The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nappali - Előszoba

Go down 
+4
Damon Salvatore
Caroline Forbes
Elena Gilbert
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Nappali - Előszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 10:24 pm

-Igen ez elég nehéz döntés lehet...főleg hogy testvérekről van szó. Stefan olyan higgadt, és megfontolt, Damon viszont...van benne valami vadság, ami megőrjíti az ember lányát. -szorítottam meg a kezét.
-De légy résen, úgy hallottam egy évfolyamtársunk nagyon epekedik Stefanért, és hát tudod milyenek ezek a hiénák...Persze elhintettem hogy jobban jár mindenki ha nem mászik rá, remélem eljutott mindenkinek a dolog, de nem árt az óvatosság.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Nappali - Előszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 10:18 pm

*Összeráncoltam a homlokomat. Néha kissé az agyamra ment, hogy Caroline akkor is tudott mindenről, amikor én nem osztottam meg vele. Van egyáltalán olyan dolog, amiről ő nem tud?* "Arról, hogy vámpír vagyok... És hogy Damon is az. És Stefan is..."
- Damon tényleg jó pasi. Ahogyan Stefan is. Most ha azt mondom, nem tudok választani... az kissé hülyén hangzana. De tényleg hatalmas dilemmába vagyok. *Ráztam meg a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Nappali - Előszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 10:15 pm

*Éreztem hogy terelni akarja a témát, ebben mindig is jó volt. De nem akartam veszekedni, így belementem a játékba.
-Elég komoly volt, nem vigyáztam magamra...de már jobban vagyok, úgy néz ki hogy többé nem szorulok házi őrizetbe-grimaszoltam.
-És te mit csináltál mostanában? Nem békültetek ki Damonnal? Igen jó pasi, kár lenne veszni hagyni-jelentőségteljesen rákacsintottam, hogy értse a viccet.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Nappali - Előszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 10:06 pm

*Hál' istennek Jenna és Alaric felment a szobájukba, így nem látott Caroline semmi rosszat, amikor bedübörgött a nappaliba és felnyomta a villanyt. Lehuppantunk a díványra és felhúztam a lábam.*
- Utoljára akkor beszeltünk, amikor még nem volt torokgyulladásod *húztam el a szám* Jobban vagy már? *tereltem a témát tulajdon magánéletemről*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Nappali - Előszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 10:03 pm

*Miután Elena betessékelt, mosolyogva ültem le a nappaliban, ő pedig helyet foglalt mellettem. Kicsit furcsának tűnt, de úgy döntöttem nem szólok semmit erről.
-Nagyon régen találkoztunk már, merre kószálsz mostanában?-kérdeztem vigyorogva.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Nappali - Előszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 8:31 pm

*Mire leértem a lépcsőn Alaric már ott volt. Biccentettem neki és elmosolyodtam, amikor belekarolt Jennába és besétáltak az étkezőbe. Örültem, hogy Jenna élete végre egyenesbe fordult.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Nappali - Előszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 12:51 am

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Nappali - Előszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali - Előszoba
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nappali - előszoba
» Nappali - Előszoba
» Előszoba
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Mystic Falls-i házak :: Gilbert ház-
Ugrás: