The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Lauren szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Lauren Sunlight

Hozzászólások száma : 84

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 4:39 am

*Összeszorult a torkom és életemben talán először igazán megbántam amiket mondtam.*
"Nem hiszem, hogy ennek itt és most vége lenne. Mármint... minek is lenne vége? El sem kezdődött igazán."
- Utállak...mert nem ismerlek és mégis... szeretlek.
*Az ablakhoz sétáltam és kinéztem rajta. Hiába kerestem, nem találtam meg az alakját, ezért becsuktam az ablakot és rádőltem az ágyra.*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Kedd. Júl. 26, 2011 11:45 pm

*Reggel már későn keltem fel, ezért gyorsan letusoltam és magamra kaptam egy trikót és egy rövidnadrágot. A kardigánomat a kezembe tettem, felkaptam a táskám és elindultam a suliba. Út közben elszívtam egy cigit és mire beértem pont el lehetett nyomni.*
"Ezer százalék, hogy össze fogok vele futni...." *Az agyam folyamatosan rajta kattogott.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Szer. Júl. 27, 2011 2:29 am

*Alig telt bele pár perc már a verandánkon voltunk.*
- Ez is valami vámpíros cucc, mi? *Köhintettem és beléptem az ajtón. Levettem magamról a vizes ruháimat és azonnal a fürdőbe rohantam. Megengedtem a kádat forró vízzel, tettem bele némi tusfürdőt és belefeküdtem.* Ahhh *nyögtem elégedetten és néztem, ahogy Sebastian lassan besétál az ajtón.* Ne haragudj, szólnom kellett volna, hogy nem tudok úszni... Gondolhattam volna, hogy amilyen bolond vagy nem úszom meg szárazon *Nevettem fel becsukott szemmel.*
Sebastian Salvatore

Hozzászólások száma : 102

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Szer. Júl. 27, 2011 2:36 am

*Lassan követtem Laurent a fürdőszobába, ahol ő már a forró fürdővízben ült. Leültem a kád mellé a földre, hogy szembe kerüljek arcával. Ahogy nevetett és csillogott a szeme, úgy éreztem sosem tudnék többé enélkül a szempár nélkül élni.*
- Hát... Elég hülye húzás volt. Nem győzök bocsánatot kérni. *mondtam bűnbánóan.* - Tényleg elég szarul érzem magam emiatt... De tudnod kell, hogy akármilyen zizzent vagyok, és hihetetlenül gyerekes, és akármekkora baromságokat is csinálok, attól még szeretlek és... *a további szavak belém szorultak.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Szer. Júl. 27, 2011 2:39 am

*A szívem ezerszer gyorsabban kezdett dobogni, ahogy elhagyta a száját a szeretlek szó. Nem is tudom, mondta-e már ki valakinek. Akaratomon kívül mosolyogtam, mint egy vadalma. Úgy éreztem, sohasem akarok úgy felkelni, hogy ő nincs mellettem.*
- Már nem is kell mondanod semmit. Gyere ide *Intettem és felhúztam a lábam, hogy ő is oda férjen a kádba.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Szer. Júl. 27, 2011 2:44 am

*Kibújtam a cipőmből, és levettem nedves ruháim. Beültem vele szembe a kádba.*
- Jézusom, te mindig ilyen forró vízben fürdesz? Vagy csak ha a barátod jeges vízbe hajigál...? *kérdeztem félig tréfásan.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Szer. Júl. 27, 2011 2:46 am

*Felnevettem és a lábamat átettem az övéin.*
- Csak akkor, ha a barátom *Elhallgattam.* Szeretlek. *Elmosolyodtam és átöleltem. A fejemet a nyakába fúrtam és nem bírtam megszólalni egy jó percig. Nem akartam túl gyerekesnek tűnni, pedig legszívesebben sikítottam volna a boldogságtól.* Legközelebb meleg vízbe dobálj és lehetőleg ne legyen mélyebb másfél méternél... Sőt, megelégszem egy lavorral is, oké? *Néztem a szemeibe cinikusan*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Szer. Júl. 27, 2011 2:51 am

*Ahogy ő is kimondta, hogy szeret, azt hittem táncra tudnék perdülni örömömben. De az túlságosan hülyén vette volna ki magát.*
- Legközelebb megtanítalak úszni. *mondtam komolyan, és magamhoz öleltem. Végigsimítottam a haján.* - De ne aggódj, ilyen fiatalon még én sem tudtam... *Húztam meg a haját gyengéden, majd óvatosan megcsókoltam.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Szer. Júl. 27, 2011 2:53 am

- Ilyen fiatalon? Ugyan már, mi az a pár száz év? Egy ültő helyemben egy doboz cigivel kivárom, ha kell... *Nagyzoltam mosolyogva.* A forró fürdő után mi a terved, Mr. Tapasztalat? *Ugrattam és megcsókoltam a nyakát.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Szer. Júl. 27, 2011 2:56 am

*A valaha megélt összes érzés felkavarodott bennem, ahogy pajkosan csókolgatott.*
- Őszintén? *kérdeztem.* - Amióta itt vagyunk csak az jár a fejemben, hogy el kell mennem a motoromért... És a kocsidért... *mondtam. Aztán nevettem.* - Habár... Talán pirospacsizhatnánk is...
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Szer. Júl. 27, 2011 11:09 pm

- Nos a kocsim a garázsban áll *vontam fel a szemöldököm* A motorod pedig kint ázik a tónál, ahol mellesleg majdnem az életemet vesztettem... *Megcsókoltam lágyan* De ugorj el érte, ha gondolod, én pedig addig főzöm egy kis teát és megszárítkozom. *Ajánlottam.*
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   

Lauren szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Greg hálószobája
» Stefan szobája