The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mystic Grill

Go down 
+13
Elena Gilbert
Bonnie Bennett
Amina Woods
Mason Lockwood
Joshua Wilson
Becky Davis
Maria Baranyi
Dorothea Melanie Black
Jeremy Gilbert
Cherry Smith
Caroline Forbes
Godric North
Admin
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 9:48 pm

- Persze.
*Bólintottam, majd kifizettem a számlámat és Caroline derekára tettem a kezem, hogy kitámogassam az épületből. A hotel felé vettük az irányt. Kellemes este volt, épp hogy picit hűvös.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 9:46 pm

-Igazság szerint a házunktól nem messze van egy jó hotel, nem is túl drága, de nagyon igényes. Ha gondolod egy ideig elkísérhetlek, aztán pedig összeszedem Chert-mondtam, és már pötyögtem is az sms-t.*

*Szia! Fél órán belül hazaérek, a tornácunkon várlak ha ráérsz. Care.*

-Nos akkor indulhatunk?
Vissza az elejére Go down
Joshua Wilson

Joshua Wilson


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 9:40 pm

*A korsó sörömbe próbáltam belefeledkezni,de nehezen ment úgy,hogy jóformán mindent hallok.És egy két dolog sokkolt is.*
"Jobb ha meghúzom magam,megiszom a sört és eloldalgok,mert ezek nem kispályások az hétszentség!" *így csak nyeltem a sört,mint kacsa a nokedlit és igyekeztem nem feltűnést okozni*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 9:39 pm

- Ó, én az istenért sem szeretnélek feltartani. *mosolyogtam* Biztos vagyok abban, hogy még látni fogjuk egymást.
*Mosolyogtam rá még mindig majd hirtelen eszembe jutott Dorothea. Annyira szerettem volna megbeszélni vele a dolgokat, de sejtésem sincs, hogy merre mehetett. Nem ismertem még ki magam a városban.*
- Nekem is keresnem kell egy szállodát, aztán ha úgy döntök, hogy maradok... akkor bizonyára veszek egy házat. *morogtam*
"A szállodai szoba jobban cseng.*
- Nem tudod, merre van itt a szálloda?
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 9:37 pm

"Na, témánál vagyunk"gondoltam*
-Igazság szerint beszélnem kellene Cherrel, azután pedig egy másik barátnőmhöz akarok benézni. "Mostanában annyira furcsán viselkedik Elena. Vajon mi a franc lehet vele?"
-De persze ráérek még pár italra, ha te is-kacsintottam rá.*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 9:30 pm

- Na azt nem *mosolyogtam* Akármennyire is vagyunk a mai korban, szinte sértő lenne, ha te fizetnél. *Figyelmeztettem.*
"Így is annyi pénzem van már... legalább most költsek. Harminc éve nem is költöttem semmit. Ez annyira... valótlan. Akárcsak én."
*Sóhajtottam egyet és Maria felé pillantottam. Épp beszélgetett azzal a lánnyal, akivel bejött. A lány még csak rám sem nagyon nézett. Képmutatás.*
- Mi ezek után a terved? *kérdeztem. Nem volt rajta a nyaklánca. Elmosolyodtam.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 9:25 pm

"Idióta Care, mi a francnak kérdezősködsz?" tromfoltam le magam rögtön.*
-Sajnálom, inkább nekem nem kellett volna kérdezősködnöm. Biztosan nehéz lehet erről beszélned.-mondtam, miközben megszorítottam egy pillanatra a kezét. Az energia ami átjárt, mintha megrázott volna, de igyekeztem nem mutatni.*
-Ezért most én jövök neked egy itallal-mosolyogtam rá.*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 9:14 pm

*Köpni nyelni nem tudtam. Az anyja egy 'kommunista', az apja pedig buzi. Hát mit ne mondjak, igazán mutatós család.*
- Ó *nyögtem végul és belekortyoltam az italomba* Sajnálom, ha felzaklattalak... Nem akartam olyasmiket kihúzni belőled, amihez semmi közöm.
"Mondjuk nem kellett könyörögnöm, hogy elmond, drágám."
- Az én történetem? Huh... 1976. augusztusában születtem Svédországban, bár a mese ezen részét már tudod. A szüleim nem élnek. Autóbaleset *mondtam kissé bánatosan. Akármennyire is kemény fickót játszottam, a szívem mélyén igazán kötődtem a családomhoz... a családhoz, akik már kétezer éve nem él.* Nincs valami érdekfeszítő életem. Nem tudok magamról ennél többet mesélni. *néztem rá mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 9:09 pm

*Az egyik felem azt súgta, ne áruljak el ilyesmiket idegeneknek. A másik viszont azt, hogy megbízhatok benne, és ahogy belenéztem a szemébe, kitört belőlem minden.*
-Nem, ami azt illeti nem vagyunk jóban anyámmal. Szerintem ezen a héten még nem is beszéltem vele, maximum addig látom otthon is míg eszik és átöltözik, kb ennyi. Szinte semmit sem beszélhetek meg vele, mert mindig csak a munka és a munka, Caroline soha nem volt fontos. Így magamat kellett nevelnem, és a saját megérzéseimre kell hagyatkoznom mindig, mert az apámra sem számíthatok. Valószínűleg anyám hidegsége is közrejátszott abban, hogy átálljon a "másik" oldalra, ha érted mire célzok, és elköltözött jó messzire innen.-Mikor leesett hogy mit művelek, kicsit elszégyelltem magam, és szomorkásan mosolyogtam a meghökkent Godric-ra.*
-Hát ez az én történetem. A tiéd mi?
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 9:00 pm

"Vonzóak."
*Mosolyognom kellett. Annyira aranyos tőle, hogy bókolni próbál.*
- Ma már sok az idióta férfi, akik nem ismerik az illemet. Sajnos ezt el kell fogadni. Lassan semmivé válik a tisztelet és az udvariasság. Helyette bejöttek ezek az... hogy is nevezzem. Emo? Nem tudom, nem haladok a korral. Nos, ők igazán viccesek.
"Főleg amikor előttem akarják adni a nagymenőt."
- Említetted az anyukádat. Vagyis, hogy tulajdonképpen neked kell gondoskodnod magadról... Nem jöttök ki jól egymással? És apukád mivel foglalkozik?
*Kérdezősködtem.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 8:55 pm

-Igen, ő a barátnőm. Mindig ilyen, ne is foglalkozz vele-erőltettem mosolyt az arcomra.*
-Bár igazából nem értem miért lépett le ilyen gyorsan, hisz már egy ideje üldöz, mert régen beszélgettünk. A gesztusaid pedig, hm igen vonzóak, de a mai világban senkitől sem látni ilyet, valószínűleg ezért jött zavarba, de ne is foglalkozz vele.
Vissza az elejére Go down
Mason Lockwood

Mason Lockwood


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 8:23 pm

*Beléptem a Grillbe. A pult felé vettem az irányt, ahol kértem egy korsó sört.*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 7:54 pm

*A távolba Maria szempárára lettem figyelmes. Kissé nyomasztó volt, hogy már ismer engem, így tudja, mi lesz a következő lépésem, bár igazából nem foglalkoztam vele. Biccentettem neki és újra Caroline felé fordultam.*
- Ő a barátnőd? Kissé rosszul esett, hogy letörölte a kezét, miután megcsókoltam... Pedig én ilyen régimódi vagyok. *Sóhajtottam egyet.* Egek, lehet változtatnom kell a stílusomon.
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 7:38 pm

*Akárhogy is próbáltam nem figyelni Godricot, nem ment. Mindig is szórakoztatónak találtam, ahogy az embereket behálózza, de egyszerre érzetem szánalmat is az emberek itánt. És most mindezt premier plánból csodálhattam. Godric pedig szemtelenül alkalmazta a kis vámpírpraktikákat. olyan szemtelenül, hogy akár egy szemfülesebb embernek is feltűnt volna. De lehet csak azért gondolom így, mert én már felismerem az apró kis jeleket. Például ahogy annak az újjonnan érzkezett lán yszemébe nézz... De inkább nem is voltam kíváncsi rá. Beckyhez fordultam.*
-Hogy bírod?*Kérdeztem tőle.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 7:37 pm

-Nem ódivatú ez egy kicsit? *utaltam a kézcsókra,majd fogtam a kezem a hátam mögé rejtettem és megtörölgettem a kezem a felsőben*
*A férfi mélyen a szemembe nézett és én azt is elfelejtettem hirtelen,hogy fiú vagy lány vagyok.*
-Öööö Care.Nekem most mennem kell.Dolgom van.Majd hívj fel,jó volna megbeszélni pár dolgot...*hagytam levegőben a dolgot*
-Akkor szia Care és Godric,ugye? *bólintott egyet* Remélem mihamarabb összefutunk még! *azzal távoztam is a Grillből*
"A hideg futkos a hátamon ettől a pasastól..."
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 7:32 pm

*Láttam rajta, hogy elszomorodott. Megfeszítettem az állkapcsom, épp szólni akartam, amikor beállított az egyik barátnője. Sugárzóan derűs pillantást vettem rá és megcsókoltam a kezét.*
- Godric North, hölgyem. Maga? Zavarni? *mosolyogtam* Azt hiszem soha... *vigyorogtam, majd Caroline felé pillantottam. Mintha kissé dühös lett volna, ezért mélyen Cher szemébe néztem és szavak nélkül igézni kezdtem.*
"Menned kell, mert valahol máshol dolgod van. BÁRHOL máshol!"
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 7:28 pm

-Hát, vannak dolgok amiket kötelességből muszáj megtennem. De egyébként szeretek szervezni-tervezni, alkotni, járkálni a dolgok után. Néha fárasztó, de biztos feltűnt már neked, hogy eléggé örökmozgó vagyok, plusz beszélni is szeretek-pirultam el.*
-De hát ilyen vagyok. Saját magamat neveltem ilyenné, mivel másra nem számíthattam ezügyben.-
hirtelen nagyon fontosnak tűnt, hogy a cipőm orrát bámuljam, és reméltem hogy témát vált. Naná hogy nem tette...ÉS ekkor hirtelen megjelent Cher.*
Vissza az elejére Go down
Cherry Smith

Cherry Smith


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 7:27 pm

*A Grillbe lépve idegen arcokat véltem felfedezni az ismerősök mellett.Ismerős volt Josh,aki a pubban csapos a tesójával,Care,aki valami vadidegennel bájcsevegett-helyettem!-és a pultos fiú.Ők voltak ismerősök,de mindenki más ismeretlen volt számomra.Határozottan Careékhez mentem és köhintettem egyet.*
-Szia Care!Nem zavarok esetleg? *néztem rájuk nagy szemekkel*
"Ki ez az alak?Nem idős egy kicsit Carehez?"
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 7:24 pm

*Az égnek emeltem a szemöldököm.*
- Hú, sok dolog foglalkoztat. Úgy érzem, hogy te vagy itt a gép. Te csinálsz mindent, rendezvények, bálok, mellette pedig még suliba is jársz. Nem vagy fáradt? *sóhajtottam* Engem minden kisebb dolog megrendezése is kifáraszt. Jobban szeretek üldögélni és csendesen figyelni az eseményeket. *motyogtam.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 7:19 pm

-Még egy ital? Le akarsz itatni?-incselkedtem vele, de azért elvettem a poharat.*
-Egyébként a helyi gimnáziumba járok, végzős vagyok. Szóval elég sok a tennivaló mostanság, főiskolai jelentkezések, meg ilyesmi. Meg ugye a rendezvények, mert errefelé elég sok van. Plusz a kötelező megjelenések a partikon, az anyám munkája miatt. Néha elég szörnyű tud lenni-sóhajtottam.*
-Az akcentusod pedig, ha nem mondod észre sem vettem volna hogy akár csak egy kicsi is van. De akkor honnan ismersz itt szinte mindenkit?
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 7:13 pm

- Ó. Nem... Svéd vagyok. *nevettem* Nem innen származom. Tudod milyen nehéz volt tökéletesíteni a szörnyű akcentusom? *motyogtam majd végre megkaptuk az italunkat. Megízleltem és átadtam Caroline-nak is egyet.* Na és te? Tanulsz? Dolgozol? *kérdezősködtem*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 7:05 pm

*Nem kerülte el a figyelmem a tekintete, de próbáltam nem elpirulni.
-Szóval rengeteg ismerős, mi?-kacsintottam rá, közben belekortyoltam az italomba.*
-Talán régen errefelé laktál? Egyáltalán nem vagy nekem ismerős. És mi szél hozott újra erre?
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 6:56 pm

*Elmosolyodtam.*
- Nincs. Elég sok szabadidőm van, és szívesen ülök itt. Rengeteg *biccentettem Maria felé* ismerősöm akad erre. * Visszafordultam hozzá és rendeltem mindkettőnknek egy italt.* Itt valahogy... finomabb a whisky, nem? Én legalábbis érzek benne valami egész finom aromát... *A tekintetem az ajkaira tévedt.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 6:52 pm

*Ahogy odajött hozzám, még jobban elmosolyodtam. Iszonyatosan jól néz ki...De próbáltam higgadt maradni. Még mindig volt bennem valami furcsa érzésem vele kapcsolatban, de elhessegettem.*
-Nem gondoltam, hogy ma is itt talállak. Más dolgod nincs is?-magamban persze kuncogtam, mert nagyon is örültem hogy újra itt van. Elvégre tegnap nem tudtunk sokat beszélgetni.*
Vissza az elejére Go down
Maria Baranyi

Maria Baranyi


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 6:48 pm

-Ó igen, el is felejtettem milyen vénember vagy.*Nevettem fel.*
-Az lehet, hogy sorsdöntő a te esetedben, de én még mindig fiatalnak számítok, egyesekhez képest. Szóval... mondjuk úgy, inkább tartom a két lépés távolságot. Az utóbbi évtizedek elég jól tetek, nem volt senki sem a nyomomban és a többi. Ezen lehetőleg nem változtatnék...*Mondtam egy zavart mosoly kíséretében.Aztán Godric hirtelen felpattant és odasétált egy lányhoz. Érdeklődve néztem utána.*
-Akármit mond, vigyázz vele.*Súgtam oda Beckynek.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystic Grill - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystic Grill
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Mystic Falls-i Park
» Mystic Falls-i erdő
» Mystic Falls-i Szálloda
» Mystic Falls-i Pláza
» Mystic Falls-i Iskola

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Helyszínek :: Mystic Falls-
Ugrás: