The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Black ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Dorothea Melanie Black

Hozzászólások száma : 162

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Szomb. Ápr. 16, 2011 11:16 pm

- Most mennem kell *kacsintottam* Van egy-két lerendezetlen ügyem. Addig neked *mutattam rá* eszedbe se jusson követni.
*A biztonság kedvéért természetesen beleszúrtam egy tőrt a szíve alá.*
- Kölcsönös a bizalmatlanság *Megcsókoltam a száját és elrohantam kelet felé.*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Szomb. Márc. 26, 2011 9:48 pm

- Üzletelek? Tényleg?
*Kicsit közelebb hajoltam hozzá, hogy érezze a verbéna illatát.*
- Csodálkozom, hogy nem jöttél rá hamarabb.
*Godric rezzenéstelenül állt majd meglendítette a kezét és az asztalra vágott.*
- Megint átvertél. Tudhattam volna, hogy a rossz oldalon állsz... Mint ahogy mindig is tetted, ugye...
- Miből gondoltad, hogy én valaha is a te oldaladon fogok állni, ha Klausról van szó? Neki nagyobb hatalma van akárki felett. Legyen az Elijah, Marcus vagy Te. Mindnyájan senkik vagytok hozzá képest!
- Fogd be! Ez nem igaz! Semmitől sem több, mint akármelyik másik vámpír. A kora? Kicsikém, hahó, idősebb vagyok nála. Száz évvel! Száz istenverte évvel!
- Hát persze, mivel téged az ősemberek csináltak meg és tettek vámpírrá. Erről senki nem tehet... Elcseszett vagy, öreg, régi, könnyen átvágható.
- Könnyen átvágsz, mert bízom benned és szeretlek... de többé megszűnt, Dorothea. Istenemre mondom, hogy soha többé nem bízom meg benned.
*Előre léptem*
- Meg akarsz ölni? Ha? *Godric összeszorította a fogát* Nincs vér a pucádban ahhoz, hogy megtedd. Tessék csak. A szerelmed vagyok, a mindened. Ezek után is ugyanígy fogsz érezni, drágám, és én minden alkalomkor ki fogok veled szúrni. Mindig... *Elmosolyodtam és megcirógattam a fejét.*
Godric North

Hozzászólások száma : 154

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Szer. Márc. 02, 2011 10:08 pm

- Meg lesz *mondtam beleegyezően, kezemet ökölbe szorítva* Dorothea, szerinted nem látok át rajtad? Most őszintén?
*Dorothea megkövült.*
- Mi a baj? Miért kellene átlátnod rajtam? Apukád üveges volt? *Elkezdett nevetni de hamar abbahagyta, mert látta, hogy nem vagyok vevő a hülyeségeire.*
- Tudom, hogy üzletelsz Klausszal.
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Kedd Márc. 01, 2011 10:40 pm

*Miután Klaus elment a konyhába mentem és megittam az eheti verbéna adagomat. Ezzel védekezem a vámpírok ellen - nem tudnak megigézni és a véremet is megmérgezem vele számukra. Nemsokára azonban vendégem akadt, így elmostam a bögrét is kinyitottam az ajtót.*
- Godric? *Kissé csapzottnak látszott. Biccentett és belépett.*
- Hogy hogy itt vagy? *Visszamentem a konyhába és feltettem egy kávét*
- Nem látogathatlak meg, amikor kedvem tartja? *A hátam mögül visszanéztem* Dehogynem, csak nem számítottam rád. Halad valamerre az Elena-ügy? Tudod a bűntudatom csak nő és... *Félbeszakított.*
- Úgy döntöttem, hogy először el teszem láb alól Klaust és utána rátérek az Elena ügyre.
- Klaust? *Igyekeztem nyugodt maradni. Nem vagyok annyira ostoba, hogy feltűnő leszek.* Miért? *A kávéval matattam.*
- Beleköpött a levesembe, szóval megyek és lerendezem... *Elindult az ajtó felé.*
- Hé! *kiáltottam.* Azért vigyázz magadra! *mosolyogtam, fejben pedig nem tudtam, mit kellene tennem.* "Ha Klaus meghal, akkor oda az a rengeteg dolog, amit ígért: hírnév, szerencse, pénz, hatalom. Viszont Godric is ugyanennyit adhat, ha az Ő oldalán maradok. Mit tegyek? Klaus a tenyeremből eszik... Godric is... Valami jó terv kell, de nem szeretem ezeket a meglepetéseket."
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 27, 2011 10:20 pm

*Klaus. Kétszáz éve háreme volt, aminek úgynevezett tagja voltam. Nem csak, hogy megcsaltam Godricot, de még át is vágtam rá pár évre. Klaus, akinek most dolgozom. Godric, akit újra átverek.*
- Mit keresel itt? *csattantam fel, amikor Klaus megjelent az ajtómban.*
- Hát... gondoltam meglátogatom az én kis drágámat. Hogy haladsz? Hol van Elena?
- A helyén... minden rendben. Visszacsinálom, amit elrontottam. *Nyeltem egyet és átkaroltam.* Minden rendben lesz.
- És mikor tekered ki annak az idegesítő Godricnak a nyakát? Vagy tegyem meg én?
- Hé! Szükségem lehet még rá *nevettem fel*
*Klaus ajkai édesen dörgölődtek a nyakamhoz.*
- Ne *toltam el magamtól* Godric akármelyik pillanatban itt lehet. Nem maradhatsz... *figyelmeztettem. Ezután már csak egy apró csókot nyomott az arcomra és eltűnt. Nem tudtam, mikor látom újra, de már alig vártam, hogy beteljesüljön a tervünk, amit évszázadokkal ezelőtt kigondoltunk.*
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 7:49 pm

*Felszisszentem és kihúztam a kést a lábamból.*
- Francokat *sziszegtem újra és megvártam, míg a seb begyólul. Ezután a telefonomhoz kaptam és írtam Godricnak egy sms-t.*
"Elijah meglátogatott. Lenyűgözött a kedvessége. Beszélned kell vele, vagy megölöm."
*Elküldtem az smst és fürdeni indultam.*
Elijah

Hozzászólások száma : 32

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 7:34 pm

*Keserően felkacagtam, majd kihúztam magamból a kést, és Dorothea combjába szúrtam.*
- Teliholdkor? Ugyan... amire a következő telihold ideje eljön, a vámpírok szabadabbak lesznek mint hinnéd. *Mosolyogtam, majd megfordultam, kinyitottam az ajtót, és kilépve rajta, otthagytam a lányt.*
"Ostoba tyúk..."
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 7:31 pm

*Elmosolyodtam és felálltam. Összeszedtem minden erőmet és a falhoz nyomtam a fejét, miközben az asztalról levettem a kést és a nyelét állítottam a szíve alá.*
- Nehogy azt hidd, hogy félek tőled. Semmi olyat nem tudsz nekem adni vagy elvenni ami fájna, szóval ajánlom neked, hogy ne bőszíts fel, mert teliholdkor megtalállak, és akkor neked annyi. Értve vagyok?
Elijah

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 7:27 pm

*Dorothea lelökte magáról a kezem, és közben sikeresen elszólta magát. Így visszakézből akkora pofont kapott tőlem, hogy elcsúszott a szoba másik végébe.*
- Tudok még a legkisebb és legeltitkoltabb dolgaidról is Dorothea... Jobb lesz, ha nem próbálsz keresztbetenni sem nekem, sem Godricnak. Őt már egyszer úgyis cserbenhagytad. Ne akard mégnagyobb bajba belerángatni... A Gilbert-lányról pedig feledkezz meg... Értve vagyok? *Kérdeztem tőle a legkomolyabb hangomon.*
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 7:23 pm

- Mégis mi a fenéről beszélsz? *Minden erőmmel lerántottam magamról a kezeit. Könnyű volt. Gondolom régen étkezett, így nem volt nagy ellenfél. Bár... azért meggyűlne vele a gondom.* Miféle dologba avatkozom bele? Hogy Godriccal vagyok? Vagy hogy kitekertem Elena nyakát? "Lehet nem is tudja, hogy én tettem. Basszus, Dorothea!"
Elijah

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 7:21 pm

*Egy pillanat alatt újra Dorothea előtt termettem, újra elkaptam a nyakát és a falhoz nyomtam. Majd amilyen közel csak tudtam, odahajoltam az arcához és vigyorogva mondtam neki.*
- Jobb lenne, ha nem mindig más múltbéli vétkét emlegetnéd... Hisz neked is éppen elég hibád volt ha jól emlékszem... *Oldalra döntöttem a fejem.*
- Vagy már elfeledkeztél arról, hogy milyen állapotban volt Godric amikor otthagytad a legnagyobb bajban? Nem szép dolog Dorothea... De nehogy már egy ilyen idős farkasnak kelljen magyaráznom arról, hogy mit illik és mit nem illik tenni... Szóval jobb lesz, ha visszafogod magad, és nem avatkozol bele a dolgokba...
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 7:17 pm

- Fő a változatosság *húztam el a szám és becsuktam az ajtót.* Szóval, minek köszönhetem, hogy rontod a levegőt? Csak nem Katherine-re fáj a fogad még mindig? *vigyorodtam el* Így jár az, aki nem kell a kutyának se.
Elijah

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 6:41 pm

*Ahogy Dorothea orron vágott, még erősebben kezdtem szorítani a nyakát. Már-már elemeltem a padlótól. Aztán végül beinvitált, úgyhogy úgy gondoltam, elengedem.*
- Hm... *Sóhajtottam mosolyogva, majd besétáltam mellette.*
- Tudod, hogy nem szeretek senkit sem megigézni... Nem akarok senkit sem kényszeríteni dolgokra... Ezért manapság inkább az erőmre támaszkodom ilyenkor is. *Mondtam, majd megfordultam és ránéztem.*
- Látom változtattál egy-két dolgot a házon...
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 6:32 pm

*A nyakam alá kapott és hirtelen minden levegőm elszorult. Kapálózni kezdtem és orron vágtam. Egy percre gyengült a tartása utána pedig még erősebben fojtogatott. Úgy éreztem, hogy ez most rögtön kicsinál.*
- Gyere... be *fuldokoltam*
Elijah

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 6:22 pm

- Elég udvariatlan dolog, tudod-e? *Kérdeztem tőle, majd körbenéztem a környéken - mintha amúgy nem tudtam volna, hogy nincs arra senki. Aztán visszafordultam Dorothea felé, és jobb kezemmel elkaptam a nyakát.*
- Először is azt akarom, hogy beengedj...
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 6:19 pm

*Még mindig nem bírtam megszólalni.*
- Nem akarlak behívni *hangsúlyoztam ki a nem szócskát.*
- Mit akarsz?
Elijah

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 6:18 pm

- Á, Dorothea! Milyen rég találkoztunk!
*Kacsintottam rá.*
"Vajon sejti, hogy miért is vagyok itt pontosan?"
- Be sem hívsz? *Mosolyogtam még szélesebben*
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 6:16 pm

*Undorító szag fogta meg az orrom, de nem foglalkoztam vele. Felfogtam a hajam és fürödni indultam, amikor valaki bekopogtatott az ajtómon.*
*Az állam is leesett.*
- Elijah? *nyögtem*
Elijah

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 6:14 pm

*Elragadott a környék látványa.*
"Hisz olyan rég jártam már erre, kijár nekem egy kis nosztalgia..."
*Gondoltam magamban, miközben szemem előtt lepörögtek a több mint 2000 év alatt itt töltött napjaim.*
*Alig pár percbe telt bele, míg elértem Dorothea házát.*
"Bizonyára meg fogja lepni a látogatásom."
*Magamra öltöttem legnyájasabb mosolyom, majd kopogtattam a bejárati ajtaján.*
Godric North

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 5:24 pm

- Az ember néha követ el hibákat. Ezekből tanul. Vámpírrá változott Elena, mert te megölted őt. Nem tehetsz minden egyes hibádat meg nem történtnek, Dorothea.
*Megráztam a fejem.*
- És mégis hogy akarod elérni, hogy újra emberek legyenek?
- Van egy regiment boszorkány ismerősöd, akik legalább ezer évesek. Ne mond nekem, hogy nem tudod megoldani!
- Miért várod el tőlem, hogy mindent rendbe tegyek az elcseszett életedben? Feldühít, hogy tönkreteszel dolgokat, vagy ÉLETEKET és rám bízod ezeknek a megoldását. *Felálltam és visszaindultam a szobába. Felkaptam a kabátom és kiléptem.* Előbb gondolkozz el, hogy kinek töröd el a nyakát, és hogy ez majd mivé alakul, ha múlik az idő. Én pedig tudtommal nem vagyok senkid, mert elhagytál, szóval nem kötelességem minden hülyeségedet helyrehozni.
*Dorothea felpattant és elém állt, amikor kinyitottam a bejárati ajtót.*
- Mit tervezel Elenával?
*Nyeltem egy nagyot.*
- Ha újra ember lesz... Elijah megöli.
*Elakadt a szavam.*
- ... szóval helyesebb, ha vámpír, Dorothea.
- Miért ölné meg?
- Mert megakarja törni az átkot, és mert... Katherine nem lehet az övé... ezért először átkot tesz Elenára, hogy megkínozza ezzel Katherine-t.
- Miért kínozná ezzel Katherine-t?
- Mert egy testben akarja látni a két lányt. Azaz ha Elenát bántod, azt Katherine is érzi.
- Ez... hú
- Lejárt dolog, de senki nem számít rá. Viszont az átok megtörése csak úgy menne, ha Elena ember.
- Honnan tudod ezeket?
- Ezer évem volt arra, hogy Elijah után kutassak. Mindent tudok róla... még azt is, amire gondol.
*Dorothea nem szólalt meg. Gondolkodott.*
- De könnyebb lenne megmenteni Elenát emberként, még mielőtt Elijah vissza nem változtatja valahogy. És akkor nyert ugye lenne...
- Ez bonyolult, Dorothea. Olyan helyzet ez, ahol nem tudod, mi lenne a helyes.
- Most komolyan a beteljesületlen szerelem miatt tesz ekkora felfordulást?
- És hogy a vámpíroké legyen a Föld. Ez a legjobb mondat erre...
*Dorothea felmordult.*
- Ahhoz nekem is lenne egy két szavam.
- Akkor tegyél ellene. Mentsd meg Elenát, Dorothea, de én nem tehetek semmit.
- Félsz.
- Nem félek, de már így is a szakadék szélén lógok. Nekem jó a pozícióm és eszem ágába sincs holmi Elena miatt elveszíteni. Gondolkozz el azon, hogy neked mennyit ér az az ember.
*Megvonta a vállát.*
- Kell egy kis akció nem?
*Inkább kiléptem az ajtón és bepattantam a kocsimba.*
- Csak vigyázz magadra...
*A főút felé hajtottam.*
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 13, 2011 5:05 pm

*Amikor reggel kinyitottam a szemem nem láttam mást, csak a szakadó esőt, és hogy nyitva hagytam este az ablakot. Félkómásan dülöngélve felálltam és bezártam. Egy ronggyal feltöröltem a vizet és a konyhába léptem. Mivel Godric még aludt úgy döntöttem, hogy összeütök valami reggeli-félét. Fogtam egy bacon-szalonnát és felsütöttem. Felvertem pár tojást és rántottát készítettem belőle. Ezután gusztán feltálaltam és narancslevet öntöttem két nagy pohárba*
- Au *nézett szét Godric* az idő csúnya de te ragyogsz *mosolygott.*
*Nem szóltam semmit csak a szék felé intettem és leültem.*
- Most vagy rossz kedved van, vagy csak tervelsz valamit...
- Van egy ötletem. Vagyis... szeretném rendbe hozni a hibáimat és elmenni innen. Veled. Vissza, ahhoz a házhoz, ahol együtt éltünk. Szülni akarok gyerekeket és boldog akarok lenni.
*Godric szólni sem bírt.*
- Most már nem félek a dolgok következményeitől. Nem félek, mert mellettem vagy.
- Öhm, Do... mi is a terved?
- Megöltem Elenát. Vámpír lett. Jeremy is vámpír. Nem akarom, hogy miattam szívjanak.
- Na nem. Most te...
- Igen *bólintottam.*
- Hát ez... nevetséges.
*Lehajtottam a fejem.*
- Miért?
Godric North

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 06, 2011 2:12 am

*Ott feküdtünk. Az elcseszett balszerencsés, aki bármelyik nőt megkaphatott, kivétel egyetlen egyet, akibe halálosan szerelmes volt, és egy lány, aki félt szeretni. Ott feküdtünk, az apró bordóra festett szobában, ahol rengeteg álomfogó és farkasos poszter vett körül minket. Ott feküdtünk, és szavak nélkül beszélgettünk. Dorothea minden rosszat elfelejtett, elfelejtette, milyen szerelemtől szenvedni. Aki szenvedett már a szerelem miatt, az tudja, hogy nem mókás érzés, és hogy néha bitang erővel vág az arcunkba. És mivel én szerelmes vagyok, nem hagyhatom, hogy Dorothea szenvedjen. Ha már nem lehet az enyém... akkor ezt az örömöt kapjam meg.*

*Ahogy teltek múltak az órák sötétedni kezdett, és hálát adtam az égnek, hogy Dorothea felkelt. Elszunyókált a karjaimban, de nagyot nézett, amikor este is ugyanabban a pózban talált.*
- Azt hittem mire felkelek nem leszel itt. *mosolygott és kinyújtóztatta elgémberedett izmait. A mozdulat egyszerű volt, de ahogy felhúzódott a pólója muszáj volt más merre tekintenem.*
- Nem vagy éhes?
- Nem, csak... nem maradhatunk így itt? Csendesen, egymás karjaiban...
*Nem válaszolt, csak visszafeküdt. Lehúzott engem is maga mellé, hogy fejünk egy magasságban legyen.*
- Tudom, hogy nagyon szeretsz. És tudod, hogy nem azért mentem el akkor, mert én nem így érzek. Te vagy az első és...
- Jaj, Dorothea, nem... *nevettem fel* Ezek után nem fogok hinni neked. Mármint ebben.
- Úgy hangzik, mintha mentegetőznék, mi?
- Igen. Rémes...
- Tudod, hogy nem tudok hazudni! *csattant fel*
- Na, az még rémesebb. *folytattam a kacajt de Dorothea komoly arca elűzte a jókedvemet.*
- Ez a nézés csók vagy szex előtt, vagy kiborulás és verekedés előtt jellemző nálad. Remélem az első kettő közül lesz valamelyik, vagy netán mindkettő... *mondtam én is komoly hangnemben.*
- Csak az első. A második... még várat magára. *Közelebb kúszott és kezeivel megfogta az arcomat. Lassan közelített és behunytam a szemeimet. Amikor ajkai az enyémekhez értek furcsa bizsergést éreztem a legbensőbben. A csók végén tágra nyílt szemmel néztem rá.*
- Ez...
- Nem tudom mi volt. De úgy éreztem, hogy ezt kell tennem. Csak a szívemre hallgatok ezentúl.
- Hát... ha a szíved ilyesmiket diktál tudd, hogy nem fogok ellenkezni *vigyorogtam, és átkaroltam a derekát. Ezután csendesen feküdtünk a piros lampionok alatt.*
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Vas. Feb. 06, 2011 2:00 am

*Összekuporodtam a piciny kanapén, miközben folyamatosan azon járt az eszem, hogy nem-e követtem el életem második legnagyobb baklövését. Nem tudtam biztosan, hogy bántottam volna-e valaha Jeremyt, de mindig frusztrált volna a tudat. A vámpírok és a vérfarkasok természetes ellenségek - mondják ezt a legendák. Ám ebben semmilyen valós tényt nem tudtam felfedezni. Ugyanolyan elcseszett lények vagyunk mind a ketten, és muszáj volt valakire ráfogni, hogy hibásak, ahelyett, hogy segítettünk volna egymáson. Ahelyett, hogy kezet nyújtottunk volna, mintha sorstársak lennénk. Megpróbáltam elterelni a gondolataimat Jeremyről, de nem igazán jött össze. Könnyek szöktek a szemembe, de én azonnal letöröltem őket. Nem hagyhatom, hogy elhatalmasodjon rajtam a rosszkedv.*

*Már majdnem álomba pityeregtem magam, amikor valaki bejött az ajtón, a karjaiba fogott és bevitt a hálószobába.*
- Godric *suttogtam, amikor a mellkasára vont és védelmezően átkarolt.*
- Megtettem. Iszonyú nehéz volt, mert tudom, hogy neked mennyire fáj. Akarod, hogy...
- Elfelejtsem?
- Igen. Nem akarom, hogy szomorú legyél. Hogy szenvedj. Dorothea, nem akarom...
- Nem óvhatsz meg engem minden bajtól. Túl kell élnem... elvégre... *nem tudtam megszólalni, mert az állam alá kapott és felemelte a fejem. Egy pillanatig azt hittem, megcsókol, de aztán kitágult a pupillája. Szavak nélkül igézett.*
- Soha többé nem fogsz szenvedni. Amíg itt vagyok... addig nem *suttogta, majd újra átkarolt és megpuszilta a homlokom. Boldog voltam. Igazán boldog.*
Dorothea Melanie Black

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Szomb. Jan. 29, 2011 11:03 pm

*Annyira jól esett tudni, hogy rá mindig számíthatok, eltekintve attól, hogy mennyire átvágtam a fejét. Beinvitáltam a házba és leültettem a kanapéra.*
-Szóval, mit kell tennem?
*Úgy ismert, mint a tenyerét. Kissé elszégyelltem magam.*
- Úgy érzem, hogy... Jeremy és én köztem...
- Nem akarsz együtt lenni vele?
- De! *vágtam rá túl hamar* De veszélyes. Félek, hogy kárt tennék benne... Ezért... arra kérlek... hogy... felejtesd el vele, hogy engem valaha megismert.
*Godric eleinte csak nézett rám, mint borjú az új kapura, majd megrázta a fejét.*
- Szereted és vele akarsz lenni, de félsz, hogy bántod? Ugyan már, ha te átváltozol max. nem tartózkodik a környéken. *rántotta meg a vállát.*
- Egyre több ideig vagyok farkas, Godric, és egyre több az áldozatom.
*Godric szeme elkerekedett.*
- Tessék? Mégis mennyi ideig...?
- Több nap. És mindig több... *vallottam be*
- De nem csak egy nap a normális?
- Lehet azért van, mert nekem mind a két szülőm vérfarkas volt...
- Ez akkor is un-normális! *vágott a szavamba Godric.* És mi lesz, ha egyszer csak örökké farkas maradsz? Ittál valami szert... mióta hosszabbodik?
*Megráztam a fejem.*
- Nem tudom, de most nem is ez a lényeg. *Emlékeztettem.*
- De nekem ez a lényeg *csattant fel és szinte másodperc töredéke alatt ott volt mellettem és megfogta a kezem.* Segítek neked mindenben, te is tudod *az ajkaihoz emelte a kezeit. Ezt akkor csinálta, amikor ki akarta mutatni, mennyire szeret. Vártam, hogy megpuszilja őket, de inkább csak leengedte. Teljesen megértetettem - így is elég fájdalmat okoztam már neki.*
- Nos, segítesz akkor? *kérdeztem halkan.*
- Biztos, hogy ezt akarod? Biztos, hogy azt akarod, semmire sem emlékezzen, ami veled kapcsolatos?
*Bólintottam. Nem ezt akartam, semmilyen körülmények között, de ez volt a leghelyesebb. A végén úgy is elveszített volna, mert a farkastest elnyelt volna. Nem szabad vele lennem. Lecsuktam a szemeimet és mélyet sóhajtottam, de mire kinyitottam Godric már nem volt sehol sem. Újra sírni kezdtem, zokogni, majd összekuporodtam a piciny díványon.*
Godric North

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    Szomb. Jan. 29, 2011 10:44 pm

*Ahogy felléptem a verandára a szívem a torkomban kezdett dobogni. Annyira gyerekes volt ez az érzés, de ha Dorothea-ról volt szó, akkor egészen eltűnt a macsóság, hanem a szenvedély és a szerelem vette át a helyét. Bekopogtattam és nemsokára kinyílt az ajtó és Do állt velem szemben. Eszméletlen gyönyörű volt, de azt hiszem szomorúbb, mint valaha.*
- Hé, mi történt? *kérdeztem rögtön és átöleltem. Dorothea ekkor sírva fakadt. Biztos vagyok benne, hogy valami piszkos ügyet kell elintéznem.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Black ház    

Black ház
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Szépségverseny [Event]
» Black Iron Castle