The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

M.F. Kórház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Amina Woods

Hozzászólások száma : 95

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Vas. Jan. 02, 2011 4:16 pm

*A földön hasaltam és Bo a kezét nyújtotta nekem,mikor kinyílt az ajtó és megláttam Bonnie-t.Elfogott a hányinger...saját magamtól.Becsukta az ajtót és Bo azonnal elengedte a kezem.Utána kiáltott és felült,de ekkor meg felszakadtak a varratok.Aztán belépett a nővér és kitolta Bo-t a szobából.Velem senki nem törődött,így tovább kuporogtam a földön.Bonie még itt van,ha most kimegyek innen,végem van.Fogtam a cipőm és az ablakhoz léptem.Kimásztam az erkélyre,ledobtam a cipőm a fölre és átmásztam a fára.Óvatosan próbáltam lemászni rajta,de annyira idegs voltam,hogy az utolsó pát méteren lecsúsztam róla és felsértettem mindkét tenyerem.Bőgve ráztam le a kezem és fújogattam,mert piszkosul égetett.Felkaptam a cipőm és elindultam hazafelé.Vissza se néztem.Kellett nekem ekkora baromságot csinálnom.*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Bonnie Bennett

Hozzászólások száma : 100

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Vas. Jan. 02, 2011 3:58 pm

*Hirtelen kiáltást hallottam a kórteremből. Boo kiáltását. Majd egy nővér szaladt be, s a következő pillanatban egy ágyat tolt ki. Boo feküdt rajta, az oldalánál pedig csupa vér volt minden.*
- Istenem... *Suttogtam, miközben felálltam a fotelből. Aztán villámcsapásként ért a tudat, hogy tennem kéne valamit.*
"Ez így nem mehet tovább. Nem akartam, hogy így gyógyuljon meg.... minden természetfeletti dolgot ki akartam zárni az életéből... de nem tehetem... nem hagyhatom."
*Felkaptam a cuccom, vetettem egy pillantást Boo távolodó ágyára, majd futólépésben indultam haza Emily naplójáér.*
Boo Carpenter

Hozzászólások száma : 86

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Vas. Jan. 02, 2011 3:54 pm

*Csak nem sikerült Aminát álló vagy legalább arra emlékeztető helyzetbe ügyeskednem, Viszont kinyílt az ajtó. Először azt hittem már megint egy orvos, de nem az volt. Bonnie feje jelent meg az ajtóban, majd ahogy észrevette Aminát egyszerre el is tűnt.*
-Bonnie.*suttogtam először magam elé.*-Bonnie!*ezt már inkább kiáltottam és felültem az ágyban. Nem kellett volna. Éreztem ahogy megfeszülnek a varrások, majd a következő pillanatban éles fájdalom hasított az oldalamba. Odakaptam, csak a kötéseket éreztem, de ahogy megnéztem a kezem az tiszta vér volt. Sikeresen kitéptem a varrásokat. Nyögve dőltem vissza az ágyba és megrökönyödve figyeltem ahogy átázik a kötés az oldalamon. A fejem fölött kezdtem el matatni és nagy nehezen kitapogattam a nővérhívót. Megnyomtam és néhány perc múlva megint Clare jött be.*
-Igen?*kérdezte, de nemsokára meglátta az egyre nagyobb vérfoltot.*-Jézus Bo már megint mit csináltál?*nem várta meg a válaszom, azonnal odalépett, ügyködött valamit és nekiállt tolni valamerre. Út közben elhaladtunk Bonnie mellett aki egy fotelben sírdogált. Szólni akartam neki de csak nyöszörögtem. Clare kíméletlenül tovább tolt be egy vizsgálóba.*
Felhasználó profiljának megtekintése http://twilight.hotdog.hu
Bonnie Bennett

Hozzászólások száma : 100

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Vas. Jan. 02, 2011 1:26 am

*Beléptem a kórház főbejáratán, és a pulthoz mentem.*
- Elnézést, azt szeretném megkérdezni, hogy jelenleg lehet-e látogatni...
- Kit szeretne?
- Boo Carpentert. *Vágtam rá rögtön, és éreztem, hogy az idegesség egyre jobban utat tör magának.*
"Csak ne csináljak semmi olyat, amiből dilisnek hinnének..."
- Igen, jelenleg látogatási idő van...
- Nem tudja, van most bent nála valaki?
- Nem hiszem hölgyem... De nyugodtan menjen.. Tudja, hogy hova kell mennie?
- Persze. Köszönöm. *Mondtam, azzal otthagytam.*
*Mindvégig a célpontra koncentráltam... arra a szobára, ahol Boo volt. Reméltem, hogy tényleg nincs senki nála, mert négyszemközt szerettem volna vele beszélni. Végül elértem az ajtót. Hármat kopogtam, majd résnyire nyitottam az ajtót.*
*Hogy meglepődtem-e? Egy picit talán. Azon nyilván nem, hogy Boo épp a kezét nyújtja Aminanak, azon viszont inkább, hogy Amina alig van ébren, annyira részeg...*
- Öhh...
"Mit keresek én még itt?"
*Megráztam a fejem, majd szó nélkül visszacsuktam az ajtót, és levágódva a folyosón lévő legközelebbi fotelba kezdtem zokogni.*
Boo Carpenter

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Szomb. Jan. 01, 2011 11:52 pm

-Jól vagy?*hajoltam le az ágyról nyögdécselve. Amina nekiállt beszélni valami Holly-ról-akiről szart se tudtam- aztán sírni kezdett. Részben együtt éreztem vele, hogy elvesz Bonnietól, de az én hibám is volt. És Bonnie nem tud róla, és nem terveztük, hogy járni fogunk.. vagy igen?! Utáltam magam, hogy olyan szerencsétlen vagyok és egy ballépéssel romba fogom dönteni az életem. "Ráérek később is agyalni ezen..először őt kell valahogy rendbe szednem." Lenyújtottam a kezem Aminának, hogy felsegítsem, bár erős gyanúm volt, hogy képtelen lennék felhúzni.*
Amina Woods

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Pént. Dec. 31, 2010 2:19 am

*Bo magához tért és először gondolom megint nem jött rá ki vagyok és már vártam,mikor fog újra összetéveszteni Bonnie-val,de most az egyszer az én nevemet mondta ki erőtlenül.*
-Öhm...én... *Próbáltam összeszedni a gondolataimat,de semmi értelmes nem jutott eszembe,szóval kimondtam egy tök értelmetlen mondatot.*
-Cher meg én...balhé volt és én meg itt vagyok. *Szipogtam és felültem az ágyban.Őrültség volt idejönnöm,de hazamenni sem akartam.Anyám látni sem akar.*
-Mennem kéne ugye? *Kérdeztem és csak úgy áradt belőlem a pia szag,a cigi szag meg minden.Ki akartam mászni a takaró alól,az egyik lábam meg is volt,de a másik beletekeredett,ennek a következménye pedig az lett,hogy közelebbről is megismerhettem a kórház padlóját.Szépen hasravágódtam...*
-A francba! *Felültem,felhúztam a térdem és eltörött a mécses.Potyogtak a könnyeim.* Anyu azt mondta,olyan vagyok,mint Holly.Elvette tőlünk apát,pont úgy,ahogy most én veszlek el Bonnietól...de én nem akarlak elvenni tőle.Én csak...felejtsd el. *A térdemet fogva felálltam és leültem az ágyra.*
Boo Carpenter

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Pént. Dec. 31, 2010 2:03 am

*Nemsokára, hogy Josh és Amina is elment az orvosok belém pumpáltak még egy adag fájdalomcsillapítót, de nagyon nem volt kedvem aludni. Megkerestem a TV távirányítóját és bekapcsoltam a televíziót. Kerestem valami normális csatornát és azt kezdtem el nézni. Persze nemsokára a gyógyszer átvette a hatalmat felettem és elaludtam.*

*Valaki beszélt körülöttem amire felébredtem, de a szemem nem nyitottam ki. "Úgyis csak az orvosok..' Ezzel a gondolattal vissza is aludtam, de nem sokkal később (vagy csak én nem éreztem későbbnek) valaki a számra tapadt. Kinyitottam a szemem és egy könnyes szempárral találtam szemközt magam. Pislogtam párat, mire rájöttem, hogy Amina az.. és az én ágyamban?! Minden álmosság kiment a szememből és megpróbáltam felülni aminek áú-zás lett a vége. "Amina az előbb megcsókolt??"
-Amina.. mit keresel itt?*kérdeztem még mindig döbbenten.*
Amina Woods

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Pént. Dec. 31, 2010 1:32 am

*Felkaptam a cípőm és halkan beejtettem a kórterembe.Aztán utána másztam én is.Az ablakot nem csuktam be,hogy legyen min hamar kimásznom.De akkor eszembejutott valami.Lábujjhegyen ellopóztam az ajótig és rázártam.Odalopóztam az ágya mellé és beletúrtam a hajába.*
-Francnak nem találkoztunk előbb... *Sóhajtottam,aztán megpusziltam a homlokát.Majd egy őrült ötlettől vezérelve gyengéden felemeltem a takarót és bebújtam mellé.Fejemet a mellkasára fektettem és a kezemmel kerestem a helyet,mi lenne a legmegfelelőbbhely arra,hogy ne okozzak neki fájdalmat.Mégis inkább az oldalamra fektettem.Felkönyököltem és úgy néztem,ahogy alszik.Már majdnem megcsókoltam,mikor rájöttem,az előbb rókáztam.Kimásztam óvatosan az ágyból és a csaphoz mentem.Kiöblítettem a számat és előhorgásztam egy rágót a pulcsim zsebéből.Visszamásztam mellé az ágyba és megcsókoltam.Az összes létező feszültség elszállt belőlem,ahogy az ajka megérintette az enyémet.Mint amikor a vándor végleg hazatér és megpihen...Elkövettem egy őrült hibát és ha nem a pokol fenekén végzem,akkor az valami isteni csoda lesz.Anyu is megmondta...olyan vagyok,mint Holly.Elveszem,ami a másé és boldogtalanságba taszítok ezzel mindenkit,csakhogy nekem jó legyen.Újra könnybelábadt a szemem és mostmár le is gurultak az arcomon.*
Amina Woods

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Szer. Dec. 29, 2010 10:52 pm

*Megkönnyebültem,mikor Bo azt mondta,az orvosok szerint hamar felépül.Mire újra elkezdtem volna csacsogni,valami írtó béna témáról,megcsörrent a mobilom a zsebemben.Elővettem és a kijelzőét kezdtem bámulni.*
"Bonnie..."
*Nem veszem fel...biztos azért keres,hol vagyok.Inkább gyorsan lelépek,mert biztos be fog jönni Bo-hoz.Kinyomtam a telefont és visszacsúsztattam a zsebembe.*
-Figyelj Bo én most megyek...Bonnie tuti bejön és nem szeretnék akkor itt lenni.Az előbb Ő hívott... *Elléptem az ablaktól és elindultam az ajtó felé zsebre dugott kézzel.*
-Majd még bejövök valamikor...szia! *Köszöntem és még mieltt bármit is szólhatott volna,kiléptem a kórteremből.Végigrohantam a folyosón és kirontottam az utcára.*
Boo Carpenter

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Szer. Dec. 29, 2010 10:26 pm

*Ahogy Aminát hallgattam beugrott néhány dolog, például az esésem. Pont egy olyan amire nem akartam emlékezni. Teljesen kifáradtam az ülésbe, úgyhogy visszafeküdtem.*
-Az orvosok szerint felépülök.*mondtam a megnyomorítós részre.*-Nézd én is sajnálom, hogy megbántottalak.*igaz nem mondta de láttam rajta, hogy valami ilyesmi történt, csak fogalmam sincs miért. Felsóhajtottam, mire megint fájni kezdett az oldalam. Tudtam, hogyha az orvosok rájönnek akkor Aminát elküldik "pihenés miatt", úgyhogy inkább nem szóltam semmit. Így legalább volt kivel beszélgetnem..ha egyáltalán lehet ezt beszélgetésnek nevezni.*
Joshua Wilson

Hozzászólások száma : 125

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Szer. Dec. 29, 2010 1:48 pm

*Kapart a torkom és éreztem,hogy fogy az erőm.Igyekeztem megállni a lábamon,ami már nehezemre esett.Hazáig kullogtam kétrét görnyedve.Akárki ment el mellettem,megcsapott a vére illata és csábított.Egyszer-kétszer alig hallhatóan fel is mordultam,hogy na most harapom át a torkát!De nem tettem.Mélyeket lélegeztem,akár egy épp most szülő nő.*
"Embernek is roncs voltam,na de most....annál is rosszabb a helyzetem..."
*A verandánkat meglátva kezdtem reménykedni,hogy végre nyugis helyet találok a mumifikálódásra.*
Amina Woods

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Kedd. Dec. 28, 2010 10:48 pm

-Mit akarsz tudni még Bo?Elmondtam mindent...átjöttél,ittunk,aztán meg...aztán meg majdnem lefeküdtünk.Mérges voltál Bonnie-ra,amiért csak úgy eltűnt.Anyu hazajött,rajtakapott minket és elküldött.Te visszamásztál a szobámba és utána kipottyantál. *Leültem az ablakpárkányra.Az egész mondandóm alatt nem néztem a szemébe.Így is lelkiismeret furdalásom van,nem akarom még az Ő szemében is azt látni,hogy megbánta.*
"Megbántam?!Jóég Mins ekkorát még magadnak sem tudsz hazudni."
-Tényleg sajnálom,ami történt... *Mondtam elcsukló hangon.* Nem tudtam,hogy ez lesz belőle.Remélem nem nyomorítottalak meg vagy ilyesmi...

(ALEJANDROOOOOO Very Happy )
Boo Carpenter

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Kedd. Dec. 28, 2010 10:32 pm

*Először nem értettem miről vitatkozik Amina és Josh aztán nemsokára leesett..meg az állam is. De szó szerint. Néhány percig fel sem tűnt, hogy nyitva van a szám, aztán gyorsan rendbe szedtem a vonásaimat és feszülten figyeltem. Szóhoz sem jutottam olyan gyorsaságban váltották egymást, hogy szóhoz sem jutottam, de nem is baj, köpni nyelni nem tudtam. Egyszerűen sokkolt az, hogy Josh egy vámpír. Végül távozni készült, de előtte meghagyta, hogy látogassam meg ha felépülök. Egyszerre utálni kezdtem az egész kórházat és a hülye fejemet, hogy folyton ki akarom magam csinálni.*
-Feltétlenül.*mondtam és Josh már el is ment. Amina végre hozzám szólt, ami kicsit jól is esett, úgy tűnik még sincs veszve minden.*
-Nem tudom, de lesz hozzá egy-két keresetlen szavam.*morogtam.*-Most akkor elmondod mi is történt?*kérdeztem, de már korántsem voltam dühös. "Ha tényleg ezt tettem, akkor megérdemlem, hogy most itt fekszem."
Joshua Wilson

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Kedd. Dec. 28, 2010 9:28 pm

*Amina mondatára jóformán felhorkantam,de nem válaszoltam.*
-Szia Bo,majd keress fel,ha jobban vagy...*azzal ki is léptem a szobából és ki jön velem szembe a folyosón?A doki.*
"Ízekre szaggatom,amiért miatta ebbe a helyzetbe kerültem,megölöööm!"
*A doki vigyorogva tartott felém,a kezét nyújtotta köszönés képp,de én figyelmen kívül hagytam.Zavartan maga mellé eresztette és beszélni kezdett.*
-Örülök,hogy látom Mr.Wilson!Kicsit sápatagnak tűnik,de mintha kutya baja lenne! *mondta vidáman*
"Ez beszívott,hogy vigyorog rám?"
*Nem válaszoltam neki,de ő folytatta.*
-Jó hírem van!Miután úgy elviharzott,nos nekem lelkifurdalásom támadt és biztosra is akartam menni,és kerestem önt a házuknál is hogy magam vigyem el a jó hírt,de senki sem nyitott ajtót,ezért is örülök,hogy most itt összefutunk,mert képzelje nem halálos beteg!Hallja ember!Örüljön!Nincsennek megszámlálva a napjai!Menjen haza és örüljön!
*Letaglóztak a szavai.Egy fél percig csak rökönyödve álltam ott mint egy féleszű.*
-Tessék? *ennyit bírtam kinyögni*
-Hallhatta jóember!Egészséges mint a makk és az orrvérzés is csak allergiás reakció volt,amit lehet kezelni,de ezen kívül kutya baja!E-GÉSZ-SÉ-GES!!! *nevetett*
*Nem bírtam,majd szétpattantam az idegességtől,és otthagytam a dokit,megint.*
-Ennek mi baja?Most közöltem,hogy egészséges és még meg se köszöni...cöh,ki érti ezt? *mondta a hátam mögött*
*A kórház ajtaját kicsaptam.Gyorsan körbenéztem,hogy merre is mehetnék,de egy menedék hely se jutott az eszembe.*
"Nincs hova mennem..." *roskadtam össze a hírek és a kimerültség miatt*
Amina Woods

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Kedd. Dec. 28, 2010 8:31 pm

*Mielőtt eltűnhetett volna,utána kiáltottam.*
-Hé Josh!Én marhára bírlak meg minden,de ha valakinek bántódása esik,tudod,hogy nem csak Bonnie az egyedüli a városban. *Jelentettem ki,majd az ablakhoz sétáltam,hogy kinyissam.Mire viszafordultam,megint csak ketten voltunk Bo-val.*
-Azért ez durva... *Motyogtam* Szerencsétlen srác,ki tehet vele ilyet? *Tűnődtem hangosan.*
Joshua Wilson

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Kedd. Dec. 28, 2010 3:16 pm

-Teljesen igazad van Amina,Bo közelségét is egyre nehezebben viselem el jelen helyzetben...*felsóhajtottam*
-Ha az illetőt kérdeznéd aki ezzé tett,azt mondaná,hogy megmentett...állítólag halálos beteg voltam,már csak voltam ...*felhorkantam a dolog iróniáján* már meghaltam így csak voltam...Na de én nem a magam siránkozása miatt jöttem.."Jó azért is" ,hanem,hogy megnézzem,hogy hogy van Bo.De mint látom gondos kezek ápolják...*mosolyogtam Aminara* Amúgy Bonnie merre van?Tud erről a könyv mentésről?Meg nem akarok vele összefutni,tuti végezne velem,na srácok megyek és ha gondoljátok majd elmesélitek az igazat is vagy nem, *megrántottam a vállam* a ti dolgotok,de én egyre rosszabbul vagyok,akkor most ha megbocsájtanátok én megyek is...*és a kilincs után nyúltam*
Amina Woods

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Kedd. Dec. 28, 2010 2:20 pm

*Elszégyeltem magam,hogy így beszéltem vele.Amíg senkit nem bánt,addig én sem leszek vele kegyetlen.Utána nyúltam és megragadtam a karját.*
-Az ajtó zárva...ha bántani akarnál valakit,majd én megakadályozom. *Mosolyogtam rá bíztatóan*
-Ki bűntet azzal,hogy ezzé tett? *Kérdeztem meg újra,mert igazán kíváncsi voltam rá.Josh egy írtó jófej srác,kedves és még szexi is,nem értem,ki akart így kibaszni vele.Teljesen elfeledkeztem Bo-ról,igazság szerint rá sem mertem nézni.Féltem,hogyha ránézek,már a puszta nézésemből levágja bárki,hogy többet érzek szimpla barátságból.*
Joshua Wilson

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Kedd. Dec. 28, 2010 1:27 pm

*Amina kiakadt.De még hogy!Igyekeztem nem elveszteni a fejem,és türtőztetni magam,de ahogy kimondta a vért,akaratom ellenére is megindult a nyálelválasztásom és a gyomrom megkordult.Ahogy Amina öntötte magából a szavakat,olyan volt,mintha valami megbocsáthatatlan dolgok követtem volna el és most ezért kapom a szidást.Olyan volt mintha egy rühes csavargó kutyába rugdosna bele.És a kutya én volnék.Idáig fel sem fogtam,hogy tényleg nagyon rossz helyre kopogtattam be,csak akkor amikor rám zárta az ajtót.Szomorúan lehajtottam a fejem és felsóhajtottam.Azt hiszem,most fogtam fel igazán,hogy veszéjt jelentek az emberek számára és amint lehet és amilyen gyorsan csak lehet el kéne innen húznom de jóó messzire.*
-Sajnálom...akkor én mennék is...*mondtam lehangoltan*
Amina Woods

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Kedd. Dec. 28, 2010 2:12 am

*Kétségbeesetten hallgattam,ahogy Josh pillanatok alatt rájön arra,hogy kamu az egész sztori.Nem néztem rá egészen addig,amíg nem éreztem magamon a tekintetét.*
-Fogalmam sincs miről beszélsz...így történt.Az a te bajod,ha nem hiszed el. *Ahogy gesztikuláltam a kezemmel,a mobilom kicsúszott a zsebemből.Felsóhajtottam és utánanyúltam,de beesett az ágy alá.Felálltam és leguggoltam,de közben megkapaszkodtam az ágyvasban,amire Josh is támaszkodott.Ahogy matattam,a kezem egyre csak közelebb csúszott az övéhez,végül megéreztem hideg bőrét...de nem csak azt éreztem meg.Hirtelen bevillant valami.Sötétség és vér.Utoljára akkor éreztem ilyet,mikor megöltük azt a vámpírt az erdőben.Aztán helyére került a kirakós.Felpattantam és Josh-ra néztem.*
-Normális vagy hogy idejössz?Neked elment az eszed... *Bo és Josh is furcsán nézett rám,de én csak folytattam.*
-Három szobával arréb veszik le a vért az emberekből és te itt álldogálsz? *Próbáltam magam visszafogni,de nem sikerült.Az ajtóhoz léptem és rázártam.Visszasétáltam az ágyhoz és még mindig Josh-t néztem.*
-Ezt nem hiszem el...ki tette veled? *Kérdeztem szomorúan*
Joshua Wilson

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Kedd. Dec. 28, 2010 2:00 am

-Ez elég gyenge történet gyerekek,már nem azért...*fontam keresztbe a karom a mellkasomon* Mindenkinek ezt adjátok be,vagy csak én vagyok megtisztelve? *mutogatni kezdtem,majd az ágy végében lévő rácsra támaszkodtam és hol Bora,hol Aminara néztem*
-Velem? *rántottam meg a vállam* Semmi különös...
Boo Carpenter

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Hétf. Dec. 27, 2010 5:50 pm

*Amina a lehető legtávolabbra húzódott tőlem én pedig a legszívesebben a falba vertem volna a fejem. Tágra nyílottak a szemeim az 'egyetlen barát' résznél.*"Mi van, komába is estem, hogy ennyit változott a világ?"
-Bénáztam egy könyvvel és amikor öngyilkos akart lenni én, mint egy szuperhős utánavetettem magam, de ez lett a vége.*kuncogtam**De semmire sem emlékszem..agyrázkódást is kaptam az orvosok szerint. És veled mi van? Marha rég dumáltunk már..
Joshua Wilson

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Hétf. Dec. 27, 2010 2:20 am

-Én csak jöttem Bot megnézni,hogy hogy van,most hallottam,hogy kórházba került és gondoltam megnézem,az egyetlen barátom...*válaszoltam először Aminának*
"Ez de lehangoló,anyám!"
-Kiestél egy ablakon?De hogy?
"Amúgy Bo tudja,hogy Amina mi?Okés,hogy Bonnieról tudja...de vajon róla is?....És rajtam észreveszik a 'változást'?"
Amina Woods

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Hétf. Dec. 27, 2010 2:07 am

*Mikor megszólalhattam volna,belépett az ajtón Josh.Érdekes móson,most egyből rájöttem,hogy Ő az.Rögtön Bo-hoz beszélt,de aztán észrevett.*
-Ezt én is kérdezhetném tőled... *Néztem rá,aztán elfordultam és megtöröltem a szemeim,visszaültem a székre és kellő távolságba húzodtam Bo-tól.*
Boo Carpenter

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Hétf. Dec. 27, 2010 2:04 am

*Elég szarul éreztem magam, hogy így megbántottam Aminát. Ahogy beszélni kezdett elhittem, nem is, tudtam, hogy amiket mond azok igazak. Ahogy ott állt a könnybe lábadt szemeivel rájöttem, hogy ő sem így tervezte és bántja a dolog.*
-Sajnálom..egy pöcs voltam, ha így bántam veled. De kérlek meséld el hogy is történt valójában ez az egész.
*A következő pillanatba kivágódott az ajtó és vagy Gabe, vagy Josh csörtetett be rajta. Ahogy jobban megnéztem rájöttem, hogy Josh az. És már jött is a sok kérdés és én szinte belelapultam a párnába a hirtelen jött szóáradattól.*
-Josh jól vagyok.. a körülményekhez képest. Csak hoztam a formám és kiestem egy ablakon.*mondtam ironikus mosollyal a fejemen. Rásandítottam Aminára, hogy ezzel is jelezzem neki, hogy tartsuk magunkat a könyves sztorihoz.*
Joshua Wilson

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   Hétf. Dec. 27, 2010 1:46 am

*Beléptem a kórházba.Újból.Előjöttek a nem túl jó emlékek,ahol a halálos ítéletemet kaptam meg jóformán.A recepcióhoz mentem.*
-Egy Boo Carpenter nevű fickót keresek,állítólag itt van,meg tudhatnám,hogy merre találom?
-Igen itt van...*pötyögött a nő a gépen*,de tilos látogatni.
*Mélyen a szemébe néztem.*
-Hol találom? *kérdeztem*
-Arra a folyosó végén balra, a második ajtó.*mutatta az irányt*
*Én meg rohanvást szaladtam Bohoz.Amint megtaláltam a szobát beszélni kezdtem.*
-Bo!Hogy vagy?Mi történt? *majd megláttam Aminát* Öh,hát te? *szegeztem neki a kérdést*
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: M.F. Kórház   

M.F. Kórház
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next