The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Nappali - előszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Nappali - előszoba   Pént. Feb. 04, 2011 9:28 pm

*Mosolyogva öleltem át még jobban, miközben az arcom a hajába fúrtam. Nem gondoltam volna, hogy ennyire boldog leszek mikor újra magamhoz ölelhetem.*
-Uhm, nem szívesen töröm meg a pillanatot...*Szólaltam meg 5 perc múlva a lehető leghalkabban.*..de megígértem Damonnak, hogy reggelre visszaérek. Na persze nem miatta...csak jobba lenne ha az ember lány is meg maradna, és Aileenel sem esnének egymásnak.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 204

TémanyitásTéma: Re: Nappali - előszoba   Csüt. Feb. 03, 2011 9:31 pm

*Elmosolyodtam és átkaroltam a derekát.*
- Köszönöm *mondtam kissé megrészegülve az illatától, amit nem éreztem ennyire erősnek, amikor még ember voltam. Jobban beleszippantottam a bőrére.*
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Nappali - előszoba   Szer. Feb. 02, 2011 9:36 pm

*Szinte levegőt sem mertem venni, amíg Elena beszélt. Aztán mikor befejezte csak letettem magam mellé a poharam, majd áthuppantam mellé a kanapéra.*
-Istenem, Elena...*Suttogtam, miközben magamhoz öleltem és megpusziltam a fejét.* Én nem akartalak megbántani, azt sem tudom mi volt velem akkor. Én...*Vettem egy nagy levegőt és újra kezdtem még párszor.* Én...én is szeretlek téged.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali - előszoba   Kedd. Feb. 01, 2011 10:20 pm

- Nem te vagy a hibás *még mindig nem néztem fel* Én rontottam el és teljesen igazad volt azokban a dolgokban, amiket mondtál. "Vagy a fejemhez vágtál." Csak... szeretlek. *sóhajtottam és elmosolyodtam.* Nos, ennyi a gondom. Fáj, hogy ennyire megbántottalak, hogy csalódást okoztam, hogy Damonnal voltam, amikor mindig is veled kellett volna lennem. Sajnálom, Stefan...
*Néztem a szemeibe.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Nappali - előszoba   Hétf. Jan. 31, 2011 11:09 pm

-Máris.*Mosolyodtam el és töltöttem neki egy pohárral, majd magamnak is, aztán átnyújtottam neki a poharat, de olyan fura képet vágott.*
-Elena...*Mondtam, mikor nem vette el tőlem a poharat, aztán leültem vele szemben a kis asztalra, és aggódva figyeltem rá.*
-Mi a gond? Tudod, hogy elmondhatod...vagy ha velem van valami...*Sóhajtottam.*Nyugodtam elküldhetsz a fenébe. Tudom, hogy rászolgáltam.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali - előszoba   Hétf. Jan. 31, 2011 10:56 pm

*A biztonság kedvéért azért Stefan átkutatta a szobát.*
- Egy kis whiskyt *mondtam halkabban és leültem a díványra* Megvárom, míg összepakolsz... "Vagy nem maradnál itt velem?" *Kevés kellett volna hozzá, hogy kinyissam a számat és elmondjam, de inkább uralkodtam magamon. Stefan és én bizonyára már sohasem leszünk együtt, hiszen "Hogy is értenéd, mikor magadnál tovább sosem látsz." Muszáj volt sóhajtanom egyet. Még most is szóról szóra tudom, hogy miket mondott és én miket mondtam neki. "Tényleg jobb lesz, ha soha többé nem találkozunk. "
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Nappali - előszoba   Hétf. Jan. 31, 2011 7:40 pm

*Kinyitottam Elena előtt az ajtót, majd körbe néztem.*
-Mintha le sem léptünk volna.*Mondtam miután körbe néztem.*Kérsz valamit?*Kérdeztem Elenától, miközben biztos ami biztos körbe jártam a nappalit, hogy minden meg van-e.*
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 192

TémanyitásTéma: Nappali - előszoba   Szomb. Dec. 11, 2010 1:00 am

...
Felhasználó profiljának megtekintése http://thevampirediaries.hungarianforum.net
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Nappali - előszoba   

Nappali - előszoba
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pihenőszoba
» Fürdőszoba
» Nappali & Előszoba (földszint)
» Mayakashi Kaen agglegény lakása