The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Lauren szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 204

TémanyitásTárgy: Lauren szobája   Pént. Júl. 08, 2011 4:50 pm

...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Lauren Sunlight

Hozzászólások száma : 84

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Pént. Júl. 08, 2011 5:01 pm

*Az ébresztőórám hangos zúgolódására ébredtem. Még mindig éreztem a tegnapi cigirengetegek kielégítő illatát, de jobban zavart apám kornyikálása a földszintről.*
- El fogsz késni! Megmondtam, hogy rohadtul kelj fel időben! Nehogy már még a suliból is kirúgjanak, te tetves kölyke!
*Nem szóltam semmit csak magamra húztam a takarót és a fejembe nyomtam a párnát. Hányszor akartam már megfojtani magam reggelente? Hányszor gondoltam már arra, hogy feladom? Apámnak végül is már csak pár éve van hátra, mert tuti, hogy májrákja van. Én pedig egyedül mihez kezdjek?*
- Nem hallod?! KELJ FEL! *Törte be a szobám ajtaját. Kimásztam az ágyból és felkaptam a cipőmet. Minden erőmmel a hátának vágtam és a cigimért nyúltam.*
- Majd felkelek, ha úgy tartja kedvem. Hol az istenbe van a gyújtóm? *Morogtam és feltúrtam az íróasztalomat, hogy megtaláljam. Volt ott minden; tű, fű, kanál, kokain, és persze a gyújtóm.*
- Mikor tusoltál te utoljára? *Kérdezte apám.*
- Hát... most majd beállok, tény, hogy rég.
*Miután elégedetten elszívtam a cigim a zuhany alá álltam és vagy jó tizenöt percig nem is mozdultam alóla. Végül felkaptam valami topot, egy inget és a szakadt farmergatyám, felkaptam a táskám, amibe fogalmam sem volt, hogy mi van, zsebre tettem a gyújtom és elindultam a közkedvelt mystic falls-i gimnáziumba.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Szomb. Júl. 09, 2011 5:08 am

*A zacskókat zsebre vágtam és elindultam a ház felé.*
- MI VAN? *Ordítottam apámnak ahogy beértem a házba. Ott ült a tévé előtt és itta a vodkáját. Odamentem, kivettem a kezéből és lehúztam.*
- Csak akkor keress, ha haldokolsz. Minden egyéb várhat. *Vágtam oda neki tuskón és felmentem a lépcsőn. A szobámba érve nagyra tártam az ablakot és ledobtam a zacskókat illetve a cigimet az asztalra. Beestem az ágyamba és nem is terveztem kijönni onnan egyhamar.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Vas. Júl. 10, 2011 10:38 pm

*Miután több mint félórán át áztattam magam a zuhany alatt kikászálódtam és becsavartam magam egy törölköző, hisz' nem akartam, hogy apám a vádlimnál többet lásson belőlem. Beléptem a szobámba, levettem a törölközőt és kihalásztam pár fehérneműt.*
Sebastian Salvatore

Hozzászólások száma : 102

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Vas. Júl. 10, 2011 10:50 pm

*A temetőben feltápászkodtam apa sírja mellől, és elindultam a sírok között. Megpillantottam egy ismerős nevet: "Kendra Sunlight". Futni kezdtem.
Megálltam. Az erdő ismerős részén voltam, éppen ott, ahol ma már jártam. Felnéztem a sötét házra; két ablak világított, az egyik a földszinten, a tv-fénye miatt - hangosan üvöltött egy focimeccs-, és egy másik fent. Felmásztam egy fára, ahonnan jól beláthattam.*
"Lauren tökéletesen meztelenül. Elővesz néhány fehérneműt, majd felölti."
*Az ablak résnyire nyitva volt, én pedig csak egy egészen kicsit kellett, hogy lendítsek magamon, majd belöktem az ablakot, és beléptem rajta.*
- Szép szoba. *jegyeztem meg, az enyhén hanyagul rendben tartott helyiségre nézve.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Vas. Júl. 10, 2011 10:54 pm

*Alig hogy magamra húztam a bugyim valami csapódott a hátam mögött. Hátra sem kellett fordulnom, tudtam, ki lesz az.*
- Nem tudom, hogy mit gondoljak rólad. De talán jobb, ha nem gondolok semmi természetfelettire. Lehet ez az anyag teszi, hogy most azt hiszem, a szobámba vagy és hogy egyszerűen berepültél a szobába.
*Megfordultam. Kissé nyúzott volt a tekintete. Az én arcom teljesen tiszta volt. Egy sminkcsepp, egy koszfolt sem éktelenkedett rajta. Valahogy elfogott a nyugalom, hogy végre úgy lát, mint egy nőt. Hülye ruhák, gyűrűk, smink nélkül. Csak én voltam előtte, Lauren Sunlight.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Vas. Júl. 10, 2011 11:01 pm

*Lassan megfordult, és rám nézett. Nem gondolkodtam azon, hogy miért ezeket a szavakat mondja, hogy mi járhat a fejében, mikor rám néz, vagy, hogy érdeklem-e egyáltalán. Hosszan néztem idomait, bársonyos, enyhén napbarnított bőrét, melyen mindössze néhány tűszúrásnyom, és az általam okozott sebek éktelenkedtek.*
"Mi a frászt hiszel, Sebastian? Hogy talán szerethetsz valakit? Szép a lány, oké... Vonzódsz hozzá, oké... Nem hisztérika, oké... De mit tudna nyújtani...? És főképpen: te mit tudnál neki nyújtani...?"
*Megfordultam, és jobb kezemmel kitártam az ablakot, de aztán végül csak nekitámasztottam a fejem.*
- Ugrottam. *mondtam, s közben fejemet a karomnak támasztva szorosan összezártam a szemhéjaimat.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Vas. Júl. 10, 2011 11:04 pm

- Hát, talán a repülés menőbb lenne, de ez sem túl rossz *elhúztam a szám és elmosolyodtam. Visszafordultam, felkaptam egy pólót és leültem az ágyra. Megpaskoltam a mellettem lévő helyet és török ülésbe helyezkedtem.*
- Miért vagy itt?
"Nem akartam arra gondolni, hogy valamiféle gyengéd érzelmet táplál irántam. Nem esett volna rosszul, ha egy ilyen férfi érdeklődni irántam, de tudtam jól, hogy csak délibáb, amit magam elé képzelek. Féltem magamtól, hogy milyen lennék mellette, féltem attól, hogy egyáltalán szeressek valakit. Olyan régen szerettem már, hogy talán el is felejtettem, hogyan kell."
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Vas. Júl. 10, 2011 11:08 pm

*Nem volt meglepve. Furcsálltam, de nem zavart. De nem is bíztam tőle el magam. Felkapott egy pólót, és leült az ágyra, majd engem is odainvitált. Leültem mellé.*
- Nem tudom. *vallottam be. Aztán kis idő múlva hozzátettem:* - Láttam édesanyád sírját a temetőben. És most... itt vagyok.
"Tényleg... Miért is jöttél ide? Talán azt gondolod, hogy szüksége lehet rád? Javíthatatlan vagy, Sebastian."
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Vas. Júl. 10, 2011 11:12 pm

*Anyám hallatán elszorult a torkom.*
- 4 éve halt meg. Tökéletes nő volt, amolyan mindenben egy kanál, cserfes, de nem lehetett nem szeretni. Inkább rá ütöttem volna. "Vagy inkább én haltam volna meg." Szóval ezért vagy itt, hogy ezt megoszd velem? *Elmosolyodtam.* Ez aranyos.
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Vas. Júl. 10, 2011 11:17 pm

*Nem tudtam mosolyogni, vagy gonoszul vigyorogni, mint általában szoktam olyan helyzetekben, mikor megkapom amit akarok. Ehelyett egy fintorra futotta.*
- Nem tudom miért jöttem. *ismételtem meg.* - De azt tudom, hogy most sehol nem lennék szívesebben. *csak ennyit mondtam. Nem néztem rá, nem fogtam meg a kezét, nem öleltem át, hiába volt nagy a késztetés minderre. Csak ültem vele a kislámpától homályos csöndben, s hallani lehetett a meccs állását a földszintről.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Vas. Júl. 10, 2011 11:27 pm

*Egy árva szót sem tudtam kinyögni. Úgy éreztem, hogy egyetlen hang sem megfelelő arra, hogy megtörje ezt a tökéletes csendet. Kint halkan eleredt az eső, mégis úgy gondoltam, hogy ez életem egyik legszebb pillanata. Amikor valaki egy mondatával érezteti, hogy - bár ez kicsit abszurd - de valamennyire számítasz neki, hogyha csak egy percre is, de itt van veled és jól érzi magát a társaságodban. A kezeim lassan indultak el a combján. Ujjaimmal apró köröket írtam le, majd megérintettem az ott pihenő kissé sáros, nikotintól illatozó kezét. Ujjaimat szorosan az övéi közé dugtam és ránéztem. Még mindig nem akartam megszólalni.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Vas. Júl. 10, 2011 11:36 pm

*Csak néztem kezeinket hosszan, eltűnődve. Hiába próbáltam kiüríteni az agyam, nem tudtam nem gondolkodni.*
"Lehet, hogy egy életre elcsesztem valaki életét... Lehet, hogy még mélyebbre taszítottam. Kihúzni a szakadékból valószínűleg pont nem én fogom, de még taszíthatom mélyebbre..."
*Megszorítottam a kezét. Többször szóra nyitottam a szám, de csak nem sikerült hangokat formálni az ajkaimmal.*
- Sajnálom anyukádat. *nyögtem végül, mert kínosnak éreztem a hallgatásomat.*
"Mit gondolhat most? Lám a menő, nem-ismerlek-szexeljünk-csávó összetörik ha képbe kerül a halál...Igazán vonzó lehet, egy sebzett szívű kisfiú vagyok most, a helyes, magabiztos srác helyett. Elnyelhetne már a föld..."
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Vas. Júl. 10, 2011 11:42 pm

- Nem tesz semmit *suttogtam és elengedtem a kezét. A nyitott ablakon át beesett az eső, egész szép tócsát hagyott a parkettán. Lehunytam a szemeimet és hallgattam Sebastian egyenletes légzését és apám lenti mozgolódását.*
*Felálltam, elvettem a cigim az asztalról és megkínáltam a fiút. Miután hosszas gondolkodás után elvett egyet én is kivettem a nekem jutó szálat és meggyújtottam mindkettőnkét.*
- Na és neked mi van a szüleiddel? *A gyújtót visszadobtam az asztalra, ami hangos puffanással adta a tudtomra, hogy 'földet' ért. Visszaültem az ágyba, a lábaimat Sebastian ölébe tettem és vártam, hogy mondjon valamit.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Vas. Júl. 10, 2011 11:50 pm

*Rágyújtottunk. Jól esett a nikotin. A lábait az ölembe tette, én pedig az ujjaimmal rajzolni kezdtem sima bőrére. Mélyeket szippantottam a cigarettából.*
- Elég sokszor találkoztam a halállal. Egyszer pofán köptem, de mindig értetlenül álltam előtte. Hihetetlen, hogy vagyunk, és egyszer csak nem. *mondtam válasz gyanánt. Kivettem a cigit a számból, és a földön heverő kis tálkába hamuztam a dekkek közé.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Vas. Júl. 10, 2011 11:54 pm

*Nem válaszolt. Tehát vagy rosszba vannak vagy már nem élnek. Mind a kettő majdnem azonos kaliberű. Úgy döntöttem, hogy inkább nem firtatom a témát. Nem tudnám eldönteni, hogy melyik helyzet lenne a jobb: ha apám sem élne vagy hogy ilyen kapcsolatban vagyok vele. Mert ennél aztán még a halál is jobb.*
- Mi vagy te? *Nem tudom, milyen választ vártam a kérdésemre, de reméltem, hogy őszinte lesz.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Vas. Júl. 10, 2011 11:57 pm

*Akármilyen komoly is voltam amióta felébredtem a kanapén, most el kellett nevetnem magam.*
- Gumimaci. Azért ugrottam ekkorát. *nevettem.*
"Mi a frász ütött belém? Ez ennél jóval komolyabb."
*Felszabadultnak éreztem magam.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Hétf. Júl. 11, 2011 12:02 am

*Beleszippantottam a cigimbe. Nem volt igazán kedvem nevetni, pedig jól éreztem magam. Annyira ostobának éreztem magam, hogy ilyen hülye kérdést teszek fel neki.*
- Hát, akkor az ízed már rendben van, ha minden más... borzasztó *néztem le rá kissé flegmán és elnevettem magam*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Hétf. Júl. 11, 2011 12:06 am

*Felszabadultam, de a nevetőgörcsöm alább hagyott. Az arcába néztem.*
"Kissé ködös, de mindenképp érdeklődő, értelemtükröző szemek. Csodaszép szemek. Csillognak."
- Ha komoly a kérdésed, akkor nem kell választ adnom rá. Pontosan tudnod kell a választ. *mondtam végül.*
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Hétf. Júl. 11, 2011 12:10 am

*Kétségbe ejtett, ahogy a szemeimbe nézett és még inkább az, hogy nem érdekelt, mi Ő valójában. Ahogy beszélt végig az ajkait bámultam. Megrántottam a vállam.*
- Tudhatnád, hogy nem érdekel, mi vagy Te, vagy hogy mit akarsz.
*Újra megfogtam a kezét, a másikkal pedig az arcát. Lassan közeledtem az ajkai felé és finoman hozzá érintettem az enyémeket.*
"Miért teszem ezt?"
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Hétf. Júl. 11, 2011 12:15 am

*Nem húzódtam el a csókjától. Visszacsókoltam olyan gyengéden, ahogy még sosem csókoltam nőt eddig.*
- Biztos... *kezdtem el suttogni az ajkaival az ajkaimon. Nem tudtam annyiban hagyni.* - Biztos láttad a Twilight-ot, vagy olvastál már Anne Rice-t... *mondtam halkan, majd lassan hátrébb húzódtam pár centire, hogy lássam az arcát.*
"Vajon mi járhat a fejedben...?"
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Hétf. Júl. 11, 2011 12:20 am

- Remélem te nem csillogsz *válaszoltam mosolyogva és megérintettem a bőrét. Nem volt kemény, mint ahogy azt képzeltem. Összerezdültem, ahogy kezdtem felfogni, mi is történik.*
"Egy vámpír.... ül mellettem a lábammal az ölében? Egy vámpírt csókoltam meg és egy vámpírral keféltem az erdőben? Ez annyira... rám vall."
- Ó istenem *suttogtam és a szemeibe néztem.*
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Hétf. Júl. 11, 2011 12:25 am

*Elnyomtam a cigimet.*
- Nem egészen, Istentől azért távol állok... Habár vannak elméletek, és tudom, hogy reggel magam is így próbáltam bevágódni de... *képtelen voltam tovább lökni a hülyeséget, mikor megpillantottam az arckifejezését. Nem volt riadt, vagy rémült, nem tűnt kiábrándultnak, vagy dühösnek... Nem tudtam olvasni a szemeiben.* - Mondd el mit érzel ezzel kapcsolatban. Ne szépíts. Mondj ki mindent, ami először eszedbe jut.
Lauren Sunlight

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Hétf. Júl. 11, 2011 12:29 am

- Hát, ha az 'ó istenem' nem volt elég kifejező... *Motyogtam és elnyomtam a cigim.* Akkor ezért vagy ilyen jó a szexben. Ha nekem is ezer évem lenne rá gyakorolni... az emberek már az első perc után elélveznének *Nevettem fel* Hogy történt ez? Hogy ez lettél?
Sebastian Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   Hétf. Júl. 11, 2011 12:42 am

*A tárcámért nyúltam, és előhúztam belőle egy újabb szál cigit, megkínáltam vele őt is. Rágyújtottam.*
"Kíváncsi. Nem húzódik el. Mi ütött ebbe a lányba? Abszurd. Körül-belül olyan helyzet ez, mintha az ember a hamburgernek kezdené el mesélni, hogy hogy is mennek a dolgok a fogyasztói társadalomban..."
- Jól van. Nem lesz vidám sztori, és nem mindenre vagyok büszke, de mindent vállalok. *mondtam.*
- Tizennégy voltam. Stefan és Damon akkor épp egy igen csinos, barna nővel kavartak, illetve a nő kavart velük. Az apám, Stefanék apja, és sokan mások a vámpírok kiűzésével foglalkoztak, meg miegymás... Aztán a tettek napján a csinos, barna nő magával vitt engem. Akkor még csak éppen hogy a nevét tudtam: Katherine. Nem is láttam többé sosem az apámat, vagy az anyámat. Nem voltam mellettük, mikor meghaltak. Nos... Katherine gyűjteményében szépen mutattam. Nem várt sokat az újabb Salvatore-trófea felavatásával, szinte még gyerek voltam, mikor ő már laza szexuális kapcsolatot tartott fenn velem. Na nem éreztem úgy sosem, hogy elbánt volna velem, én fiú voltam, ő meg nagyon szép. Aztán egy nap megitatott a véréből, majd megfojtott. Aztán emberi vért itatott velem. És így lettem az ami ma vagyok... *elhallgattam.* - Bocsáss meg. Talán túl sokat mondtam... *jegyeztem meg, mert féltem, hogy megijesztettem.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Lauren szobája   

Lauren szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Greg hálószobája
» Stefan szobája