The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Georgia - Főút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Dorothea Melanie Black

Hozzászólások száma : 162

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Főút   Hétf. Dec. 13, 2010 11:14 pm

*Akaratlanul is elmosolyodtam. Még hogy vonzza a bajt. És akkor én mit mondjak?*
- Jeremy, az, hogy a személyek meghaltak körülötted, az nem a te hibád. A vámpírok sorsa a halál. Vagy miattunk... vagy az emberek... vagy egymás miatt halnak meg. A halandók ezt általában kevésszer befolyásolják. Csak ezzel itt *mutattam a gyűrűjére* érsz valamit ebben a világban.
*Hátranéztem. Egy kocsi lámpája világította be az egész területet. Beljebb húztam Jeremyt a fák közé.*
- Haza kellene mennünk lassan. Fázol *állapítottam meg. Gyere. *mutattam a kezemre* Lehet, hogy nagyon idiótán néz ki, de percek alatt hazaérnénk... *mosolyogtam zavartan*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Jeremy Gilbert

Hozzászólások száma : 138

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Főút   Hétf. Dec. 13, 2010 11:09 pm

- Do...nem tehetsz arról ami vagy...és engem cseppet sem érdekel....tényleg nem...az előző emberek akik szerettem se voltak emberek...Do...alábecsülöd magad....*felemltem az állát, hogy rám nézzen*
- Nem látod jól magad...nézd nem sok ember kockáztatná pont miattam az életét....de te megtetted... és nem attól félek hogy mi vagy...hanem attól hogy....beléd szeretek aminek igen nagy a veszélye *mondtam mosolyogva* És még ezzel sem lenne gond...de félek hogy elvesztelek...hogy valami bajod esik...idáig mindenki akit szerettem hirtelen eltűnt mellőlem....vonzom a bajt... és nem akarom hogy valami bajod legyen....mert....mert szeretlek....*mondtam lesütött szemmel*
" kimondtam....most már nem szívhatom vissza*
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Főút   Hétf. Dec. 13, 2010 10:54 pm

*Az ajkaimba haraptam és megálltam. Levettem magamról a felsőt és nyomtam egy puszit Jeremy kék ajkaira. Mintha én fáznék valamennyire is. Ő viszont majd' megfagy.*
- Nem kell semmit sem mondanod. Mind a ketten elcseszettek vagyunk... valahogy félresikerült az egész életünk. *összeráncoltam a homlokom* De semmit sem késő kijavítani. Semmit sem késő helyrehozni, jobb életet élni. És ezt neked nem vámpírként kell megtenni. Elveszed magadtól a létezés örömét. *mosolyodtam el* Ne hidd, hogy én örülök annak, hogy valamilyen szempontból különleges vagyok. A szépség pedig... lehet átok is, nem csak áldás. *motyogtam* Előtted az élet, Jeremy... de *sóhajtottam* nem egy olyan lány mellett, mint én. Én egy rakás szar vagyok, aki minden hónapban gyilkol... akinek elváltozik a szeme, aki egy farkas lesz, Jer. Nem szabad, hogy akármit is érezz irántam.
"Ez lesz így a legjobb. Nem akarok neki fájdalmat okozni. Pedig... annyira... Nem. Ez így nem jó. De neki igen. És ez többet számít. Én eltudok viselni még több szart, de Ő ... inkább legyen boldog... és élje az életét a megszokott módon.*
Jeremy Gilbert

Hozzászólások száma : 138

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Főút   Hétf. Dec. 13, 2010 10:50 pm

*láttam hogy Do vacog, levettem a kabátom és ráterítettem*
- Nem viselkedtél hülyén...szerintem minden pasi oda lenne ha egy ilyen nő...ilyen gyönyörű nő olyanokat mondana....de nem akarlak kihasználni....és amúgy se emlékeztem volna túl sokra...-mondtam egy apró mosoly kíséretében* pedig ha veled lennék annak minden pillanatára szeretnék emlékezni....*a végét elhadartam mert rájöttem milyen baromságokat mondtam*
- Do...én.....semmi....*megráztam a fejem és mentünk kéz a kézben tovább*
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Főút   Hétf. Dec. 13, 2010 10:39 pm

*A főúton sétáltunk, mínusz fogok repkedtek, bennem pedig a vér is meghűlt. Nem szoktam hozzá, hogy valaki akármiért is bocsánatot kérjen, amit ellenem tesz. Általában a bunkó modorhoz vagyok hozzászokva... de Jeremy.*
- Ó. Nem gáz *kacsintottam* Te még bizonyára érzelemmel szeretnéd *nevettem fel kissé ironikusan* Te ne haragudj. Néha idiótán tudok viselkedni.
*Eddig észre sem vettem, de akaratlanul újra egymás kezét fogtuk. Elmosolyodtam erre, bár még mindig nem tudtam mire vélni a saját érzéseimet.*
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 192

TémanyitásTárgy: Georgia - Főút   Szomb. Dec. 11, 2010 12:41 am

...
Felhasználó profiljának megtekintése http://thevampirediaries.hungarianforum.net
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Georgia - Főút   

Georgia - Főút
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2