The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Veranda - Kert

Go down 
+6
Jenna Sommers
Cassidy Belle
Cherry Smith
Elena Gilbert
Caroline Forbes
Admin
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Ápr. 24, 2011 1:17 am

*Amíg Dorothea Jeremy-vel volt elfoglalva, addig gyorsan a konyhaablakhoz mentem és odasziszegtem Elenának.*
- Godric? *kérdezte és közelebb jött*
- Psszt! *intettem le* Dorothea téged akar egy nagyon rossz dologhoz, szóval most ugorj ki, és engedd, hogy segítsek! *javasoltam*
- Tessék?
*Nem vártam meg, míg felfogja, inkább kihúztam*
- Csak semmi hang! *fogtam le a száját* Segíteni akarok! *kacsintottam és futni kezdtem vele a szállodám felé*
"Soha nem találna meg."
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Ápr. 24, 2011 12:50 am

*Jól tudtam, hogy Dorothea miben mesterkedik - néha úgy érzem, belelátok a fejébe - ezért már rég a Gilbert ház előtt voltam, amikor megérkezett. A Hold ma az én oldalamra állt, épp hogy látszott egy kis C alakú ívben, így Dorothea nem tudta kiszagolni, hogy ott vagyok-e egyáltalán. Ezek után már csak annyi volt a dolgom, hogy pikk-pakk visszaadjam mindkettőnek az érzéseit a másik iránt... ezerszer felerősítve.*
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Ápr. 24, 2011 12:37 am

*Amikor felment megkönnyebbültem. Elena hirtelen elém tipegett és kérdően nézett rám.*
- Már hiányoztam, nem? *vigyorogtam*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Ápr. 24, 2011 12:35 am

- De...de itt van a konyhában, gyere csak be! *beinvitáltam őt és Elenához kiáltottam*
- Egyik barátnőd van itt, Dorothea! * aztán Dorotheára néztem*
- Amúgy Jeremy vagyok, Elena öccse *kezet nyújtottam neki* Na jó, én nem is zavarlak tovább titeket...*és elindultam felfelé a szobámba, még egy
- Jenna köszi a kaját! - kiáltottam aztán felvágtáztam a lépcsőn...*
~ Valamiért ismerős ez a csaj...és olyan fura érzéseket keltett ahogy megláttam...amúgy meg lövésem sincs ki ez...~
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Ápr. 24, 2011 12:32 am

*Körülbelül tíz percig csak álltam és néztem.*
"Nem ismer meg? Godric tette ezt?"
- Öhm... szia, Dorothea vagyok és... Elena nincs a közelben?
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Ápr. 24, 2011 12:30 am

*hallottam hogy csengettek*
- Nyitom! - kiáltottam aztán vissza fordultam Elenához- akkor majd érte megyek...a futás pedig áll estére -kacsintottam rá és az ajtóhoz szaladtam. Amikor kinyitottam egy lány állt ott....fogalmam se volt ki az...de el kell ismernem egyszerűen gyönyörű volt.
- Ömm...szia...miben segíthetek?
Vissza az elejére Go down
Dorothea Melanie Black

Dorothea Melanie Black


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Ápr. 24, 2011 12:28 am

*Felszaladtam a verandára és becsengettem. Nem akartam sokáig húzni az időt, csak Elenát akartam és futni.*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 7:15 pm

- Azért akartam megvédeni Elenát mert Dorothea megkért rá. Had ne kelljen elmagyaráznom neked, milyen, ha valakit szeretsz *sziszegtem és a szálloda felé mentünk normális, emberi tempóban* Dorothea nem fog leállni... meg akarja menteni Elenát, rendbe akarja hozni a sérelmeket, amiket okozott...
Vissza az elejére Go down
Elijah

Elijah


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 13.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 7:13 pm

- Akkor bántom Dorotheat, ha ellenem fordulsz. Hát nem érted Godrick? *Mondtam idegesen, feszült állkapcsokkal.* Rendben, akkor mondd el, hogy mit akarsz... Csak ne itt. *Néztem körbe.* Menjünk hozzám. Béreltem egy szobát a szállodában. *Böktem fejemmel a Mystic Falls-i Szálloda irányába.*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 7:10 pm

- Észt, Elijah! Terv kell. Ha gyanút fog tudod mit fog tenni? Szervezkedni fog ellenünk. Akarod ezt? *megragadtam a csuklóját.* Szerinted én nem akarom, hogy megtörjön az átok? Melletted állok *mondtam* De Dorothea-t hagyd ki ebből. Én esküszöm leszállok rólad és a tervedről, de Őt nem bánthatod.
Vissza az elejére Go down
Elijah

Elijah


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 13.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 7:05 pm

- Eszednél vagy? *Léptem oda Godrichoz.* Ezt most nagyon, nagyon elrontottad... *Morogtam.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 7:02 pm

- Már pedig én nem foglak titeket behívni. *Komolyan néztem rá* Remélem ez nem okoz fennakadást, de... nem bízom az idegenekben. *A másik férfi felé néztem, akinek kissé ideges volt az arckifejezése. Tátogni kezdett.*
"Csukd be az ajtót és felejtsd el, ami történt. Csak téves csengetés volt."
*Megigézett. Tettem amit kért.*

- Ki volt az? *kérdezte Jenna a konyhából*
- Nem tudom, valaki mást kerestek.
Vissza az elejére Go down
Elijah

Elijah


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 13.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 6:57 pm

*Önelégülten mosolyodtam el.. Tudtam, hogy ez a téma felkelti majd Elena érdeklődését.*
- Hát nem hiszem, hogy ez utcára való téma lenne, a körülményekre való tekintettel.. *Fordultam vissza Elena felé jelentőségteljes nézéssel.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 6:56 pm

- Katherine? *löktem el magam* Ismerik Katherine-t?
"Öletem sem volt, hogy kik lehetnek ezek."
- Mit akarnak? *kérdeztem újra, kissé zavartan*
Vissza az elejére Go down
Elijah

Elijah


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 13.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 6:52 pm

- Hm... Kár.. Pedig lett volna pár érdekes elméletem... *Vontam meg a vállam, majd megfordultam.* Gyerünk Godric... Nincs értelme itt pazarolni az időnket.. Talán Katherine meghallgat minket, hogy miért is hasonlítanak ennyire egymásra. *Mondtam némi iróniával a hangomban.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 6:49 pm

- Nem is ismerem magukat *vágtam rá, de nem léptem ki az ajtón.* Hallgatom... *nekidöntöttem fejem a félfának, de vigyáztam, hogy ne tudjanak benyúlni értem.*
Vissza az elejére Go down
Elijah

Elijah


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 13.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 6:45 pm

- Szeret.... *Godricra néztem, majd úgy döntöttem, hogy már csak a formalitás kedvéért is többesszámot használok.* Szeretnénk pár szót váltani, ha nem gond. *Próbáltam Elena felé bizalmat sugározni.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 6:37 pm

*Amikor kinyitottam az ajtót két férfit láttam, akiket soha életembe nem láttam. Az egyik nagyon helyes volt, a másik régimódi és tekintélyt sugárzó. Összeráncoltam a homlokomat. Tudtam, hogy vámpírok.*
- Miben segíthetek?
Vissza az elejére Go down
Elijah

Elijah


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 13.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 6:27 pm

*Csak kacsintottam egyet a mellém lépő Godricra, majd a következő pillanatban Elena nyitott ajtót.*
"Kiköpött Katherine."
*Gondoltam csodálkozva, majd miután magamhoz tértem, köszöntöttem a lányt.*
- Elena Gilbert, ha nem tévedek. *Mosolyogtam rá.* Elijah vagyok. *Nyújtottam felé a kezem.*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 6:24 pm

"Fuck"
- Elijah *suttogtam és mellé léptem* Mi a francot csinálsz?
*Elena ajtót nyitott és hatalmas szemekkel bámult ránk.*
- Hello *vigyorogtam*
Vissza az elejére Go down
Elijah

Elijah


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 13.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 6:21 pm

*Megfogtam két kezemmel Godric csuklóját és lefeszítettem kezét a nyakamról.*
- Te meg maradj ki az én dolgaimból, drága Godric... én csak Elenát akarom megvédeni. *Sziszegtem fogaim közül, majd egy gyors mozdulattal a bejárati ajtóhoz mentem, és becsöngettem a Gilbert házba.*
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 6:18 pm

*Az orrlyukaim kitágultak és megragadtam Elijah nyakát annyira erősen, ahogy csak tudtam.*
- Dorothea-t hagyd ki ebből! Ha egy haja szála meggörbül te általad én esküszöm, hogy kínozni foglak az örökkévalóságig. Megértetted?
Vissza az elejére Go down
Elijah

Elijah


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 13.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 6:13 pm

- Azt említetted, hogy 'Klaus barátom' ? Ismét tévedésben vagy... Én Klaus ellen vagyok. A célom az, hogy megvédjem Elenát. Értelemszerűen Klausnak nem Katherine kell, mivel nem bízik meg benne és már túl hosszú ideje vámpír... Azonban Elena még elég friss ahhoz, hogy újra ember lehessen, és ezt Klaus is nagyon jól tudja... Tehát... *Olyan közel hajoltam Godrichoz, hogy szinte éreztem, ahogy a feszültség áramlott belőle.* Inkább te se avatkozz bele a dolgokba, vagy a drága barátnőd élete fogja bánni.
Vissza az elejére Go down
Godric North

Godric North


Hozzászólások száma : 154
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 6:09 pm

- Olyan csapataim vannak, barátom, amikről te álmodni sem mersz. Nem csak Te, hanem Klaus barátod sincs ezekkel tisztába *vigyorogtam* Elmesélnéd nekem, hogy miért is kell neked ennyire Elena? "Az Ő szájából akarom hallani."
Vissza az elejére Go down
Elijah

Elijah


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 13.

Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 6:07 pm

- Látom Godric... még mindig nem érted. *Már szinte vigyorogtam, hogy idősebb barátom mennyivel nehezebben érti meg a gondolataim.. Hisz régen szavak nélkül is tudtuk, hogy mit is akar a másik.* Nem kell Katherine... Klaus Elenát akarja. Gondolod, hogy egymagad képes lennél megvédeni őt? Boszorkány... chh.. Tartsd meg magadnak. Van nekem sokkal megbízhatóbb forrásom, mint a te tömeges boszorkánycsapatod bármelyik tagja.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Veranda - Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda - Kert   Veranda - Kert Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Veranda - Kert
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Veranda - Kert
» Kert
» Kert
» Veranda
» Veranda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Mystic Falls-i házak :: Gilbert ház-
Ugrás: