The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Jeremy szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Dorothea Melanie Black

Hozzászólások száma : 162

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 10:44 pm

- A lefekvést nem úgy gondoltam *nevettem fel aprón majd közelebb léptem hozzá. Ledobtam magamról a pólómat és megcsókoltam* Végül is hová mehetnék? *Kérdeztem tőle.* De ez már a múlt... azóta már... soha nem tennék ilyet. Tanultam a hibáimból.
*Megfogtam a kezét.*
- Megbízhatsz bennem...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Jeremy Gilbert

Hozzászólások száma : 138

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 10:23 pm

- Figyelj Do...volt már pár problémás barátnőm...az egyik belevitt a drogokba és még abban se voltam sohasem biztos hogy szeretett-e....aztán vámpír lett és majdnem magölt...a másik barátnőm szintén vámpír volt....azt hiszem problémás lányokkal vagyok körülvéve....és Do...én szeretlek...akármi is legyen....nem kell lefeküdnünk.... csak legyél itt....jó? *néztem rá boci szemekkel*
- Majd én jó lányt nevelek belőled *mosolyogtam rá és megöleltem* Hát...vagy van a másik véglet...hogy te megrontod az én ártatlan lelkemet...de én bizony azt se bánom....
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 10:12 pm

- Ó, Jeremy *suttogtam* A te kis füvezésed és csendes tiltakozásod a világ miatt lószar ahhoz képest, amit én nap mint nap megteszek. Nem vagyok egy mintapéldány, de legalább nem hülyítem az agyad olyan dolgokkal, amit nem tudok neked megadni. Sohasem ígértem meg, hogy minta barátnő leszek, és ezután sem fogom. Most, hogy tudod, gondolkozz el és ha kellek így is *mutattam magamra* akkor majd beszelünk. Mert tudom, hogy ma most lefekszünk holnap felkelsz és megbánod, hogy este nem küldtél el... Hidd el.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 10:06 pm

*megálltítottam*
- Figyelj... nem éppen tudlak megdicsérni meg ilyenek a múltért....de ezért hívják múltnak...mert már nincs...elmúlt...*felemeltem a fejét hogy pont a szemembe nézzen*
- Most foglalkozzunk a jelennel... én is követtem el egy csomó szart már életemben...és lógok neked azért mert nem árultál el Elenának.... szóval...mondjuk azt hogy megemésztettem....és már fáj a hasam tőle...de ha velem maradsz...talán meggyógyulok....
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 10:00 pm

- A cserbenhagyásos dolog rám vall *húztam el a szám és egy tiszta pólóért nyújtózkodtam* Jobb ha megyek. Hagyom emészteni a dolgokat.
"Ezek után biztos, hogy nem akar látni. Azt hiszi, hogy őt is majd ott hagyom a szarban. Na, remek egy múltad van? Miért mondtad el, te idióta?"
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 9:54 pm

- Egy 2000 éves vámpír... *elismerően bólogattam* Hát ez remek.... *sóhajtottam*
- Hát...igazából nem zavar semmi ha senkinek nem fog baja esni...habár be kell valljam ez egy-..kissé rossz fényt vet rád...ez a cserbenhagyásos dolog.... a korod meg nem érdekel...úgyis az érett nőkre bukom.... *megsimítottam az arcát*
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 9:47 pm

- Hát... nemsokára száz éves leszek. *sóhajtottam* Ez nem jelent semmit. Godric és én már nem vagyunk együtt rég, most is véletlen futottunk össze, de én annyira féltem tőle a Grillben... két ezer éves vámpír, hatalmas hatalommal és erővel... én pedig eléggé kibasztam vele. Szóval... *Kezeimmel a combomat kezdtem markolászni, csak hogy ne kelljen felnéznem.*
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 9:44 pm

- Na várjál csak....ez egy kicsit sok egyszerre....évtizedekkel ezelőtt....akkor te most hány éves is vagy? Más részt....ő a férjed....mármint...nem váltatok el? És fuu...na jó....fussunk neki még egyszer...kiképeztél vámpírokat mókából a férjeddel néhány évtizeddel ezelőt....őt majdnem megkarózták, te meg elhúztál.....*mondtam ki de annyira furán és hihetetlenül hangzott*
- Hát ez....*forgattam a szemeimet* Igazán szép szerelmi történet....és akkor most mi lesz?
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 9:38 pm

- Ő a férjem! *pár oktávval feljebb csúszott a hangom* Még évekkel ezelőtt, sőt, évtizedekkel ezelőtt elvett. Boldogok voltunk. Sohasem szerettem senkit még, mint akkor Őt. Persze most te... *mosolyogtam, bár Jeremy arckifejezésére inkább elfordítottam a tekintetem* Rávettem arra, hogy teremtsen pár új vámpírt, hogy szórakozhassak. Kiképzem őket és talán mi lehetünk majd a 'királyok', mint most Godric. Neki sikerült az lennie, de én elfutottam, mert lebuktunk, és féltem felvállalni, hogy az én ötletem volt. Majdnem megkarózták miattam, de ő nem árult el. Még halhatatlanná is tett... mert... szóval van pár jó boszorkánya - mint minden fejesnek ott. És én pedig ezt tettem vele... elszöktem, eldobtam a gyűrűt, azt mondtam, hogy nélküle még boldogabb leszek. Harminc évig szenvedtem és sikerult elfelejtenem. Erre amikor minden tök jó... megjelenik. *Sóhajtottam.*
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 9:31 pm

- Ohh apám....*sóhajtottam fel* Van egy sanda gyanúm hogy most a sötét múltadról és arról a vámpír muksóról fogok hallani valami elképesztő sztorit amitől félsz hogy megrémülök és beparázok....nyugi Do...akármit mondhatsz....meghallgatlak.... *néztem rá bíztatóan és megsimítottam az állát* Ne parázz mert attól én is parás leszek és az nem jó....
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 9:25 pm

*Iszonyatosan idegesített, hogy Godric itt volt a városban és hogy Jeremy nem tud rólam semmit - amit pedig tudnia kellene. Azt hittem, hogy a férjem, akit én volt férjemnek tekintettem húsz éve - visszatér és felkeres. A legrosszabb rémálmomban sem gondoltam, hogy ilyen pocsék helyzetben leszek. Eltoltam magamtól Jeremyt és felültem. Azt hittem menten elsírom magam, de muszáj volt elmondanom neki. Nem hazudhatok*
- Jeremy... azt hiszem... hogy van valami, amit nem mondtam el neked... *kezdtem kissé félve.*
"Annyira szeretlek és nem akarom, hogy haragudj rám. De muszáj tudnod..."
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 9:19 pm

"hehe....bevette...."
* pár percig vártam...és ő tényleg elaludt...halkan megfordultam és megpusziltam a hasát, mire fel kelt a kis Csipkerózsám....*
- Azt hitted hagylak majd nyugodtan aludni....örök hiba.... *mondtam mosolyogva és hozzá bújtam*
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 9:16 pm

- Nem baj, nézem helyetted is őket *ajánlottam mosolyogva és megpusziltam a fejét.*
*Kis idő múlva tényleg azt hittem, hogy Ő most aludni fog, ezért én is lehunytam a szemeimet.*
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 8:55 pm

*hátrapillantottam rá, elővéve féloldalas huncut mosolyomat*
- Hát...sajnos nem tehetek ellene semmit... de ha túlságosan idiótának ítélsz...akkor ha gondolod aludhatok is tovább....* visszafordultam és helyezkedni kezdtem az ágyban mint egy helyét nem találó macska...majd végül a hasára hajtottam a fejem*
- Azt hiszem megtaláltam az ágy legjobb részét *mondtam mosolyogva* Csak azt sajnálom hogy alváshoz be kell csuknom a szemem és akkor nem tárul elém ez a csodás panoráma.... na de majd tovább álmodom....*még egy kicsit helyezkedtem aztán lecsuktam a szemem, és tényleg úgy csináltam mint aki elaludt...csak semmi há pityipű...*
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 3:16 am

*Itt elszakadt a cérna. Annyira nevettem hogy szabályosan folytak a könnyeim. Megfordultam és átkaroltam őt hátulról.*
- Annyira idióta vagy *mondtam még mindig nevetve*
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 3:13 am

- Pici? Ezt inkább meg sem hallottam....Jó éjt Do....* neki dörgöltem a fenekem az övének...de majdnem elröhögtem magam...aztán rá kezdtem hogy:
- Há Pityipű, há pityipű, há pityipű *és játszottam a nagy durmolós megvét....csak az volt a gond hogy a röhögés fojtogatott....*
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 3:10 am

*Amikor hátat fordult alig bírtam megállni, hogy ne nevessem el magam. Végre sikerült rendeznem az arcvonásaimat és belecsíptem a fenekébe.*
- Szép álmokat, PICI Jeremy *Válaszoltam és én is az ellenkező irányba fordultam*
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Dec. 30, 2010 3:08 am

*finoman lefektettem őt az ágyra aztán levettem a pólómat meg a farmeromat*
- Hát ennyi a nagy pizsamám....*mellé feküdtem és átkaroltam*
- Akkor jó éjt Do *mondtam sunyi vigyorral és a neki ellenkező irányba fordulltam*
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 192

TémanyitásTéma: Jeremy szobája   Szomb. Dec. 11, 2010 12:50 am

...
Felhasználó profiljának megtekintése http://thevampirediaries.hungarianforum.net
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   

Jeremy szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jeremy Gilbert - Átvételi szándékát az adminnál lehet jelezni
» Greg hálószobája
» Stefan szobája
» Szülőszobák