The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nappali - Előszoba

Go down 
+4
Damon Salvatore
Caroline Forbes
Elena Gilbert
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Cassidy Belle

Cassidy Belle


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 23.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 6:42 pm

-Oh köszönöm.-válaszoltam
*Majd leültem a kanapéra és vártam Elenát*
Vissza az elejére Go down
Jenna Sommers

Jenna Sommers


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 31.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 11:02 pm

*Lassan besétáltunk Cassidy-vel a nappaliba, majd Elenát kezdtem hívni, mert fogalmam sem volt, hol lehet és remélem talán meghall, beszéljen az új szomszéddal.*
- Épp nem tudom hol van, de hamarosan talán jön. Amúgy ez nagyon kedves tőled. *Mondtam mosolyogva és a kávézó asztalhoz mentem és felkaptam a cukorkás tányért és odavittem neki.*
- Tessék, vegyél nyugodtan! *Utasítottam kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Jenna Sommers

Jenna Sommers


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 31.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 8:38 pm

*Reggel, mikor felkeltem egyből az érkező felé indultam. Megreggeliztem és bementem a nappaliba, megnézni valamilyen filmet, mert hirtelen nem tudtam mihez kezdjek. Kerestem valami romantikusat, inkább az az én műfajom, nem az akció. Miután vége lett kikapcsoltam a szerkezetet. Elővettem a porszívót és elkezdtem takarítani miközben halkan dúdoltam a film betétdalát, mert annyira megragadt a fejemben.*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 2:34 am

- Még a fürdőn is osztozkodom, ha szeretnéd *Mosolyogtam, majd megpusziltam a nyakát és elengedtem.* Na de sietek. A fürdős dolgokért már kaptam egyszer *célozgattam* Még egyszer nem leszek annyira... könnyűvérű.
*Ezzel a fürdő felé indultam.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 2:33 am

- Na jól van...egye kutya mája...ma éjszakára maradhatsz...és még azt a luxust is biztosítom hogy lezuhanyozz...viszont van egy rossz hírem...tudod elég csórók vagyunk és csak mellettem van már hely...nagyon sajnálom...igazán...tényleg....de kénytelen vagy osztozkodni velem....ha csak nem akarod hogy a földön aludjak....*kacsintottam rá és átkaroltam*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 2:28 am

- Hát *sóhajtottam* Legalább ma adj szállást. *A pólója nyakánál kezdtem játszadozni az ujjaimmal* Meg le is kellene már zuhanyoznom... *Kacsintottam és felfelé tartottam táskámmal a lépcsőn.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 2:27 am

- Igyekszem....*ráztam meg a fejem* Én meg bezzeg majd bepisilek hogy mi lehet veled....akkor nem is kell már itt maradnod házi őrizetben....*mondtam szigorúan persze* Persze ha szeretnél az már más...*megsimítottam az arcát*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 2:21 am

*Megráztam az arcát, mert tudtam, hogy mit lát lelki szemei előtt.*
- Ne gondolj rá, Jeremy *kértem* Ma nem... *mosolyogtam* Egyébként beszéltem Godrickal, mert hogy... ez a neve. *motyogtam* Nem kell tőle tartani... nem is tudom, miért féltem tőle. Soha nem bántana *vontam meg a vállam.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 2:16 am

*visszacsókoltam és magamhoz szorítottam*
- Nem is tudom ki rohant ki sírva a Gryllből...na mindegy lényeg az hogy már itthon vagy....és most már itt a te kész vempájör urad....*kacsintottam rá* Viszont szörnyű volt....*sóhajtottam és a femebe ötlött annak az embernek az arca...ahogy....megöltem....*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 2:11 am

*Hatalmas erőfeszítésbe telt, hogy ne nevessem el magam. Jeremy úgy nézett ki, mint egy kis tini, aki nem kapja meg a kedvenc felsőjét. Annyira aranyos volt. Letettem a vállamról a táskát és kezeim közé fogtam az arcát.*
- Ne aggódj miattam. Semmi baj nincs, és nem is lesz. Megígérem *mosolyogtam, majd apró csókot nyomtam a szájára.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 2:09 am

- Szia El...*kedves arc, Do belp szigorú arc*
- Dorothea van neked fogalmad róla hogy szétaggódtam az agyamat? Aztán felhívlak és szinte kinyomsz egyből? Hát hogy a rákban gondoltad ez? HE?! Kértelek hogy maradj itt... a cuccaidért elmentem volna én is....ajj te... fuuuu *szinte lihegtem a dühtől* - Roadtul féltettelek basszus!
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 2:01 am

- Ez nagyon bonyolult és nem is akarlak a hülyeségeimmel traktálni. *Motyogtam* Most a saját magam hülyesége miatt szenvedem, ezért bátran kijelentgetem, hogy megérdemlem. *Mondtam beleegyezően.* Itt a farkaslányod *Kissé könnybe lábadt a szemem de épp jó, hogy Dorothea betoppant a kapun. Gyorsan felvettem a kabátom és kinyitottam az ajtót.*
- Egyedül lehettek egy kicsit *mosolyogtam és kimentem a kert hátra eső részére, hogy ne zavarjam őket. Magammal hoztam egy kis teát is és úgy meredtem a holdra, mint valami nagy falat sajtra, miközben elmerengtem a gondolataimon.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 1:52 am

- De basszus...őt most valami vámpír akarja kigyilkolni.... ne haragudj...amőgy annyira nem volt rossz a tea...csak borzalmas....*mondtam vigyorogva* És miért szenvedsz Stefan nélkül...még mindig szereted vagy nem?
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 1:48 am

- Hát ez szíven ütött *szomorodtam el és elvettem tőle a bögrét.* Jó, semmit nem raktam bele... csak magát a filtert. *vallottam be* Siettem na... Nem akartam, hogy itt törj zúz, mert az asszony kimarad *motyogtam vigyorogva* Elhiszem, hogy mit érzel. Amikor Stefan és én... *észbe kaptam és inkább nem is fejeztem be a mondatot* Csak tudom milyen aggódni... ennyi *suttogtam mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 1:44 am

- Jah...csak idáig nem kellett nekem aggódnom érte...*felhajtottam egyből a zöld trutyit*
- Pfuj...hát ez...rettenetes....*törötem le a szám és csúnya fintorba görbült az arcom*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 1:42 am

- Milyen izéééé? *csattantam fel* Ez egy tea, finom! *nyomtam a kezébe* És eszembe sincs addig elmenni, amíg meg nem iszod. Nyugtat és jobban fogsz tőle alukálni *kacsintottam* Dorothea pedig tud magára vigyázni. Eddig is tudott, most se fog kudarcot vallani *próbáltam nyugtatni, de nem ment.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 1:36 am

- Hát ezt nem hiszem el....*vágtam le a telefont* Hogy tud ilyen rohadt nyugodt lenni....meg áá....mi ez a fura szagú izéé...*néztem Elena kotyvalékára*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 1:31 am

*körbekiabáltam és rohangáltam az egész házban...de sehol sem volt...fura volt az új sebességem..se feltettéb hasznos....előkaptam a mobilom és megkerestem Do számát és tárcsáztam*
" miért kell neki mindig elhúznia a belét...mikor itt biztonságban volt..."
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 1:27 am

*Amikor beértünk a házba Jeremy rögtön az emeletre szaladt, hogy megnézze, Dorothea ott van-e még. Én persze tudtam, hogy már elment, ezért gyorsan a konyhába rohantam és feltettem egy nyugtató teát.*
"Hogy is gondolta, hogy fél napot itt fog rá várni? Pont az a lány?"
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 11.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 12:09 am

Köszönöm, hogy bíztatod Elenát rám *-* Very Happy

Caroline Forbes írta:
-Igen ez elég nehéz döntés lehet...főleg hogy testvérekről van szó. Stefan olyan higgadt, és megfontolt, Damon viszont...van benne valami vadság, ami megőrjíti az ember lányát. -szorítottam meg a kezét.
-De légy résen, úgy hallottam egy évfolyamtársunk nagyon epekedik Stefanért, és hát tudod milyenek ezek a hiénák...Persze elhintettem hogy jobban jár mindenki ha nem mászik rá, remélem eljutott mindenkinek a dolog, de nem árt az óvatosság.
Vissza az elejére Go down
http://vampiredpics.blogspot.com/
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 10:54 pm

*Legszívesebben leütöttem volna Caroline-t, amiért rögtön a nyomomban volt, de helyette megpróbáltam lenyugodni. Éreztem, ahogy újra rendes lesz az arcom. Szembe fordultam vele.*
- Kicsit megfáztam szerintem *ráncoltam a homlokom.* Segíthetsz. *bólintottam* Egy tea rám is rám férne. *bólintottam*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 10:52 pm

-Inkább egy teát kérnék ha nem baj. De mi a baj? Olyan furán viselkedsz. Segítsek?-
rohantam utána.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 10:43 pm

- Igen, beszélni fogok *bólintottam. Percek alatt teljesen lefőttem. Idegesen kapkodtam és hátat fordítottam Caroline-nak.* Kérsz egy kávét? Csinálok egyet *a szobát teljesen megtöltötte vérének az illata, és éreztem, ahogy elváltozik az arcom.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 19.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 10:36 pm

*Kezdtem magam furán érezni, és mint ilyenkor általában, be nem állt a szám.
-Persze, hiszen Stefan még odavan érted, gondolom, de ha véletlenül mégis bosszút akarna állni, vagy csak egyszerűen továbblép, akkor bizony rengeteg jelentkező lesz rá, és akkor már késő lesz, ezért gondoltam hogy esetleg beszélhetnél vele nem? Persze tudom ez a te dolgod, csak tanácsot próbálok adni mert néha fafejűen gondolkodsz, lásd be Elena.-
Közben feszülten nézte a nyakamat, én pedig vártam hogy reagáljon valamit, de úgy viselkedett mint aki transzba esett.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 10:29 pm

*Megrándult az arcom. Nem tudtam, Caroline észre veszi-e, de lehet, hogy Stefan érdeklődését is szívesen felkeltené a fiatal lány, talán még táplálkozna is belőle. Ahogy megéreztem Caroline vérének illatát - mert eddig megpróbáltam nem rá figyelni - akaratlanul is összerándultam. Láttam, hogy dobog az ütőér a nyakában és akaratlanul is közelebb hajoltam hozzá.*
- Ez nem történhet meg *suttogtam és felálltam. Nem tudtam, hogy az eset melyik részére értettem - arra, hogy Stefan talál mást, vagy pedig arra, hogy kívánom Caroline vérét. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali - Előszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali - Előszoba   Nappali - Előszoba - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali - Előszoba
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nappali - előszoba
» Nappali - Előszoba
» Előszoba
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Mystic Falls-i házak :: Gilbert ház-
Ugrás: