The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Georgia - Bár

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Georgia - Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Bár   Georgia - Bár Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 11:10 pm

*Átkaroltam Elenát ahogy mentünk haza felé*
- Nyúlkoszton fogok élni...retket eszek nyúllal.... hmm.... *mosolyogtam*
- Még jó hogy itt vagy....ez elég ijesztő lett volna ha egyedül.... húú...
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Georgia - Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Bár   Georgia - Bár Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 10:41 pm

*A kezeim közé fogtam Jeremy rémült arcát.*
- Fejezd be, Jeremy *kértem és magamhoz öleltem* Nem vagy gyilkos! Nem hallottad miket beszélt? Hogy hány ártatlan gyermeket ölt meg vagy mennyit erőszakolt meg? Jeremy, még jót is tettél ezzel. Tudom, hogy ez nem jelent semmit, de nem vagy gyilkos! Ez lettél, ez vagy, el kell fogadnod. Hidd el, nem lesz semmi baj. Rászokunk a nyuszikra, rendben?
*Mosolyogtam*
- Soha nem kell embert ölnöd, ha nem akarsz *nyugtattam, majd a hullát bedobtam a folyóba és karon fogtam Jeremyt* Menjünk haza. Főzök neked teát, kialszod magad, és nem lesz semmi baj!
Vissza az elejére Go down
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 138
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Georgia - Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Bár   Georgia - Bár Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 10:37 pm

hűűű tesókám ...de jó a képed Wink

* olyan ösztönösen jött ahogy rátámadtam arra a valakire hogy szinte nem is tudtam mit csinálok. Csak hirtelen éreztem hogy a torkomban lévő kaparás alább hagy, aztán ahogy az ernyedt test a kezemben van*
- Úristen! Mit csináltam?! *kiáltottam fel rémülten ahogy a hullát néztem* Megöltem egy embert...bassza meg....megöltem egy embert! * a fejemet a két keem közé vettem* Elena....menjünk haza.... menjünk...
" most már tényleg vámpír vagyok...és egy GYILKOS... Istenem...mit tettem...én ezt nem fogom tudni újra megtenni...ha beledöglök is...nem...."
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Georgia - Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Bár   Georgia - Bár Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 9:22 pm

*Őszintén szólva már a hatodik whiskymet kértem ki, de Jeremy még mindig csak nézelődött és sóhajtozott. Mivel nem voltam szomjas úgy döntöttem, hogy csak a piára figyelek, de mivel haza akartam már menni úgy döntöttem, én is az emberek körmére - vagy inkább vérére nézek. Nemsokára találtam egy úgynevezett állatot, aki pont elég mocskos életet élt ahhoz, hogy megérdemelje a halált. A fejemmel a férfi felé böktem, de Jeremy mint egy megszeppent kisfiú állta a pillantásom. Sóhajtottam egyet és odasétáltam a férfihoz.*
- Helló *mosolyogtam.* Önnek nem jutott eszébe véletlen, hogy otthon hagyta a pénztárcáját?
*Igéztem. A férfi hirtelen észbe kapott és bólintott.*
- Köszönöm kisasszony a segítségét *kacsintott, majd kiment az ajtón. Jeremyt kiszedtem nagy nehezen a boxból és a férfi után húztam. Amikor már kellő távolságba voltunk a bártól elkaptam hátulról és bevontam az erdőbe. Jeremy még mindig sokkos állapotban figyelte végig az eseményeket, de egy szót sem szólt. A férfit megharaptam, hogy édes vére átjárja Jerem testét. Ezután odadobtam neki, hogy falatozzon. Először még húzódzkodott, nem sokra rá már halottan feküdt az ember az ölében.*
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Georgia - Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Bár   Georgia - Bár Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:19 am

*Elolvastam az sms-t de már nem válaszoltam rá. Van elég baja nélkülem is. *
- Még hogy nem érdekelnek a Salvatore-ok *vonta fel a szemöldökét Jer*
*Megrántottam a vállam.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Georgia - Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Bár   Georgia - Bár Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:12 am

Szóval Maria módszere mellett döntöttetek? Ha gyűrű kel Jer-nek keressétek meg nyugodtan. Biztosan segíteni fog! Smile Persze, itt vagy az erdő közepén és azon elmélkedem, hogy talán hiba volt Damont magára hagyni egy ember lánnyal...De szét kellett választanom őket Aileennal, mielőtt szét verik a házat. Ha bármi van, szólj, szívesen segítek! Te is nekem... Stefan
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Georgia - Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Bár   Georgia - Bár Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 1:07 am

*Kissé idegesen támasztottam félkönyékre a kezem.*
- Na, valaki? *kérdeztem Jeremyt* Tudom, hogy nehéz, de muszáj...
*Megszorítottam egy pillanatra a kezét.*
- Minden rendben lesz. *biztattam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Georgia - Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Bár   Georgia - Bár Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 12:57 am


*Hitelen azt sem tudtam mit válaszoljak neki, de végül csak sikerült valamit.*

Szia! Jeremyből vámpír lett? Mi fene? Aztán csak óvatosan azzal a vadászattal! A pia pedig nem csak rajtam múlik. A drága bátyámnak is ugyan olyan ivászati joga van, mint nekem. De majd igyekszem... Very Happy Stefan
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 12.

Georgia - Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Bár   Georgia - Bár Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2010 12:48 am

*Jeremy figyelmesen végighallgatta a kisebb útmutatómat, amit nekem is elég sok embertől kellett összeszednem, majd betámogattam egy bárba, ahol még én sem voltam, de igazából olyan meleg-partinak tűnt az egész. Amikor beléptem megcsapott az izzadtságszag, azt hittem, mentem elhányom magam. Jeremy kétségbeesetten ki akart jutni innen, de én visszahúztam.*
- Most rohadtul nem fogom hagyni, hogy megöld magad. Enned kell! *utasítottam. Leültünk egy távolabb eső boxba és rendeltem két whiskyt. Így kevésbé voltunk kívülállók...*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Georgia - Bár Empty
TémanyitásTárgy: Georgia - Bár   Georgia - Bár Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 12:41 am

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Georgia - Bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Bár   Georgia - Bár Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Georgia - Bár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Helyszínek :: Georgia-
Ugrás: