The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

M.F. Kórház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 204

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Szer. Jan. 26, 2011 10:31 pm

*Elgondolkodtam.*
- Én egyelőre az iskolára törődöm, szóval... böngészd az újságokat, hátha találsz valamit. Legyél itt Mystic Fallsban valami bolti eladó, azok barátságos áron keresnek és nem is fárasztó munka. Nálunk a sarkon is keresnek egyet, például. Ez az ötletem, a munka leköt. *kacsintottam* Vagy jöhetsz zoknit válogatni, főzni és mosni nálunk, ha gondolod *felnevettem*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Amina Woods

Hozzászólások száma : 95

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Szer. Jan. 26, 2011 10:11 pm

*Lehajtottam a fejem és kavarogtak a gondolataim,majd pár perc múlva sikerült értelmes mondattá összeraknom a dolgokat.Felnéztem a barátnőmre.*
-Mit csinálhatnék?Semmi esélyem nincs Bo-nál.Láthatod,úgy kezel,mintha a barátja lennék.Inkább keresek valami elfoglaltásgot magamnak,azzal talán kiverhetem a fejemből. *Mosolyodtam el,majd beleittam a teába.Majd szenvedek,mint egy kivert kutya,de amilyen hülye vagyok,csak magamnak köszönhetem ezt az egészet.*
-Elfoglaltság...tudsz valamit? *Kérdeztem mosolyogva*
Elena Gilbert

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Szer. Jan. 26, 2011 10:06 pm

- Ez érthető. A sokk rengeteg nem kívánt tünettel jár, nem csodálom, hogy folyamatosan hányni és hányni akarsz. Ebben a hidegben pedig nem szeretném, hogy megfázz, viszont nem kockáztatok Bonnivel. *Összemorzsoltam a tenyeremet. Egyáltalán nem éreztem, hogy fáznék, viszont a hideget éreztem. Furcsa volt, hogy tudtam, mennyire lehűlt a levegő, viszont nem éreztem, hogy fáznék. Még szoknom kell.*
- Mit fogsz most tenni... Booval?
Amina Woods

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Szer. Jan. 26, 2011 9:54 pm

*Szédülni kezdtem és már csak arra eszméltem fel,hogy Elena ölbe kap és az ablak felé osonunk.Az infúzió kiszakadt a kezemből,fel is szisszentem,de egyáltalán nem fájt.Aztán egyszercsak kint voltunk a mosdóból.Elena rámterítette a kabátját,hogy ne fázzak és ez most elkellett.Rettentő hideg volt.El ellépett tőlem,majd az automatához lépett és egy forró teát nyomott a kezembe.*
-Sajnálom...nem tudom mi van velem.Azt hittem mostanra jobban leszek,de egyre rosszabbul érzem magam. *Kocogtak a fogaim össze.Fújogattam a teát,majd belekortyoltam.*
Elena Gilbert

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Szer. Jan. 26, 2011 9:47 pm

*Amina rókázni kezdett. Reménytelenül rápillantottam, kinyitottam az ablakot óvatosan és a karomba fogtam Aminát. Mutattam a kezemmel, hogy ne féljen, majd az ölembe kaptam, kiugrottam az ablakon, de még volt annyi szusz bennem, hogy megkapaszkodtam és visszarántottam az ablakot halkan. Annyira jó érzés volt ennyire erősnek lenni. Ezután gyengéden puffantunk a földön majd levettem magamról a kabátot és ráterítettem.*
- Szerintem nem hallottak túl sok mindent, de nem akartam kockáztatni... Az még csak-csak, hogy én ott vagyok, bár Bonnieval én sem vagyok puszipajtás, de hogy te is ott legyél...
*Forgattam a szemeimet majd megláttam egy automatát tele forró italokkal. Kivettem egy kis aprót és a forró teát kiadó gombocskára nyomtam. Pár perc múlva kész lett és Amina kezébe nyomtam.*
- Ennél többel nem szolgálhatok. *Mosolyogtam kissé zavartan.*
Amina Woods

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Kedd Jan. 25, 2011 10:42 pm

*Elena magához szorított,így nem tudtam mozgolódni.Pedig valahogy el kellett terelnem a gondolataimat.A telefonom is eltűnt valahol a hálóing alatt.Ott ültünk a hideg kövön,én ebben a hülye kórházi izében,ami kb olyan vastag,mint a hajszál.Mezítláb ráadásul....egy kis idő után elkezdtem fázni,majd a fogaim is vacogni kezdtek.Elég hűvös helyet választottam rejtekhelynek,mostmár belátom és fogalmam sem volt,Bonnie mikor szándékozik elmenni.Rám tört a hányinger és ettől kicsit megijedtem.A sokk már elmúlt a rengeteg nyugtatótól és infuziótól,szóval nem tudtam mire vélni.Mélyeket lélegeztem és kiszúrtam egy pontot,azt bámultam.Később már nem bírtam és mutogatva Elenanak,oldalra fordultam és a zuhanytálcába rókáztam.*
Bonnie Bennett

Hozzászólások száma : 100

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Kedd Jan. 25, 2011 10:12 pm

- Jó.. jó ötletnek tűnt? *Dadogtam elképedve, majd kihúztam magam, és szék után pislantottam a kórteremben. Ehelyett csak egy félig rendezetlenül hagyott ágyat láttam Booéval szemben, de nem nyilvánítottam neki különösebb érdeklődést. Végül úgy döntöttem, hogy inkább állva maradok... nem akartam ráülni Boo ágyára, mert nyilván furcsán vette volna ki magát a helyzet...* Nem gondoltál arra, hogy másnak mennyire hiányoznál? Hogy mit csinálna nélküled ezek után például Amina? Vagy bárki, aki a közvetlen ismerősöd? Nem gondoltál arra, hogy én..... *Szándékosan nem fejeztem be a mondatot, hisz elvileg már nincs köztünk semmi... Legalábbis azzal a pár órával azelőtti dologgal úgy éreztem, hogy részéről az egész kapcsolat lezártnak tekintendő.*
Elena Gilbert

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Kedd Jan. 25, 2011 10:00 pm

*Aminának sok időbe telt lenyugodnia. Folyton fészkelődött, ezért kicsit leszorítottam. Nem akartam, hogy Bonnie meghalljon minket, szerencsénkre nem is volt így. Bonnie majdnem elsírta magát, gondolom, mert hangja pár oktávval feljebb csúszott.*
"Vajon mit tenne, ha meglátna minket így összekuporodva egy mosdóban?"
*Összeszorítottam a szemöldököm.*
Boo Carpenter

Hozzászólások száma : 86

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Kedd Jan. 25, 2011 9:51 pm

*Kezdtem azt hinni, hogy azok ketten ott előttem megőrültek. Először ki akartak rongyolni az ajtón utána meg magukra zárták a fürdőajtót, pedig senki sem kergette őket... Alig, hogy eltűntek kopogást hallottam és azt hittem, hogy most meg azon az ajtón fognak bejönni, de nem! Bonnie volt az. Túl lassan kapcsoltam, hogy EZ BONNIE és nem dugtam el előle a szétmetélt kezeimet. *
-Szia.*köszöntem fülig érő szájjal, hogy eltereljem a figyelmét, de egy fél méteres fehéren villogó kötésről elég nehéz volt. Nyeltem egy nagyot és másfelé néztem, hogy ne lássam azt az ijedséget Bonnie arcán.*
-Jó ötletnek tűnt..*mondtam inkább suttogva.*
Felhasználó profiljának megtekintése http://twilight.hotdog.hu
Bonnie Bennett

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Kedd Jan. 25, 2011 8:00 pm

*Óvatosan nyitottam be végül; előbb csak résnyire, hogy benézhessek, majd mikor láttam, hogy nincs ott Boon kívül senki, bementem a kórterembe.*
- Jajj Bo, mi történt? *Kérdeztem, de abban a pillanatban megláttam a véres rongyokat és kötéseket a kezein. Tágra nyílt szemekkel néztem rá.* Úristen! *Sikkantottam fel, majd könnyeim újra utat törtek maguknak. Odarohantam Boohoz, majd mivel rájöttem, hogy talán nem a legjobb ötlet most magamhoz ölelni őt, így inkább csak görbe testtartással cikázott a pillantásom arca és a csuklója között.* Miért? *Kérdeztem tőle remegő hangon.*
Amina Woods

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Kedd Jan. 25, 2011 12:38 pm

*Nem tudtam,Bonnie mikor lépett be a kórterembe,csupán abból,hogy Elena csendre intett.Átkarolt,majd halkan sutyorgott nekem egy 'szeretlek'-et,amitől jobb kedvem lett.Mostmár ketten vannak...anyu és El.Fejemet a vállára hajtottam és próbáltam nem azon gondolkodni,hogy ők ketten most mit csinálhatnak.A kézfejemet kezdtem piszkálni,ahol a tű volt.Legszívesebben letekertem volna.Elég volt már az infúzióból meg a nyugtatóból.Teljesen jól vagyok már...Oldalra néztem és megpillantottam magam mellett a telefonom.Fogalmam sincs,hogy került oda,de biztos El volt aki behozta.Felvettem és újra elolvastam az sms-t,amit Bo írt.Mint kiderült nem nekem.Tiszta hülye vagyok...kaparok valaki után,aki még csak nem is vonzódik hozzám.Ez őrültség...ugyanakkor hosszú idő óta az egyik legjobb elfoglaltság számomra.Leraktam a telefont és próbáltam én is hallgatózni,bár ez Elena-nak könnyebben megy.*
Elena Gilbert

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Hétf. Jan. 24, 2011 8:56 pm

*Bonnie benyitott és halottam, ahogy elereszt egy sóhajt. Örült, hogy nem volt benn senki csak Boo. Halkan lekuporodtam a földre és átkaroltam Aminát. Formáltam az ajkaimmal a "szeretlek" szót, majd intettem, hogy maradjunk csendben, amíg Bonnie itt van.*
Amina Woods

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Hétf. Jan. 24, 2011 1:16 am

*Míg Elena-val azon ügyködtünk,hogyan is tűnhetnénk el a kórházból-mert muszáj lesz elmennünk,márcsak miatta is...-kopogtak az ajtón.Rémült szemekkel néztem rá Elena-ra,majd Bo-ra.Előkaptam a mobilom és megnéztem,mikor küldtem el az sms-t.*
-Bassza meg negyed órája írtam neki,hogy a francba ért ide ilyen hamar? *Sutyorogtam és a szívem a kelleténél gyorsabban kezdett el verni.Émelyegni kezdtem és közben azt néztem,hova is bújhatnék el.Szánalmas dolog,tudom én is,de Bo és én sosem fogunk összejönni.Szóval meg kell adni nekik a lehetőséget,hogy kibéküljenek.Felpattantam az ágyról és még mielőtt bárki is szólhatott volna valamit,berongyoltam a mosdóba az infúziós álvánnyal együtt.A hálóingem csak úgy lobogott.*
-El gyere már ide! *Szóltam rá és vadul tellegettem,majd mikor ő is a mosdóban volt,rázártam az ajtót belülről.Aztán újra kinyitottam.*
-Héé Bo...csak legyél természetes. *Kacsintottam és a hüvelykujjam felfelé mutattam még akkor is,ha vérzett a szívem.Bezártam az ajtót és lekuporodtam a földre.A hátamat a falnak döntöttem és Elena-ra néztem.*
-Ugye azért te még szeretsz? *Kérdeztem könnyes szemmel.*
Bonnie Bennett

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Hétf. Jan. 24, 2011 12:20 am

*Beértem a kórházba, és rögtön az információs pulthoz siettem, teljesen lihegve és kimerülve. Ott aztán megmondták, hogy Boo-t a negyedik emeleten találom, mire újra sietős léptekkel a lépcsőn felsiettem, és megkerestem a negyedik emeleten a 16-os számú szobát. mikor odaértem, halkan kopogtattam, de nem akartam benyitni, nehogy megint rosszul essen, ha esetleg Amina odabent van.*
Amina Woods

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Vas. Jan. 23, 2011 10:39 pm

*Eddig örültem annak,hogy Elena itt van,most viszont teljesen lelombozta a kedvem.Igaza volt,mint annyiszor már.*
-Hidd el,ha anyun múlott volna,100 km-re arrébb rakták volna Bo-t. *Vicceltem el a dolgot,de még mindig nem mertem a szemébe nézni.Kelletlenül előkaptam a mobilom a takaró alól és sms-t kezdtem írni.*

Szia Bonnie!Tudom,nem nagyon vagy rám kíváncsi,de Bo kórházban van...megint.

*Az úgysem érdekelte volna,hogy én is.Úgyhogy bele sem írtam,de valahova el kell mennem,amíg Bonnie itt lesz.Elküldtem az sms-t majd Elena-ra néztem.*
-Figyelj el kell vinned valahova...addig,amíg Bonnie itt lesz. *Vágtam szomorú képet,majd ledobtam a telefont.*
-Bo írtam Bonnie-nak...szerintem jönni fog nemsokára.Én addig...lelépek. *Nevettem el magam kínomban.* Hova menjünk?Ki a kórházból az tuti... *Löktem kicsit meg Elena-t,hogy oldjam a feszültségem.*

A hozzászólást Amina Woods összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 24, 2011 1:08 am-kor.
Elena Gilbert

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Vas. Jan. 23, 2011 9:28 pm

*Ahogy Amina kinyitotta az ablakot némi friss levegő kúszott be a szobába sült hal és hotdog illattal megspékelve. Nagyot nyeltem és leültem Amina mellé, ahol az előbb megpaskolta a huzatot. Bo-ra meredtem, mintha nem ismerném, majd megszólaltam.*
- Azt még el tudom viselni, hogy részegen egymás ajkainak estek, hogy jól elvagytok, hogy Amina szalad, ha baj van, hogy annyi vért kapsz most a csuklódba, hogy az már nem is emberi, de hogy még a kórházban is egy szobát kapjatok és hogy Bonnie erről semmit nem tud... na ezt órák kérdése, és sikerül feldolgoznom. *egy levegővétellel hadartam el a dolgokat. Mind a ketten úgy bámultam rám, mintha nem lennék normális.*
Boo Carpenter

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Vas. Jan. 23, 2011 8:44 pm

*Egyszer csak Amina anyukája toppant be és már kisebb szívrohamot készültem kapni, hogy nekiesik a torkomnak vérben forgó szemekkel azt kiabálva, hogy "Mit műveltél a lányommal??", de egész kedves volt, majd gyorsan el is tűnt, de még intett előtte.*
-Csókolom.*köszöntem utána, majd egy szendvics csattant a képembe.*
-Aú.*mondtam rosszallóan Aminának, de két pillanat múlva már teli szájjal csámcsogtam a kaján. Még be sem fejeztem a szendvicset, amikor nyílt az ajtó és most azért kaptam kisebb szívrohamot mert azt hittem Clare jön vissza, de csak Elena volt az.*
-Szia.*mondtam teli szájjal, majd hallgattam mit beszélnek Aminával. Amikor Amina felém bökött csak vágtam egy gúnyos grimaszt.*
-Én is jól vagyok.*mondtam kicsit duzzogva. Valamitől furán jó kedvem lett, de nem jöttem rá mitől.*
Amina Woods

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Vas. Jan. 23, 2011 8:09 pm

*Éppen lenyeltem a falatot és készültem az üres zacsival ismét fejbe dobni Bo-t,mikor az ajtó kivágódott és Elena lépett be rajta.Teljesen meg volt rémülve.Felültem az ágyban,a tálcát magam mellé raktam és lassan lekászálódtam róla.Elindultam volna,ha a zsínor nem ránt vissza.Hátrafordultam és elkaptam az infúziós álványt,majd magammal húzva Elena-hoz araszoltam.Tudtam,hogy neki ez most nagyon nehéz,főleg,hogy Bo megint vérzik.Még én is éreztem az émelyítő szagát.Ennek ellenére majdnem elbőgtem magamhogy mégis itt van.Odaértem hozzá,elkaptam a csuklóját,magamhoz rántottam és megöleltem.*
-Lélegezz mélyeket...menni fog. *Suttogtam a fülébe,hiszen fogalmam sem volt,Bo tisztában van e azzal,hogy Elena mi is valójában.Mikor kezdtem érezni,hogy Elena enged a merev testtartásából,elengedtem és az ablakhoz vettem az irányt.Kitártam és engedtem,hogy a csípős levegő megtöltse a szobát.A büféből sütemény és kaja sza g áramlott fel,ami elnyomta egy kicsit a vérszagot.Leültem az ágyamra és megpaskoltam magam mellett.Még kicsit kába voltam,de azért próbáltam összeszedni a gondolataim.*
-Gyere csüccs ide. *Mosolyogtam*
-Jól vagyok,nincs bajom.Ellentétben vele... *Böktem Bo felé.* Figyelj csak Bonnie-nak kellene szólni arról,mi történt?Nem mintha miattam aggódna vagy ilyesmi. *Fixíroztam a padlót.*
Elena Gilbert

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Vas. Jan. 23, 2011 7:58 pm

- HOGY MI? *sikítottam a főutca kellős közepén amikor elolvastam Amina válaszát. Rögtön eltettem a telefonom és a kórház felé rohantam - persze emberi sebességgel, mert iszonyatosan sokan voltak a főtéren. Hamar a kórházba értem és megcsapott a vér illata. Émelyegni kezdtem.*
"Lehet, hogy...nem kellene... bejönnöm."
*Elváltozott az arcom és a falnak nyomódtam. Ezernyi hang zakatolt a fejemben, megpróbáltam Amina hangjára összpontosítani és nem levegőt venni,de nem tudtam hogyan türtőztessem magam*
- Kisasszony, minden rendben? *kérdezte egy nővér és a vállamra tette a kezét. Sóhajtottam egyet és megpróbáltam rendezni az arcvonásimat. Felé fordultam mosolyogva.*
- Persze, csak kicsit megszédültem. Nem tudja véletlen hol fekszik Amina Woods?
*A nővér rossz állóan rám nézett és kikereste e a nevet a kezében lévő mappából.*
- Negyedik emelet 16-os ajtó. Kisasszony, ha bármi baj van szóljon, azonnal megvizsgáljuk, rendben?
- Ó, persze, nyugodjon meg. Csak hirtelen szálltam ki a kocsiból *motyogtam és a lift felé mentem.*

*Szinte futólépésben ugrottam be a liftajtón. Egy srác volt benne, körulbelul 25 éves. Nagyon hasonlított az arca Stefanéra, ezért nem tudtam megállni, hogy ne bámuljam. Kezdtem látni, ahogy zavarba jön, így elfordítottam a tekintetemet és a lassan tekergő számokra néztem a liftajtó felett. Még csak most hagytuk el a második emeletet. A fiú épp vakarni kezdett az arcán valamit, így pedig erősebben éreztem vérének illatát. Újra elváltozott az arcom és a falnak nyomtam a fejem, hogy ne lássa. Az arcomba hullott a hajam.*
- Jézusom *suttogtam nagyon halkan és kifújtam a levegőt. Újra a fiú felé néztem, de mire kapcsoltam már előttem állt.*
- Valami baj van? *hátrahőköltem. Annyira friss volt a lehelete, annyira igéző a pillantása és annyira kívánatos az illata, hogy megszólalni sem tudtam.*
- Nem, dehogy... Csak... Klausztrofóbiám van. *vágtam rá egyből. Manapság túl sokat hazudozom.* De hál' istennek már szállok is! *mosolyogtam és kitértem előle. Biccentettem és kisiklottam az ajtón.*
"Te jó ég."
*Szemeimmel a 16-os szobát kezdtem keresni. Kevés idő múlva megtaláltam és beléptem rajta. Nem volt más, csak Bo, Amina és... a rengeteg vér.*
Amina Woods

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Vas. Jan. 23, 2011 7:08 pm

-De küldtél Bo...*Akadékoskodtam,aztán lesett a tantusz.Valószínű,hogy nem nekem szánta,hanem Bonnie-nak.Remek...még ezért is faszulni fogok.*
-Velem minden okés...ez a nyugtató csúcs egy dolog. *Vigyorogtam és a következő pillanatban berobbant az ajtón egy nővérke és Bo ágyához lépdelt haragos tekintettel.Visszadobtam magam az ágyra és észre sem vettem,hogy a telefonom megszólalt.Az éjjelin volt és villogott.Elvettem és az arcomhoz elég közel raktam,hogy el tudjam olvasni.Elena írt...*
-Azt a jó rohadt életbe... *Káromkodtam egyet,majd heves pötyögésbe kezdtem.*

Annyira sajnálom,hogy leléptem...figyelj ne ijedj meg,de kórházban vagyok.Majd mindent elmesélek.Ha bírod magad tűrtőztetni,gyere be.

*Mire végeztem,addigra a nővér is eltvázott a szobából és újra Bo-ra tudtam figyelni.Egy-két dolog bevillant az agyamba.Például emlékszik Ő arra,hogy nyálas körülmények között szerelmet vallottam neki?Elfintirodtam,majd válaszoltam a kérdésére.*
-Meg is érdemled,hogy szétszedjen...ha ő nem is,majd én. *Nevettem el magam és beletúrtam a hajamba.Az igaz,hogy a véres ruháktól megfosztottak,de a hajamban ragacsos gubancba állt össze.Kell nekem derékig érő haj.Kisimítottam,majd beletöröltem egy zsebkendőbe töröltem.Ebben a pillantban lépett be anyu az ajtón,egy tálca szendviccsel és üdítővel.Felcsillant a szemem,mikor elémpakolta őket.Közben észrevette,hogy Bo magánál van,megeresztett egy moslyt,majd közölte,hogy Ő hazamegy.Csodálkoztam rajta,de teljesen ki volt virulva.Biztos pasi van a dologban.Puszit nyomott a homlokomra,majd intett Bo-nak és eltűnt az ajtó mögött.Megfogtam egy szendvicset és egy jól célzott dobással fejbetaláltam Bo-t.Hangosan felnevettem.Aztán kibontottam egyet és nekikezdtem.*
Boo Carpenter

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Vas. Jan. 23, 2011 6:53 pm

-Én nem küldtem neked üzenetet.*mondtam összeráncolt homlokkal. Aztán rájöttem, hogy biztos elbénáztam valamit megint.*
-Basszus.. nem elég, hogy ki akarom nyirna magam téged is kórházba juttatlak.*mondtam szem forgatva. Feljebb nyomtam a kevésbé sérült kezemmel magam, miközben azon gondolkodtam miért nem érzek se fájdalmat se semmit. Mivel kórházban vagyok és éppen megpróbáltam magam megölni arra jutottam, hogy egy lónak elegendő nyugtatót kaptam. Valami ülő pozícióba tornáztam magam és feleltem Aminának.*
-Meglepően jól érzem magam. Nem tudom miért csináltam.. akkor jó ötletnek tűnt.*megrándítottam a vállam.*- De te jól vagy?
*A következő pillanatban Clare jött be pulykavörös fejjel.*
-Bo Carpenter! Eszednél vagy? Ha még egyszer megpróbálod megölni magad addig nem nyugszom amíg fel nem támasztalak, de csak azért, hogy jól elagyabugyáljalak. Hogy jutott ilyen az eszedbe?!
-Nem tudom.*ismételtem meg magam alig hallhatóan. Már rég ijedtem meg ennyire valakitől, mint Clartől. A lány a mutató ujjával homlokon bökött, amire a kelleténél lassabban reagáltam.
-Be vagy nyugtatózva.. na majd amikor már beszámítható állapotban leszel visszajövök kikérdezni. *Még fújtatott egy kicsit, majd az ágyamhoz húzott egy széket és leült rá. Megfogta a kezem és lehámozta a véres kötést. Ami alatta volt nem volt túl szép látvány. Már nem is emlékeztem rá mennyi vágást csináltam. Clare feltett egy új kötést, majd dühösen kiment.*
-anyám remélem nem jön vissza.. ki fog csinálni.*mondtam Aminának Clare után nézve.*
Amina Woods

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Vas. Jan. 23, 2011 12:38 am

*A plafont bámultam és számoltam rajta a repedéseket,mikor mozgolódást hallottam,majd egy bakkert is.Akkora kő esett le a szívemrő,hogy beszélni hallom.Mosolyognom kellett,de továbbra is a plafont fixíroztam egészen addig,amíg meg nem szólalt.Felkönyököltem és a nyugtatótól kicsit lomhán válaszoltam neki.*
-Hát...megkaptam az üzeneted és először fogalmam sem volt,mit akarsz,de idejében rájöttem.Átrohantam hozzád,aztán...am...sokkot kaptam.Azt mondták.Két éjszakát bent fognak,aztán irány haza. *Kezdtem egyre jobban élvezni a nyugtató hatását.*
-Hogy érzed magad?*Kérdeztem tőle,majd feljebb pakoltam a párnán,hogy jobban lássam.Az ágya az enyémmel szemben volt.Nem is értem,miért nem pakolták mellém.Tuti anyu keze van a dologban.Aztán másik kérdés bukott ki belőlem.*
-Amúgy te normális vagy? *Fintorogtam.* Láttam már agyilag nem stabil embereket,de Te túlteszel rajtuk. *Vigyorogtam.*
"Esküszöm beszerzek ebből a nyugiból."
Boo Carpenter

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Vas. Jan. 23, 2011 12:22 am

*Kinyíltak a szemeim. Először azt hittem nem jól látok.. vagyis nem inkább valami olyan volt, hogy LÁTOK! Megrökönyödve bámultam magam felett a fehér plafont. Először azt hittem, hogy a fürdőben vagyok még mindig, de feltűnően puha volt a padló. Magam alá néztem és egy feltűnően ismerős ágyat láttam. Megláttam a kezem is amin egy kötés díszelgett.*
-Bakker.*mondtam ki az első szót ami az eszembe jutott ijesztően színtelen hangon. A kezemből még egy cső is állt kifelé. Vörös folyadék volt benne ami belém folyt. Kellett néhány pillanat amíg felfogtam, hogy vér van a csőben. Körülnéztem a szobában. Egy másik egy is volt a helyiségben, egy lány feküdt rajta. Először nem ismertem fel, de néhány másodperc múlva leesett, hogy Amina az. *
-Szia. *mondtam ugyanazon a hangon. Ettől a néhány szótól úgy kifáradtam, mint aki egy maratont futott volna le. Megpiszkáltam a kötés. A textil néhány helyen átvérzett. Az ujjaim is be voltak kötve, nem vettem észre, hogy azokat is megvagdostam volna.* "Remek..még ezt is képes vagyok a legügyetlenebb módon megcsinálni"
-Mi történt..veled?*kérdeztem Aminától, mert azt még megértettem, hogy én mit keresek itt, de a vérhiányban szenvedő agyam nem tudta felfogni, hogy ő hogy került ide.*
Amina Woods

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Szomb. Jan. 22, 2011 5:54 pm

*Fogalmam sem volt,mi van Bo-val vagy hogy hol van.Túl bágyadt voltam ahhoz,hogy gondolkodni tudjak,de megkönnyebültem,mert jó kezekben van.Tűszúrást éreztem a kézfejemen és mire észbekaptam,már nyomták is belém az infúziót.Mást is éreztem...az igaz,hogy elhagyott az erőm,de ezt a kellemes érzést nem tudtam hova tenni.Aztán egy égkék szempárt pillantottam meg,majd hozzá egy mosolyt is.Valami papírokat rendezgetett.*
-Amina Cheryl Woods igaz? *Kérdezte még mindig mosolyogva.* Nem kell megszólalnia Kedvesem,csak bólintson kérem. *Én pedig heves bólogatásba kezdtem.*
-Anyja neve Elisabeth Cole. *Megint bólintottam.*
-'91.02.17-én született. *Nem bírtam tovább a bólogatást,megszólaltam.*
-Igen...de hol...hol van Bo? *Kérdeztem halkan és rekedten.A nyugtató kezdte megtenni a hatását.*
-Most látják el...sok vért vesztett,de hála Önnek,túléli. *Ettől jobb kedvem lett és mosolyognom kellett.Aztán éreztem,hogy a pilláim egyre nehezebbek és ahogy elásítottam magam elaludtam.*

*Kinyitottam a szemem,de az erős fénytől csak hunyorogtam.Körbenéztem,de amint felemeltem a fejem,azonnal émelyegni és szédülni kezdtem.*
"Azt hittem a nyugtatótól majd jobb lesz...fenéket."
*Kinéztem az ablakon,már sötétedett.Oldalra pillantottam és megláttam anyut.A feje az ágyon pihent,miközben az én kezem szorongatta.Tisztára,mint valami kórházos sorozatban,ahol a főhősről kiderül,hogy az utolsó óráját tölti a Földön.Forgattam a szemeim,majd úgy döntöttem felébresztem.*
-Anya...anyu ébredj. *Szólongattam halkan,mire magához tért.Elengedte a kezem.*
-Jaj Szívem,a frászt hoztad rám.Azzal hívtak fel,hogy a kórházban vagy és csurom vér. *Mesélte anyám rémülten.*
-Jól vagyok.Az orvosok szerint csak sokkot kaptam. *Dőltem vissza a párnára és az agyam máris azon dolgozott,hogy minden kertelés nélkül rákérdezzek,mi van Bo-val.Anyu biztos megérezte,mert mielőtt feltehettem volna neki a kérdést,már meg is adta rá a választ.*
-Bo jólvan...ott fekszik,nézd csak. *Eddig fel sem tűnt,hogy rajtam kívül más is van itt.Odanéztem és megláttam Őt.A kezét könyékig közötték be,de még így is egy-két helyen átütött.Eddig el sem jutott az agyamig,hogy én is hibás vagyok abban,ami vele történt.Ez valami boszorkány-átok vagy nem tudom.*
-Figyelj Kincsem,nem a te hibád.Butaságot csináltál,ezt aláírom.Legyen is miatta bűntudatod.De ő volt az aki megtette és nem te. *Anyunak igaza volt,mégis úgy éreztem én voltam az,aki ebbe az egészbe hajszolta.Sóhajtottam egyet.*
-Éhes vagyok. *Nyögtem ki és megejtettem egy moslyot.*
-Megyek hozok valamit...de csak automata van.
-Az is jó lesz...és anyu,hoznál nekem valamit inni is?
-Persze,mindjárt visszajövök. *Mielőtt kiment volna,visszanézett Bo-ra.Már nem láttam a szemében a haragot,inkább csak az aggódást.*
*Ott feküdtem az ágyon és azon gondolkodtam,hogy felállok és odamegyek az ágya mellé,de nem mertem megkockáztatni.Nem szeretném,ha Bonnie bejönne és félreérthetetlen helyzetben találjon minket.Inkább visszafeküdtem és az eget kémleltem.Ma valahogy más...túlságosan sötét.Mintha csak az én lelkemet tükrözné.*
Boo Carpenter

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   Vas. Jan. 02, 2011 6:59 pm

*Clare nem teketóriázott, belém nyomott egy adag fájdalomcsillapítót és nekiállt összefoltozni. NEm nagyon figyeltem oda rá, egyfolytában Bonnie járt a fejemben és az, hogy mennyire sírt. "Ezt jól elintézted..ekkora egy tuskót!" Clare nemsokára befejezte és újra bekötözte a sebet.*
-Ha még egyszer ezt csinálod esküszöm kikötözlek az ágyhoz.*mondta olyan hangsúllyal, hogy el is hittem, hogy képes lenne megtenni. Mikor minden munkálatot elvégzett visszatolt a szobába. Út közben nem láttam Bonniet és a szobába érve Aminát sem. Elkapott a lelkiismeret furdalás, hogy mindkettejüknek mekkora fájdalmakat okozok. Clare leparkolt velem és visszarakott minden egyes csövet és drótot a helyére. Nemsokára már hallottam a szívmonitor csipogó hangját, majd Clare kiment a szobából, de előtte becsukta az ablakot amit valaki nyitva hagyott. Csak reménykedtem, hogy Amina nem úgy mászott ki az ablakon ilyen állapotban, mert nemsokára kapnék egy szobatársat. Ahogy így elmélkedtem egyszer csak szél csapott az arcomba. Nem tudtam honnét jött, az ajtó és az ablak csukva volt. Hangokat kezdtem hallani, majd nemsokára felismertem az is kitől származik. Bonnie volt az és éppen varázsolt. A szívem egyre hevesebben kezdett dobogni, de nem éreztem, csak onnan tudtam, hogy a csipogások egyre gyorsabb egymásutánban követik egymást. Szédülni kezdtem és az oldalamba belenyilallt a fájdalom. Megfeszült a testem a fájdalom miatt, de meg sem tudtam nyikkanni. Tehetetlenül fészkelődtem, a fájdalom nem akart múlni, csak egyre jobban erősödött. Bonnie hangja egyszer csak eltűnt, de magával vitte a fájdalmat és a szívem utolsó dobbanását is. Az utolsó dolog amire emlékszem egy hosszú, egyenletes sípoló hang. Meghaltam..*

~A halál sötét és hideg.. de mégis csendes, nyugodt..békés. De nem olyan aminek az emberek leírják.. nincs fehér fény, sem angyalok vagy elbírálás.. nincs mennyország, sem pokol, csak a sötét magány. De egy dologban mégis igazuk volt, lejátszódik előtted az életed, de nem a halálod utolsó pillanatában, de nem ám.. a sötét egyedüllétben nincs másod csak az emlékeid, és nincs más elfoglaltságod, mint újraélni őket. Nem tudsz mit csinálni, mint átéled őket újra és újra. A boldogakat talán többször, a szomorúakat kevésszer, de azokat is át kell élned, mert ez az életed..vagy csak volt.
Odáig voltak szomorúak az emlékeim, amíg Mystic Fallsba nem jöttem. Onnantól éltem át a legtöbbször őket, amikor átléptem az "Üdvözöljük Mystic Fallsban!" táblát. Újra és újra találkoztam Bonnieval, újra és újra elcsattant az első csók és az egész újra és újra elértem addig a pillanatig amíg leállt a szívem. Nem értettem miért kellett meghalnom és közben miért kellett Bonnie hangját hallanom, amit csak hallani is maga volt a megváltás. Nem értettem miért varázsolt.. talán annyira megbántottam, hogy meg akart ölni? Nem azt képtelenség.. ha vámpír lennék akkor talán, de így emberként soha.. Bonnie sosem tudna bántani egy embert, akármennyire is megbántotta, de főleg nem varázslattal és főleg nem ölné meg.
Újabb Mystic Falls tábla, újabb halál.
Nem tudtam megbánni egyetlen döntésemet sem. Talán mások kétségbeesetten keresnék és próbálnák megváltoztatni azt a pontot ahol végleg eldőlt, meghalnak. De én nem. De valamit mégiscsak megbántam. Több időt kellett volna fordítanom a szeretteimre. Talán kibékülhettem volna anyuékkal, minden szabadidőmben Bonnieval lógni, vagy az ikrekkel; Josh-al és Gabe-el, jobban megismerni Aminát, mert bárhogy is tagadtam volna, most már ő is a szeretteim közé tartozott. Többet beszéltem volna Stefan-nal és Damon-nel. Újra összetalálkoztam volna Rena-val és Aileen-el, istenem, de rég láttam őket! Talán barátok lehettünk volna Elenával és Jeremyit is meg ismerhettem volna. Csak párszor láttam, mégis jófejnek tűnt. Segítettem volna George-nak elhelyezkedni a Grillben- Megismerhettem volna közelebbről Do-t és az ő kis titkát. Talán rendezhettünk volna dupla randikat Caroline-al és Matt-el. Megismerhettem volna azt az ijedt lányt akit Beckynek hívtak. Beszélhettem volna Mariával, a töri tanárral. Azt a nagyszájú Cherry-t is megismertem volna. Katherinről talán kiderült volna, hogy nem is olyan gonosz, mint amilyennek mondják és ki tudhatja, tán még barátok is lehettünk volna. És megannyi emberrel ápolhattam volna jó kapcsolatot...
De nem így történt.. meghaltam és ezen már semmi sem változtathat.
Talán most kezdhetjük az elejétől..születés. Egy szem gyereke ként születtem Lisa és Jonatan Carpenter-nek. Most jöttem rá, hogy mennyire szerettem is őket, de ha nem engedtek szabad döntéseket, el kellett őket hagynom. Mystic Falls tábla, az első nap a Grillben, az első találkozás Bonnie-val. Innentől már csak pár hónap volt hátra és már a kórházban haldokoltam. De miért tette? Megölni nem akart az biztos.. talán csak meg akart menteni..~

*Kipattantak a szemeim és hangosan tört utat magának a levegő a tüdőmbe. Megpróbáltam felülni, de valamilyen kemény és fémesen koppant a fejem. Meglepődve feküdtem vissza. Hideg és sötét volt.. talán mégsem tértem vissza az élők közé? "Hideg sötét fémes.. Jézusom csak nem?!"
A következő pillanatban teljes erőből belerúgtam abba ami a lábamnál volt és kivágódott egy ajtó. A tepsi amin a halottakat tárolják magától kicsúszott; a hullaházban voltam. "De hát akkor mégis meghaltam volna? Akkor most hogy élhetek?"
Lemásztam a hullatartóról. Még csak most vettem észre, hogy egy fehér textilen kívül semmi sincs rajtam. Körülnéztem és a szemem megállapodott egy "SZEMÉLYES TÁRGYAK" feliratú tárolón. Fürgén oda lépkedtem, de nem voltam olyan gyors mint amennyire gondoltam. A hűtéstől mindenem el volt gémberedve. Amikor odaértem gyorsan kutatni kezdtem, mert mivel magyaráznám azt, hogy most keltem ki a hűtőből? "Carpenter.. Carpenter.. megvagy!"
Kikaptam egy táskát a tárolóból és előszedtem belőle a ruháimat. Gyorsan felkapkodtam őket magamra, még a szakadt pólómat is és ahogy öltözködtem észrevettem, hogy a műtéti seb eltűnt, még egy kis heg sem maradt utána. Előkaptam a farmerem zsebéből és ránéztem a telefonomra. Még nem merült le, de a számjelzésétől megakadt a gondolatmenetem.* "Csak két órája voltam halott?? Lehetetlen.." Az elmésedékből neszek hoztak ki. Valaki a hullaház előtt járt. Gyorsan zsebre vágtam a telefonom és az ablakhoz léptem. Kinyitottam és hál isten a nulladikon voltam. Kimásztam rajta és szinte futva indultam Bonniehoz.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: M.F. Kórház   

M.F. Kórház
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next