The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Georgia - Erdő

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Reena Salvatore

Reena Salvatore


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 5:17 pm

*Nem lepett meg,hogy viszonozta a csókomat és bizsergés járta át a testemet.Mire azonban jobban belelendülhettem volna a csókba,eltolt magától.Leeresztettem a kezem magam mellé,de mégis mikor beszélni kezdett,az egyik kezemaz ő kezét kereste és mire megérinthettem volna,elrántotta és zsebre tettem.*
-Ha te meg akarsz halni,akkor én is...nélküled értelmetlen az életem.Szóval,ha nem akarsz tovább így élni,én is megyek veled. *Hajoltam le és felvettem azt a karót,ami még az előbb belőlem ágaskodott ki.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Wilson

Joshua Wilson


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 5:03 pm

*Rena fejhangon visított jó formán.Nem vártam mást,hisz én sem a legnyugodtabb hangszínemben szóltam hozzá.Válaszolni akartam azokra amiket mondodd,de mielőtt bármit is nyikkanhattam volna,hirtelen előttem termett ami meglepett.Ami méginkább meglepett,hogy megcsókolt és én viszonoztam.Nem bírtam neki ellenállni.Hiányzott a dobogó szívem érzése és ez fájdalomként hasított az elmémbe.Egy pillanatra elfelejtettem mi is lettem,mik is történtek,de az,hogy nem érzem a saját szívem dobogását mindent eszembe juttatott és eltoltam magamtól Renat.*
-Nem azt kívánom,hogy te halj meg....hanem azt,hogy Én.
Vissza az elejére Go down
Reena Salvatore

Reena Salvatore


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 4:09 pm

*Josh megállt és visszafordult.Aztán elkezdett kiabálni és a hangja viszzhangzott az erdőben.Tettem egy lépést felé,de meggondoltam magam és maradtam előtte.*
-Nem érdekel Josh...nem érdekel,ha utálsz,az sem,ha azt kívánod,bárcsak meghalnék.Nem érdekel,mert ha nem leszel az ami,meghaltál volna. *Emeltem fel a hangom én is.Az előbb meggondoltam magam és nem léptem hozzá közelebb,most a lehető leggyorsabban előtte termettem és még mielőtt ellökhetett volna magától,megcsókoltam.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Wilson

Joshua Wilson


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 2:34 pm

*Megálltam a 'Szeretlek!' felkiálltásra.A fejem lefelé lógott.A kezeimet ökölbe szorítottam, a fogaimat csikorgattam,majd felemeltem a fejem,megfordultam és igyekeztem rendezni a vonásaimat,de a kezeim továbbra is ökölbe szorítva tartottam.*
-És mit érsz vele,ha?!Sokra mész vele te is meg én is!Nézd meg hova jutottunk!
Vissza az elejére Go down
Reena Salvatore

Reena Salvatore


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 11:15 pm

*Josh utánam jött.Kellemes bizsergés öntötte el a testem.*
"Azért még számítok neki valamit" *Megállt velem szembe és megragadta a karót,majd kirántotta.Végig a szemebe nézett,nem eresztette a pillantásom.Aztán,mint aki jól végezte a dolgát,elsétált előlem.Az előbbi kellemes bizsergést átváltotta fájdalom.Nem a fizikai fájdalom,azzal megbirkózom,de azzal,amit belül éreztem,azzal nem tudom hogy fogok.Kapart a torkom a visszafolytott sírástól.Kiléptem a bokor mögül és utána üvöltöttem.*
-Szeretlek...!És nem érdekel,ha te nem szeretsz,én akkor is szeretni foglak! *Álltam ott az erdőben,Gabe engem nézett,aztán ránézett az öccsére és hátatfordítva nekünk,kifelé kullogott az erdőből.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Wilson

Joshua Wilson


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 10:52 pm

"Nem kell aggódni értem...nem vagyok egy elveszett lélek..."
*A tekintetem először a vérre irányult ami a hasából szivárgott.Majd megláttam a karót a mellkasában.A látvány teljesen elborzasztott.Csak álltam ott mint aki karót nyelt.*
"Milyen humoros...karót nyelt..."
*Rena elfordult és idétlenül mozgott.Imbolygott inkább.Gabe se köpni se nyelni nem tudott szintén.Meguntam a 3D-s mozizást és Gabe-et ott hagytam és Rena után mentem.*

*Rena meghallotta ahogy közeledek felé és a fejét hátrafordította.A fejét ingatta,hogy nem kér a segítségemből.De nem vettem róla tudomást.A szemébe néztem és ő is az enyémbe.De a kezem mozgott közben.Megfogtam a kiálló karót,erősen megmarkoltam és kirántottam.Mindvégig egymás szemébe néztünk.A karó vége véres volt.Ledobtam a földre és elsétáltam Rena mellől.Majd Gabe mellől is egyetlen szó nélkül.Csak menni akartam.*
Vissza az elejére Go down
Reena Salvatore

Reena Salvatore


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 10:44 pm

*Egy karótól sikeresen megszabadítottam a testem.Iszonyatosan fájt,annak ellenére,hogy az előbb ittam a férfiból.Már vagy 1 napja nem ettem.Ez lehet az oka...megmarkoltam a második karót,de képtelen voltam kihúzni.Aztán neszt hallottam és felkaptam a fejem.Gabe állt meg tőlem pár méterre.*
-Josh jól van? *Ez volt az első kérdésem,de láttam,hogy a szeme a karón van,ami kiáll belőlem.* Nincs semmi baj Gabe,csak...csak nem tudom kihúzni. *Ahogy ezt kiejtettem a számon,megjelent Gabe mellett Josh.Elmosolyodtam,mikor megláttam.Legalább él...egy darabig néztük egymást,majd elfordultam és egy bokrokkal takart helyre botorkáltam,hogy megszabadítsam magam ettől az átkozótt fadarabtól.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Wilson

Joshua Wilson


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 10:37 pm

*Gabe elengedett.Kérdezősködött,és mire válaszolni szerettem volna az ütő is megállt bennem egy ismerős hang sikolyára.*
"Rena..." *meredtem némán vissza arra amerről Gabe elhúzott*
*Gabe futásnak eredt én meg szitkozódásnak.*
"Igaza van Gabe-nek...de lehet a halál jobb lett volna...a rohadt életbe!"
*Feltápászkodtam és igyekeztem összeszedni a maradék erőmet is és Gabe után futni.*
Vissza az elejére Go down
Reena Salvatore

Reena Salvatore


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 10:28 pm

*Annak ellenére,hogy egy embernek estem neki,nem adta meg könnyen magát.Kilőktem a kezéből a nyílpuskát és a torkának estem.Szétmarcangoltam és élveztem a vére édeskéz ízét.Annyira elöntött a melegség a vérétől,hogy teljesen elmerültem benne és csak akkor tértem magamhoz,mikor valami megégette a kezem,ami a nyakát szorította.Felszisszentem fájdalmamban és leugrottam róla,amit nem kellett volna.Míg én a kezemet szorongíttam fájdalmamban,ő utat talált a nyílpuskához.A kezébe vette és rámcélzott.Aztán már csak arra eszméltem,hogy két karó áll ki belőlem.Egy a hasamból,egy pedig talán pár centikkel a szívemtől.Annyi erőm még volt,hogy a háta mögé surrantam és eltörtem a nyakát.Aztán nekidőltem egy fatörzsnek és megpróbáltam kihúzni magamból a karókat.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Wilson

Gabriel Wilson


Hozzászólások száma : 80
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 10:21 pm

*Ahogy húztam Josh-t egyre távolabb,egyszercsak elkezdte lőködni a kezem.Megálltam és kifújtam magam,majd feölé hajoltam.*
-Héé minden oké? *Kérdeztem és a hangom tele volt aggódással.* Ki ez isten volt ez?És mi a francot akart tőled? *Ültem le az avarba nem törődve azzal,hogy tiszta víz.Aztán már szóra nyitottam a szám,mikor fájdalmas sikítást hallottunk.Ránéztem az öcsémre azonnal felpattantam.*
-Lehet,hogy te most gyűlölöd Őt...de ha Ő nincs,sosem találnuk meg és talán karóval a szívedben feküdnél itt.Úgyohgy ha te nem mész érte,majd én megyek... *Mondtam idegesen és futásnak eredtem.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Wilson

Joshua Wilson


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 10:16 pm

*Az egyik pillanatban Rena jelent meg,majd Gabe.Azt se tudtam,hogy hova kapjam a fejem és mit gondoljak az egész helyzetről.*
"Legyek hálás vagy gyűlöljem őket továbbra is?"
*Meguntam a krumplis zsák szerepét és Gabe kezét tesztem taszigatni,hogy álljunk már meg.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Wilson

Gabriel Wilson


Hozzászólások száma : 80
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 13.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 6:25 pm

*Kiköptem a tüdőm,úgy rohantam.Aztán hangokat hallottam.Felismertem Rena hangját és megpihentem tőlük 3 méterre egy áfonyabokor mögött.Előkaptam a tűket,mert fogalmam sem volt,kivel állunk szemben.Ha egyáltalán valakivel szemben állunk.Kihajoltam a bokor mögül és megláttam az öcsém a földön feküdve,egy pasast,aki éppen Rena felé tart egy nyílpuskát.Aztán a következő pillanatban Rena rávetette magát a férfira,én meg mint a gyenge őrültek,kirohantam a bokor rejtekéből és Josh-hoz térdeltem.*
-Hello öcskös...na gyere húzzunk innen. *Ragadtam meg a kabátjánál fogva és húztam el amilyen messze csak tudtam.Szerencsére a föld vizes volt,így könnyű volt a testét magam után vonszolni.*
Vissza az elejére Go down
Reena Salvatore

Reena Salvatore


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 6:14 pm

*Mindketten rámfigyeltek.Egy pillanatra meginogtam,mert megérztem a nő vérét,de összeszedtem magam és elkezdtem félkörívben a férfi felé közelíteni.Nem tudom,hogy rájött e,valójában én is az vagyok,amit úgy gyűlöl,de nem érdekelt.ALig tőle pár méterrel álltam meg ésazt sem vettem figyelembe,hogy a nyílpuskát egyenesen a szívem felé tartja.*
-Mondtam már...nem szép dolog felbosszantani egy vámpírt. *Villantottam meg a fogaimat és a férfire vetettem magam.Mindezt azért mert megjelent Gabe és Josh felé rohant.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Wilson

Joshua Wilson


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 6:08 pm

*Eleinte csak a tűhegyes fakarót bámultam.Majd a tekintetem feljebb siklott a pasas ördögi képére.Hátrébb megláttam a nőt.A 'szobalány' volt az valóban ahogy sejtettem.*
-Ki maga?És mit akar tőlem? *kérdeztem a karomat fejmagaságba raktam mintegy jelezve,hogy megadom magam*
-Jelen helyzetben szerintem csak én kérdezek...*vigyorgott még szélesebben*...Minek jöttél ide?Semmi keresni valója itt a te fajtádnak! *köpött egyet a földre*
"Kösz ez kedves volt a te fajtáddal szöveg....mintha annyira élvezném a szituációt...Nem is olyan régen még én álltam a helyzet túlsó oldalán.Ironikus..."
-Halljam!Minek jöttél ide?Mit akarsz itt? *kérdezte erőteljesebben*
-Csak...csak úgy ide tévedtem....semmi célom nem volt itt...
-Hazudsz!Vágott a szavamba!Hazudsz!A túlélésed miatt hazudsz,de engem nem versz át rohadék!
*Láttam ahogy kibiztosítja a nyílpuskát és meghúzza a ravaszt.Összeszorítottam a szemem és vártam a halált.

*De a karó mellettem landolt egy fában.Kinyitottam a szemem és a nő lökte meg a férfi kezét.*
"Miért?"
*A férfi szitkozódni kezdett és a nőt ellökte magától,aki a földre zuhant és beverte a fejét egy kiálló sziklába.Éllettelenül terült el a földön és szivárogni kezdett a vére.*
-Nos *kezdett bele* egy zavaró tényező kiiktatva ideje egy másiknak is...*és újra töltötte a puskáját és felém célzott újból.*

*Majd Rena jelent meg a semmiből.Mindketten oda kaptuk a fejünket és zavarodottan bámultunk.*
Vissza az elejére Go down
Reena Salvatore

Reena Salvatore


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 6:04 pm

*Egyre beljebb és beljebb kerültem az erdőben.Hallotam,ahogy Gabriel mögöttem liheg,persze jóval lemaradva mögöttem.Jobb is,hogy lemaradt.Nem kell látni,ha Josh nincs jó állapotban.Most először gondoltam csak bele,hogy mivan,ha Josh összeaszodtan fekszik az erdőben.Kirázott a hideg és gyűlöltem magam érte,hogy ezt tettem vele.Amilyen gyorsan csak tudtam,mentem előre,nem számított,hogy az ágak arcon csapnak és megsértik porcelánbőröm.Aztán hirtelen megtorpantam.Hangokat hallottam pontosan magam előtt.Egy bokos mögé rejtőzve figyeltem.Megláttam Josh-t a földön feküdve,felette pedig egy férfi magadosott.Nem érdekelt ki az.Kiléptem a bokor mögül és csípőre raktam a kezem.Próbáltam keménynek látszani,de ahogy jobban szemügyre vettem Josh-t,a szívem szakadt meg.*
-Nem szép dolog egy vámpírt felbosszantani. *Mondtam hidegen.*
Vissza az elejére Go down
Joshua Wilson

Joshua Wilson


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 5:52 pm

*Hallottam ahogy a növény közeledik hozzám.A szél megsuhogtatta és én nem akartam újabb torok támadást.*
-Elég...*mondtam alig hallhatóan*
-Tessék?Mondtál valamit? *kérdezte a férfi gúnnyal a hangjában* Nem hallod te állat! *és azzal belém rúgott egy nagyot*
-Mondom...elég!*mondtam hangosabban és résnyire kinyitottam a szememet is*
-Ó!Szóval...nem elég?! *Újra kínozni akart azzal a rohadt verbénával.A kezem ökölbe szorítottam és igyekeztem elég erőt összeszedni.Ahogy hajolt hozzám közel,csak a megfelelő pillanatra vártam.Elkaptam a nyakát és megszorítottam,ahogy tudtam.Nem voltam túlságosan erős,olyan voltam akár emberi mivoltomban,de a szeme így is kigúvadt a férfinak.*
-Mondom elég!
*A férfi egy hosszú másodpercig csak bámult rám,majd a képembe nyomta a kezében lévő növényt,ami marni kezdett,elengedtem a pasast és igyekeztem magamról lesöpörni a virágot.Persze a kezeim bánták.Azok is sziszegve perzselődni kezdtek.Mire feleszméltem egy nyílpuska meredt rám,kihegyezett nyílfakaróval benne.*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 12:41 am

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Georgia - Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Erdő   Georgia - Erdő - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Georgia - Erdő
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sheverport - Erdő
» Mystic Falls-i erdő
» Ocean Falls - Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Helyszínek :: Georgia-
Ugrás: