The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Georgia - Szálloda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Jeremy Gilbert

Hozzászólások száma : 138

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Pént. Dec. 17, 2010 10:48 pm

*megsimított az arcát*
- Semmi baj....*vigyorodtam el* még élek és virulok... ez a csitrinek nem lehet ilyen öccse ez jó vagy rossz értelemben volt? *kérdeztem, és észre se vettem szinte de megfogtam a kezét....és rá jöttem hogy én már nem is akarom elengedni....*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Dorothea Melanie Black

Hozzászólások száma : 162

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Pént. Dec. 17, 2010 10:44 pm

*Elvettem és a kezét és megpusziltam. Annyira apró mozdulat volt, de mégis olyan szerelmesnek tűnt. Elmosolyodtam.*
- Azt, hogy basszus, nem lehet ennek a csitrinek ilyen öccse. Először a barátod akartam lenni, de amilyen vagyok... inkább bosszút álltam Elenán. *sóhajtottam* Pedig jobb lett volna, ha nem bántalak. Sajnálom. *lehajtottam kissé a fejem. Éreztem, ahogy vörös tűzrózsák jelennek meg az arcomon. Nem hittem el, hogy mindezt Jeremy hozta ki belőlem.*
Jeremy Gilbert

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Pént. Dec. 17, 2010 10:41 pm

- Ha már első benyomás....te mit gondoltál rólam? *kérdeztem somolyogva és egy hajtincsével játszadoztam*
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Pént. Dec. 17, 2010 10:40 pm

*Felnevettem.*
- Lehet hogy perverz vagyok és szadista, de vámpír semmikép *mosolyogtam.* Felelek.
*Bólintottam.*
Jeremy Gilbert

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Pént. Dec. 17, 2010 10:38 pm

- Első benyomás...hmm...*gondolkodtam el* Apám....ki ez a bomba nő....aztán mondtad hogy Elenát keresed és akkor....a na gondolhattam volna hogy nem hozzám jött *mondtam mosolyogva* aztán amikor letepertél*elnevettem magam* na akkor aztán beszartam....gondolom láttad hogy elhittem hogy egy szadista perverz vámpír vagy....*megcsóváltam a fejem* hát ez szánalom...
- Na...elégedett vagy? Felelsz vagy mersz?
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Pént. Dec. 17, 2010 10:28 pm

- Nos, akkor felelsz. *Elmélkedtem.* Mmm... *felnevettem* Mi volt az első benyomásod rólam?
*Kíváncsi vagyok, Ő hogyan látott akkor, amikor még fogalma sem volt arról, hogy ki vagyok.*
Jeremy Gilbert

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Pént. Dec. 17, 2010 8:30 pm

ne haragudj Do a késői válaszért....

- Kösz az őszinteséget....értékelem *kacsintottam rá*
Damon amúgy jó fej fickó...én bírom őt....nővérem tényleg kicsit kikészítette őket, de remélem most már minden rendben lesz....elég jó pontot szerzett Elenánál azzal hogy megmentett....na de most ne foglalkozzunk ezzel.....legyen mondjuk....hmmm....felelek,... " merni majd később...."
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Szer. Dec. 15, 2010 12:16 am

- Szóval azt akarod tudni... volt-e szex?
*Úgy éreztem, hogy nagyon elkezd égni a pofám. Vagy hazudok neki vagy pedig elsimítom a dolgot. De nem... nem fogok neki hazudni.*
- Volt szex *nevettem el magam* Nem fogok magyarázkodni, de totál le volt törve Elena miatt... és nekem sem volt valami jó a kedvem, így egymásra találtunk. De most már nem tenném meg. *mondtam kissé zavartan és félkönyékre támaszkodva fürkésztem az arcát.* Te akartad tudni... *vallottam be szégyenkezve.* Most én jövök. Felelsz vagy mersz? *sóhajtottam*
Jeremy Gilbert

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Szer. Dec. 15, 2010 12:10 am

- Hmm....mit is kérdezzek *gonosz vigyor* - Szóval, Damonnal az az üzleti kapcsolatod...terjedt-e ki többre mint üzlet....? "szégyellem de ez még mindig birizgálja a fantáziámat...nem féltékeny vagyok....csak....na jó de....féltékeny vagyok....*

( utánára majd...felelek xD )
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Szer. Dec. 15, 2010 12:06 am

- Mmm *gondolkodtam. Ha rögtön merszet mondok, akkor lehet 'eldurvul' a helyzet, azt pedig inkább hagyjuk a végére. Ha felelet lesz, akkor végül is egész jól fog elsülni... utána pedig felőlem akármilyen attrakciókat csinálhatunk - engem semmi nem tart vissza. Vigyorogni kezdtem.* Felelek *válaszoltam végül*
Jeremy Gilbert

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Kedd Dec. 14, 2010 11:54 pm

- Ezt örömmel hallom...Na jó akkor kezdek én....Felesz vagy mersz? *néztem rá vigyorogva, és megsimítottam az állát....olyan közel volt...és az ajkai olyan hívogatóak voltak....de nem akartam elrontani már most a játékot*
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Kedd Dec. 14, 2010 11:51 pm

*Felnevettem.*
- Én mindig is rajongtam azért a játékért... De ezt jól titkolom *kacsintottam, majd elrúgtam magam és hasra fordultam. Túl közel volt a szája, én pedig igazán kívántam őt. De most nem az a lány akartam lenni, aki legszívesebben megcsókolná, hanem az, aki.... szóval valamilyen más. Elhúzódtam és felnevettem.* Nos... ki kezdi? *összemorzsoltam a tenyeremet, mintha 'izgulnék'. Gyerekesnek tűnt, de még így is jól éreztem magam - már most.*
Jeremy Gilbert

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Kedd Dec. 14, 2010 11:49 pm

- Jól hangzik *mondtam mosolyogva és leültem mellé az ágyra, pontosabban lerúgtam a cipőmet és lefeküdtem mellé.... a hajával játszadoztam ameddig beszéltem* - Mi lenne ha felelsz vagy merszeznénk...vagy ez nagyon dedós dolog? *kérdeztem nevetve*
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Kedd Dec. 14, 2010 11:24 pm

*Elmosolyodtam és ledobtam egy székre a kabátomat. Benéztem a fürdőbe - pont mint elképzeltem. Csodálatos hely volt... és ami azt illeti, tényleg ránk fért már egy kis jó.*
- Na, használjuk ki a terepet, mert nem sokáig elvezhetjük *nevettem fel kissé rossz állóan* Ez egy ilyen lelkizős nap lesz. Te elmesélsz mindent magadról... és én, ami érdekel *kacsintottam* Vagy aludhatunk, vagy fürödhetünk, vagy mozizhatunk *böktem a hatalmas tévé felé* vagy minden mást, ami eszünkbe jut.
*Lefeküdtem az ágyra és széttártam a karjaimat.*
Jeremy Gilbert

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Kedd Dec. 14, 2010 8:40 pm

- Naa....azért ne mondd hogy egy sincs....ott vagyok....én.....és....és....én hatnak számítok...mondták már párszor hogy hatökör vagyok....és nem hiszem hogy nem lenne több batárod ott...na mindegy, hamár ilyen elcseszettek vagyunk, elcseszettél élettel meg mindennel.... most már igazán megérdemeljük hogy egy kis jó is történjen velünk...nem igaz? *kacsintottam rá és előre engedtem a lakosztályba*
- Woow....hát ez....elég jó....*néztem körbe, de nem is igazán a szoba volt amit szépnek láttam...hanem aki ott állt előttem*
" tényleg megérdemelnénk már egy kis jót..."
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   Hétf. Dec. 13, 2010 11:35 pm

- Elhiszem *sóhajtottam, majd beléptem a szállodába. Udvariasan köszöntem és lefoglaltam egy jó kis lakosztályt az emeleten. Felbaktattunk és rendeltünk pár ínyencséget is.*
*Felfelé haladva a lifttel Jeremy-re mosolyogtam.*
- Mystic Falls tök jó hely. Sok arrafelé a kellemes barát... *Néhány percig póker arccal néztem Jeremy-re, de hamar elnevettem magam.* Jó, egy barátom sincs arra...de teljesen lényegtelen. *mosolyogtam*
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 192

TémanyitásTárgy: Georgia - Szálloda   Szomb. Dec. 11, 2010 12:41 am

...
Felhasználó profiljának megtekintése http://thevampirediaries.hungarianforum.net
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Szálloda   

Georgia - Szálloda
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Aisu Szálloda