The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 204

TémanyitásTéma: Re: Kocsma    Vas. Dec. 19, 2010 11:39 pm

*Szinte percek alatt megérkeztem a kocsmába. Mindenki tüzetesen végig nézett rajtam, mikor leültem az egyik asztalhoz, de nem foglalkoztam vele. Hallgatóztam, míg sikerült meghallanom egy perverz beszélgetését. Elszörnyedtem. Azonnal oda sétáltam hozzá és leültem az asztalhoz. Felvonta a szemöldökét, de nem ellenkezett. Mélyen a szemébe néztem és igézni kezdtem.*
- Csak az igazat fogod mondani a kérdéseimre *mondtam. Ő pedig ismételte.* Hány nőt erőszakoltál meg?
- Úgy harmincat egy héten *mondta szaggatottan*
- Voltak gyerekek is? *nem is akartam hallani a választ, de így könnyebb volt*
- Igen. Őket verni is szoktam *egészítette ki. Több se kellett, kijöttem vele a bárból és a falnak állítottam. Még nem volt berúgva, éppen ivott valamit. A vére tiszta volt és édes. Először megrúgtam a gyenge pontjánál, majd elismételtettem vele a "szar vagyok, megérdemlem, hogy megölj" mondatot. Ezután kitekertem a nyakát és táplálkozni kezdtem. Mikor végeztem elégedetten dobtam be egy messzebbre eső folyóba, ami kitudja, hová fogja elsodorni. Nem éreztem annyira nagy bűntudatot, de mégis bántott, hogy újabb embert kellett megölnöm. A folyóban megmostam az arcom majd hazafelé indultam.*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 204

TémanyitásTéma: Kocsma    Vas. Dec. 19, 2010 11:35 pm

...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Kocsma
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal