The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szabályzat

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Szabályzat Empty
TémanyitásTárgy: Szabályzat   Szabályzat Icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 5:38 pm

A regisztrációdnál a karaktered nevét (mint nálam az Elena Gilbert-et) add meg, hogy utána nekem ne kelljen megváltoztatnom, stb. Nem azért, mert lusta vagyok, hanem mert ezzel időt spórolunk meg. : )

- A történet természetesen az első évad végétől játszódik. A második évad nem fogja befolyásolni a játékot. Ha egy karakter az első évadban meghalt, akkor felesleges regisztrálnod vele, mert Ő a játékban is halott lesz... Nem tudom, hogy ezt egyesek miért nem bírják felfogni...

- Ha legalább tíz napig nem írsz a fórumra, akkor automatikusan törölve leszel. Ha érdekel a szerepjáték, ergo nem maradsz el közel 2 hétig. : )

- A cselekvést csillaggal, a gondolatot pedig idézőjellel jelezd. Például: *Közelebb léptem hozzá, és a fülébe sugdostam.* - ez cselekvés. "Vajon mit fog gondolni rólam? Hogyan fogadja el azt, ami vagyok?" - ez gondolat. A párbeszédet pedig gondolatjellel írod,
- Stefan, gyere ide! - például : )

- Mások szidásáért, csúnya beszédért kitiltás jár. Túl sok olyan fórumot láttam már, ahol megkegyelmeztek az adminok, aztán így ment tönkre az egész oldal. Nem akarom, hogy ezzel is ez legyen...

- Nem lopunk: más képét, például. Nem ölhetünk: nem ölhetjük meg a vámpírt a saját beleegyezése nélkül.

- Nincsenek rövidítések: h-hogy, v-vagy. Mindent kiírunk, szép, egész mondatokkal. : )

- Jelentkezés után a karaktered történetét nem változtathatod meg! Úgy írd meg, hogy az már 'örök időkig' megmarad.

- A reklámban más Vampire Diaries szerepjátékot NEM reklámozunk.

- A szerepjátékon egyetlen admin van, de Ő két karakterrel játszik. Ha valami gond van, akkor Elena Gilbert és Dorothea Melanie Black néven is megtalálsz!
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
 
Szabályzat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Jelentkezés, szabályzat, egyebek-
Ugrás: