minek nevezzem ezt... *Hirtelen belemarkoltam a férfiasságába és elmosolyodtam felhúzott szemöldökkel.* Nos? *Suttogtam*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:11 am

*Egy másik helyzetben vele együtt röhögtem volna mindezen, és rohantam volna egy félreeső zugba ahol megdughatom. De most nem ment ez olyan egyszerűen...*
"Mi a...? Sebastian! Nyíltan felkértek a szexre! Mit keresek még itt...?"
*Nem hagytam volna ki egy ilyen ajánlatot, de úgy éreztem, hogy valami elkezdett kialakulni köztem és Lauren között.*
*Ellöktem magam a faltól, és elindultam a csaj után.*
- Mit is mondtál, hogy hívnak? *kérdeztem.*
Vissza az elejére Go down
Colbie Sunlight

Colbie Sunlight


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 14.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:06 am

*Összeráncoltam a homlokom.*
- Tehát megkúrtad a húgom? *Felnevettem.* Én mondom, egész jó ízlése van a kicsinek.
*Újra végigmértem majd elindultam a kijárat felé.*
- Nem akarsz elhúzni innen? *Néztem vissza az ajtótól.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:05 am

*Felnevettem.*
- Hát ha szűz volt, akkor elég csúnya volt neki az első... *jegyeztem meg.*
"Ó... Baszki... Ez a csaj rohadt jól néz ki... Mi a frászt akarsz? Miért nem ugrasz rá...? Nem mondhatod, hogy nem őrjít meg..."
Vissza az elejére Go down
Colbie Sunlight

Colbie Sunlight


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 14.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:01 am

- Hát, azért csak a húgom *kacsintottam* Aki makacs, idióta, drogos, gyerekes, hisztis, nevetséges és szerintem még tökre szűz *Én is a húgom után néztem majd elmosolyodtam.* De azért szeretem. *Végig néztem a srácon. Látszott, hogy idősebb, talán már 24 is lehet. Szexi volt, kissé dohány és föld szagú, de tetszett.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 1:59 am

*Lauren után bámultam, aztán a nővérére, akivel ottmaradtam. Nem kellett hozzá éles látás, hihetetlenül jól nézett ki a csaj. Megdönteni való... Kavarodtak bennem a gondolatok...*
"Mi a fenét akarok elérni?! Miért nem megyek csak egyszerűen haza?"
- Oké. Ez mi a halál volt...? *érdeklődtem.* - 5 évig... Kedves tőled, hogy mégis benéztél hozzá... *jegyeztem meg.*
Vissza az elejére Go down
Lauren Sunlight

Lauren Sunlight


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 1:54 am

*Azt hittem ennél nem lehet rosszabb, de akkor jött a drága Sebastian és totális káosz alakult ki a fejemben. A kezemmel minden erőmmel a hasába ütöttem, tudtam, hogy meg se érzi de én jobban éreztem magam tőle.*
- Ő itt a nővérem, aki majdnem 5 év után úgy gondolta, hogy ideje lenne hazalátogatni.
*Vágtam egy grimaszt, mire a nővérem elnevette magát.*
- De azért még a nővérednek tekintesz. Egy ilyet nem könnyű kiharcolni... Főleg nálad *A kezeivel megcsipkedte az arcom.*
- Ne tegyél úgy, mintha ismernél... *Rántottam el magam és a következő órámra siettem.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 1:51 am

*Egy darabig csak néztem őket. Aztán közelebb léptem.*
- Hasonló seggetek van. Habár az övé talán egy hajszálnyival jobb. Rokon? Unokatestvér...? A nővére esetleg...? *gondolkodtam hangosan.*
Vissza az elejére Go down
Colbie Sunlight

Colbie Sunlight


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 14.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 1:44 am

*Messziről kiszúrtam a hátunk mögött egész jól mulató alakot. Rávillantottam egy mosolyt és a húgom felé fordultam.*
- Pont tőled menekültem. És tudtam, hogy hasonlóan fogsz reagálni, ha visszatérek. *Lehajoltam a táskáért és a kezébe nyomtam.* De ne itt csináld meg a fesztivált. Még sok kis pisissel le akarok feküdni... *Vigyorogtam. Lauren a vállára tette a táskát és összefonta a karját a melleinél. Megcsapott a finom, édeskés illata.* Na most meg mi van? Nem hogy örülnél... *Újra a srácra néztem.* Ez a pasid? Csak mert minden percben a segged nézi. *Vártam, hogy Lauren zavarba jöjjön, de semmi.* Elég sokat szívhatsz mostanában, kislány... Megváltoztál.. *Néztem végig rajta.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 1:14 am

*Furcsamód egyik órán sem unatkoztam kifejezetten. Szünetek gyorsan teltek, néhány cigim elfogyott, de nem találkoztam Laurennel. Más csitrik viszont merész szemekkel méregettek, a fiúk pedig értetlenül bámultak. Ha gondolatolvasó volnék, valószínűleg jót mulattam volna minden pillanatban. Aztán órák után a folyosón megpillantottam Lauren-t. Egy másik csajjal volt. És nem tűnt éppen nyugodtnak. fejbe vágta a lányt, és ordibált vele.*
- Iszapot nekik! *vigyorodtam el, és kábé egy méterre tőlük a falnak támaszkodtam.*
Vissza az elejére Go down
Lauren Sunlight

Lauren Sunlight


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 12:43 am

*Az óra mutatója csak úgy vánszorgott egész nap, mint egy terhes malac az ólban. Unalmas napom volt, kicsit fáradt voltam és alig vártam, hogy a szünetekben elszívjak egy-egy szál cigit. A nap hátralévő részében nem találkoztam Sebastian-nel. Nem kerestem, hagytam, had élvezze az első napját. Már csak egy órám volt hátra, kémia, ezért az előadói felé sétáltam sután. Előttem kirajzolódott egy alak, ami nagyon ismerős volt, de még gondolni sem mertem arra, hogy esetleg a nővérem az. A vér is megfagyott bennem, amikor hátrafordult és elmosolyodott. Nem tudtam, mire értsem azt, hogy most itt van, de hihetetlen dühöt éreztem amiatt, hogy itt hagyott. Levettem a táskám és teljes erőmből a fejének vágtam.*
- TE HOL A BÜDÖS FRANCBA VOLTÁL EDDIG? *Fakadtam ki rá*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Salvatore

Sebastian Salvatore


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 12:35 am

- Gondolom nem kéne... *mondtam már csak magamnak Lauren után bámulva. Aztán erőt vettem magamon, és bementem a titkárságra beiratkozni. Szükségem volt némi igézésre, de többé-kevésbé legálisan kitöltöttem a szükséges papírokat. Megköszöntem a segítségét a titkárnőnek, majd kimentem a folyosóra és vártam. Közben az órarendemet nézegettem. Történelem... Irodalom... ma még érdekes óráim lesznek. Ki kell használnom. A következő nap már neccesebb lesz. Elmerültem a gondolataimban.*
Vissza az elejére Go down
Lauren Sunlight

Lauren Sunlight


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 08.

Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 12:31 am

- Tudod, mennyi dolgot tettem már az életemben, amivel magamnak ártottam? Ez az egy.... ide vagy oda...*Motyogtam. A távolban meghallottam a csengő búgó hangját így felálltam és a vállamra tettem a táskám.* Gondolom még látlak... *Mondtam sóhajtozva és az osztályom felé sétáltam.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Iskola   Mystic Falls-i Iskola - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystic Falls-i Iskola
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mystic Falls-i Főtér
» Mystic Falls-i Temető
» Mystic Falls-i főút
» Mystic Falls-i Park
» Mystic Falls-i erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Helyszínek :: Mystic Falls-
Ugrás: