The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Ocean Falls - Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Aileen Leah Johnnson

Hozzászólások száma : 170

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Vas. Dec. 26, 2010 9:15 pm

*Egyre belljebb haladtunk az erdőben Stefannal*
-Remélem,hogy jól fog viselkedni Damon...na de nem róla akarok beszélni...*vettem egy mély levegőt,kifújtam és próbáltam belekezdeni* Te mindig meghallgatsz,holott én tényleg nem vagyok az az ártatlan teremtés,van ilyen,de olyan baklövéseket követek el,hogy már rég karóval kéne fonnyadnom valahol...*hadartam el a dolgokat* De mesélj inkább te mi van veled,nem akarok vinnyogni. *és mosolygásra kényszerítettem magam*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Aileen Leah Johnnson

Hozzászólások száma : 170

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Vas. Dec. 26, 2010 5:04 pm

*A lábam karcolták a kövek és a kiálló növények.Én meg puffoghattam magamnak.*
"Legalább közölhették volna,hogy vegyek magamnak egy túra cipőt minimum,de neeeeem....egyik se szólt!..."
*A bal kezembe fogtam a magassarkúakat,a jobb kezemmel meg a szemem magasságban lévő ágakat,gallyakat igyekeztem félrelökni.*
"Ez a Gariel is fog még kapni...ha nem is tőlem,majd az élettől...mi az,hogy nézzek magamba?!Visszafogtam magam és most Ő volt az aki magas lóról beszélt...és még neki áll feljebb!Pasik!" *megráztam a fejem,mert már nem akartam gondolkodni,de a képek csak csak elő tolakodtak a fejemben*
*Puffogásom közepette beleléptem egy nagy tócsába,ami egészen a térdemig összefröcskölte a lábaimat.*
-Hát ez nem igaz...Na jó nem érdekel...*mentem tovább és már tényleg nem érdekelt,hogy úgy néztem ki mint egy szakadt csöves.A távolban megláttam egy házat.*
"Nagyon remélem,hogy az a ház,az a ház!"
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Vas. Dec. 26, 2010 12:39 am

*Miután "Damon házánál" kerítettem egy ásót, mindhárom pasit kicipeltem az erdőbe és találtam egy megfelelő helyet, neki álltam egy szép nagy gödröt ásni. Mikor ezzel meg voltam, nagyon darabokra szaggattam az áldozatainkat és a gödörbe szórtam őket. Végül betemettem a gödröt és visszaindultam a házhoz. De nem rohantam, jól esett a séta.*
Ashley Holt

Hozzászólások száma : 55

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Szomb. Dec. 25, 2010 11:40 pm

*Elbújtam egy fa mögött, hogy pihenjek egy kicsit. A három ember is befordult azon az ösvényen és tovább szimatoltak utánam.* "Mit akarnak tőlem?" *Gondoltam, miközben a fa törzséhez paszíroztam magam és a levegőmet is benntartottam. Nem láttam meg, 100 méterre lehettek tőlem, mikor kiszökkentem a fa mögül és egyenesen egy házhoz futottam, ami fél kilóméterre lehetett.* "Bírd még ki!" *Unszoltam magam, miközben már ziháltam és alig kaptam levegőt* "Miért nem kértem segítséget előbb?" *Okoltam magam.* "Már csak 100 méter lehet... már csak 50....20...10.."
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 192

TémanyitásTárgy: Ocean Falls - Erdő   Szomb. Dec. 11, 2010 12:45 am

...
Felhasználó profiljának megtekintése http://thevampirediaries.hungarianforum.net
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   

Ocean Falls - Erdő
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Erdőségek
» Erdőségek
» Fenyőerdők
» Fumiyuubo erdőség