The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Mystic Falls-i Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Becky Davis

Hozzászólások száma : 92

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Park   Kedd Dec. 21, 2010 9:10 pm

*Megrándultam amikor hozzámért, már azt hittem, hogy eljött a vég. Aztán mégsem haltam meg, sőt, a nő vigasztalgatni kezdett. Ezen annyira meglepődtem, hogy a sírást is abba hagytam. Felnéztem a nőre, de a könnyeimen át csak egy elmosódott képet láttam. Kitöröltem őket a szememből, hogy jobban lássak.*-Megöltem egy embert.. egy nőt amikor ezeket loptam.*mutattam rá a véres tasakokra, mint valamilyen bizonyítékokra.*-Pedig semmi rosszat nem csinált csak véres volt..biztos a műtőből jött és én éhes voltam.*nem bírtam tovább újra visszaestem a zokogásba, de végre olyasmit találtam amit eddig kerestem; megértést.*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Maria Baranyi

Hozzászólások száma : 84

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Park   Kedd Dec. 21, 2010 8:58 pm

-Az igazat megvallva sosem múlik el teljesen.*Elmosolyodtam azon, amit mondott, de aztán valami oylant tete, amire nem számítottam. Elkezdett sírni. Egész meglepődtem.*
"Most mégis mi baja?Már az sem jó, ha kedves az ember?"*Kérdeztem magamból töménytelen íróniával. Majd leguggoltam mellé és elkezdtem simogatni a hátát.*
-Mi a baj?*Kérdeztem tőle halkan.*
Becky Davis

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Park   Kedd Dec. 21, 2010 8:49 pm

*Ránéztem a kezemben tartogatott táskára."Valóban túl sok lenne?"*-Nem tudom..még nem ittam ilyet és nem tudom mennyi kell, hogy elmulassza.."Talán ő nem is annyira éhes mint én? Csak én lennék ilyen különc?*A vállaimat előre engedtem és felhagytam a védekező testtartással. Lerogytam a földre és zokogni kezdtem. Eddig csak hüppögtem, de most megint előtört bennem a bűntudat a megölt nő miatt. Elképzeltem hogyan nézhetett rám a vámpírnő.. még vámpírnak is rossz vagyok. Most megint elképzeltem, hogy meg fog ölni amit teljesen meg is értettem volna, a fajtája szégyene vagyok. Csak abban reménykedtem, hogy gyors lesz és kíméletes.*
Maria Baranyi

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Park   Kedd Dec. 21, 2010 12:46 am

-Szívesen.*Feleltem, majd egy lépést hátráltam. Semmi kedvem nem volt összeverekedni a lánnyal. Volt egy olyan érzésem, hogy bármikor nekem ugorhat.*
-Öhm, én tényleg nem akarok tolakodó lenni, de ez...*Mutattam a táskájára.* Nem sok egy kicsit?
Becky Davis

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Park   Kedd Dec. 21, 2010 12:36 am

*A nő engem méregetett, de nem úgy mint akit készül megölni, hanem csak szimpla kíváncsiságból. A szemeit néztem és minden izmom megfeszítettem készen arra, hogy akármikor rám vetheti magát. Volt valami bölcsesség a szemében amit nem tudtam hova tenni..igazából emlékeztetett a gitár tanáromra, de ő elég öreg volt. Még egy kérdés ütött szöget a fejemben: "vajon hány éves lehet?" Ő még mindig engem bámulva kisétált a napra. Megrándultam amikor a bőrét elérte a fény, arra vártam, hogy sikítani fog, de sértetlenül játszott a nap sugaraival. Csodálattal figyeltem a bőrét, majd nekiállt összeszedni a véres tasakokat. Én csak álltam ott bambán szinte rettegve, amikor akár egy centivel is közelebb került hozzám. Még mindig nem bíztam meg benne, olyan voltam mint egy vadonban élő állat, mindentől és mindenkitől féltem. Végül felegyenesedett és elindult felém. Én hátrébb araszoltam amíg sökkent közöttünk a távolság, de ő magabiztosan lépdelt felém. Eszembe jutott, hogy talán el kéne futnom, de a nap az utamba állt. A nő elért engem és én már felkészültem a legrosszabbra, aztán csak a kezembe nyomta a táskám. Megrökönyödve néztem a táskát a kezembe, majd eszembe jutott, hogy mondanom is kéne valamit.*
-Köszönöm.*mondtam és tovább álldogáltam ott bambán, de nem tudtam mit is kéne még mondanom...*
Maria Baranyi

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Park   Kedd Dec. 21, 2010 12:10 am

*A lányt megégette a nap.*
"Áhh, szóval kezdő..."*Állapítottam meg magamban, majd jobban végig mértem. Volt benne valami vadság. Mintha soha senki nem foglalakozott vele, csak úgy magától tanult volna meg boldugulni. Hirtelen megesett rajta a szívem.*
"A fenébe, az anayi érzelgőségemmel!ˇ*Mordultam magamra, de aztán rávettem magam, hogy feleljek.*
-Nem.*Mondtam egyszerűen és mivel biztonságban éreztem magam, kisétáltam a napfényre és összeszedtem a kiborult tasakokat, majd visszatettem a táskájába. Felé sétáltam. Úgy remegette, mint a nyárfa levél.*
-Tessék.*Nyújtottam felé a táskáját.*
Becky Davis

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Park   Kedd Dec. 21, 2010 12:02 am

*Ijedten ugrottam fel a földről amikor a nő megnyalta a kezét. Vámpír volt.. és én féltem tőle. Nem tudom miért tettem, talán azért mert csak egy vámpírral találkoztam és az is kitekerte a nyakam. Félve lépdeltem hátrafelé miközben a nő beugrott egy fa mögé. Sikeresen belesétáltam a napfénybe és felkiáltottam. A könyökömről leégett a bőr és én arrébb ugrottam az árnyékba. Ott figyeltem ahogy visszanő a bőröm és eszembe jutott valami. A nő a napba esett, de nem égett meg, még csak fel sem mordult. Kíváncsian lestem be a fa mögé ahol a nő állt és eszembe jutott, hogy mennyire keveset is tudok a vámpírlétről. Végül remegő hanggal megszólaltam figyelembe se véve, hogy mit mondott az előbb.*
-Nem haltál meg a napfénytől.*igazából kijelentésnek szántam, de kérdés lett belőle.*
Maria Baranyi

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Park   Vas. Dec. 19, 2010 11:37 pm

*Miközben a Grill felé sétáltam valaki belém rohant. De olyan erővel, hogyha emberből vagyok, nem élem túl. Így is repültem vagy három métert. Biztos voltam benne, hogy nem emberi ami nekem vágodott, de mégis vér szagát éreztem. Emberi vér szagát és nagyon közelről A kezemen volt pár csepp. Szinte ösztönösen emeltem magamhoz. Kimerító volt ez a nap és nekem szükségem volt rá! Lenyaltam a kezemről a vércseppeket, és csak azután vettem észre, hoyg néz rám az a lány, aki nekem jött.*
"A fenében!"*Gondoltam, és most már mindegy alapon, hátra vetődtem az egyik fa "biztonságába".*
-Veszélyes dolog a kajával futkosni, nem godnolod?*Kérdeztem tőle nyugodtan.*

A hozzászólást Maria Baranyi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 21, 2010 12:12 am-kor.
Becky Davis

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Park   Vas. Dec. 19, 2010 11:11 pm

*Az árnyékokban ugrálva haladtam a parkban. Rosszul mértem fel a terepet, a nap még nem ment le, csak néhány felhő úszott elé. Még mindig sírtam.. nem nem is sírtam zokogtam. Sűrűn törölgettem a könnyeimet és vámpírtempóban suhantam a park árnyékot adó fái alatt. A ruhám csupa vér és gondolom az arcom sem kíméltem megint. A futástól a táskám puffogott a hátamon és bele sem mertem gondolni, hogy a vértasakok akármikor kilyukadhatnak benne. A hajam is ritmikusan hullámzott és néha egy-egy üvegszilánk hullott ki belőle. Egyszóval úgy nézhettem ki mint egy csöves. Csak a földet bámultam és ott is azokat a részeket ahol a nap sugarai elérték a füvet. Úgy kerülgettem ezeket a foltokat, mint jégkoris a tó jegén lévő lyukakat. Néha óvhatatlanul is bele ért valamim mire felszisszentem. Persze annak, hogy csak a földet bámultam meg lett a következménye: belefutottam valakibe. Elvágódtam az ütés erejétől, de az sem járt jobban akibe belementem. A nő legalább három métert repült hátra és pont egy napos részre esett. Feltápászkodtam, de a tenyerem valami plasztikon és nedvesen megcsúszott. Magam alá néztem, a táskám szétszakadt és a véres tasakok kiborultak. Néhány szétszakadt, néhányat én lapítottam szét. Felkaptam a fejem és a nőre meredtem. Ő is hasonló ijedtséggel nézett rám és láttam rajta, hogy mindjárt elsikoltja magát. Hiába ugrottam volna rá a nap fénye megvédte őt tőlem. A félelemtől megfagyva néztem a nő arcának minden egyes rezdülését és vártam, hogy segítségért kiáltson. Ha az emberek ideérnek mielőtt eltűnök nekem annyi, de egyszerűen nem bírtam mozogni..meg amúgy is, ha a nővel fantomképet rajzoltatnak néhány nap alatt megtalálnak. Most már minden hiába való volt..lebuktam*
Rosalie Campbell

Hozzászólások száma : 9

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Park   Vas. Dec. 12, 2010 10:52 pm

* A csillagok nézését is unni kezdtem és mivel nem tudtam magammal mit kezdeni, úgy döntöttem haza megyek. *
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 192

TémanyitásTárgy: Mystic Falls-i Park   Szomb. Dec. 11, 2010 12:35 am

...
Felhasználó profiljának megtekintése http://thevampirediaries.hungarianforum.net
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Park   

Mystic Falls-i Park
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls sikátorai