The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mystic Grill

Go down 
+13
Elena Gilbert
Bonnie Bennett
Amina Woods
Mason Lockwood
Joshua Wilson
Becky Davis
Maria Baranyi
Dorothea Melanie Black
Jeremy Gilbert
Cherry Smith
Caroline Forbes
Godric North
Admin
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:31 am

*Köpni nyelni nem tudtam, amikor közelebb lépett és megcsókolta a kezemet. Éreztem, ahogy finoman simogatja meg ajkaival a bőrömet és csak nem lángolni kezdtem.*
- Annyira sajnálom... ami történt *hadartam* Nem tehettem mást, mentenem kellett magamat... és... cserbenhagytalak. Tudom, de kérlek... ne... ne bánts
*Összeszorult a torkom ahogy közelebb hajolt és megsimította a vállamat. Elismerően bólintott egyet a fejével és az ajkamra tette az ujját. A könnyeim záporozni kezdtem a félelemtől.*
"Kibaszott életbe... sohasem akartam még ennyire nagyon élni, mint ebben a percben.*
- Nem kell fecsérelned felesleges dolgokra a drága szádat, Dorothea. Négyszemközt mindent átbeszélünk. Tíz évet vártam... nem engedlek el egykönnyen.
*Még jobban zokogni kezdtem. Ha valaha... elkap... én sohasem élem túl azokat a perceket. Meg fog torolni rajtam mindent szépen lassan.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:29 am

*biccentettem a srác felé....és be kell valljam kissé zavart ahogy közeledett Do felé...*
- Zavarok..? Mert akkor megyek és....lerendezem a nővérem...*nyeltem egy nagyot és lehajtottam a whiskymet*
- Hát akkor....további szép estét....*megcsókoltam Dot....amit amúgy is megtettem volna...de fel akartam kicsit hívni a fiú figyelmét....* - majd hívlak...
"hűű.... Elena...ne ez kemény falat lesz...és Do...nem akarom őt itthagyni de Elenával gyorsabban le tudom talán rendezni a dolgot egyedül és annyira zavar ez a srác..."
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:18 am

*Ahogy épp a negyedik whisky-m iszogattam ki lépett be? Egy rég nem látott tündérhercegnő, akinek bár arca és teste mint egy királynőnek, lelke annál sötétebb és gonoszabb. A legnagyobb bajban hagyott engem ott a fejesek között, egy hajszálon múlt, hogy ne karózzanak meg menten. Lehörpintettem még azt a piciny kortyot, ami a poharamban maradt, majd közelebb léptem Dorothea-hoz.*
- Hercegnőm *kaptam keze után és megcsókoltam azt* Ezer... és talán még ezer éve nem láttam szikrázóan üde mosolyodat. *Tekintetem a mellette ülő, kissé letaglózott fiúra tévedt. Biccentettem egyet majd visszafordultam felé*
"Ez a lány régen rengeteget jelentett nekem. Csodálatos nő volt, nagyon szerettem, kár, hogy sohasem viszonozta. Pedig szép darab... De ezért muszáj lesz valami elég kemény büntetést szabnom rá.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:14 am

Dorothea Melanie Black írta:
*Ahogy beleptünk valami gyomorforgató görcs nyilallt bele a hasamba. A szemem végigcikázott a termen, és amikor elfoglaltam helyem a pultnál kis híján felsikítottam.*
*Ott ült... egy majdnem kétezer éves vámpír... akivel nem keveset kavartam pár évvel ezelőtt. De miután kissé kihúztam nála a gyufát jobbnak láttam, ha elmenekülök. Azt hittem, menten elájulok. Ránéztem, ő pedig elmosolyodott ijedt arckifejezésemet látván. Erőm sem volt elvenni onnan a tekintetem.*

*Do arca eltorzult....és végig azt a hapsit bámulta mögöttem*
- Valami gond van? Ki az a tag?
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:11 am

*Ahogy beleptünk valami gyomorforgató görcs nyilallt bele a hasamba. A szemem végigcikázott a termen, és amikor elfoglaltam helyem a pultnál kis híján felsikítottam.*
*Ott ült... egy majdnem kétezer éves vámpír... akivel nem keveset kavartam pár évvel ezelőtt. De miután kissé kihúztam nála a gyufát jobbnak láttam, ha elmenekülök. Azt hittem, menten elájulok. Ránéztem, ő pedig elmosolyodott ijedt arckifejezésemet látván. Erőm sem volt elvenni onnan a tekintetem.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 1:04 am

*Beléptünk a bárba, leültünk a pulthoz*
- Két dupla whiskyt...ha jól tippelem *néztem mosolyogva Dora, de a görcs a gyomromban egyre csak növekedett...alig vártam hogy a whiskyhez nyúljak....alig mertem a szemébe nézni....túl jó volt velem éés borzalmasan szégyeltem magam....*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:49 pm

*Kissé kábultan léptem be újra a Grillbe. Ismerős volt az illat, ismerősek voltak az arcok is. Leültem egy távolabbi asztalhoz és rendeltem pár pohár whiskyt.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:27 pm

*A telefonom csörgött a zsebemben, előkaptam hogy megnézzem, de egyszer csak megszűnt minden más körülöttem...fogtam és elindultam Godric-al kifelé.*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:24 pm

- Komolyan azt hiszed, hogy várni fogok rád?
*Suttogtam, inkább csak magamnak. Kissé körbe néztem majd egy határozott mozdulattal kitéptem a láncot a nyakából. Nem ártott nekem a verbéna, volt elég erőm ahhoz, hogy magamnak fájdalmat nem okozva letegyem Caroline ölébe és mélyen a lány szemeibe nézzek.*
- Azonnal haza akarsz engem vinni és... szexelni akarsz velem *suttogtam mosolyogva* Utána pedig engeded, hogy táplálkozzam belőled, miután pedig kiléptem az ajtótokon mindent elfelejtesz, csak arra emlékszel, hogy összefutottunk, de te vártál valakit, én pedig siettem.
*Ezután elengedtem az állát és felállítottam a székből.*
- Mehetünk *átkaroltam a derekát és kikísértem a kocsiig.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:23 pm

s: elküldöm még egyszer az sms-t Care! Smile

*Tweeet-tweet sms! "Care!Merre vagy?Jelezznél? Cher" *
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:19 pm

*Gyors...ez tényleg egy tahó, az egyik legnagyobb.*
-Igazság szerint épp az egyik barátomat várom kedves Godric, de ha gondolod, valamelyik nap összefuthatunk itt.-reméltem hogy nem veszi észre a remegést a hangomban, mert igazából nagyon is vele szerettem volna menni, de épp Tyler-t vártam, és nem akartam faképnél hagyni.*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:13 pm

"Az anyja a rendőrfőnök? Hm."
- Általában járom az országot. Hol itt vagyok, hol ott. Szeretek vándorolni.
*Képzeletemben megkordult a gyomrom és közelebb mentem a lányhoz. Megcsókoltam kezeit és úgy mutatkoztam be.*
- Godric North vagyok, Miss Caroline. *megpróbáltam megigézni, de az átkozott nyaklánc miatt csak kisebb hullámokat kapott el. Úgy döntöttem, hogy kicsit gyorsabbra veszem a figurát.* Nem akar még haza menni, hölgyem? Igen későre jár... Én pedig szeretnék már... akcióba lendülni. *nevettem fel halkan.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:07 pm

-Azokkal semmi, távol tartom magam mostanában tőlük-vigyorogtam vissza.*
-Az anyám itt a rendőrfőnök, tehát nincs sok gondom a ruhavásárlással. Ennek persze az a hátulütője, hogy soha nem látom.-beleittam a teámba, és próbáltam magabiztosnak tűnni..de valamiért nagyon ideges voltam már attól is ha ránéztem, mint valami kislány aki épp az első szerelmével beszélget.*
-És rólad mit lehet tudni, kedves idegen? Soha nem láttalak még erre.
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:02 pm

*Felhorkantam és belekortyoltam az italomban.*
- A nők tényleg sok mindent el kell, hogy viseljenek *szemem megakadt formás combjain, majd egyre fentebb hallattam melleihez, amikor észrevettem a nyakláncát. Közelebb hajoltam és beleszimatoltam kissé a levegőbe.*
"Verbéna. Ez eltart egy kis ideig... de attól tartok megéri."
- És mi van azokkal a férfiakkal, akik éjt nappallá téve dolgoznak, hogy ilyen csini rucikat felvehessen... Miss Caroline. *kacsintottam féloldalas mosollyal egybekötve.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 10:52 pm

*Ahogy hozzám szólt meghökkentem. Na tessék, itt egy újabb tahó. Pár másodperc kihagyás után ránéztem.
-Ó, szia, örülök hogy látlak, a nevem Caroline-grimaszoltam, arra célozva hogy még csak nem is ismer.*
-Egyébként nem, nincs hideg. El sem tudod képzelni, a nők mit képesek elviselni, csak hogy jól nézzenek ki.
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 10:42 pm

*A lány többször is erre sandított, miközben nagyokat kortyoltam az italomból. Nem láttam mást, csak ezernyi embert elsuhanni a hátam mögött. Kifordítottam a székemet és a könyökömet a pultnak támasztottam. Miközben pontosan hallottam, ki miről beszél a lány felé szegeztem a kérdést.*
- Nincs egy kicsit hideg ehhez a szoknyásdihoz? *vigyorogtam*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 10:36 pm

*Ahogy belépett a srác, rögtön megakadt rajta a szemem. Biztosan nem idevalósi, még soha nem láttam, és egyszerűen a kinézete..csak néztem amíg leült, nem messze tőlem. Minden idegszálammal rá koncentráltam, és nem tudtam elhinni hogy ez velem történik. Rám nézett, villantott egy féloldalas mosolyt, nekem pedig elállt a szavam. Mindent meg kell tudnom erről a fickóról..de mégis hogyan? *
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 10:15 pm

*A vizet csavarni lehetett a pulcsimból, amikor betértem egy igen dohos és alkoholtól megrészegült helyre. Ahogy beléptem minden egyes szempár rám szegeződött - fél oldalasan elmosolyodtam és a pult felé lépkedtem. Megszoktam már, hogy még a vámpírok is felfigyelnek rám. Ahogy végignéztem egy pultnál lévő szőke lányon úgy éreztem, mintha gondolatban az ágyékom felett körözne a keze. Olyan finom és édes lehetett a vére, emellett pedig kirajzolódott bánatosan lefelé biggyesztett vöröslő ajka. Kedvem lett volna azonnal csendesebb zugba húzni, és addig szívni az édes vért, amíg a szíve el nem kezd lassabb ütemben verni, de rég nem voltam már együtt senkivel, így talán ma este több is lesz, mint egy kis falatozás. Leültem a pulthoz és rendeltem egy whiskyt, majd végig néztem a lányon. Combjait kissé megfeszítette, mikor észrevette, hogy őt bámulom.*
*Féloldalasan elmosolyodtam majd magam elé meredtem.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 12:34 am

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Mystic Grill - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystic Grill
Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Mystic Falls-i Park
» Mystic Falls-i erdő
» Mystic Falls-i Szálloda
» Mystic Falls-i Pláza
» Mystic Falls-i Iskola

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Helyszínek :: Mystic Falls-
Ugrás: