The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Mystic Falls-i főút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Cherry Smith

Hozzászólások száma : 96

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Szomb. Jan. 01, 2011 9:49 pm

*A Grillből eljövet,csak nem hagyott nyugodni a gondolat,hogy Amina mit művelhet délutáni elfoglaltságként.*
"Esetleg valami szekta tagja?Vagy állatokat kínoz hátul a fészerben?Vagy mindkettő?Vagy mit művel ez a nő?Az anyja egy hibbant állítólagos kuruzsló....lehet magáról is elhitte és ezért ilyen elmebetegek a gondolatai? *tűnődtem,közben a Gilbert ház elé értem*
"Hmm....remélem,hogy célba ér az ajándékom!Ha nem is láthatom az arcát,akkor is megérte a pénzt!" *már dörzsöltem a tenyerem gondolatban és felléptem a verandára*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 77

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Pént. Dec. 31, 2010 2:40 am

* A szállodából kilépve egy kissé hűvös, kora esti szél borzolta össze a tincseimet. Mivel a közelben egy zavaró lelket se láttam, a vámpírgyorsaságomra hagyatkozva, elindultam a házam felé.*
Felhasználó profiljának megtekintése http://thevampirediaries.hotdog.hu/
Amina Woods

Hozzászólások száma : 95

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Pént. Dec. 31, 2010 1:18 am

*Megtöröltem a számat és hátradőltem a padon.Lehunytam a szemem és az előbb történteken kezdtem agyalni.*
"Az az üres fejű liba miért kérdezte,hogy mi vagyok?Nem jöhetett rá egyetlen érintésből." *Elhessegettem a gondolatot és felálltam a padról.Kicsit nehezen ment,nem vagyok egy nagy piáló és ideges is vagyok,szóval a megivott pia kétszerese szállt a fejembe.Ráadásul magassarkú volt rajtam.Szétnéztem és elindultam hazafelé.Aztán mégis meggnodoltam magam és befordultam a kórház felé.Igaz,hogy ár nincs látogatási idő,de azért megpróbálom.Még szerencse,hogy a kórház és a Grill nincs messze egymástól.*
"Tuti a részeg tinik miatt,mint amilyen én vagyok" *Kuncogtam és megálltam a kórház előtt.Kiszámoltam,hogy Bo vajon melyik szobában lehet.Ha mázlim van,pont az ő szobájába huppanok,ha nem,elvisz a rendőrség.Mikor megtaláltam a szobát,elindultam,hogy feltérképezzem,hogy is juthatok be.A szobája a földszinten volt,szóval erős karmunkával fel tudom húzn magam az erkélyre,onnan pedig már csak az ablakon való bejutás van hátra.Körbenéztem,nincs e valaki a környéken,de tök csendes volt.Nos...tuti nem tudtam volna magam felhúzni,úgyhogy maradt a famászás.Felkapaszkodtam a fára és valahogy feltornásztam magam.Másztam még pár ágat és amikor kellő magasságban voltam,levettem a cipőm és bedobtam az erkélyre.Kimásztam az ág szélére és átugrottam.Mosolyogva vettem tudomásul,hogy még élek.Tapsikoltam egyet,de akkor ráléptem a cipőmre és seggre ültem.Szitkozódva álltam fel és löktem be az ablakot,amit még én nyitottam ki délután.Az utcai lámpák megvilágították a szobát és Bo-t.Édesen aludt...*
Caroline Forbes

Hozzászólások száma : 100

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Csüt. Dec. 30, 2010 8:02 pm

*Nem volt rossz idő, mégis siettem ahogy csak tudtam, hogy minél hamarabb Elenához érjek. Reméltem hogy otthon van, annyi mindent meg kellett beszélnünk. Nagyon hiányzott, persze milyen a makacs ember? Nem vallja be magának.*
Amina Woods

Hozzászólások száma : 95

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Csüt. Dec. 30, 2010 3:10 pm

*Gyorsan szedtem a lábamat,lehajtott fejjel mentem hazafelé,de mikor elértem a házunkat és megláttam anyut a konyhában,úgy döntöttem,mégsem megyek be.Egy kis magányra vágytam,vagyis inkább egy erőd tequila-ra.Szóval fogtam magam és elindultam a Grill felé.Reménykedtem benne,hogy Bonnie tényleg bement Bo-hoz és meg tudják beszélni a dolgokat.Elértem a Grill-t és beléptem az ajtón.*
Bonnie Bennett

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Csüt. Dec. 30, 2010 12:25 pm

"Talán haza kéne mennem... Anyunak is bocsánatkéréssel tartozom... De semmiképp sem mondhatom el neki, hogy mi történt."
*Egy ismerős jött velem szembe.*
- Hé, Bonnie, minden rendben? *Kérdezte, mire én elmosolyodtam.*
- Persze Jacks, köszi a kérdést. *Megveregette a vállam, majd továbbállt.*
"Biztos a Grillből jött. Lehet, hogy nekem is be kéne néznem, hátha összefutok egy olyan ismerőssel, aki tudja Mystic Falls sötét titkait..."
*Azzal útba vettem a Grillt.*
Dorothea Melanie Black

Hozzászólások száma : 162

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Csüt. Dec. 30, 2010 1:40 am

*Kis idő múlva már a főúton voltam.*
Bonnie Bennett

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Csüt. Dec. 30, 2010 12:47 am

*Csak sétálgattam az utcákon, és próbáltam észhez térni.*
"El kell felejtenem Boot. Nem lehetek vele, mert csak ártok neki.... Ha meg Aminaval összejönnek... hát legyenek boldogok."
*Felsóhajtottam majd megtöröltem szemeimet.*
"Nehogy már az utcán bőgjek."
*Ujjaim közé fogtam a nyakamban lógó nyakláncot, melyet még Bootól kaptam.*
"Vissza kell adnom neki... vagy visszajuttatni hozzá... De talán az lenne a legtisztességesebb, hogyha kikerül a kórházból, majd meglátogatom... Talán utoljára..."
*Stefan és Damon háza előtt sétáltam el éppen, mikor bevillantak az emlékek.*
"Damon tényleg nem olyan rossz. Van benne egy kis gonosz vér, de hát kiben nincs?"
*Töprengtem, miközben újra megtöröltem szemeimet.*
Becky Davis

Hozzászólások száma : 92

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Kedd Dec. 28, 2010 12:23 am

*Az a "nincs messze" nekem egy örökkévalóságnak tűnt. Nem volt elég az, hogy a remegő lábaim miatt menni is alig tudtam, de a könnyeimtől nem láttam rendesen és méterenként akartam hasra esni valamiben. Végül csak csak elértük a kocsit és betámolyogtam az anyósülésre. Maria becsukta az ajtót és beült a kormány mögé. A fejemet az ablaknak támasztottam és úgy vártam, hogy megérkezzünk Maria házához. Útközben még mindig sírtam, de nem tudtam leállítani és minden egyes neszre összerándultam. Az emberekre amelyek elhaladtak az autó mellett egyfolytában azt hittem, hogy az a férfi az. A végén, már annyira kikészített, hogy tíz méterenként kapok egy kisebb szívrohamot, hogy lecsuktam a szemem. A kocsi végül megállt és kinyitottam a szemeim. Egy szép nagy házat láttam magam előtt, de lehetett volna a fehér ház is, az sem érdekelt volna különösebben.*
-Köszönöm.. ha nem lettél volna ott nem tudom mit csinált volna velem.*mondtam el-elcsukló hangon.*
Cherry Smith

Hozzászólások száma : 96

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Kedd Dec. 28, 2010 12:22 am

*A Grilles jelenetem után nem túl békésen váltunk el Careel.Nem lepődtem meg rajta,mást nem vártam tőle.*
"De majd ad nekem egy pacsit" *felhorkantam*
"Ámbár szerintem egész sikeres volt a küldetés..." *elmosolyodtam* "A csaj feje hasonlított egy túlsütött hálaadási pulykájáéra és azt is megtudtam,hogy van valami titkuk...de mi?Eltitkolt zabi gyerek?Szervkereskedés?Illegális bevándorló?" *fújtam egyet* "Bármi is az rá fogok jönni"
*Megláttam a házunk.Égett a villany.*
"Na ezt nem élem túl..." *felsóhajtottam és felléptem a verandánkra*
Godric North

Hozzászólások száma : 154

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Hétf. Dec. 27, 2010 8:54 pm

*Ahogy végignéztem rajta láttam, hogy ugyanaz a nő volt, akibe pár évtizede beleszerettem. Elmosolyodtam, bár kissé rosszul esett, hogy az egyik Gilbert illatát érzem rajta... elég erősen.*
- Nem itt kellett volna találkoznunk, hisz azt hittem, ezt egy kicsit csendesebb és kényelmesebb helyen is meg tudjuk beszélni. *Körülnéztem. Ott voltunk az utca szélén és egyetlen lélek sem járt arra. Nyomasztó helyzet volt. Dorothea csak lesütötte a tekintetét. Nem tudom, miért nem szólalt meg, de nem hibáztattam. Nekem is nehéz volt egyetlen értelmes mondatot is kiböknöm*.
- Még mindig gyönyörű vagy. *motyogtam*
*Dorothea ökölbe szorította a kezét.*
- Igazad van, nem akarlak ilyesmivel traktálni... Neked ezt nehéz hallani, hiszen...
- Godric, az istenért! A legnagyobb szarban hagytalak ott és ezek után te kérsz bocsánatot? Te érzed rosszul magad? *tett felém egy kissé határozatlan lépést, ám az arckifejezése még mindig sziklaszilárd volt. Hirtelen előtte termettem és átkaroltam a derekát.* Nem szerethetsz engem, Godric... Ezek után meg főleg.
- A feleségem vagy... és megígértem neked, hogy örökké szeretni foglak. *Mosolyogtam*
- Godric *eltolt magától*
- Dorothea, amikor ott hagytál sem voltam ideges. Tudtam, hogy milyen beszari vagy, szóval nem számítottam másra. De élek... itt vagyok! Nem haltam meg... már ha a vámpíroknál a karózást halálnak nevezik. A vezetőség tagja vagyok, szóval *az ajkamba haraptam.* Nem értem, miért féltél tőlem a Grillben... te is tudod, hogy soha... nem bántanálak.
- Én viszont téged igen.
*Hátrahőköltem nevetve.*
- Azt nem hiszem *hahotáztam.*
- Holnap telihold... Godric, az istenért. Nem vagyok beszámítható.
- Te sohasem voltál az. *nyögtem*
*Ökölbe szorult keze ellazult. Sóhajtott egyet.*
- Mit fogsz most tenni?
*Elővettem a gyűrűm.*
- Jeremy tud erről?
*Dorothea szeme tágra nyílt.*
- Nem... de... nem is fogja megtudni, igaz?
*Megvontam a vállam.*
- Fő az igazság, nem? Te amúgy sem szeretsz hazudni. A korod sem tudja?
*Dorothea szemei könnybe lábadtak.*
- Godric...
- Elcseszted pár évemet. Ennyit megtehetnék, nem?
- Nem vagy olyan... tudom...
- Fingod sincs milyen vagyok! Elhagytál, kihasználtál! Csak az kellett, hogy halhatatlan légy és erős! Mindig is csak kihasználtad az embereket, Dorothea, és az most sincs máshogy. Ismerlek, mint a tenyeremet... soha nem szerettél!
- HAZUDSZ! *ordította* Én igazán szerettelek!
- Francokat *igazítottam meg a nyakkendőmet és a Grill felé vettem az irányt* Inni is jobb, mint gondolkodni rajtad... inkább leszek részeg mint hogy a te hülyeségeidet hallgassam a szeretetről, amit te sohasem ismertél.
*Ökölbe szorítottam a kezem és kicsit gyorsabb tempóra kapcsoltam.*
"Nem hozhatnak ki a sodromból... főleg meg nem Dorothea."
Dorothea Melanie Black

Hozzászólások száma : 162

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Hétf. Dec. 27, 2010 8:41 pm

*Mintha tudta volna, hogy hol vagyok. Alig, hogy kitettem a lábam a Gilbert házból ott állt előttem. Csapzottan kissé, mintha pont valami közben lett volna, de mégis erőt és hatalmat sugárzott, amitől mindig kissé megrándultak az arcvonásaim. Még mindig annyira tökéletes volt, mint harminc, vagy talán több évvel ezelőtt.*
- Mindig tudom, hogy merre jársz. Mindig tudom mit teszel, mit mondasz, kivel hetyegsz *elmosolyodott fájón* de ez a tíz-húsz év valahogy kiesett.
*Az eszem azt mondta, hogy szólaljak meg, a szívem pedig azt, hogy maradjak csendben. Biztos megakarom törni a csendet?*
- Sajnálom *suttogtam magam elé üveges tekintettel*
- Azt sajnálod, hogy nem szeretsz, vagy hogy majdnem kinyírtak?
*A szívem hirtelen hatalmasat dobbant. Úgy éreztem, hogy nemsokára meg is áll. Annyira sajnáltam... Ő annyira... jó volt hozzám. Én pedig így eldobtam, megaláztam, bajba sodortam. Nem ezt várta tőlem.*
Gabriel Wilson

Hozzászólások száma : 80

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Hétf. Dec. 27, 2010 1:12 am

*Mire beértem a városba,nagyjából már lenyugodtam,de még minsig dolgozott bennem a düh.Ahogy ültem a kocsiban,megfogalmazódott bennem,hogy soha többet nem fogok nő után futni vagy a legrosszabb,egy darabig egy nő sem fog érdekelni.Inkább rendezem a dolgokat Josh-al.*
"Tényleg Josh...vajon nála van a mobilja?" -Tűnödtem el és elkezdtem áttúrni a zsebeim,de akkor jöttem rá,hogy az ágyamon maradt.Úgyhogy irány haza.Talán otthon van már.Befordultam az utcánkba és ahogy elértem a házunkat,nem törődve Mrs. Gibson féltve nevelgetett rózsáival,áthajtottam rajtuk.Leállítottam a motort és bezúztam a házba.*
Caroline Forbes

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Dec. 26, 2010 9:58 pm

*Megálltam, és csak néztem ahogy bemegy.*
-Igen, még biztosan látjuk egymást-sóhajtottam, majd elindultam hazafelé hogy Cherrel beszéljek.*
Godric North

Hozzászólások száma : 154

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Dec. 26, 2010 9:55 pm

- Igen, egész kellemes. Tegnap nagyon hideg volt, azt hittem, ma egyáltalán nem láthatjuk a holdat.
*Holnap telihold lesz. Dorothea...*
- Nos *szólaltam meg végül* Gondolom ez az *böktem fejemmel az igazán helyes kis szálloda felé* Köszönöm, hogy elkísért, Miss Caroline *csókoltam kezet neki* Aztán remélem vigyázol magadra. Nem akarod te tudni, micsoda alakok... járnak erre. *Suttogtam és kissé meghajtottam a fejem.* Még látjuk egymást.
*A szálloda bejárata felé vettem az irányt.*
Caroline Forbes

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Dec. 26, 2010 9:53 pm

*Már egy ideje sétáltunk, de még mindig a derekamon pihent a keze. Olyan volt, mintha folyamatosan rázna az áram, egyáltalán nem vártam a pillanatot amikor elválnak útjaink. Igazi sétaidő volt. Már az is eszembe jutott hogy kerüljek, így tovább tart, de végül nem tettem.*
-Szép időnk van, nem?-kérdeztem, csak hogy megtörjem a csendet.*
Joshua Wilson

Hozzászólások száma : 125

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Dec. 26, 2010 3:02 pm

*Renatól eljöttem zsebre dugott kézzel.A fejemből csak néztem kifelé,mint egy zombi.Úgy is éreztem magam.*
"Kellett ez?Kellett hát...Istenem...ez kész rémálom..."
*Ahogy mentem a városban,megálltam a Grill előtt.*
"Remélem Bo dolgozik ma...olyan jó volna egy kis sör mellett valami 'normálissal' is beszélni...."
*Beléptem a Grillbe nagy reményekkel,hogy végre kiönthetem a szívem valakinek,aki talán nincs benne a dolgokban ennyire,de talán megértene.*
Joshua Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Dec. 26, 2010 2:06 am

-Hát ez tényleg elég gáz volt...*nyugtáztam a dolgot egy halovány mosoly kíséretében*
-Aha,18 éves nagy lány,meg plusz mínusz pár év...inkább plusz...*mondtam viccesen,de Rena annyira nem értékelte a poént*
*Gyengéden megfogtam a kezét és a házuk felé kezdtem el lépkedni vele.Rena csendben követett és nem engedte el a kezem.*
Gabriel Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Dec. 26, 2010 1:53 am

*Elnevettem magam azon,amit mondott,de az cseppet sem tetszett,hogy nem árulta el, kiveltalálkozik.Úgyhogy pahotolózni kezdtem.*
-És ismerem én is a fazont? *Kérdeztem rá,hiszen tisztában voltam vele,hogy nem lányokkal fog csevegni egy pohár tea mellett.Aileen-nek egy barátnője sincs.Közben beérkeztünk Ocean Falls-ba és újabb kérdést tört ki belőlem.*
-Merre menjek?
Reena Salvatore

Hozzászólások száma : 60

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Dec. 26, 2010 1:46 am

*Csendben battyogtam Josh mellet.Erőm nem volt megszólalni.Már annak is örültem,ha hogy mellettem,annak meg méginkább,hogy hallhatom a hangját...és nem csak a fejemben képzelem el...de egyszercsak elhallgatott.Ránéztem és akkor énrám jött rá a szófosás.*
-Figyelj inkább beszéljünk jó?Valami írtó nagy hülyeségről.Akkor legalább nem gondolkodom. *Mondtam egy erőtlen mosoly kíséretében.*
-Beszéljünk a.... *Morfondíroztam* Beszéljünk az időjárásról.Azt olvastam,hogy hideg lesz a következő napokban és eső is várható. *Mondtam monoton,majd ahogy néztem Josh-t,elnevettem magam.*
-Ez gáz volt....maradjunk csendben. *Lassan beértünk a városközpontba és elhaladtunk már a főtér melett is,szóval nem volt messze a ház.*
-Tudom,hogy neked arra rövodebb,szóval menj nyugodtan,hazatalálok.18 éves nagylány vagyok. *Mondtam mosolyogva.*
Aileen Leah Johnnson

Hozzászólások száma : 170

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Dec. 26, 2010 1:43 am

-Igen az a neve! *örültem meg hirtelen,majd visszaváltottam a komor énemre*
-Az erdei állatkákkal fogok piknikezni,mint Hófehérke....Igazából egy régi ismerőssel találkozom ott,nem nagy dolog..*legyintettem egyet*
"Ez még kellemetlen lehet a végére...."
Joshua Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Dec. 26, 2010 1:38 am

*Kiszálltunk Renaval a kocsiból és elindultunk.*
-Letagadom,hogy a rokonom.Mi az,hogy 'picsogok'? Van ilyen szó egyáltalán??? *rámjött a szófosás*
-Bocs,inkább csendben maradok...*lehajtott fejjel baktattam inkább tovább és a cipőm orrát kezdtem vizslatni.*
"Jééé a jobb lábamon jobban lekopott az eleje!"
Gabriel Wilson

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Dec. 26, 2010 1:34 am

-Ocean Falls...tudom merre van. *Válaszoltam és rákanyarodtam az útra,ami oda vezet.*
-És mit fogsz ott csinálni? *Kérdeztem rá,bár igazából az égadta egy világon semmi közöm nem volt hozzá.Mégis úgy éreztem,hogy tudnom kell akar oda menni.Ocean Falls nem tartozik a legbiztonságosabb városok közé,de fölöslegesen aggódom,hiszen ő egy vámpír.*
-Oké nem kell rá válaszolnod...semmi közöm hozzá. *És ez bánt.*
Becky Davis

Hozzászólások száma : 92

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Dec. 26, 2010 1:34 am

*Grill.. fogalmam sem volt, hogy az mi, de mintha derengett volna az egyik kocsma felirata. Egyszer már jártam ott de akkor kevesen voltak..most meg szombat este van és tele lesz a hely finom omlós(én úgy mondom hogy omlóószxD) emberkékkel. Már a gondolattól is görcsbe állt a gyomrom, de Maria elmagyarázta, hogy meg kell szoknom az emberek közelségét. Megadóan felsóhajtottam, de egy porcikám sem kívánta az emberek közelségét.. vagyis de a gonoszabbik részem igen, szét akarta tépni az összes embert abban a kis lebujban és az utolsó cseppig inni a vérüket, de elnyomtam magamban ezt az érzést és felkészültem, hogy az est hátralévő részében ezt kell majd tennem.*
-Rendben.*mondtam Mariának, de a hangomban még mindig félelem bujkált. "Azért remélem, hogy megállít, ha tömeggyilkolni készülök." Az út hátralévő részében azon gondolkoztam mivel tudhatnám elnyomni ezt a késztetést. Arra jutottam, hogy majd megpróbálok egy kis töményet az hátha segít. Végül elértük a Grill nevezetű helyet és rájöttem, hogy tényleg itt jártam és nem is az a tipikus kocsma.. egész kulturált hely. Maria leparkolt a kocsival és én kiszálltam, miközben úgy éreztem akasztani visznek. Lőttem egy "biztos hogy nekünk ezt kell csinálni?" pillantást Maria felé, de ő csak bátorítóan mosolygott. Kelletlenül is, de nagy levegőt vettem és benyitottam a Grill ajtaján.*
Aileen Leah Johnnson

Hozzászólások száma : 170

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Dec. 26, 2010 1:25 am

*Kezdtem feladni a stoppolást,majd váratlanul feltűnt egy ismerős autó,ismerős arcokkal benne.*
"Háh,a sors fintora..."
*Felvettem a legszebb mosolyom és integetni kezdtem a kocsi felé.*
"Viszlát Gabe...szia,sziaaaa!" *köszöntem el magamban,és mégjobban vigyorogtam*
*Ahogy a tekintetemmel követtem az autót hirtelen megállt az út szélén.A mosoly oda fagyott az arcomra és vártam a folytatást.*
"Ne,ne,ne.."
*Josh és Rena kiszálltak a kocsiból.*
"Ne,ne,neeee"
*Gabe visszatolatott hozzám.*
"Ne,ne,ne,neee..."
*Vigyorogtam Gabere kényszeredetten.*
-Hát persze! *és már fogtam is magam és mellé behuppantam a kocsiba,közben pedig kifújtam a levegőt egy kicsit idegesen*
-Valami Ocean izé helyre kéne eljutnom....tudod merre van,vagy raboljuk egymás idejét?
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i főút   

Mystic Falls-i főút
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls parkja