The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Mystic Falls-i főút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 30, 2011 11:21 pm

-Boo?*Kérdeztem értetlenül.* A csapos, ugye? Na de, ha már jól vannak, akkor jó.
-Mi? Én? Ja nem. Csak haza ugrottam pár cuccért.*Feleltem szórakozottan.* Elkísérsz? Ahj,milyen hülyeségeket kérdezek... gondolom inkább haza szeretnél menni.*Gondolatban jól homlokon csaptam magam.*
"Szerencsétlen totál ki van készülve én meg még azt kérdezgetem elkísér-e.Jól van Stefan, gratulálok."
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 204

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 30, 2011 11:17 pm

"Még hogy mondjam el, hogy mi a bajom? Lenne szívem a hülyeségeimmel traktálni őt? Nem."
- Csak az egyik barátnőm és Boo került kórházba, de már mind a ketten jól vannak. Vagyis jobban, azt hiszem. *Vettem egy nagy levegőt.* Sietsz valahová? Nem akarlak feltartani... *szabadkoztam*
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 30, 2011 11:14 pm

-Kórházban?*Ráncoltam a homlokom.* Mit kerestél te a kórházban? Ugye nem Jennaval van valami?*Kérdeztem aggódva.*
-Amúgy ha mesélni akarsz, én hallgatlak.*Mosolyodtam rá bátorítóan*
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 30, 2011 10:59 pm

- Ha mindent elmesélnék, ami ebben a pár hétben történt... *nevettem fel fájdalmasan* Csak bent voltam a kórházban, de rájöttem, hogy az a hely még nem való nekem. Jelenleg nem tudom... hogyan kellene kiűznöm az illatokat az orromból. *Elhúztam a szám* De hát valamikor majd' csak elmúlik.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 30, 2011 10:17 pm

-Bocs, hogy majdnem fellöktelek.*Szabadkoztam, aztán jobban szemügyre vettem a félhomályban. Olyan megviseltnek tűnt...*
-Mi a baj?*Kérdeztem rá egyből aggódva, miközben a kezem azonnal megnyugtatóan a vállára tettem.*Mi történt?
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 30, 2011 10:15 pm

*Ép a fuldoklás közepén voltam, nem tudtam kontrollálni az arcomat, amikor belém jöttek. Épp sziszegtem valami káromkodás félét, amikor felnéztem és rögtön viselkedtek az arcvonásaim.*
- Stefan?? *ijedtem meg hirtelen* Ó... Szia
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 30, 2011 10:13 pm

*Jó pár óra futás után elértem Mystic Falls határát. Úgy gondoltam innentől már minek úgy rohanni. Komótosan haza sétálok... Szóval kimentem a főútra és elindultam a házunk felé. Ütemes léptekkel haladtam előre, miközben a környéket pásztáztam. Annyira nyugodt volt minden. Épp a park irányába néztem el, mikor az egyik sarkon beleütköztem valakibe.*
-Ó, annyira...*Kezdtem a bocsánat kérést, mikor észre vettem kis is az.* Elena! Szia...*Nyögtem ki.*
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Szomb. Jan. 29, 2011 9:45 pm

*Ahogy elmentem Aminától még mindig éreztem az orromban az édes vér illatát. Szörnyen éreztem magam, amiért nem voltam ott vele végig, holott megígértem, hogy este is maradok. Égett az arcom, szúrt a tüdőm, ahogy levegőt vettem.*
Bonnie Bennett

Hozzászólások száma : 100

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 23, 2011 10:45 pm

*Hála az égnek, anyuval nem találkoztam össze a házban... Biztos már aludt, mert eléggé az éjjel közepén jöttem el otthonról.*
*A főúton szinte már olyan sebességgel futottam, hogy azt hittem, én is lassan vámpír leszek... Aztán már messziről megpillantottam a kivilágított épületet, de még ekkor sem lassítottam. Keresztülrohantam minden utcán és kereszteződésen, végül pedig elértem a kórházat.*
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 23, 2011 6:53 pm

*Felnéztem az égre. Telihold volt. Hirtelen eszembe jutott Dorothea. Mit tennék, ha most hirtelen rám ugrana és megölne? És mi van, ha még mindig Jeremynél van? Mi van, ha bántani fogja? Gyorsítottam a lépteimet, de rájöttem, hogy szeretik egymást, és biztos volt benne, hogy Dorothea nem bántaná Jeremyt. És mi lett Aminával? Előkaptam a telefonom és pötyögni kezdtem egy sms-t.*

Ha ráérsz írj egy sms-t, hogy mi történt. Kezdek aggódni... *Majd elküldtem. Vámpír létemre összébb húztam a kabátomat amikor feltámadt a szél, bár nem fáztam. Ez egy emberi szokás volt csupán.*
Amina Woods

Hozzászólások száma : 95

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Szomb. Jan. 22, 2011 5:40 pm

*Éreztem,hogy elindultunk,amitől ismét felfordult a gyomrom.Lefordultam az ágyról és a mentősnek hála-aki egy vödröt tartott elém-nem a kocsiba rókáztam.Szégyenkezve néztem fel rá,de ő csak egy papírzsepit nyújtott felém.*
-Semmi baj hölgyem... *Mosolygott kedvesen,majd visszasegített az ágyra.Nem tudom,meddig mehettünk,de én valahogy elaludtam.Arra ébredtem meg,hogy az ágy,amin feküdtem rázkódik egyet és hirtelen 2 orvos és 2 nővér hajol fölém.Értetlenkedve néztem őket és megpróbáltam felülni,de a nővér visszanyomott és beszáguldottunk a kórházba.*
Amina Woods

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Szomb. Jan. 22, 2011 3:39 pm

*Végigrohantam a főúton,szúrt a tüdőm és teljesen átfaygtam,mert egy szál pulcsiban indultam útnak,de ez most egy cseppet sem érdekelt.Rohantam,mint egy gyengeelméjű,csakhogy időben odaérjek.Útközben a könnyeim is utat törtek maguknak és lélekszakadva fékesztem le Bo háza előtt.Felkocogtam a verandán és egyből be akartam nyitni,de az ajtó zárva volt.Ablakok szintén,így nem volt már választásom,az ajtót díszítő rózsaablakot vettem célba a könyökömmelés a harmadik ütésre kitört.Benyúltam a kilincsért és elforddítottam.Az ajtó nyikorogva kinyílt,én pedig berontottam.*
Boo Carpenter

Hozzászólások száma : 86

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Csüt. Jan. 20, 2011 7:47 pm

*Amíg kiértem a verandáról a járdára teljesen bőrig áztam. A hajam hozzátapadt az arcomhoz és a ruháimból facsarni lehetett volna a vizet. Nem nagyon figyeltem oda arra, hogy szakad az eső, csak kullogtam leszegett fejjel. Elhaladtam egy két járókelő mellett akik furán néztek rám, néhányan még meg is kérdezték, hogy baj van? Nem törődtem velük csak mentem előre. Végül elértem a házam. Felfutottam a verandán és néhány perc ügyetlenkedéssel a kulccsal az épületbe is bejutottam. Átléptem a küszöböt, majd magamra zártam az ajtót. Nekitámasztottam a hátam az ajtónak, majd lecsúsztam a földre. A kezeimbe temettem az arcon és csak ültem ott a haláli csendben. Vagy fél óráig üldögélhettem ott mire rávettem magam, hogy elmenjek aludni, de előbb kitértem a fürdőbe fogat mosni.*
Felhasználó profiljának megtekintése http://twilight.hotdog.hu
Amina Woods

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 16, 2011 12:41 am

*Elindultam a házfelé,de Elena visszarántott.Szorosan fogta a csuklóm és egy kicsit fájt.*
-Héé kisanyám óvatosan az erőddel. *Vigyorogtam rá,majd mikor elengedte a csuklóm,a másik kezembe vettem és kicsit megdörzsöltem.*
-Azért mert a fejéhez vágtam,hogy ha nem lett volna annyira maradi,apu még velünk lenne és nem a műmellő Holly-val New York-ban. *Forgattam a szemeimet.*
-De remélhetőleg nem fogja felhozni a témát,mert rég látott.Na menjünk... *Azzal elindultam újra a házunk felé.*
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 16, 2011 12:33 am

- Várj *kértem és magamhoz húztam.* Miért vesztetek össze? Csak hogy a helyére kerüljön még egy darab az ezer darabos puzzle-ből *vigyorogtam rá, Dorothea-t pedig majd fent megemlítem neki.*
Amina Woods

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 16, 2011 12:20 am

*Mikor meghallottam Doo nevét,azt hittem orra esek a saját lábamban.Meg is kellett állnom és rendezni az arcom,mert eléggé eltorzult.Ránéztem Elena-ra,furcsán méregetett.Nagy nehezen kinyögtem a választ.*
-Ismerem... *Mondtam röviden* Dorothea a barátnőm,elég régóta...
"Csodálatos...van egy vámpír barátnőm,egy vérfarkas,volt egy boszorkány is és ja....hát én is az vagyok"
-Ne nézz már így rám.Azt sem tudom,mikor láttam utoljára,amiért meg jár neki egy seggbe rúgás. *Duzzogtam és szépen lassan kirajzolódott előttem az otthonom*
-Figyelj,majd a szobámban folytatjuk,mert szerintem anyunak valami radar van a fülében.Állandóan,mindent meghall. *Nevettem el magam és a kezénél fogva a ház felé húztam Elena-t*
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 16, 2011 12:13 am

- Dorothea Melanie Black *fújtattam* És mellesleg a testvéremmel kavar a szobájában, ezért száműztettem magam otthonról.
*Elfintorodtam a gondolattól, hogy mit csinálhatnak.*
"Az én hősöm... na persze."
Amina Woods

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Szomb. Jan. 15, 2011 11:44 pm

-Nem tudom már,mi volt köztük,de Boo kétségeesve jött át hozzám.Én meg előkaptam anyu vodkáját és beittunk.Aztán megcsókolt,én meg folytattam,de a szomorú igazság rám nézve,hogy a pia miatt volt köztünk valami.Meg talán azért,mert haragudott Bonnie-ra,hogy csak úgy eltűnt valahova. *Mondtam el egy szuszra,majd kétségeesbe néztem Elena-ra.*
-Bassza meg...rühes dög. *Fújtattam* És hogy hívták? *Kíváncsiskodtam már megint.*
-Még csak messzíről láttam ezt a Stefan-t,de tuti,hogy egy hős... *Mosolyogtam.* Hol van az én hősöm? *Tettem fel ezt a költői kérdést.*
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Szomb. Jan. 15, 2011 11:37 pm

- Na várj. Bonnie nem válaszolt, Boo pedig rád hajtott, vagy legalábbis igen meleg helyzetbe kerültetek. A pia miatt?
*Próbáltam összerakni a dolgokat.*
"Akkor most Boo és Bonnie nincsenek együtt?"
- Én..hogy lettem ez? Mióta egy idióta vérfarkas ki nem törte a nyakam. Meg akart ölni de mivel volt a szervezetemben vámpírvér... *sóhajtottam* pedig jobb lenne, ha meghaltam volna.
*Amina kétségbeesetten nézett rám.*
- Az a vérfarkas nem állt túl közel a szívemhez, sokszor veszekedtünk. Akart egy holdkövet magának, Stefan pedig nem tudott neki szerezni... én pedig... hát én voltam az áldozat. *húztam el a szám*
Amina Woods

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Szomb. Jan. 15, 2011 11:26 pm

*Egymás mellett slattyogtunk a főúton,mikor Elena rákérdezett,mi is van Boo és köztem.Nyeltem egy nagyot,majd belekezdtem a történetbe.*
-Tudod...Bonnie és Boo összekaptak és Bonnie nem jelentkezett.Boo aggódott,én meg áthívtam magamhoz,mert hát azért azt tudnod kell,hogy én sem vagyok hétköznapi csirke. *Kacsintottam*
- Na mindegy,szóval egy kicsit sok vodkát ittunk.Aztán pedig majdnem... *Nehezemre esett kimondani,pedig legbelül örültem volna,ha megtörténik.* De anyu hazajött és meglátott minket,Boo elment,de végül visszamászott hozzám és mikor haza akart menni,naná,hogy az ablakomon át,mert anyu levágta volna a farkát,ha meglátja és hát...megcsúszott a fán és lezuttyant. *Mutattam a kezemmel*
-Úgyhogy...nem is értem,mit miért csinálok néha. *Sóhajtottam* Viszont most te jössz.Mióta vagy...tudod...vámpír? *Suttogtam,bár az utca kihalt volt.* És mi ez a "Stefan-al nem vagyunk együtt" dolog? *Néztem rá kíváncsian.*
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Szomb. Jan. 15, 2011 11:18 pm

- Nagyon sok mindent kell átbeszélnünk! *kezdtem bele mikor kileptünk az utcára* Először is... mi ez a Boo ügy? Hogy találtatok egymásra? És miért van kórházban...?
*Zúdítottam rá a kérdéseimet.*
Amina Woods

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 02, 2011 11:02 pm

*A cipőmmel a kezemben rohantam a házunk felé.Nem tudtam,hova menjek vagy kihez menjek.Az egyik barátnőm vámpír,a másik meg ezek után látni sem akar.És ami a legjobb,anyu is haragszik rám.Futottam ahogy csak bírtam,a hideg levegőtől fájt a tüdőm.Rázott a hideg,mire rájöttem,hogy fel kéne vennem a cipőm.Megálltam egy terebélyes fa mellett és belebújtam.A könnyeim elapadtak,laza lófarokba fogtam a hajam és elindultam.Már nem futottam,emberi tempóban ballagtam.Elmentem a Grill mellett és alig volt bennt valaki.Megálltam,kifújtam a levegőt és elindultam az ajtaja felé.Nem állt szándékomban többet piálni.Az elmúlt pár napban elfogyasztottam az éves adagom.Egyszerűen nem vágyom anyám dumájára.*
Boo Carpenter

Hozzászólások száma : 86

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 02, 2011 7:22 pm

*Ahogy közeledtem Bonnieék háza felé úgy nőtt meg azok száma akik kocsányon lógó szemekkel bámultak. Csak reménykedni tudtam benne, hogy nem azért mert meghaltam és lám mégis milyen fürgén lótok-futok a város főutcáján. A kabátom nem volt meg és egyre jobban átfagytak a végtagjaim. Végre beértem az utcába és lassítottam. Elhaladtam Amináék háza mellett és ahogy ránéztem az épületre minden beugrott. Eszméletlen lelkiismeret furdalásom lett és néhány percre meg is álltam a sétálásban. Arra kaptam észbe, hogy elhalad mellettem egy autó. Tovább mentem és felszaladtam Bonniék verandáján, majd csengettem.*
Felhasználó profiljának megtekintése http://twilight.hotdog.hu
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Vas. Jan. 02, 2011 4:00 pm

*Soha életemben nem futottam még olyan gyorsan, mint azokban a percekben. Csak az lebegett a szemem előtt, hogy biztosan van valamilyen varázslat, amivel javíthatok Boo helyzetén... És ha utána nem is velem lesz, hanem Aminával.... még akkor is megéri...*
"Legalább boldog lenne."
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   Szomb. Jan. 01, 2011 11:42 pm

*Végigsétáltam a főúton, és csodálkoztam, hogy a tegnapi nappal ellentétben hogyhogy most mindenki megbámul.*
"Zöld laza felső, barna nadrág.... mi ezen a különleges?"
*Lassan elértem a kórházat, és szívem egyre hevesebben kezdett dobogni.*
"Jól cselekszem?"
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls-i főút   

Mystic Falls-i főút
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics