The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Lauren szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Lauren Sunlight

Hozzászólások száma : 84

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Hétf. Júl. 11, 2011 12:51 am

*Nem akartam megszólalni. Egész végig néztem, ahogy mesél magáról. Ahogy mesél, mintha egy teljesen normális és átlagos életet beszélne el, néhány halálesettel, vitákkal, kamaszkorral. Pedig egyáltalán nem ezt tette. Egy életről mesélt, aminek több ezer éve vége szakadt, aztán egy törés után újra folytatódott. A vér is megfagyott bennem egy-egy résznél, de nem ijedtem meg. Valahogy olyan nyugodt voltam, mintha egy adaggal újra be lennék lőve.*
- És fáj még, ha kívánod a vért? Mármint... eluralkodik még rajtad?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Sebastian Salvatore

Hozzászólások száma : 102

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Hétf. Júl. 11, 2011 1:04 am

*Ránéztem.*
- Eléggé. Főleg kiszolgáltatott helyzetekben, mint a mai esetünk... *mondtam.* - Rohadtul éhes vagy, és csillapíthatod piával, droggal, cigivel... *szívtam egy slukkot.* - ...szexszel... de csak a vér ad megnyugvást az ösztöneidnek. Csak az bír igazán megnyugtatni. De nem biztos, hogy erről kellene beszélgetnünk... *mondtam, és végigsimítottam hosszú haján. Elnyomtam a cigit.* - Aludj, holnap iskola. *álltam fel. Felnézett rám, én pedig lehajoltam a füléhez. Meg sem rezzent.*
"Talán azt remélted, hogy el fog húzódni? Hogy megijed? Akkor vissza tudnád fordítani mindazt ami ma történt?"
*Végül nem mondtam neki semmit, csak megnyaltam az arcát, és távoztam az ablakon.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Hétf. Júl. 11, 2011 4:22 pm

*Bevetette a szokásos köszönési formáját amire felnevettem. Nem sok idő tellett el, már nem volt a szobámba. Lekapcsoltam a lámpát és hanyatt feküdtem az ágyon. A mai napon kattogott az agyam, így nehezebben sikerült elaludnom.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Hétf. Júl. 11, 2011 11:44 pm

*Amikor reggel felkeltem szokatlanul szép idő volt kint. A nap ezer ágra sütött, a madarak előttem termékenyítették meg egymást, én pedig elmosolyodtam. Nem tudtam mire vélni ezt a helyzetet, általában sosem mosolygok, nem hogy reggel, 8 óra előtt, iskolába menet. Gyorsan magamra kaptam egy farmer rövidnadrágot, egy fehér pánt nélküli felsőt és kifésültem a hajamat. Ma szokatlanul 'nőies' leszek - körülbelül mint egy bálna... - de jó kedvem van, az istenért! Fogat mostam, magamhoz kaptam a táskám és gyalog indultam a suliba.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 3:16 am

*Miután lerázott az ablaka előtt termettem.*
- Ha elmondanám mit akarok, meg kéne, hogy öljelek... Vagy megint összekevertem...? *mondtam.* - Nézd el nekem, hogy a szokásosnál is taplóbb vagyok... Beszélni szeretnék veled.
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 3:17 am

*Közel léptem hozzá, egész közel és vártam, hogy megszólaljon.*
- Érdekel, hogy mi lehet ennyire fontos... Elvégre egész sokat tettél azért, hogy itt legyél, gondolom nem hiába.
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 3:22 am

*Beugrottam az ablakon mellette. Elkezdtem járkálni a szobában.*
- Remélem. *mondtam.* - Tényleg sajnálom, hogy össze-vissza beszélek és furán viselkedem... Azt hiszem másnapos vagyok. Igazából... A vámpírok nem szoktak azok lenni... Én azt hiszem... A véredtől lettem az... Aznap kurva jó hatással van rám, másnap meg... Látod... *fejtegettem. Megálltam. Felé fordultam.* - Tulajdonképpen. Sosem beszélek ennyire összefüggéstelenül. *biggyesztettem az ajkaim, és lehuppantam az ágyára.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 3:26 am

*Felhúztam a szemöldököm.*
- És ez engem hol érdekel? *Megfordultam, hogy ne háttal legyek neki és leültem mellé az ágyba. Nem tudom miért kívántam ennyire. Mintha minden csókja egy csepp víz lenne a kiszáradt sivatagban. Összeszorítottam a fogam.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 3:29 am

*Közelebb húzódtam hozzá, és beleszagoltam a hajába.*
- Azt nem kérdeztem, hogy érdekel-e. *suttogtam, s közben elnyílt ajkaimmal simogattam arcának körvonalát.* - De engem Te érdekelsz. *tettem hozzá, és elhúzódtam, hogy a szemébe nézhessek.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 3:32 am

*Lehunytam a szemeimet és megcirógattam a nyakát.*
- Ez meglep. Nem tudom eldönteni, miért mondasz nekem ilyeneket.
"Vagy a véremért, vagy az anyagomért, esetleg a lényemért?"
*Kinyitottam a szemem és belemásztam az ölébe, hogy szembe legyek vele. Megcsókoltam a nyakát, aztán az arcát, a fülét és szinte mindenét az arcán, az ajkait kivéve. *
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 3:37 am

*Vágytam rá. Hogy mindenét magaménak tudhassam. Hogy felfalhassam mind testileg, mind lelkileg.*
- Héj, kislány... *fogtam meg a csípőjénél fogva és igyekeztem egyhelyben tartani.* - Én most... Én most tényleg nem ezért jöttem. *mondtam és a kezeim közé vettem arcát.*
"Akkor miért...?"
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 3:39 am

*Elmosolyodtam.*
- Na akkor miért? *Megfogtam a kezeit és levettem az arcomról.* Vagy még üljünk itt egy ideig, míg erőt veszel magadon és elmondod?
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 3:42 am

*Elmosolyodtam.*
"Na most aztán kitalálhatnál valami hatásosat..."
*Sóhajtottam.*
- Ezért... *csókoltam meg az ajkait amilyen gyengéden csak tudtam.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 3:45 am

*Amikor abbahagyta csak néztem rá felvont szemöldökkel.*
- Gratulálok. *Suttogtam és kimásztam az öléből. Kivettem a cigim a táskámból és az asztalra dobtam. Mindegy, mit csinálok, csak ne kelljen újra ránéznem, megérintenem, megcsókolnom.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 3:47 am

*Önkéntelenül is elnevettem magam a reakciójára.*
- Te semmit sem kezelsz racionálisan. Nem racionálisan reagálsz. Például... Meg sem kérdezted, hogy mi volt ez a kis közjáték a nővéreddel. Pedig érdekel. *mondtam.*
"Ami azt illeti ez utóbbi engem is érdekelne..."
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 3:52 am

- A nővérem dögös, gyönyörű és vámpír. Alapvető, hogy minden férfi meg akarja dugni. És mivel te is férfi vagy, gondolom beállnál a sorba. Most jöhetsz a 'más vagyok mint a többi férfi' dumával, de ne akard nekem bemesélni, hogy nem képzelegtél el róla. Hát tudod ezért nem kérdeztem meg. *Megfordultam és felültem az asztalra.* És még azért nem, mert tudom, hogy egy olyan nő ezerszer könnyebben megkaphatna téged és nem akarom rombolni az így is nulla önbecsülésem. Most már remélem érted. Féltékeny vagyok, igen, cseszettül. Mert nézz rám... mi vagyok? Egy drogos, elfuserált alak, aki még akkor sem kellene senkinek, ha meztelenül, sörrel vagy borral a kezében kínálná magát...Pedig ez elég imponáló lenne az erősebbik nemnek, nem?
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 3:59 am

*Nem tudtam nem mosolyogni, amiből ő akár úgy is érezhette, hogy gúnyolódom vele. Felálltam, és az asztalhoz sétáltam. Nekitámaszkodtam a két kezemmel, hogy körbefogjam Lauren-t, és hogy a szemébe nézhessek.*
- Nem erősségem a bókolás. *mondtam.* - De te vonzóbb vagy a nővérednél. Talán épp azért, mert őt bárki megkaphatja. *folytattam.* - Na jó... Nincs több humbug. Őszinte leszek veled. Én nem különösebben bukom a vámpírokra. *vallottam be. Elnevette magát.* - Most mi van? Épp kiöntöm neked a szívem... Na jó. Akkor folytatom. Igen, valóban megmozgatta a fantáziámat a csaj... Valójában veled képzeltem el... *mondtam, és hirtelen elkaptam a tekintetem, és arrébb léptem.* - Tényleg rohadtul másnapos vagyok...
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 4:01 am

*Beletúrtam a hajába.*
- Hát bókolni tényleg nem tudsz, de hazudni annál inkább.
*Megfogtam az állát és magamhoz húztam. Megpusziltam az orrát és a lábaimat átkulcsoltam a derekán.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 4:04 am

*Átkaroltam a derekát, és szorosan magamhoz húztam.*
- Sosem voltam még ennyire őszinte. *suttogtam ajkaimmal az ajkain.* - Még ha kicsit zizzentnek is tűnök... *Megpusziltam a száját.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 4:07 am

*Nem akartam megszólalni. Inkább csak ültem ott, simogattam a hátát és az ajkaimmal az övét súroltam mindvégig.*
- Tudni akarom, mi jár a fejedben. Hogy minek tekinted ezt a helyzetet... Hogy mit érzel, amikor csókolózol velem.
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 4:18 am

"Basszus... Ne már! Ez nagyon béna lesz... Ki ne mondd Sebastian!"
- Én nem akarom tudni... *mondtam.* - Én csak érezni akarom. Érzeni akarlak. *Szorosan az ajkaira tapasztottam az enyémeket.* - Már-már jobban vágyom pusztán erre... *néztem végig magunkon.* - ...mint a véredre... amely úgy hívogat... hogy megkapjam a mai adagomat is... *a végére a hangom eltorzult, és az ajkam a nyakára tévedt.* - Állíts le... Megőrjítesz... *mondtam szakadozva, és beleharaptam a nyakába. Ahogy a friss vére elöntötte a számat, mintha fejbe vágtak volna, és elkaptam a fejem.*
"Mintha valami kétlábonjáró extradózisú heroinnal kerültem volna össze... Egyszerre kijózanít, s a mélybe húz..."
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 4:22 am

*Leugrottam az asztalról , megfogtam a pólóját és lerántottam róla. Egy kicsit a nyakamhoz tettem, hogy átitassam vele a felső egy részét és ledobtam a földre. Megfogtam az arcát, megsimítottam és megcsókoltam kissé véres ajkait.*
- De én akarom tudni. Ez sem számít? *Kérdeztem tőle újra*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 4:28 am

*Ha eléggé magamnál lettem volna tudtam volna, hogy megint nem racionálisan reagál. És tudtam is. A vére már tegnap is ezt tette velem. Ketté szedte a személyiségemet. Az ösztönlény vámpír személyiségre, és az érző lény személyiségre.*
"Ez érdekes! Köthetnénk fogadást, vajon ki kerekedik felül...?! - Kuss!"
*Magammal kellett küzdenem, s végül a kezeim közé vettem az arcát.*
- Azt, hogy szükségem van rád. Erre, ami köztünk van. Hogy... Mintha... Eddig csak te hiányoztál volna...
Lauren Sunlight

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 4:31 am

*Újra úgy éreztem, mintha belenyilallt volna a szívembe. De ez most nem az a szokásos fájdalmas érzés volt. Az ajkaim megfeszültek és mélyen a szemébe néztem.*
- Én nem akarom ezt. *Eltoltam magamtól és vissza ültem az asztalra* Nem akarlak... szeretni téged. Semmiképp. Neked nincs rám szukséged. Csak a vérem kell, mert az mindig friss és édes... De én nem fogok szenvedni miattad. Nem akarok. *Ismételtem és beletúrtam a hajamba.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   Csüt. Júl. 14, 2011 4:36 am

*Nagyot nyeltem.*
"Mégiscsak hagynod kellett volna az állatnak, hogy kitörjön. Az tegnap is bejött. - Kifelé a fejemből."
- Megértelek. *mondtam. Odahajoltam hozzá, vártam egy pillanatot, hogy elhúzódik-e, aztán megnyaltam az arcát,kiugrottam az ablakon, és futni kezdtem.*
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Lauren szobája   

Lauren szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Greg hálószobája
» Stefan szobája