The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Veranda

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Veranda         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda         Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 12:31 am

-Köszi,köszi!Valahogy le kéne vezetnem a feles energiáim...*kacsintottam egyet* Fuhnajó...essünk túl rajta,és ajánlom,hogy a legszebb nézésed vedd elő! *fenyegettem,majd elnevettem magam és benyitottam a házba*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Veranda         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda         Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 7:41 pm

*Alig, hogy becsuktam az ajtót Aileen hevesen gesztikulálva magyarázni kezdett. Vagyis inkább faggatni. Én pedig inkább egyre inkább az erdő felé haladtam vele, még mielőtt Damon utánunk ront, ha tényleg arra gondol amire én.*
-Hát ha te is arra gondolsz, amire én, akkor...*Bólintottam egyet.*
-Na de inkább mesélj, mi az ami csak rád és rám tartozik?*Vontam fel a szemöldököm.*
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Veranda         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda         Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 7:31 pm

*Újból a verandán álltam Stefannal.Azonnal lecsaptam a lehetőségre.*
-Ugye láttad?Ugye te is láttad? *próbáltam nem kimondani a neveket,mert Damon halló távolságon belül volt még nagyon így csak reméltem,hogy Stefannak leesik a dolog és bólogat,az is bőven elég lesz.*
-Csak bólints! *mondtam mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Veranda         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda         Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:18 pm

-Stefan!Szia! *nagyon megörültem neki* Már kezdtem azt hinni,hogy végképp eltévedtem és rossz helyen járok! *mondtam mosolyogva befelé menet*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Veranda         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda         Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:15 pm

*Aileen állt a verandán kicsit megviselten.*
-Aileen, szia!*Üdvözöltem egy széles mosollyal és megöleltem.* Kerülj beljebb!
Vissza az elejére Go down
Aileen Leah Johnnson

Aileen Leah Johnnson


Hozzászólások száma : 170
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 14.

Veranda         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda         Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:08 pm

*A verandára érve végignéztem magamon.*
"Ez szánalmas...tényleg szakadt csövesnek nézek ki!"
*A hajamat még átszántottam az ujjaimmal és felkaptam a magassarkúakat is,persze előtte igyekeztem leporolni a talpamat.Úgy festettem mint egy hobbit,annak lehet ilyen koszos lába.*
"Kopogjak vagy ne?"
*Kopogtam.*
Vissza az elejére Go down
Ashley Holt

Ashley Holt


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás ideje : 2010. Dec. 25.

Veranda         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda         Icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:44 pm

- Huh *Dörömbölni kezdtem az ajtón* Engedjenek be, kérem! *Kiabáltam, és reméltem, hogy van itthon valaki. Világos volt, de elég elhagyatott háznak tűnt. Kétségbeesetten vertem tovább az ajtót, merthogy feltűntek a hátam mögött az emberek párszáz méterre*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 192
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 14.

Veranda         Empty
TémanyitásTárgy: Veranda    Veranda         Icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 8:11 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://thevampirediaries.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Veranda         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veranda    Veranda         Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Veranda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Veranda
» Veranda
» Veranda
» Veranda
» Veranda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország :: Ocean Falls-i házak :: Harper ház-
Ugrás: