The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Bonnie szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Bonnie Bennett

Hozzászólások száma : 100

TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája   Vas. Jan. 23, 2011 10:42 pm

*Pár órája ott ülhettem már, mikor megszólalt a telefonom. Először nem mozdultam, de aztán mégis rászántam magam, hogy megnézzem, ki keresett.*
"Mit akar Amina ezek után?"
*Megnyitottam az sms-t, és végigfuttattam tekintetem rajta. Majd mégegyszer elolvastam az üzenetet, mert nem akartam hinni a szememnek. Mikor felfogtam, hogy mit írt, azonnal felugrottam az ágyról, és nem érdekelvén, hogy mennyire folyt el a sminkem, és mennyire vörösek a szemeim a sok sírástól, rohanni kezdtem a kórház felé.*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Bonnie Bennett

TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája   Csüt. Jan. 20, 2011 8:11 pm

*A fürdőszobából egyenest a szobámba mentem. Ha valaki látott volna, valószínűleg azt hitte volna, hogy zombivá változtam, olyan mereven és üresen gyalogoltam át a hálószobába. Leültem az ágyamra, ahol még ott volt Emily naplója, és elkeseredettségemben elkezdtem lapozgatni, reménykedve, hogy talán találok egy olyan bűbájt, ami leköti a figyelmem egy kicsit...*
Bonnie Bennett

TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája   Vas. Jan. 02, 2011 4:10 pm

*A szobámba érve elkezdtem kutatni a napló után.*
"Hova tehettem?"
*Végignéztem az összes ruhásfiókom, és végül az utolsóban találtam meg. Megkönnyebbülve, ám még mindig idegesen ültem az ágyamra, és fellapoztam a naplót.*
- Hol vagy már... *Suttogtam feszülten, és nem sok hiányzott, hogy a szapora lapozgatás közben megtépjek egy-egy oldalt.*
*A napló háromnegyedénél aztán valami érdekesre bukkantam.*
"Ha Boo ettől jobban lesz, akkor gyerünk."
*Kiszaladtam az emeleten lévő előszobába tizenegy gyertyáért, egy körben leraktam őket a szobámban, meggyújtottam őket, és a kör közepére állva, lehunyt szemmel kezdtem motyogni a varázsigét.*
*Hirtelen mintha egy ventilátort indítottak volna be, hajamat úgy fújta hátra a varázserő. És mintha lelkem egy része kiszállt volna belőlem, olyan érzés volt mikor tudtam, hogy sikerült a varázslat. Kinyitottam a szemem. Körülöttem a gyertyák elaludtak. Fogalmam sem volt, hogy milyen következményei lehetnek a varázslatnak, az volt a célom, hogy Boo egy napon belül 'csodálatos módon' felgyógyuljon...*
Bonnie Bennett

TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája   Szomb. Jan. 01, 2011 11:29 pm

*Valószínűleg a sírás altatott el, mert mikor felébredtem, és megnéztem, hogy hány óra, azt hittem lefordulok az ágyamról.*
"Átaludtam majdnem egy egész napot?"
*Sietősen elmentem megfürdeni, majd csinos ruhát felvéve, és kiszépítve magam elindultam le a konyhába.*
Bonnie Bennett

TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája   Pént. Dec. 31, 2010 12:50 pm

*Egyenest a szobámba mentem, próbáltam minél halkabban lépkedni, nehogy anya észrevegye, hogy otthon vagyok...*
"Nyilván kérdőre vonna az utóbbi napok történéseiről, meg arról, hogy miért nem Floridában vagyok Booval. Ahh."
*Az ágyamra vetettem magam és sírni kezdtem.*
"Mit ér az, hogy boszorkány vagyok, ha a szerelmemet elvesztem miatta?"
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 192

TémanyitásTárgy: Bonnie szobája   Szomb. Dec. 11, 2010 1:05 am

...
Felhasználó profiljának megtekintése http://thevampirediaries.hungarianforum.net
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája   

Bonnie szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Greg hálószobája
» Stefan szobája
» Szülőszobák
» Pihenőszoba