The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Ocean Falls - Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 6:07 pm

*Úgy tűnt, hogy mellbe vágta Aileent, amit mondtam, de én tényleg nem akarok neki hazudni.*
"Még nem tudnám úgy szeretni...Még egyszerűen nem."*Mondtam magamnak, ő közben gyengéden megcirógatta az arcom. Elmosolyodtam.*
-Ha ezt szeretnéd...*Sóhajtottam és eleresztettem.*
-Csak utánad!*Mutattam mosolyogva a ház irányába.*
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Hozzászólások száma : 170

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 2:32 am

*Egy percig kb. csak néztem Stefanra,de nem tudtam mit mondani.Remegő kezem a szám elé emeltem,levettem a tekintetem Stefanról és megráztam a fejem.Hangosan vettem a levegőt,majd mikor úgy éreztem a vonásaim a helyére kerültek vissza néztem rá.Megsimítottam az arcát és beszélni kezdtem hozzá mosolyogva.*
-Ezért tetszel nekem...olyan racionális vagy,mindenre van válaszod,mindig tudod,hogy mit tegyél,ki állsz a barátaid mellett és sorolhatnám még...de ha most elengednél és visszamennénk a házba az jó lenne...*mondtam egy idióta mosoly keretében*
"Ha ezt kiszimatolja Damon,vagy Gabriel...nekem végem...Bánom is én már!"
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 2:17 am

-Aileen, állj meg!*Szaladtam utána és visszarántottam magamhoz.*
-Először is, nem arra van a ház.Másodszor én sem tudom mit vársz tőlem.*Mondtam miközben mélyen a szemébe néztem.*
-Csókoljalak meg, boruljak térdre, és úgy valljak szerelmet. Vaaaaagy mondjam el, hogy te egy okos, és nagyon szép lány vagy, akivel elég sokat martuk egymást, és akit szeretek a maga módján. De nem hiszem, hogy szerelemmel. Még nem...
-Ha az előbbit választod te is tudod, hogy ez hazugság lesz az egész. Én pedig nem akarok hazudni neked...
Aileen Leah Johnnson

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 2:13 am

"Remek...leesett végre a tantusz..."
*Elengedtem Stefant,hátat fordítottam neki,idegesen hátratúrtam a hajam és a ház felé kezdtem menni vissza.Vagyis,amerre a házat véltem.*
-Ühüm,okés,jó hát semmi...igazából nem is tudom,hogy mit vártam...*a kezem remegni kezdett,a hajam egyre gyorsabban simítgattam hátra*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 2:06 am

*Aileen szinte megbotránkozva felelt az utolsó kérdésemre.*
-Ezt most vegyem célzásnak?*Kérdeztem nevetve, poénnak szánva a dolgot, viszont, ahogy rám nézett úgy tűnt nem olyan vicces mint ahogy én gondolom. Sőt mi több...*
-Vegyem célzásnak...*Nyögtem ki alig hallhatóan.*
-Aileen, én...*Sóhajtottam.*
"Megint ugyan ott vagyunk mint néhány hete. Csak most senki sem dühös senkire. Na jó Aileen egy kicsit talán rám..."
-Nem értem, mit eszel rajtam. Esküszöm előbb eltudnálak képzelni Damonnal. Vele legalább nem unatkoznál, mindig veszekednétek valamin. Nem úgy velem, Dögunalom Stefannal..*Mormogtam.*
Aileen Leah Johnnson

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 1:55 am

*Nem volt kedvem sehova se menni.Jó volt ahogy ölelt.De csak nekem jelentett mást.Neki nyilvánvalóan semmit.*
"Jah könnyű a dolgom,de mégsem veszel észre!"
*Az utolsó mondatára jóformán felhorkantam.*
-Azért vagyunk elégedetlenek Stefan,mert nem kapjuk meg a figyelmet attól,akitől várjuk...*magyaráztam neki* Pedig ott vagyunk az illető előtt,igyekszünk minden fegyverünk bevetni,de mintha szemüveg lenne rajta,amin keresztül meg sem lát...*felsóhajtottam és újból Stefan mellkasába fúrtam a fejem*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 1:40 am

-Hát akkor uccu neki! Ne itt ácsorogj velem!*Próbáltam hessegetni, de csak jobban hozzám bújt.*
-Ha ember akkor mindkét dologban egyszerű dolgod van, egy kis igézéssel. Ha vámpír, akkor meg a szépségeddel igézed meg, szóval...Igenis könnyű dolgod van!*Feleltem neki.*
-Ahj komolyan nem értem, miért ilyen elégedetlenek magukkal a nők...*Csóváltam a fejem.*
Aileen Leah Johnnson

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 1:23 am

*Stefan harsány nevetése betöltötte az erdőt.Még én is elmosolyodtam egy kicsit.Tetszett ahogy a fejem simogatta.Jobban odabújtam hozzá.*
-Aha,az vagyok mégis itt állunk ketten egy erdő közepén...Melyik része nem olyan gond?Pasit találni vagy az,hogy meg is döntsön?
"Úgy tűnik,nem tűnik fel neki a dolog...fuh,még jó..."
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 1:11 am

*Kíváncsian vártam Aileen válaszát. Végül hangosan elnevettem magam azon, amit mondott.*
-Aileen...*Mondtam ki nevetve a nevét, miközben a fejét simogattam.* Te egy gyönörű nő vagy, aki minden ujjára talál minimum 5 pasit. Nem hiszem, hogy ez olyan nagy gond lenne.
Aileen Leah Johnnson

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 1:04 am

*Ahogy Stefan beszélt el is képzeltem ahogy fonnyadni kezdünk,majd jönnek a bogarak,meg a moha,meg ki tudja mi...Ki is rázott tőle a hideg.*
-Aha,igen barátok...*mondtam utána gépiesen*
"Hallhattam!Barátok vagyunk!Ennyi!Semmi több!Sosem fog nőként rám nézni..."
*Felsóhajtottam,majd Stefan mellkasába temettem az arcom és úgy hadartam el.*
-Jó ideje nem voltam férfival és hiányzik,na...ennyi...*hazudtam*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 12:55 am

-Persze, tök jó. Csak gondolj bele. Idővel összefonnyadunk, be nő minket a moha...*Húztam el a szám. Próbáltam elviccelni a dolgot, de úgy tűnik ez most nem működik.*
-Igen, biztos vagyok benne. Elvégre barátok vagyunk, vagy mifene. Éni s elsírtam már neked a bánatom te is nekem...Szóval ,nem tök mindegy?*Kérdeztem tőle mosolyogva. Tényleg érdekelt, hogy mi nyomasztja ennyire.*
Aileen Leah Johnnson

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 12:50 am

*Legszívesebben mind a tíz körmömmel az arcom kapartam volna ettől a helyzettől,amibe saját magam sodortam bele.*
-Akkor jó,hogy tengernyi ideje van mindkettőnkek...*felsóhajtottam* Örülök,hogy segíteni akarsz nekem,és köszönöm is,tényleg,de...ah...*újabbat sóhajtottam,majd felnéztem Stefanra* Tényleg érdekel?Biztosan hallani akarod? *kérdeztem nagy szemekkel Őt nézve*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 12:24 am

*Először azt hittem zavarba jött, de nem ez valami más volt. Mintha fájna neki valami, valami alelkében vagy én nem is tudom.
-Nem, kedvesem! Nem, nem...*Csóváltam a fejem és még jobban magamhoz öleltem.*
-Addig szépen itt fogunk,és így fogunk állni, ami ki nem nyögöd mi a baj...*Mondtam határozottan.* Szeretnék segíteni...
Aileen Leah Johnnson

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 12:17 am

*Stefan pont előttem állt meg én meg neki mentem,és hogy el ne essek utánam kapott.Nem kellett volna,inkább estem volna el.*
"Neeem bíííírooooom!"
*Fura ábrázattal meredtem Stefanra,majd gyorsan elkaptam a pillantásom róla.*
-Hááát,nem is tudom,Stef...*húztam a szám és meresztgettem a szemem a távolba*
-Butaság az egész...*mondtam,mintha érdektelen lenne a dolog*..és asszem megvagyok,elengedhetsz,köszönöm...*még mindig nem bírtam ránézni*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 12:09 am

-Nem.*Vontam vállat.* Fogalmam sincs merre megyünk. De nyugi visszatalálunk, ha nagyon akarunk...*Mondtam megnyugtatóan. Mikor azonban arra a kérdésre válaszolt, hogy minden rendben van-e vele elégég idegesnek tűnt.*
-Aileen...*Léptem gyorsan elé, hogy megállítsam, ami sikerült is, hisz nekem jött.Gondolom nem számított rá, hogy pont előtte állok meg. Épp, hogy sikerült elkapnom.* Jól vagy?*Kérdeztem, miközben még magamhoz öleltem.*
-Szóval, mi a baj? Tudod, hogy elmondhatod...
Aileen Leah Johnnson

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Hétf. Dec. 27, 2010 12:00 am

-Amúgy tudod,hogy merre megyünk? *vakartam meg a fejem és ide-oda néztem a sűrű erdőben* mert én már arra sem emlékszem,hogy merről jöttünk...Nem az én hibám volt,hogy ilyen későn értem ide...*húztam el a szám*
-Aha,minden,persze,minden rendben van,miért ne lenne? *a hangom egy oktávval feljebb csúszott*
"És akkor most ások magamnak egy mély gödröt még időben...."
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Vas. Dec. 26, 2010 11:52 pm

-Nem gond.*Mosolyogtam rá.Közben tovább haladtunk. Azt sem tudtam merre megyünk, csak, hog0y már nagyon mélyen benn lehetünk az erdőben.*
-Hát, ha fél órával előbb jössz, még jut neked is....*Mondtam jó kedvűen, viszont Aileen hangjában volt valami...valami idegesen hisztérikus.*
-Minden rendben?*Kérdeztem tőle kissé aggódva.*
Aileen Leah Johnnson

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Vas. Dec. 26, 2010 11:21 pm

-Mmmmmm..értem.Bocs,hogy felhoztam *mondtam idegességemben*
"Íííí...lehet nem kellett volna..."
*Némán baktattunk tovább az erdőben.Én már nem akartam mondani semmit,mert féltem attól,hogy megint olyat mondok és Stefan két megyével arrébb repít.A gyomrom hirtelen megkordult.*
-Ó,a nyavaja...majd elintézem...*vihogtam idegesen*
"Mi van velem?Csak nem kezd érdekelni újból Stef?Nem,nem,nem!"
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Vas. Dec. 26, 2010 11:05 pm

-Ahogy mondod, időd, mint a tenger.*Ismételtem mosolyogva.*
-Nő ügyileg?*Kérdeztem vissza kissé meglepetten.* Jelenleg, szabad vagyok mint a madár. De ugye bár nekem is végtelen sok időm van.*Feleltem mosolyogva.*
-Meg amúgy is sok volt nekem ez így most. Már mint érted, egy én, egy a bátyám, megint én...Áhh, kicsit belefáradtam.
Aileen Leah Johnnson

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Vas. Dec. 26, 2010 11:01 pm

-Vigyázz magadra Stefan Salvatore! *figyelmeztettem nevetve*
-Akkor jó,hogy legalább az egyikünk érti,mert csak jönnek és jönnek a szavak,de néha én magam se tudom merre járok már a történetben.* újra felnevettem*
-Aha,aha...*mondtam gépiesen a 'hamarosan találsz valaki mást' mondatára* Végülis időm mint a tenger,nem de? *erőltettem mosolyt az arcomra*
-Köszönöm,hogy bíztatsz...de Te magad is így állsz a dolghoz?Mert azt mondtad,hogy mi volt...de azt nem,hogy most mi van,nőügyileg.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Vas. Dec. 26, 2010 10:43 pm

-Vagy csak nagyon jól tartod magad.*Mondtam nevetve a "pedig nem vagyok még olyan vén" kijelentésre, és közben végig mértem. Én pedig ezért a kijelentésért kaptam majdnem egy tockost, de még időben elhajoltam és újra felnevettem. De rendeztem az arcvonásaim.*
-Szerintem érthető. Vagyis én értem, mit akarsz mondani.És ha így érzed, akkor lehet tényleg nincs már miért szenvedned.Pedig szerintem szép páros voltatok...De szerintem hamarosan találsz valaki mást.*Próbáltam biztatni.*
Aileen Leah Johnnson

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Vas. Dec. 26, 2010 10:33 pm

*Homlokon csaptam magam mikor Stefan mondta,hogy tudtam róla,mert akkor ugrott be nekem.*
-Jesszus,tényleg!Már emlékszem rá,hogy a fenébe mehetett ki a fejemből?Sajnálom,de a memóriám nem a régi,pedig nem vagyok még olyan vén *felnevettem*
-Igen,ahogy mondod...ugyan ott,de kész,én feladom.Belefáradtam.Belefáradtam abba,hogy egy embert győzködjek,aki rohadtul nem lát bele ebbe a világba.Jóóó,azt elismerem némi fogalma van a hivatását illetően,de akkor is,nem érzi át az egészet...Lehet érteni amit mondok?Vagy csak nekem tűnik kuszának? Csak azért kérdem,mert elég furán nézel rám...Hát na igen,a sors fintora...Szerencsétlen...
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Vas. Dec. 26, 2010 10:17 pm

-Na-na. Az a Katherine-es az nem úgy volt*Nevettem fel.* Az akkor volt, mikor még Elena meg Damon együtt volt, kikezdtek valami farkassal és szerény személyem sietett megmentésükre, de ehhez el kellett mennem Katherinhez és hát, elgyengültem na. De hisz az Elenás Damons dolgról tudnál, az még akkor volt, mikor te meg a vadászod is összevesztetek...*Magyaráztam, de aztán belekezdett a saját történetébe. Egész meglepett a dolog.*
-Mi a fene?*Kérdeztem végül döbbenten.* Hát, akkor mindketten ott vagyunk megint, ahol a part szakad...Sajnálom, hogy így alakultak a dolgaid. De azért vicces, hogy a vadászból lett az üldözött...*Ez megmosolyogtatott.*
Aileen Leah Johnnson

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Vas. Dec. 26, 2010 10:09 pm

*Rámosolyogtam Stefanra,azért amit mondott.Még át is öleltem volna,na de túlzásokba ne essünk.Figyelmesen hallgattam végig amiket mondott,néha hümmögtem és csodálkozva néztem rá,olykor-olykor majdnem közbe is vágtam,alig bírtam magammal,de lenyeltem a szavakat,de amikor befejezte,nem bírtam tovább,jöttem én.*
-Hűűű,hát ez sok információ volt egyszerre.Feltűnt,hogy nem vagy már ott,ezért is kerestelek fel.De...mi van?Hogy jött össze Elena Damonnal?Mikor ti jóformán az álompár címet nyertétek el! *a kezeimmel gesztikuláltam közben*Meg..na neeee Stefan...Katherine? *majdhogynem köptem a nevét* Mégis...mégis,hogy jutott ez az eszedbe?Na már ne haragudj,de Damonnak vagy egy stílusa...Oké,hogy látványnak nem utolsó és tud ezt az ágyban,de önző!Néha sajnállak,hogy a testvéred! *Stefan csúnyán nézett rám* Nyugiii,csak ugrattalak!
"De minden viccnek van alapja...."
-Ne is említsd nekem azt a tuskó alakot! *a kezeim ökölbe szorítottam* Én békülni akartam,vita lett belőle...majd...nem tudom ismered e valami Matt...na belőle majdnem vámpírt csináltam,csak hogy bosszantsam vele,majd mikor jönnék hozzátok,ki fuvarozott el eddig?Naná,hogy Gabriel!Teljesen normálisan viselkedtem,de Ő olyan tuskó volt,hogy nem bírtam szó nélkül és balhé lett megint.A non plusz ultra,hogy az ikertestvére Josh,vámpír lett.Hogy hogyan ne kérdezd...na így ennyi,azt hiszem...
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   Vas. Dec. 26, 2010 9:53 pm

-Lehet, hogy igaza van, de ha karóval fonnyadoznál akkor nem lenne, aki meghallgatja az én nyafogásaimat. Nem is értem, miért csinálod...*Mondtam elgondolkodva, miközben lassan sétáltunk.*
-Pár hete leléptem Mystic Fallsból, ott hagytam csapot-papot...Elenát. Rászoktam az ember vérre. Talán ennek a következménye, hogy mikor visszamentem és találkoztam vele, túl őszinte voltam és ő úgy döntött, hogy jobb lesz nekünk külön. Ja de mindezek előtt, még kacérkodtam Katherine gondolatával, mikor Elena és a bátyám együtt volt, de nem lett belőle semmi... Damonra meg rátört a szeretet hiány, és ő is lelépett, mert, hogy rá senki sem kíváncsi. És mivel mégis csak a testvérem eljöttem megkeresni. És miután kölcsönösen beismertük, hogy mindketten elcsesztük a másik életét kibékültünk.*Meséltem röviden a történteken.*
-Na de veled mi van? Beszéltél a vadászoddal?*Kérdeztem fel vont szemöldökkel.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Ocean Falls - Erdő   

Ocean Falls - Erdő
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Erdőségek
» Erdőségek