The Vampire Diaries szerepjáték - Magyarország

Köszöntünk Magyarország első Vampire Diaries szerepjátékán!

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 194

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Vas. Dec. 26, 2010 12:04 am

*Horkantottam egyet a Júlia megjegyzésre, habár tényleg olyan volt ez az egész. Lefektettem a kanapéra és Stefan után mentem, aki már kinyitotta az ajtót és szóba elegyedett a 3 férfival.*
- Mit akarnak a lánytól? *kérdeztem meg összeszűkített szemekkel*
- Ha elmondanám meg kellene, hogy őljelek! *felelte az egyik, és egy kést húzott elő* Lényeg az, hogy az apja.. mindegy is. Ide a lányt! *elkezdett hadonászni a késsel*
"Nem tudja, hogy azzal semmire sem megy?"
- Erre semmi szükség! *morogtam, miközben Stefanra néztem már eltorzult arccal*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://vampiredpics.blogspot.com/
Ashley Holt

Hozzászólások száma : 55

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Szomb. Dec. 25, 2010 11:59 pm

*Egy igen jóképű fiú nyitott nekem ajtót, elakartam mondani, hogy mi a helyzet, de mintha ő már előbb rájött volna. Behúzott a házba, és becsapta az ajtót. Többre nem emlékszem, csak arra, hogy a lábam remgett és felmondta a szolgálatot. Többre nem emlékszem, mert azt hiszem elájultam...*
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Szomb. Dec. 25, 2010 11:56 pm

*Épp válaszoltam volna, mikor dörömbölni kezdtek az ajtón. Egy lány állt az ajtóban, aki hamarosan Damon karjaiba ájult.A bátyám kérdőn nézett rám.*
-Az egyszer biztos, hogy ez a Júlia nem lopja a napot.*Mormogtam, mire csak egy megrovó nézést kaptam.*
-Jó, hát mégis mi a fenét akarsz csinálni? Fektesd le az ágyra vagy valami...*Mormogtam, majd felálltam a fotelból. Ahogy kitekintettem, az ablakon láttam, hogy 3 férfi jön a ház felé. Az ajtóhoz mentem és kinyitottam, közben a férfiakra mosolyogtam.*
-Segíthetek?
-Öhm, úgy láttuk, hogy az előbb ide jött be egy lány. Szeretnénk beszélni vele.*Mondta az egyik.*
-Hát nekem nem úgy tűnik, mint aki beszélni akar veletek...*Mormogtam, közben már Damon is mellettem állt.*
Damon Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Szomb. Dec. 25, 2010 11:49 pm

- Ez a veszély nem nagyon fog fennálni. Biztosíthatlak! *nevettem vele, mikor dörömbölni kezdtek az ajtón. Kérdően néztem öcsémre*
- Engedjenek be, kérem! *hallatszódott az ajtó mögül, én pedig gyorsan kinyitottam az ajtót, egy 20 év körüli lány állhatott ott, reszketett, csapzott volt, a tekintetem 3 férfira vándorolt, behúztam a lányt, és az ajtót bevágtam. Végignéztem a lányon, akinek reszketett a lába. Elájult, és időben elkaptam*
- Stefan? *néztem rá kérdően*
*végigsimítottam a lány haján*
"Kicsit olyan Elena-Katherine féle" *pásztáztam végig*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Szomb. Dec. 25, 2010 11:34 pm

(Ahogy te is tőlem a tiédet Wink ezt a megfogalmazást xD)

-Aha értem.*Böktem ki tömören.*
-Tőlem Júlia az jöhet. De ha...*Hatás szünetet tartottam.* Átmész Rómeóba és elkezdesz nekem itt ömlengeni, akkor én esküszöm letagadlak.*Nevettem.*
Damon Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Szomb. Dec. 25, 2010 11:27 pm

- Háát velem semmi sincs. *vontam meg a vállam*
- Semmilyen nőcske nincs, aki szemre méltó lenne. *kacsintottam Stefanra* Talán nemsokára, betoppan egy Júlia. *mondtam, elviccelve, kicsit teátrálisan*

(Bratyó karácsonyra kapod a bábud Wink)
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Szomb. Dec. 25, 2010 11:00 pm

-Nem kizárt.*Nevettem vele.* El sem merem képzelni milyen erő lakozik abban a nőben. 1000 év embervéren...Úúú.*Húztam el a szám elismerően.*
-Többet minek várnék? Hamarosan úgy is lelép...*Vontam vállat.*
-Na de veled mi van? Nincs itt valami csinos ki hölgy?*Vontam fel a szemöldököm.*
Damon Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Csüt. Dec. 23, 2010 10:50 pm

- Hm, csak ne fulladjak meg majd a nagy ölelésébe. *a gyöngyöző kacajom bekebelezte a szobát* (aranyhaj és a nagy gubanc trailerjébe volt benne és imádoom ezt a mondatot Very Happy )
- Hm, örülök, hogy jól érezted magad egy csókerejéig. *vigyorogtam rá*
"Stefan..Stefan...Stefan öreg öcsike"
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Csüt. Dec. 23, 2010 10:21 pm

-Tééényleeg.*Mondtam grimaszolva, és elkaptam a párnát pont a fejem előtt.*Öhm...szerintem, ha megkeresnéd, mivel nem tudja, hogy leléptünk, a szuszt is kiszorítaná belőled boldogságában, hogy újra láthat. Velem is ezt tette.
-Mit éreztem, mit éreztem?*Ismételgettem.* Nem tudom. Lehet azért csináltam, mert Elena után vágyakoztam. Bár nem.. Jaj, nem tudom. De jó volt...*Vigyorodtam el a végére.*
Damon Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Csüt. Dec. 23, 2010 9:31 pm

- Tényleg? *tettettem elámulásomat és elhajoltam a párna elől* Nem talált, háh! *dobtam vissza*
- Úúúúúúú *formáltam ajkaimmal*
"Tudtam."
- És mit éreztél? *kérdezősködtem*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Csüt. Dec. 23, 2010 7:38 pm

-Damon, az isten szerelmére!*Hozzá vágtam a mögöttem lévő párnát.* Még érdeklődött is felőled. De mivel akkoriban nem voltunk beszélő viszonyban nem tudtam rólad mondani semmit...
-Ahj, jól van megcsókoltam. A verandáján...De semmi több.*Feleltem kissé zavart mosollyal*
Damon Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Csüt. Dec. 23, 2010 6:50 pm

- De biztos téged mondana előre, hogy Szia Stefan meg Damon *utánoztam a hangját, csak azért is, hogy belekössek az én imádni való öcsémbe*
- Ugyan Stefan... kicsit többet. A semmi mit takar? *húzódott mosolyra a szám*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Csüt. Dec. 23, 2010 6:00 pm

-Miattunk. És itt téged is értelek Damon, miattad is!*Mondtam nyomatékosan.* Ugyan már, ismered... Mindenkivel kedves. Meg anno találkoztak is a házunkban.
-Akkoriban épp a hátsód mentettem meg a te kis "cicádtól".*Céloztam Dorohteara.* Amúgy semmi. Nem tudom...*Vontam vállat.*
Damon Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Csüt. Dec. 23, 2010 4:35 pm

- Mármint miattunk jött vissza? *kerekedtek ki a szemeim. Letettem a poharat, töltöttem bele még egy kicsit és leültem az egyik fotelbe*
- Egy kicsit sántít... Talán mert Katherine-nel beszélt, vagy nem is tudom. Tényleg mi a helyzet veled meg a cicával? Egy időben sokat láttalak vele. *kérdeztem és tényleg kíváncsi voltam*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Csüt. Dec. 23, 2010 4:22 pm

-Körülbelül egy hónapja. Egyszer csak ott ült a Grillben, és Katherine-nel beszélgetett. Azt mondta azért jött Mystic Fallsba, mert hallotta, hogy élünk. De nem hittel el és meg akart bizonyosodni róla.*Meséltem.*
-Értem én...*Mosolyodtam el.*
Damon Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Csüt. Dec. 23, 2010 4:15 pm

(tasli, ez tetszik Very Happy )

- Hát igen nagyon furcsa erről beszélni. Habár kellett ez. Kellett, hogy azt higgyék meghaltunk. *magyaráztam, miközben üveges tekintettel bámultam magam elé, felidézve 1864 évet gyorsan váltakozó képekben*
- Mikor találkoztál vele? *szaladt magasba a szemöldököm*
- Jason Harper háza volt anno olyan 120 évvel ezelőtt. *vigyorogtam* Beinvitált, aztán.. tudod te. *zártam le a mondatot ennyiben*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Csüt. Dec. 23, 2010 2:34 pm

*Legszívesebben egy akkora taslit lekevertem volna Damonnak, hogy leszáll a feje. De inkább elintéztem a dolgot egy sóhajtással és ittam egy kortyot. Semmi értelmét nem láttam veszekedni vele.*
-Lehet.*Feleltem elgondolkodva.* Azt mondta, hogy még a "temetésünkön" is ott volt.*Mondtam, és ezen akaratlanul is elmosolyodtam. Olyan fura arról beszélni, hogy a temetésünk...*
-Na, de mindegy...*Vontam vállat.*
-Amúgy ez kinek a háza?*Kérdeztem kíváncsian.*
Damon Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Csüt. Dec. 23, 2010 1:02 am

- Téged keresnek. Nincsenek barátaim, nem is fognak. Hidd el. Nem vagyok emo-s vagy mi, csupán megváltoztam és az igazi világot látom, nem élek a fellegekben. *magyaráztam*
- Nem tudom, talán mind a ketten elkerültük őt? *vetettem fel egy fejemben felmerülő gondolatot* Esetleg tőlünk bújkált? Nem tudom, de majd kiderítjük, Salvatore módon *vigyorogtam*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Csüt. Dec. 23, 2010 12:57 am

-Ez mondjuk igaz...*Feleltem elgondolkodva, mikor a természetükről beszélt.*
-De ha egyszer nem hagyod, hogy bárki idejöjjön. Oké, engem hívott, de ha ide jön veled is kénytelen lesz foglalkozni. És ki tudja lehet legközelebb téged keresnek. Komolyan kicsit olyan érzésem van, mintha átmennél abba a hogyishívjákba...Emo vagy mi fene. Azok fordulnak így magukba.*Mormogtam.* De mindegy, én nem erőltetek rád semmit...
-Szóval hol is tartottunk?*Kérdeztem elgondolkodva, de hamarosan eszembe jutott.* Tudod csak azt nem értem, hogy ennyi idő alatt, hogy-hogy ne futottunk össze Mariaval. Egyikünk sem.*Mondtam elgondolkodva.*
Aileen Leah Johnnson

Hozzászólások száma : 170

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Csüt. Dec. 23, 2010 12:22 am

-Oké,oké Stefan! *és letettem én is a telefont*
Damon Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Csüt. Dec. 23, 2010 12:04 am

- Az idők változtak Stefan öcsém. Olyan csípős a kedvünk tudod. *viccelődtem, közben lengettem a poharat ide-oda*
- Ugyan Stefan... Én nem üldözök el senkit. Nem érdeklek senkit. Ez a tény. *veregettem meg a vállát*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Szer. Dec. 22, 2010 10:54 pm

-Rendben, és maradni fog hidd el.*Feleltem tömören.*
-Akkor majd hívj, ha ideértél. Szia!*Köszöntem és el tőle.*
-Egyszerűen elüldözöd magad mellől az embereket.*Mondtam Damonnak, miközben a telefonom az asztalra tettem.* Amúgy is mióta vagytok ilyen rosszban? Lemaradtam valamiről? Nem is olyan régen, még karöltve akartatok bosszút állni rajtam...
Aileen Leah Johnnson

Hozzászólások száma : 170

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Szer. Dec. 22, 2010 2:29 pm

*Hallgattam a telefonba és puffogtam magamnak a lábammal pedig doboltam.Már fintorogtam is amikor Damon hangját újra meghallottam.*
"Ezek ketten hogy lehetnek testvérek?!" *tűnődtem,mikor Stefan a nevemet szólította újból*
-Itt vagyok és azt hiszem ez még a Föld nevű bolygó...Jól van...*sóhajtottam egyet* megyek,bár nem tudom merre kell indulnom...szóval két-három napon belül ott vagyok és Damon is maradjon a seggén,nem akarom elüldözni...
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Szer. Dec. 22, 2010 12:00 am

*Damon hamar végzett, és csak a szemem forgattam arra amit mondott. Olyan "részlet kérdés" és majd "megbeszéljük" jelentéssel.*
-Aileen? Hahó... Itt a Föld...*Szóltam bele a telefonba, mikor Aileen nem válaszolt.*
Damon Salvatore

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Kedd Dec. 21, 2010 11:46 pm

*Visszaértem és válaszoltam Stefannak*
- Nem miattam jön, hanem miattad. *veregettem meg a vállát*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Nappali    

Nappali