The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Katherine szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Tartózkodási hely : Mystic Falls, Virginia

Katherine szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine szobája   Katherine szobája Icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2011 9:56 pm

*A telefon lágy, de jelen esetben kissé idegesítő dallamára keltem fel. Az ég borult volt, így a halvány szürke fényen kívül, semmi más nem szűrődött be az ablakon. Lassan másztam ki az ágyból, s még kényelmesebben kecmeregtem el a földön fekvő kabátomhoz, melyből már félig kirezegte magát a kis készülék. A kijelző ismeretlen számot mutatott, így nem sietve el a dolgot, megnyomtam a zöld kis gombot, majd a fülemhez téve a telefont, beleszóltam:*
- Tessék? *Kérdeztem doromboló, mégis morcos hangon, amiért el kellet hagynom a fekvő helyemet.*
- Kath.. *Kezdte a hang a vonal másik végéről, majd hadarni kezdett, olyan szinten, hogy azt csak egy vámpír képes, s hogy azt csak egy közülünk való képes megérteni. Az emberi fül számára, csak betűk értelmetlen halmaza lenne. Miután pár perces monológja - amely érdeklődést, s egy kis feszültséget váltott ki belőlem - véget ért, kellőkép összeszedtem magam. Tőle, a hangtól eltérően, nyugodt hangnemmel válaszoltam:*
- Hmm.. Értem. *Vettem az irányt a szekrény felé.* Pár óra alatt ott vagyok. *Mondtam, s közben már a ruhák között kutakodtam.* Találkozunk nálad.
*Ahogy letettem a telefont kivettem egy szürke farmert, fekete csipke szegélyes cső toppot, egy piros-kockás inget, és mielőtt átvágtattam volna fürdőbe felkaptam a földről a cipőimet a kabátommal együtt.*
Vissza az elejére Go down
http://thevampirediaries.hotdog.hu/
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Tartózkodási hely : Mystic Falls, Virginia

Katherine szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine szobája   Katherine szobája Icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 11:53 pm

*Már a szobámba menet közben elkezdtem lebontani magamról a ruhámat, mikor már az ágynál álltam a cipőim az egyik sarokban, míg a ruhám a másik sarokban landolt. Igazat megvallva eléggé elfáradtam az eseménydús nap alatt Godric-al, így hálóingemet felkapva már dőltem is el az ágyban.*
"Áh, lassan kezd unalmassá válni az egész város. Semmi újdonság, minden a régi, a Salvatore tesók is elmenekültek. Én meg a maradhatok itt, de hát, nem mehetek el.. Még." *Jártak a gondolataim, míg szépen lassan elfogott az álom.*
Vissza az elejére Go down
http://thevampirediaries.hotdog.hu/
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.
Tartózkodási hely : Mystic Falls, Virginia

Katherine szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine szobája   Katherine szobája Icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 10:01 pm

*Egyenesen a szekrényemhez léptem, s a ruháim között kezdtem keresgélni. Pár perc kutakodás után meg is találtam a megfelelő cuccokat. Egy piros csipkével tarkított fekete pántnélküli koktélruhát, egy ugyan olyan színű bőr kabátkát, valamint egy vörös magassarkú topánkát. *
"Hmm.. Ez tökéltese lesz." *Vigyorogtam magamban.*
*Miután magamra kapkodtam őket, az alsóneművel együtt, még megnéztem magam a szekrény mellet álló tükörben, majd visszamentem a fürdőbe elintézni az utolső simításokat.*
Vissza az elejére Go down
http://thevampirediaries.hotdog.hu/
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Katherine szobája Empty
TémanyitásTárgy: Katherine szobája   Katherine szobája Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 1:37 am

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Katherine szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine szobája   Katherine szobája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katherine szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Apa szobája
» Bo szobája
» Rosalie szobája
» Ashley szobája
» Matt szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Mystic Falls-i házak :: Pierce ház-
Ugrás: